Yaşam

Kısmetse Olur gelin adayı Cansel Çördük estetik üzerine estetik yaptırıp bambaşka biri olmuş Kısmetse Olur gelin adayı Cansel Çördük estetik üzerine estetik yaptırıp bambaşka biri olmuş Seda Akgül'ün sunumuyla ekrana gelen Kısmetse Olur'un ilk sezon yarışmacılarından biri olan Cansel Çördük, Eser West ile yaşadığı aşkla hafızalarımıza kazındı. Programdan sonra Amerika'ya taşınıp kendine yeni bir hayat kuran Cansel şimdilerde değişimiyle adından söz ettiriyor. Cansel Çördük adeta bambaşka biri oldu. Son halini görenler tanıyamadı...
Cübbeli'nin evine üç harfliler mi dadandı? Eşyalar kendiliğinden hareket ediyormuş Cübbeli'nin evine üç harfliler mi dadandı? Eşyalar kendiliğinden hareket ediyormuş 'Cübbeli Ahmet' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, bir sohbeti sırasında, şahit olduğu olağanüstü olayları anlattı. Evindeki tablonun ve Sakal-ı Şerif'in hareket ettiğini söyleyen Cübbeli Ahmet'in anlattıkları sosyal medyada gündem oldu. İşte detaylar...
Buket Aydın'dan Özgür Özel’e kadın eli öpme ayarı: Öyle vantuz gibi yapışıp… Buket Aydın'dan Özgür Özel’e kadın eli öpme ayarı: Öyle vantuz gibi yapışıp… Emir Sarıgül ile yaşadığı aşkla uzun süre gündeme gelen ve ihanete uğradığı iddia edilen Buket Aydın yorumlarıyla sık sık sosyal medyada tepki çeken bir isim. Buket Aydın bu sefer de CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in Pervin Çakar'ın elini öpmesine takıldı ve sözleriyle gündem oldu.
Alina Boz'un düğününde Özge Özpirinçci iddialı tarzıyla çok konuşuldu Alina Boz'un düğününde Özge Özpirinçci iddialı tarzıyla çok konuşuldu Ünlüler dünyasında pek çok güzel oyuncuyla yaşadığı aşkla adından söz ettiren Umut Evirgen ve Alina Boz evlendi. Umut Evirgen’in nikah şahidi olan Özge Özpirinçci düğün tarzıyla dikkat çekti.
Mehmet Ali Erbil'in yeni sevgilisi kızı Yasmin Erbil'den de küçükmüş: Nevide Çiçek kimdir? Mehmet Ali Erbil'in yeni sevgilisi kızı Yasmin Erbil'den de küçükmüş: Nevide Çiçek kimdir? Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, son dönemde özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Son olarak kendisinden 40 yaş küçük Gülseren Ceylan'la evliliğin eşiğinden dönen Mehmet Ali Erbil şimdi ise küçük kızı Yasmin Erbil’den 6 yaş daha küçük 2001 doğumlu yeni sevgilisiyle görüntülendi. Erbil'in yeni sevgilisi Nevide Çiçek hakkında ortaya çıkan bir gerçek herkesi şoke etti.
2 Aralık 2023 reyting sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, Güldür Güldür, Masterchef 2 Aralık 2023 reyting sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, Güldür Güldür, Masterchef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri: 2 Aralık 2023 tarihinde Türkiye'deki televizyon kanallarında yayınlanan programların reyting sıralaması açıklandı. Reyting listesinde hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? Hangi yapımların izlenme oranları azaldı? Reyting ölçümleri nasıl yapılıyor? TV izlenme oranları nasıl değişiyor? İşte reyting sonuçları.
Aydın Doğan hangi liderin genç sevgilisiyle çıplak fotoğraflarının yayınlanmasına izin vermedi? Aydın Doğan hangi liderin genç sevgilisiyle çıplak fotoğraflarının yayınlanmasına izin vermedi? Gazeteci Ertuğrul Özkök, 17 yıl önce Kazakistan Cumhurbaşkanı Nazarbayev'in çırılçıplak fotoğraflarını elinde bulundurduğunu ve bu sırrı sakladığını açıkladı.
Tiktokta Her gün başka skandal: Şimdi de Donsuz Kelly çıktı! Donsuz Kelly kimdir? Tiktokta Her gün başka skandal: Şimdi de Donsuz Kelly çıktı! Donsuz Kelly kimdir? TikTok üzerinden yayın yapan Laz Kızı isimli kadın, teşhircilik suçlamasıyla gözaltına alınıp kısa süre sonra da serbest bırakılmıştı. Paylaşımlarıyla şoke eden Laz Kızı'ndan sonra şimdi de sosyal medya 'Donsuz Kelly' denen kadının paylaşımlarını konuşuyor.
