Yaşam

Komşusunun Kapısı Önünde Kan İzlerini Görünce Hemen Polisi Aradı Komşusunun Kapısı Önünde Kan İzlerini Görünce Hemen Polisi Aradı Kocaeli’de bir apartman sakini, üst komşusu D.Y.G.’nin kapısının açık olduğunu ve içeride kanlar olduğunu fark etti.
Cem Yılmaz'dan Erşan Kuneri'yi Beğenmeyen Takipçisine Bomba Yanıt Cem Yılmaz'dan Erşan Kuneri'yi Beğenmeyen Takipçisine Bomba Yanıt Cem Yılmaz, Twitter'dan Erşan Kuneri dizisi hakkında "Maalesef çok kötü bir seri" yazan bir izleyiciye verdiği cevapla dikkat çekti.
NTV'nin Ekran Yüzü Özlem Sarıkaya Yurt Kansere Yenildi NTV'nin Ekran Yüzü Özlem Sarıkaya Yurt Kansere Yenildi Meme kanseriyle mücadele eden NTV’nin ünlü ekran yüzü Özlem Sarıkaya Yurt hayatını kaybetti.
AKP'li Elitaş: Soruşturduk Aynur Doğan Sırtını PKK 'ya Dayamış AKP'li Elitaş: Soruşturduk Aynur Doğan Sırtını PKK 'ya Dayamış HDP Grup Başkanvekili Hakkı Saruhan Oluç, Kocaeli Derince Belediyesi’nin Aynur Doğan konserini yasaklamasını TBMM gündemine getirdi. TBMM Genel Kurul’da Aynur Doğan konserinin AKP’li belediye kararı ile iptali tartışıldı.
Fotoğrafları Hareketli Görüntü Yapabilen Deep Nostalgia Nasıl Kullanılır? Fotoğrafları Hareketli Görüntü Yapabilen Deep Nostalgia Nasıl Kullanılır? Deep Nostalgia uygulaması ise onlarca yıl önce yaşamış insanların tek bir fotoğrafından hareketli bir görüntü elde etmenizi sağlıyor.
İzmirli Şarkıcı Ayşe Ayçiçek Evinde Ölü Bulundu İzmirli Şarkıcı Ayşe Ayçiçek Evinde Ölü Bulundu İzmir'in Bayraklı ilçesinde yaşayan ve solistlik yapan Ayşe Ayçiçek, evinde ölü bulundu. Evde erkek arkadaşıyla yaşadığı bilinen Ayçiçek'in ölümü hakkında soruşturma başlatıldı.
Doktordan Anestezi Etkisindeki Hastaya Taciz Doktordan Anestezi Etkisindeki Hastaya Taciz Ankara'da bulunan bir hastanede Anestezi doktoru olan İsa Ö.K hakkında, cinsel saldırı teşebbüsü iddiasıyla dava açıldı. Hasta G.K., İsa Ö.K'nin ultrason çekilen alana gelip perdeleri kapatarak, özel bölgelerine dokunduğunu ve cinsel istismarda bulunduğunu iddia etti.
CHP'de Sürpriz Aşk! Aykut Erdoğdu ve Tuba Torun Nerede Görüntülendi? CHP'de Sürpriz Aşk! Aykut Erdoğdu ve Tuba Torun Nerede Görüntülendi? Dünya evine girecekleri ileri sürülen CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu ve CHP Yüksek Disiplin Kurulu üyesi Avukat Tuba Torun alışveriş merkezinde görüntülendi.
Demet Evgar Kına Gecesi Hamileyim Demeden Göbek Attı! Demet Evgar Kına Gecesi Hamileyim Demeden Göbek Attı! Demet Evgar, işletmeci sevgilisi Levent Babataş ile altı senedir devam eden birlikteliklerini 17 Mart'ta evlilikle taçlandırmıştı. İlk bebeğine hamile olan Demet Evgar, geçen günlerde 'baby shower partisi' yerine 'anneliğe geçiş kutlaması' yaparak gündem olmuştu. 6 aylık hamile olan ünlü oyuncu şim
AKP'li Başkan İzin Alınsa Bile Aynur Doğan Konserini Yaptırmayacak AKP'li Başkan İzin Alınsa Bile Aynur Doğan Konserini Yaptırmayacak Derince Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Lokman Karaaslan, "Bu iş sosyal medyada çok büyüdü, bambaşka bir noktaya evrildi, biz bu işin altından artık kalkamayız!"
SON DAKİKA 16 Mayıs 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları: Yasak Elma, Alparslan Büyük Selçuklu, Survivor All Star, Üç Kuruş, Müge Anlı, FOX Haber 16 Mayıs Reyting Sonuçları: Yasak Elma, Alparslan Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi?
Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi Filminin Yıldızı: Adèle Haenel Politik Nedenlerle Artık Filmlerde Yer Almıyorum Adèle Haenel Politik Nedenlerle Artık Filmlerde Yer Almıyorum Adele Haenel, filmlerde yer almamasının nedenini "Politik nedenlerden ötürü artık filmlerde yer almıyorum. Film endüstrisinin kesinlikle gerici, ırkçı ve ataerkil olmasından ötürü" şeklinde açıkladı.
COVID-19 Raporu: 4 Ölüm Bin 254 Yeni Vaka COVID-19 Raporu: 4 Ölüm Bin 254 Yeni Vaka Sağlık Bakanlığı güncel koronavirüs verilerini açıkladı.
16-22 Mayıs Haftası İndirim Günleri Katalogları! BİM ŞOK A101 Aktüel Ürün Listeleri 16-22 Mayıs Haftası İndirim Günleri Katalogları! BİM ŞOK A101 Aktüel Ürün Listeleri Türkiye'nin en büyük perakende market zincirleri A101, ŞOK ve BİM'de aktüel ürün katalog listeleri yayınlandı. 16-22 mayıs haftası katalogları yayınladı. İşte detaylar..
KYK Yurt Müdürü Şort Giyen Öğrenciye Saldırdı! KYK Yurt Müdürü Şort Giyen Öğrenciye Saldırdı! Gebze KYK yurdunda şort giyen öğrenciye yurt müdürü şiddet uyguladı. Müdürün öğrenciye bu şekilde gelemezsin dediği kameralara yansıdı.
Gülten Dayıoğlu Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Vakfı Ödülleri Sahiplerine Ulaştı Gülten Dayıoğlu Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Vakfı Ödülleri Sahiplerine Ulaştı Bolu İzzet Baysal Üniversitesinin organizasyonunu üstlendiği Gülten Dayıoğlu Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Vakfı ödül töreni tamamlandı. törende Covid-19 Pandemisi nedeni ile gerçekleştirilemeyen 2020 ve 2021 ödül törenleri bir arada yapıldı.
Johnny Deep Karayip Korsanlarına Dönecek Mi? Filmin Yapımcısı Açıkladı Johnny Deep Karayip Korsanlarına Dönecek Mi? Filmin Yapımcısı Açıkladı Karayip Korsanları serisinin yapımcısı Jerry Bruckmeier, Karayip Korsanları filminin 6. serisinde Johnny Depp'in filmde yer alıp almayacağına ilişkin açıklamalarda bulundu.