Gündem

Bahçeli'ye Göre Türkiye'nin NATO'dan Ayrılma Zamanı Geldi Bahçeli'ye Göre Türkiye'nin NATO'dan Ayrılma Zamanı Geldi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, grup toplantısı konuşmasında NATO başta olmak üzere, enflasyon, kurdaki yükseliş ve kira fiyatlarındaki zamlara da değindi.
İyi Partili Kurmay: CHP ile Kol Kola Gireriz Ama... İyi Partili Kurmay: CHP ile Kol Kola Gireriz Ama... HaberTürk yazarı Muharrem Sarıkaya, İYİ Parti hakkında “Bir süredir hedef kitle olarak seçtiği kesime yükleniyor, ulusalcı kesimi de kendi yanına çekmenin çabasını sergiliyor” dedi.
Açık Cezaevindeki İzinler Uzatıldı Mı? Açık Cezaevindeki İzinler Uzatıldı Mı? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, açık cezaevi izinleri hakkında açıklama yaptı.
Sosyal Medya Paylaşımıyla Gündem Olan Gülbin Tosun Hakkında Tedit ve Hakaret Şikayeti! Sosyal Medya Paylaşımıyla Gündem Olan Gülbin Tosun Hakkında Tedit ve Hakaret Şikayeti! sahipsiz köpeklerden kaçarken kamyonun altında kalarak hayatını kaybeden 10 yaşındaki Mahra Melin Pınar'ın annesi, avukatı aracılığıyla Serik Cumhuriyet Başsavcılığına başvurarak Gülbin Tosun hakkında "hakaret" ve "tehdit" suçlarından şikayette bulunduklarını bildirdi.
KPSS Başvuru Kılavuzu Yayımlandı Mı? Başvuru Ücreti Ne Kadar? KPSS Başvuru Kılavuzu Yayımlandı Mı? Başvuru Ücreti Ne Kadar? KPSS 2022 başvuru ücreti ne kadar? hangi bankalardan ödeme yapılabilir? nasıl yatırılır işte KPSS 2022 detayları..
Atatürk'e Lanet Okuyan Yobaz Demirkan Yine Sahnede Atatürk'e Lanet Okuyan Yobaz Demirkan Yine Sahnede Ayasofya’da düzenlenen icazet töreninde Atatürk’ü hedef alan, Diyanet’in “emekli olduğu için kurumla bağı olmadığını” savunduğu ancak buna karşın Ali Erbaş’ın icazetiyle reisül kurra olan Mustafa Demirkan, yine sahneye çıktı. Demirkan, İhramcızade Erkek Kuran Kursu’nun icazet törenine katıldı.
Ali Koç Rasim Ozan Kütahyalı Tartışması Sosyal Medyaya Taştı! Ali Koç ve ROK Tartışması Sosyal Medyaya Taştı! Medyafaresi.com özel haber Fenerbahçe Başkanı Ali Koç katıldığı programda açtı ağzını yumdu gözünü! Sosyal medyaya taşınan Ali Koç Rasim Ozan tartışmasında twittter kullnıcıları ne dedi? Rasim Ozan Kütahyalı olaydan sonra açıklamalarında ne dedi? işte detaylar..
KPSS başvuruları başladı mı 2022, ne zaman başlayacak? Ücreti N e Kadar? KPSS başvuruları başladı mı 2022, ne zaman başlayacak? Ücreti N e Kadar? 2022 yılında da lisans, ön lisans ve ortaöğretim mezunları için ÖSYM tarafından Kamu Personeli Seçme Sınavı yapılacak. Peki KPSS başvuruları ne zaman başlayacak 2022? KPSS lisans başvuru ücreti ne kadar? İşte Kamu Personeli Seçme Sınavı ile ilgili merak edilenler..
Boris Johnson'ın Parti Fotoğrafları Basına Sızdı Boris Johnson'ın Parti Fotoğrafları Basına Sızdı İngiltere'de koronavirüs kısıtlamaları sırasında başbakanlık ofisinde düzenlenen partilere ilişkin tartışmalar sürerken, Başbakan Boris Johnson'ın söz konusu partilerden birinde çekilmiş bazı fotoğrafları basına sızdı.
Beyazıt'taki Çatışmanın Nedeni Belli Oldu! Tükürük Kavgasında 1'i Polis 7 Yaralı! Beyazıt'taki Çatışmanın Nedeni Belli Oldu! Tükürük Kavgasında 1'i Polis 7 Yaralı! İstanbul Beyazıt'ta 1'i polis 7 kişinin yaralandığı silahlı çatışmayla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Soruşturmayı yürüten ekipler, dehşete düşüren çatışmanın arkasında 10 aylık kin olduğunu ortaya çıkardı. İki esnaf grubun arasında 'tükürük' kavgası nedeniyle husumetli olduğu ortaya çıktı.
Sinirden Bardak Fırlatan Selçuk Tepeli Bu Kez Yayını Espri ile Açtı Sinirden Bardak Fırlatan Selçuk Tepeli Bu Kez Yayını Espri ile Açtı Geçtiğimiz günlerde haberlere dayanamayıp su bardağını fırlatan FOX Ana Haber sunucusu Selçuk Tepeli, bu kez açılışı konu hakkında bir espri ile yaptı.
Ayasofya'nın Duvarları Hatıra Diye Koparılıyor İddiası Gündeme Oturdu Ayasofya'nın Duvarları Hatıra Diye Koparılıyor İddiası Gündeme Oturdu Müzeden camiye çevrildikten sonra gündemden düşmeyen Ayasofya bu kez duvarların koparılıp götürüldüğü görüntülerle gündeme geldi.
Erdoğan Hayat Pahalılığını Yine Kabullendi Erdoğan Hayat Pahalılığını Yine Kabullendi Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine Toplantısı'nın ardından açıklamalarda bulunuyor.
İYİ Parti'den Dikkat Çeken Az Kaldı Reklamı: İktidara Yürüyoruz İYİ Parti'den Dikkat Çeken Az Kaldı Reklamı: İktidara Yürüyoruz İYİ Parti'nin "Az kaldı” sloganıyla dikkat çeken bir reklam filmi hazırladı.
Son Anket: Muhalefetin Adayı Erdoğan'ı Solluyor Son Anket: Muhalefetin Adayı Erdoğan'ı Solluyor Yöneylem Araştırma'nın son anketinde vatandaşlara "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a mı muhalefet adayına mı oy verirsiniz" sorusu yöneltildi.
AKP'li Belediyeler Müziğe Düşman mı? Bu Kez Niyazi Koyuncu Konserine Yasak AKP'li Belediyeler Müziğe Düşman mı? Bu Kez Niyazi Koyuncu Konserine Yasak Usta sanatçı Kazım Koyuncu'nun kardeşi müzisyen Niyazi Koyuncu, AKP'li Pendik Belediyesi'nin 24 Mayıs'ta vereceği konserini 'engellediğini' duyurdu.
Erdoğan'a Peygamber Diyen Sümeyye Akkuş için İstanbul Üniversitesinden Açıklama Erdoğan'a Peygamber Diyen Sümeyye Akkuş için İstanbul Üniversitesinden Açıklama Twitter'da kendisini profesör olarak tanıtan Sümeyye Akkuş adlı kullanıcı "Allah'ın yeryüzündeki elçisi Erdoğan'dır" paylaşımı üzerine İstanbul Üniversitesi açıklama yaptı.