Erdoğan'dan dolandırılan futbolcular, Seçil Erzan, Fatih Terim ve Hakan Ateş açıklaması Erdoğan'dan dolandırılan futbolcular, Seçil Erzan, Fatih Terim ve Hakan Ateş açıklaması Seçil Erzan'ın fon dolandırıcılığı olayı hakkında ilk kez konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Futbolcu arkadaşlarla ilgili süreç devam ediyor. Bankanın en üst düzey yöneticileri ile ilgili de şu anda bütün soruşturmalar devam ediyor. Öyle zannediyorum ki kısa zamanda netice alırız" dedi.
1 Aralık 2023 Reyting Sonuçları: Kızılcık Şerbeti, Yalı Çapkını, Esra Erol 1 Aralık 2023 Reyting Sonuçları: Kızılcık Şerbeti, Yalı Çapkını, Esra Erol Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri: 1 Aralık 2023 tarihinde Türkiye'deki televizyon kanallarında yayınlanan programların reyting sıralaması açıklandı. Reyting listesinde hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? Hangi yapımların izlenme oranları azaldı? Reyting ölçümleri nasıl yapılıyor? TV izlenme oranları nasıl değişiyor? İşte reyting sonuçları.
Esra Ezmeci eş değiştirme partileri yapılan gemi turlarını anlattı: Esra Ezmeci o gemiye bindi mi? Esra Ezmeci eş değiştirme partileri yapılan gemi turlarını anlattı: Esra Ezmeci o gemiye bindi mi? Sosyal medyada kendisine gelen cinsel hayat sorularına açık açık yanıt veren uzman psikolog Esra Ezmeci katıldığı programda söyledikleriyle yine olay oldu. Fanteziler üzerine soruyu yanıtlayan Ezmeci konuşmasında "Eş değiştirmek için organizasyon yapılan gemiler bile var. Eşinle ismini yazdırarak gidiyorsun ve orada herkes çift şekilde" diyerek herkesi şaşırttı.
Kara para soruşturması Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'ya sıçradı Kara para soruşturması Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'ya sıçradı Gazeteci Murat Ağırel, güzellik merkezi sahibi Selin Ciğerci ve eski eşi Gökhan Çıra hakkında soruşturma başlatıldığını yazdı.
Kocasını Nihal Candan'a kaptıran Suriyeli iş kadını ilk kez konuştu Kocasını Nihal Candan'a kaptıran Suriyeli iş kadını ilk kez konuştu Cezaevinde tutuklu bulunan Nihal Candan'ın 4 ay önce evlendiği ortaya çıkmıştı. Sır gibi saklanan evlilikte Mehmet Faruk Çiçek'in ailesinin nikahı duyurmak istemediği iddia edilmişti. Şimdi ise Mehmet Faruk Çiçek'in eski eşi Suriyeli iş kadını iddialarıyla dikkat çekti.
30 Kasım 2023 reyting sonuçları: Hudutsuz Sevda, Aldatmak, Masterchef, Esra Erol, Müge Anlı 30 Kasım 2023 reyting sonuçları: Hudutsuz Sevda, Aldatmak, Masterchef, Esra Erol, Müge Anlı Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri: 30 Kasım 2023 tarihinde Türkiye'deki televizyon kanallarında yayınlanan programların reyting sıralaması açıklandı. Reyting listesinde hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? Hangi yapımların izlenme oranları azaldı? Reyting ölçümleri nasıl yapılıyor? TV izlenme oranları nasıl değişiyor? İşte reyting sonuçları.
Seçil Erzan'ın Moci dediği gizemli adam kim çıktı! Seçil Erzan'ın Moci dediği gizemli adam kim çıktı! Seçil Erzan olayında yeni detaylar gün yüzüne çıktı. Erzan'ın boş araziye götürülüp tehdit edildiği anlarda bahsettiği 'Moci'nin İranlı tefeci Hakani olduğu ve daha önce bankada yaptıkları görüşmelere ilişkin görüntüler ortaya çıktı.
Esra Erol çılgına döndü: Kocam ve metresi beni sokağa attı Esra Erol çılgına döndü: Kocam ve metresi beni sokağa attı ATV'nin yıllardır büyük bir ilgiyle izlenen gündüz kuşağı programı Esra Erol'da da ortaya çıkan aşk üçgeni gündem oldu. Eşinin kendisini aldattığını ve kocasının kumasıyla birlikte kendisini sokağa attığını söyleyen kadının anlattıkları herkesi şoke etti. TikTok detayı ise dikkat çekti.
Özgü Namal'ın Kızıl Goncalar'ı başlamadan olay yarattı: Dizideki tarikatın ismi neden değişti? Özgü Namal'ın Kızıl Goncalar'ı başlamadan olay yarattı: Dizideki tarikatın ismi neden değişti? Özgü Namal'ın yıllar sonra ekrana döndüğü ve Özcan Deniz ile başrolünü paylaştığı “Kızıl Goncalar” dizisinin tanıtımda geçen tarikat ismi büyük tepki çekti. Yaşanan hassasiyet üzerine yapım şirketi Gold Film tanıtımı yenilendi.