Medya

Akşener, Kılıçdaroğlu'nun Adaylık Konusunu Zora Soktu Akşener, Kılıçdaroğlu'nun Adaylık Konusunu Zora Soktu T24 yazarı Murat sabuncu Meral Akşener’in anketlere göre ‘daha küçük görülen partiler ile’ aynı söz hakkına sahip olmaktan da çok mutlu olmadığı biliniyor dedi.
Devlet Bahçeli ile Süleyman Soylu Arasında Büyük Sıkıntı Var Devlet Bahçeli ile Süleyman Soylu Arasında Büyük Sıkıntı Var Cumhuriyet gazetesi yazarı Barış Pehlivan, MHP lideri Devlet Bahçeli ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasında, MHP'li vekil Saffet Sancaklı'nın oğlunun Thodex'in sahibi Faruk Fatih Özer'le ilişkisinden ötürü fikir ayrılıkları olduğuna yönelik söylentiler olduğunu ileri sürdü.
27 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam, Müge Anlı, Üç Kız Kardeş, MasterChef 27 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam, Müge Anlı, Üç Kız Kardeş, MasterChef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 27 Eylül 2022 Salı günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Akşener'den 107 Milyonluk İhale Açıklaması: Ahlaki Problem Var! Akşener'den 107 Milyonluk İhale Açıklaması: Ahlaki Problem Var! tv100.com yazarı Barış Yarkadaş’ın gündeme getirdiği ‘107 milyon liralık’ ihale iddialarıyla ilgili İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener "Ahlaki probleme katılıyorum. Bilgim olsaydı arkadaşımıza 'yapma' derdim. Yapmaması gerekiyor. Çünkü akıllarda iyimser ayrımcılık kalması bile kötü. Yolsuzluk itibariyle bir tane bir şey yok orada. Özel sektör üzerinden çalışabilirdi. Soru işareti yaratılabilecek ortamdan kaçınmak lazım." dedi.
Camdaki Kız Nalan Aslında Alara Koçibey mi? Şoförüyle Aşk Detayı Camdaki Kız Nalan Aslında Alara Koçibey mi? Şoförüyle Aşk Detayı Kanal D'nin dizisi Camdaki Kız ikinci sezonu ile geçtiğimiz hafta seyircisi ile yeniden buluştu. Dizinin başlaması ile birlikte dedikodu kazanı da tekrar kaynamaya başladı. Gerçek bir hikayeden uyarlanan Camdaki Kız'ın hikayesinin aslında Cem Uzan'ın karısı Alara Koçibey olduğu iddia edildi. En bomba söylenti ise Alara Koçibey'in terapi için Gülseren Budayıcıoğlu'na gitmesi oldu.
Fatih Portakal Hangi Kanalda Ekranlara Dönüyor? 3 Ekim'de Başlıyor Fatih Portakal Hangi Kanalda Ekranlara Dönüyor? 3 Ekim'de Başlıyor Bir süredir ekrandan uzak olan Fatih Portakal, sosyal medyada yeni adresini duyurdu. Portakal, Youtube üzerinden yayın yapacağını Twitter hesabından duyurdu.
Müge Anlı'da Şok: Arkadaşım Bana Fuhuş Yaptırıyor Dedi, Küçük Lina'nın Cesedi Buzdolabında Bulundu Müge Anlı'da Şok: Arkadaşım Bana Fuhuş Yaptırıyor Dedi, Küçük Lina'nın Cesedi Buzdolabında Bulundu Gaziantep'te meydana gelen korkunç olayda ortaokul arkadaşının kendisini para karşılığı erkeklere sattığını söyleyen Melissa İlhan eve 5 bin TL'den az getirdiği takdirde kendisinin çocuklarıyla tehdit edildiğini söyledi. Çocuklarını aylardır göremeyen İlhan, Müge Anlı'nın programına başvurarak çocuklarının bulunmasını istedi. Küçük çocuğunun bakıcıda olduğunu öğrenen anne, büyük çocuğundan haber alamamıştı. Gece saatlerinde gelen habere göre 3 yaşındaki Lina'nın cesedi derin dondurucuda bulundu.
26 Eylül 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları: Alparslan Büyük Selçuklu, Masterchef, Bir Küçük Gün Işığı, Yasak Elma, FOX Haber, Müge Anlı 26 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: Alparslan Büyük Selçuklu, Bir Küçük Gün Işığı, Yasak Elma Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 26 Eylül 2022 Pazartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Müge Anlı Çılgına Döndü: Bu Fotoğrafı Yayınlarsam Türkiye Karışır Müge Anlı Çılgına Döndü: Bu Fotoğrafı Yayınlarsam Türkiye Karışır Ünlü sunucu Müge Anlı, 14 yaşındaki torunlarının kendisinden 10 yaş büyük bir kadın tarafından kaçırıldığını iddia eden dede Şemsettin Arslan ve eşini konuk etti. Elinde fotoğraflar olduğunu söyleyen Müge Anlı, "Ben elimdeki fotoğrafı yayınlasaydım ülke gündemi yıkılırdı" dedi.
