Gündem

ATV’nin YouTube Kanalı Kapatıldı: Topluluk Kurallarını İhlal Kararı ATV’nin YouTube Kanalı Kapatıldı: Topluluk Kurallarını İhlal Kararı ATV’nin YouTube kanalı, 'topluluk kurallarını ihlal ettiği' gerekçe gösterilerek kapatıldı.
Meclis'te Aynur Doğan Gündemi: Erdoğan'a da Dar Hejiroke Şarkısı Söylenmişti Meclis'te Aynur Doğan Gündemi: Erdoğan'a da Dar Hejiroke Şarkısı Söylenmişti AKP’li belediye tarafından konseri yasaklanan Aynur Doğan meclis gündemine oturdu.
Türk Kahvesi ve Şekere Akılalmaz Zam! Türk Kahvesi ve Şekere Akılalmaz Zam! Çay ve alkol zammının ardından Türk kahvesi ve şekere de dev zam geldi.
Dolar 2022 Rekorunu Tazelemeye Devam Ediyor Dolar 2022 Rekorunu Tazelemeye Devam Ediyor Dolar, 20 Aralık'tan beri ilk kez 15.66'nin üzerine çıktı.
Sözcü'ye Rakip Geliyor: Halk TV Gazete Çıkarıyor Sözcü'ye Rakip Geliyor: Halk TV Gazete Çıkarıyor Halk TV'nin sahibi Cafer Mahiroğlu, sosyal medya hesabından “Yeni dönem”in medyasını inşa ediyoruz" diyerek, basılı bir gazete çıkaracaklarını duyurdu.
AKP ve MHP Seçmeni Canan Kaftancıoğlu'na Hapis Cezasına Ne Diyor? AKP ve MHP Seçmeni Canan Kaftancıoğlu'na Hapis Cezasına Ne Diyor? Sosyal Demokrasi Vakfı Başkanı (SODEV) ve AKSOY Araştırma Şirketi'nin kurucusu Ertan Aksoy; gündemdeki son gelişmeleri değerlendirdi.
Bir İçki Grubuna Daha Zam Geldi Bir İçki Grubuna Daha Zam Geldi Tekel Bayileri Platformu (TBP) Başkanı Özgür Aybaş, bir içki grubuna daha zam geldiğini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.
Renault'un Rusya'daki Varlıklarının Tamamı Rus Hükümetine Devredildi Renault'un Rusya'daki Varlıklarının Tamamı Rus Hükümetine Devredildi Renault ile şirketin Rusya’daki tüm varlıklarının Rus hükümeti ve Moskova belediye yönetimine devredilmesi konusunda anlaşma imzalandı.
Şafak Mahmutyazıcıoğlu Cinayetinde Flaş Gelişme: İstenen Cezalar Belli Oldu Şafak Mahmutyazıcıoğlu Cinayetinde Flaş Gelişme: İstenen Cezalar Belli Oldu Sunucu Ece Erken'in eşi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili 61 sayfalık iddianame hazırlandı. Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde istenen cezalar belli oldu.
Muharrem İnce: Esad ile Görüşmenin Yollarını Arıyorum İnce: Esad ile Görüşmenin Yollarını Arıyorum Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, gündeme oturan mülteci sorunu hakkında "Esad ile görüşmenin yollarını arıyorum" dedi.
AKP'li Özkan'ın Danışmanından İstifa İddialarına Flaş Yanıt AKP'li Özkan'ın Danışmanından İstifa İddialarına Flaş Yanıt Armağan Çağlayan'ın Youtube programında yaptığı açıklamalar sebebi ile istifası istendiği söylenen AKP'li Cahit Özkan'ın danışmanından iddialara yanıt geldi.
Mart Ayının Cari Açığı Belli Oldu:  5 Milyar 554 Milyon Dolar Mart Ayının Cari Açığı Belli Oldu: 5 Milyar 554 Milyon Dolar Cari işlemler hesabı geçen 2022 mart ayında 5,55 milyar dolar açık verdi.
AKP'de Kriz: Cahit Özkan'ı Neden Harcadınız? AKP'de Kriz: Cahit Özkan'ı Neden Harcadınız? CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, AKP Grup Başkanvekili Cahit Özkan hakkında sosyal medya hesabı üzerinden dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.
Alaattin Çakıcı İstanbul Yelken Kulübüne Çöktü mü? Alaattin Çakıcı İstanbul Yelken Kulübüne Çöktü mü? İstanbul Yelken Kulübü'nde aylar süren tartışmaların odağında organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı'nın bulunduğu iddia edildi.
SON DAKİKA 15 Mayıs 2022 PAZAR REYTİNG SONUÇLARI: Yargı, Teşkilat, Survivor All Star, FOX Haber, Adı Sevgi, Recep İvedik 15 Mayıs Reyting Sonuçları: Yargı, Teşkilat, Survivor Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 15 Mayıs 2022 Pazar günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi?
Benzin ve LPG'ye Büyük Zam Kapıda Benzin ve LPG'ye Büyük Zam Kapıda Akaryakıt fiyatlarında hafta başı itibarıyla LPG’ye 40 kuruş, benzine 1,68 TL zam bekleniyor.
Eurovision tarihinde En Çok Dinlenen Şarkılar Belli Oldu: Manga İlk 10'a Girdi Eurovision Tarihinde En Çok Dinlenen Şarkılar Belli Oldu: Manga İlk 10'a Girdi İspanyol El Pais gazetesi, Eurovision şarkı yarışması tarihinde çıkan şarkılar arasında Spotify uygulamasında en çok dinlenenleri listeledi.