Yaşam

Gillian Anderson Kadınlara Seslendi: Bana Cinsel Fantezilerinizi Yollayın Gillian Anderson Kadınlara Seslendi: Bana Cinsel Fantezilerinizi Yollayın Oyuncu Gillan Anderson, dünyanın dört bir yanından kadınlara yaptığı çağrıda, kendisine cinsel fantezilerini göndermesini isteyerek, "En kişisel tutkularınızı öğrenmek istiyorum" dedi.
Nur Viral Yayına Erkek Bağlanınca Heyecanlandı! O İtiraftan Sonra Açık Açık Sordu Nur Viral Yayına Erkek Bağlanınca Heyecanlandı! O İtiraftan Sonra Açık Açık Sordu Klinik Psikolog Esra Ezmeci, sunucu Nur Viral'in sunduğu programda gelen soruları cevaplıyor.
2 Şubat 2023 Reyting Sonuçları: Esra Erol, Camdaki Kız, Al Sancak, FOX Haber 2 Şubat 2023 Reyting Sonuçları: Esra Erol, Camdaki Kız, Al Sancak, FOX Haber 2 Şubat tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.
Koç Grubu İnan Kıraç ve evlatlık kızı İpek Kıraç'ın Miras Davasıyla Çalkalanıyor Koç Grubu İnan Kıraç ve evlatlık kızı İpek Kıraç'ın Miras Davasıyla Çalkalanıyor Farklı sektörde faaliyet gösteren şirketlerde 120 bin kişiyi istihdam eden ve 204 milyar liralık piyasa değerine sahip Koç Holding miras davası ile çalkalanıyor.
Petekleri kapatmak doğalgaz faturasını düşürmüyor: İşte kombide tasarruf yöntemleri Petekleri kapatmak doğalgaz faturasını düşürmüyor: İşte kombide tasarruf yöntemleri Kombi ve petek bakımları yapıldığı takdirde faturaların daha az geleceğini vurgulayan kombi bakım ustası Mehmet Aydinç, bilinenin aksine az petek açmanın faturaları yükselteceğine dikkat çekti.
Nagehan Alçı'ya göre kocişi ROK çok entelektüel ve yaratıcı patlamaları varmış Nagehan Alçı'ya göre kocişi ROK çok entelektüel ve yaratıcı patlamaları varmış HaberTürk yazarı Nagehan Alçı, yazar ve yorumcu olan eşi Rasim Ozan Kütahyalı'nın "İsteseydim İstanbul ve Ankara’yı CHP alamazdı" açıklamasını, "Bu kadar fazla düşünmek ve okumanın getirdiği çok yaratıcı patlamalar da oluyor" sözleriyle yorumladı.
TRT'nin 2 saatlik şovunda gazeteci rolünü oynayanlar Erdoğan'a Sinan Ateş cinayetini sormadı TRT'nin 2 saatlik şovunda gazeteci rolünü oynayanlar Erdoğan'a Sinan Ateş cinayetini sormadı Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT ortak yayınında beş gazetecinin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. Gazetecilerin, eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş cinayetine ilişkin Erdoğan'a soru yöneltmemesi dikkati çekti.
IŞİD 3 teröristi suikast için Türkiye'ye göndermiş: Peki hedef kim? IŞİD 3 teröristi suikast için Türkiye'ye göndermiş: Peki hedef kim? Ermeni Vakıflar Birliği (ERVAP) ve Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Vakfı Başkanı Bedros Şirinoğlu, Ermeni cemaat başkanlarının bulunduğu bir gruba attığı mesajda, “Moralinizi bozmak istemem fakat aldığım duyumları size iletmek zorundayım. Askeri eğitim almış üç DEAŞ militanı, ülkeye giriş yapmış” dedi.
