Yaşam

Feyza Altun'un Şeriat karşıtı küfürlü paylaşımına soruşturma Feyza Altun'un Şeriat karşıtı küfürlü paylaşımına soruşturma Son dönemde fenomenlere dair paylaşımları ve sert açıklamalarıyla gündeme gelen avukat Feyza Altun sosyal medya X'te konuşuluyor. Feyza Altun şeriat paylaşımı sonrası tepki çekti. "Şeriate s......" paylaşımı yapan Altun'un mesajı sosyal medyada büyük bir tartışmanın fitilini ateşledi. Altun hakkında soruşturma başlatıldı.
Survivor entrika adası olmuş: Seda Aktuğlu Sahra'nın kocasının mesajlarını ifşa etti, Sahra Işık ise açtı ağzını yumdu gözünü Survivor entrika adası olmuş: Seda Aktuğlu Sahra'nın kocasının mesajlarını ifşa etti, Sahra Işık... Sahra Işık'ın eski yarışmacı Seda Aktuğlu'nun eşi İdris Aybirdi'ye anlattıklarından dolayı apar topar yarışmadan ayrıldı. Işık, elendikten sonra yediği dost kazığından dolayı yarışmadan çekildiğini söylerken Seda da Sahra'nın eşinin kendisine attığı mesajları ifşa etti. Konuşmalarda İdris Aybirdi'nin eşi Sahra'yı Ogeday'dan kıskandığı görüldü.
18 Şubat 2024 reyting sonuçları: Survivor, Yargı, Teşkilat, Kirli Sepeti 18 Şubat 2024 reyting sonuçları: Survivor, Yargı, Teşkilat, Kirli Sepeti Medyafaresi.com reyting son dakika haberleri: 18 Şubat reyting sonuçları açıklandı. Dün akşam Türk televizyonlarında yayınlanan programların izlenme oranları dikkat çekiyor. Peki reyting nedir? Ratingler nasıl ölçülür? İzlenme oranları ne anlama geliyor? Türkiye'nin en çok izlenen dizileri hangileri? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Ali Yerlikaya Kürtçe tiyatro oyununun yasaklanmasına tepki göstermiş Ali Yerlikaya Kürtçe tiyatro oyununun yasaklanmasına tepki göstermiş Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, Şişli’de “Qral û Travîs” adlı Kürtçe tiyatro oyununun yasaklanmasına tepki göstermesinin ardından İçişleri Bakanlığı’nca arandığını yazdı.
Yobaz Akit Manukyan'ın hayaletinden bile korkuyor: Oyunu iptal ettirdiler Yobaz Akit Manukyan'ın hayaletinden bile korkuyor: Oyunu iptal ettirdiler Ülkede dört bir koldan gericilik faaliyetleri hız kesmeden sürüyor. Sanat ve sanatçılar hedef gösteriliyor. Daha önce konserleri, festivalleri yasaklatan, toplumsal yaşamı tehdit eden gericilerin son hedefi Matild Manukyan’ı konu alan oyun oldu. Bundan 24 yıl önce hayatını kaybeden Manukyan’ın hayatından kesitler tiyatro sahnesine uyarlanırken oyun, günlerdir ilçede gericiler tarafından hedef alındı.
Esra Ezmeci'den kadınlara Dilber tavsiyesi: Kocanıza Dilber dansı yapın Esra Ezmeci'den kadınlara Dilber tavsiyesi: Kocanıza Dilber dansı yapın Yılmaz Erdoğan ve Hazar Ergüçlü'nün başrolde olduğu İnci Taneleri dizisi her bölümüyle olay oluyor. Sosyal medyada kendisine gelen cinsellik sorularına yanıt veren klinik psikolog Esra Ezmeci, İnci Taneleri yüzünden ayrılan çifte tavsiyelerde bulundu.
Fransız bilim insanları açıkladı: O ilimizde büyük bir deprem bekleniyor Fransız bilim insanları açıkladı: O ilimizde büyük bir deprem bekleniyor Fransız deprem bilimci Xavier Le Pichon'un öğrencileri, jeofizikçi Pierre Henry ve Romain Bousquet, Türkiye'de meydana gelebilecek yeni depremlere ve aktif fay hatlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Gaddar'ın yıldızı Sümeyye Aydoğan Serenay Sarıkaya'ya benzetilmesine ne dedi? Gaddar'ın yıldızı Sümeyye Aydoğan Serenay Sarıkaya'ya benzetilmesine ne dedi? Son zamanlarda Gaddar dizisiyle yıldızı parlayan Sümeyye Aydoğan, ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya'ya benzerliğiyle dikkatleri üzerine çekti. Oyuncu, Sarıkaya'ya benzetilmesiyle ilgili ilk kez konuştu.
