Medya

Masumlar Apartmanının Gülben'i Merve Dizdardan Duygusal Veda! Masumlar Apartmanının Gülben'i Merve Dizdardan Duygusal Veda! Masumlar Apartmanı 24 Mayıs tarihinde yayınlanan 71. bölümü ile final yaparak seyircisine veda etti. Finalin ardından dizinin Gülben'i Merve Dizdar hüzünlü bir veda paylaşımı yaptı.
Survivor'da Elenen İsim Belli Oldu! Adaya Kim Veda Etti? Survivor'da Elenen İsim Belli Oldu! Adaya Kim Veda Etti? Survivor All Star'da bu hafta elenen yarışmacı belli oldu. Survivor'da elemeye kalan isimler Berkan, Ayşe, Hikmet ve Sude oldu. Survivor'da sms oylaması sonuçlarına göre, en az oyu alan yarışmacı Dominik macerasına veda etti.
24 Mayıs Reyting Sonuçları: Üç Kız Kardeş, Survivor All Star, Destan 24 Mayıs Reyting Sonuçları: Üç Kız Kardeş, Survivor All Star, Destan Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 24 Mayıs 2022 Salı günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi?
Mehmet Ocaktan Muhalefete Yaşadığını Yaşatan İktidarın Başarılı Olması İmkansız Mehmet Ocaktan Muhalefete Yaşadığını Yaşatan İktidarın Başarılı Olması İmkansız Karar gazetesi yazarı Mehmet Ocaktan, medya ve devlet gücünü tümüyle kontrol eden AKP'nin seçimlerde potansiyel tehdit gördüğü siyasi partilerin önünü kesmeye çalıştığını belirtti.
Uğur Dündar'dan Ali Koç'un Rasim Ozan Kütahyalı'ya Tepkisine Yorum Uğur Dündar'dan Ali Koç'un Rasim Ozan Kütahyalı'ya Tepkisine Yorum Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar, Aziz Yıldırım ve Ali Koç hakkında açıklamalar yaptı. Dündar aynı zamanda Ali Koç'un Rasim Ozan Kütahyalı'ya ilişkin kullandığı "Sabun gibisin! İnşallah, Allah basından seni temizler" ifadelerini yorumladı.
ÇGHB'den Bomba Konut Krizi Skeci: Kim Alıyor Bu Evleri? ÇGHB'den Bomba Konut Krizi Skeci: Kim Alıyor Bu Evleri? Çok Güzel Hareketler 2, 23 Mayıs akşamı izleyicilerle buluşan yeni bölümünde konut krizine dikkat çeken bir göndermede bulunuldu.
TikTok'a Ücretli Abonelik Özelliği Geliyor TikTok'a Ücretli Abonelik Özelliği Geliyor TikTok, içerik üreticilerine yeni bir gelir kapısı oluşturacak ücretli abonelik özelliğinin bu hafta yayınlanacağı açıklandı.
GSTV Spikerinden Rasim Ozan Kütahyalı Hakkında Ağır Sözler GSTV Spikerinden Rasim Ozan Kütahyalı Hakkında Ağır Sözler Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Beyaz TV canlı yayınına konuk olması ve Rasim Ozan Kütahyalı'ya verdiği tepkiler gündemden düşmüyor. Yaşananların ardından GSTV spikeri Serbay Şenkal'dan flaş bir tweet geldi.
İyi Partili Kurmay: CHP ile Kol Kola Gireriz Ama... İyi Partili Kurmay: CHP ile Kol Kola Gireriz Ama... HaberTürk yazarı Muharrem Sarıkaya, İYİ Parti hakkında “Bir süredir hedef kitle olarak seçtiği kesime yükleniyor, ulusalcı kesimi de kendi yanına çekmenin çabasını sergiliyor” dedi.
Survivor All Star'da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor All Star'da Eleme Adayı Kim Oldu? 23 Mayıs akşamında ekranlara gelen yeni bölümde dokunulmazlık oyunu oynandı. Peki Survivor'da eleme adayı belli oldu mu? 23 Mayıs Survivor'da eleme adayı kim oldu? İşte detaylar...
Survivor Sude kim? Kaç Yaşında? Nereli? Survivor Sude kim? Kaç Yaşında? Nereli? Survivor All Star 2022 yarışmacısı Sude Burcu, eleme potasına giren isimlerinden biri oldu. Merak edilen survivor yarışmacısı Sude Burcu kim? nereli? kaç yaşında? işte detaylar..
Ali Koç Rasim Ozan Kütahyalı Tartışması Sosyal Medyaya Taştı! Ali Koç ve ROK Tartışması Sosyal Medyaya Taştı! Medyafaresi.com özel haber Fenerbahçe Başkanı Ali Koç katıldığı programda açtı ağzını yumdu gözünü! Sosyal medyaya taşınan Ali Koç Rasim Ozan tartışmasında twittter kullnıcıları ne dedi? Rasim Ozan Kütahyalı olaydan sonra açıklamalarında ne dedi? işte detaylar..
SON DAKİKA 23 MAYIS 2022 PAZARTESİ REYTİNG SONUÇLARI: Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, Survivor All Star 23 Mayıs Reyting Sonuçları: Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, Survivor All Star Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 23 Mayıs 2022 Pazartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi?
Sinirden Bardak Fırlatan Selçuk Tepeli Bu Kez Yayını Espri ile Açtı Sinirden Bardak Fırlatan Selçuk Tepeli Bu Kez Yayını Espri ile Açtı Geçtiğimiz günlerde haberlere dayanamayıp su bardağını fırlatan FOX Ana Haber sunucusu Selçuk Tepeli, bu kez açılışı konu hakkında bir espri ile yaptı.
Gazeteci Ali Ekber Ertürk Kansere Yenik Düştü Gazeteci Ali Ekber Ertürk Kansere Yenik Düştü Sözcü Gazetesi Ankara Muhabiri Ali Ekber Ertürk, hayatını kaybetti.
Gülbin Tosun Ne Dedi? Neden Gündem Oldu? Gülbin Tosun Ne Dedi? Neden Gündem Oldu? Gülbin Tosun sosyal medyada gündem oldu. Gülbin Tosun neden gündem oldu? İşte detaylar..
Survivor'da 3. Eleme Adayı Belli Oldu! Survivor'da 3. Eleme Adayı Belli Oldu! Survivor'da ünlüler ve gönüllüler 3. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Dokunulmazlık oyununu kaybeden takım ise ada konseyinde oylamaya gitti. Oylamada adı en fazla yazılarak eleme adayı oldu