Müge Anlı duydukları karşısında küçük dilini yutacaktı: Babam kocamı işkenceyle öldürdü Müge Anlı duydukları karşısında küçük dilini yutacaktı: Babam kocamı işkenceyle öldürdü Müge Anlı'daki kayıp damat olayında son dakika gelişmesi yaşandı. Mustafa Yılmaz'ın eşi Nurten Yılmaz, Müge Anlı 'ya eşinin babası tarafından kaçırıldığını ve tehdit edildiğini belirtip "Babam, eşimi işkence ederek öldürmüş olabilir" demişti. Mustafa Yılmaz ve Onur Yılmaz kuzenlerin şüpheli kaybı ile ilgili açıklamada bulunan Müge Anlı, şüpheli olan kayınpederin gözaltına alındığını duyurdu. Programda flaş bir gelişme yaşandı. Hatice Yılmaz canlı yayında gözaltına alındı.
Yaşam tarzı zulmü: Alkollü içki satışında yine baskı yine sınırlama Yaşam tarzı zulmü: Alkollü içki satışında yine baskı yine sınırlama Alkol ve alkollü içki üretim tesisleri ile ticaretine ilişkin usul ve esaslarda düzenlemeye gidildi. Resmi Gazete’de yayımlanan karar kapsamında 5 santilitreden küçük ambalaj hacmine sahip alkollü içkiler ile bira hariç 300 santilitreden büyük ambalaj hacmine sahip alkollü içkiler ithal edilemeyecek, üretilemeyecek ve piyasaya arz edilemeyecek.
Ece Üner sıkı muhalif çıktı! Zamlar Fahiş Durum Mafiş Ece Üner sıkı muhalif çıktı! Zamlar Fahiş Durum Mafiş 'Veli yolunacak kaz değil, servis yemek yenilecek kazık değil! Eğitim bu ticaret değil... Zamlar fahiş eğitim mafiş!' Bu sözler ünlü haber spikeri Ece Üner'e ait
1 Şubat 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, FOX Haber, Esra Erol, Müge Anlı, Çöp Adam 1 Şubat 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, FOX Haber, Esra Erol, Müge Anlı, Çöp Adam Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 1 Şubat 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Gönül Dağı Oyuncusu FOX Dizisi Yasak Elma'ya Geçti Gönül Dağı Oyuncusu FOX Dizisi Yasak Elma'ya Geçti FOX TV ekranlarında yayınlanan TV dizisi ''Yasak Elma'' kadrosunu giderek genişletiyor.
Sinan Ateş Soruşturmasında Yeni Tespitler Sinan Ateş Soruşturmasında Yeni Tespitler Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in Ankara'da öldürülmesi sonrası açılan soruşturmada yeni bulgular tespit edildi.
Ama benim adım Elvan Dalton... Ankara müziğinin acı günü: Elvan Dalton hayatını kaybetti Ama benim adım Elvan Dalton... Ankara müziğinin acı günü: Elvan Dalton hayatını kaybetti 'Elvan Dalton' olarak bilinen Ankaralı şarkıcı Elvan Yılmaz, geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. 56 yaşındaki Yılmaz, bugün Ankara'da toprağa verildi.
Hollanda, İngiltere ve Almanya İstanbul'daki konsolosluklarını kapattı Hollanda, İngiltere ve Almanya İstanbul'daki konsolosluklarını kapattı Hollanda'nın ardından Almanya ve İngiltere'de İstanbul'daki konsolosluğunu güvenlik gerekçesiyle geçici olarak kapatıldı.
Esra Erol'u şaşkına çeviren olay: Karım Kızılötesiyle Bana İhanet Etti Esra Erol'u şaşkına çeviren olay: Karım Kızılötesiyle Bana İhanet Etti Esra Erol’da programına katılan Zeynep ve Hasan çiftinin açıklamaları gündemde yer alıyor. Programa katılan Hasan açıklamasında eşi Zeynep’in kızılötesi gücü ile duvardaki erkekle iletişim kurduğunu dile getirmişti.