Ziynet Sali bacak boyundan şikayetçi: Yüksek topukluyu çıkarınca kaldım 1,69 Ziynet Sali bacak boyundan şikayetçi: Yüksek topukluyu çıkarınca kaldım 1,69 Şarkıcı Ziynet Sali, hayranlarına konser verdi. Topluklu ayakkabıyla sahneye çıkan Sali, daha sonrasında ayakkabısını çıkarıp terlikle sahnede durdu. Ziynet Sali, "10 cm topukluyu çıkarınca kaldık yine 1.69" dedi.
Ebru Gündeş yeni Reza'sını buldu: Ebru Gündeş'in aşk yaşadığı Murat Özdemir kim? Ebru Gündeş yeni Reza'sını buldu: Ebru Gündeş'in aşk yaşadığı Murat Özdemir kim? Magazin kulisleri bu haberi konuşuyor… Reza Zarrab'dan yasak aşk iddialarının gölgesinde boşanan Ebru Gündeş'in, iş insanı isimle aşk yaşadığı iddia edildi. Ünlü sanatçının yeni aşkı magazin gündemine bomba gibi düştü. Hatta Ebru Gündeş'in evleneceği iddia edildi. İşte merak edilen tüm detaylar…
Survivor'da Pınar ve Sema kavgasında Sercan arada kaldı: Tüm yarışmacılar birbirine girdi Survivor'da Pınar ve Sema kavgasında Sercan arada kaldı: Tüm yarışmacılar birbirine girdi Survivor 37. bölüm fragmanında herkesin kavga ettiği anlar sosyal medyayı salladı. Özellikle Pınar-Sema-Seda kavgasında Sercan'ın araya girme çabaları ve düştüğü durum sosyal medyanın diline düştü. Sercan yorumları Twitter'ı salladı.
Şahan Gökbakar İliç'teki altın madeni katliamına tepki gösterdi Şahan Gökbakar İliç'teki altın madeni katliamına tepki gösterdi Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Erzincan İliç'teki maden faciasına ilişkin "İnşallah daha yaşanmaz böyle bir şey. Gereken önlemler alınır. Ama her seferinde de aynı şeyleri konuşuyoruz o da biraz üzücü" dedi.
17 Şubat 2024 reyting sonuçları: Gönül Dağı, Survivor, NOW Ana Haber, Kardeşlerim 17 Şubat 2024 reyting sonuçları: Gönül Dağı, Survivor, NOW Ana Haber, Kardeşlerim Medyafaresi.com reyting son dakika haberleri: 17 Şubat reyting sonuçları açıklandı. Dün akşam Türk televizyonlarında yayınlanan programların izlenme oranları dikkat çekiyor. Peki reyting nedir? Ratingler nasıl ölçülür? İzlenme oranları ne anlama geliyor? Türkiye'nin en çok izlenen dizileri hangileri? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Kızıl Goncalar ve Kızılcık Şerbeti'nin yapımcısı Gold Film'den yeni dizi: Şapkacı Kadınlar Kızıl Goncalar ve Kızılcık Şerbeti'nin yapımcısı Gold Film'den yeni dizi: Şapkacı Kadınlar 'Kızılcık Şerbeti' ve 'Kızıl Goncalar' dizilerinin yapım şirketi Gold Film’in yeni sezon projesi belli oldu
Son Müslüman Türk Eğitim Bakanı okullarda Noel, Paskalya ve Cadılar Bayramı kutlanmasını yasakladı Son Müslüman Türk Eğitim Bakanı okullarda Noel, Paskalya ve Cadılar Bayramı kutlanmasını yasakladı Milli Eğitim Bakanlığı, özel okullar yönetmeliğini değiştirdi. Değişiklikle, "milli ve kültürel değerlere aykırı, öğrencilerin psikososyal gelişimlerine katkı sağlayamayacak etkinlikler" yasaklandı. Bakanlık, Aralık 2023'te Noel, Cadılar Bayramı ve Paskalya kutlamalarıyla ilgili okullara uyarı yazısı göndermişti.
ROK: Acun Ilıcalı'nın geçmişte Adnan Oktar deneyimi var ROK: Acun Ilıcalı'nın geçmişte Adnan Oktar deneyimi var Adnan Oktar Suç Örgütü'nün yeniden gündemde olduğu şu günlerde, Rasim Ozan Kütahyalı'dan yeni açıklamalar geldi. 17 Aralık operasyonundan sonra 'Hakan Şükür’ü kurtarmak için' Gökhan Şükür’le birlikte Acun Ilıcalı’nın yanına gittiğini anlatan Kütahyalı, Acun Ilıcalı için bir kez daha, “Geçmişte Adnan deneyimi var, onun arkadaşı Esat’ın da var” dedi.
Yeni mezun güzel kadın avukatlar Adnan Oktar'a sunuluyor Yeni mezun güzel kadın avukatlar Adnan Oktar'a sunuluyor YouTube yayınına katılan Özkan Mamati, Adnan Oktar ile ilgili skandal iddialarda bulundu. Mamati, sosyal medyadan bulunan yeni mezun avukatların Adnan Oktar'a sunulduğunu ve Oktar'ın cezaevinde tacizlerini sürdürdüğünü iddia etti.