Yobaz Akit Yazarı İran'da Saçı Gözüktü Diye Öldürülen Mahza  İçin Yapılan Eylemleri Gezi'ye Benzetti Yobaz Akit Yazarı İran'da Saçı Gözüktü Diye Öldürülen Mahza İçin Yapılan Eylemleri Gezi'ye Benzetti Yeni Akit yazarı Ahmet Tâlib Çelen, İran’da 22 yaşındaki Mahsa Amini’nin “örtünme kurallarına uymadığı” gerekçesiyle ‘ahlak polisi’ tarafından gözaltına alındıktan sonra hayatını kaybetmesinin ardından başlayan protesto gösterilerini köşesine taşıdı.
ABD'ye Gidip Reza Zarrab ile Görüşen Ünlü Şarkıcılar Kimler? ABD'ye Gidip Reza Zarrab ile Görüşen Ünlü Şarkıcılar Kimler? Seren Serengil, bazı sanatçıların ABD’de yargılanan Reza Zarrab‘ı ziyaret ettiğini söyledi. Serengil, “Yavaş yavaş onların adını da söyleyeceğim.” dedi.
25 Eylül 2022 Pazar Reyting Sonuçları: Faroe Adaları Türkiye, Yargı, Tozluyaka, Masterchef 25 Eylül 2022 Pazar Reyting Sonuçları: Faroe Adaları Türkiye, Yargı, Tozluyaka, Masterchef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 25 Eylül 2022 Pazar günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
İsmail Saymaz: Kılıçdaroğlu ve Erdoğan'ın Yarışacağı Belli Oldu İsmail Saymaz: Kılıçdaroğlu ve Erdoğan'ın Yarışacağı Belli Oldu Gazeteci İsmail Saymaz, CHP içerisinde Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanlığı adaylığı için rakibinin kalmadığı söyleyerek, "Artık belli, seçimlerde Kılıçdaroğlu ve Erdoğan yarışacak" dedi.
Sözcü Yazarı: Kılıçdaroğlu Altılı Masa'yı Dağıtmayı Göze Aldı Sözcü Yazarı: Kılıçdaroğlu Altılı Masa'yı Dağıtmayı Göze Aldı tv100'ün ilgiliyle izlenen programı Pınar Işık Ardor ile Gündeme Dair'de, Sözcü Gazetesi Yazarı Aytunç Erkin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun masayı dağıtmayı göze aldığını belirterek, “Kemal Kılıçdaroğlu ‘Oyun kurucu benim, adayım, o zaman masayı dağıtırız’ dedi bence. Onu göze almış durumda Kemal Kılıçdaroğlu” dedi.
Athena Filminin Konusu Ne? Netflix Athena Nedir? Athena Filmi Neden Gündem Oldu? Athena Filminin Konusu Ne? Netflix Athena Nedir? Athena Filmi Neden Gündem Oldu? Athena Nedir? Athena Filminin konusu ne? Sosyal medya platformu Twitter'da gündem olan ve hakkında eleştiriler paylaşılan Athena filmi, izleyici de merak uyandırdı. Peki, Sosyal medya bu yapımla yıkılıyor: Netflix'in Athena filmi ne anlatıyor, yönetmeni kim?
Reha Muhtar'ın Kızı Ayşe Nazlı ilk Kez Konuştu Reha Muhtar'ın Kızı Ayşe Nazlı ilk Kez Konuştu Reha Muhtar'ın kızı Ayşe Nazlı, babası hakkında çıkan iddialarla ilgili Turktime Genel Yayın Yönetmeni Talat Atilla'ya konuştu.
Nevşin Mengü'den Flaş Çıkış: Daha Kendi Partisini İkna Edemeyen Toplumu Nasıl İkna Edecek Kardeşim? Nevşin Mengü'den Flaş Çıkış: Daha Kendi Partisini İkna Edemeyen Toplumu Nasıl İkna Edecek Kardeşim? Gazeteci Nevşin Mengü, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yol arkadaşlarına yaptığı ikinci çıkışı yorumlarken söylediği "Kendi partisini ikna edemeyen, bütün kamuoyunu nasıl ikna edecek kardeşim o zaman?" sözleri dikkat çekti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun partililere yönelik yaptığı çağrı siyasetin gündemine oturdu.