Gündem

Erdoğan Hayat Pahalılığını Yine Kabullendi Erdoğan Hayat Pahalılığını Yine Kabullendi Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine Toplantısı'nın ardından açıklamalarda bulunuyor.
İYİ Parti'den Dikkat Çeken Az Kaldı Reklamı: İktidara Yürüyoruz İYİ Parti'den Dikkat Çeken Az Kaldı Reklamı: İktidara Yürüyoruz İYİ Parti'nin "Az kaldı” sloganıyla dikkat çeken bir reklam filmi hazırladı.
Son Anket: Muhalefetin Adayı Erdoğan'ı Solluyor Son Anket: Muhalefetin Adayı Erdoğan'ı Solluyor Yöneylem Araştırma'nın son anketinde vatandaşlara "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a mı muhalefet adayına mı oy verirsiniz" sorusu yöneltildi.
AKP'li Belediyeler Müziğe Düşman mı? Bu Kez Niyazi Koyuncu Konserine Yasak AKP'li Belediyeler Müziğe Düşman mı? Bu Kez Niyazi Koyuncu Konserine Yasak Usta sanatçı Kazım Koyuncu'nun kardeşi müzisyen Niyazi Koyuncu, AKP'li Pendik Belediyesi'nin 24 Mayıs'ta vereceği konserini 'engellediğini' duyurdu.
Erdoğan'a Peygamber Diyen Sümeyye Akkuş için İstanbul Üniversitesinden Açıklama Erdoğan'a Peygamber Diyen Sümeyye Akkuş için İstanbul Üniversitesinden Açıklama Twitter'da kendisini profesör olarak tanıtan Sümeyye Akkuş adlı kullanıcı "Allah'ın yeryüzündeki elçisi Erdoğan'dır" paylaşımı üzerine İstanbul Üniversitesi açıklama yaptı.
Gülbin Tosun Ne Dedi? Neden Gündem Oldu? Gülbin Tosun Ne Dedi? Neden Gündem Oldu? Gülbin Tosun sosyal medyada gündem oldu. Gülbin Tosun neden gündem oldu? İşte detaylar..
Erdoğan'dan Son Dakika NATO Açıklaması Erdoğan'dan Son Dakika NATO Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "NATO için bedel ödeyen bir ülke olarak, milli güvenliğimize dair hususlarda; ucu açık diplomatik ifadelerden ziyade somut adımlar görmek istiyoruz."
Adalet Bakanı Bozdağ: Türkiye’nin Yargı Sistemini Kimse Sorgulayamaz! Adalet Bakanı Bozdağ: Türkiye’nin Yargı Sistemini Kimse Sorgulayamaz! Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Mehmet Acet'in sunduğu Başkent Kulisi programında soruları yanıtladı. Bozağ, "Türkiye’nin yargı sistemini, infaz sistemini hukuk devleti anlayışını kimse sorgulayamaz" dedi.
Fazıl Say Say Vakfı Kuracak! Fazıl Say Say Vakfı Kuracak! Piyanist Fazıl Say, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Say Vakfı kuracaklarını duyurdu.
Atatürk'ü Erdoğan ile Karşılaştıran Tuğçe Kazaz Beyin Yaktı Atatürk'ü Erdoğan ile Karşılaştıran Tuğçe Kazaz Beyin Yaktı Tuğçe Kazaz, 'Atatürk kadına seçme, Erdoğan seçilme hakkı getirdi.' cümlesiyle başlayan tweet'i ile birçok kişinin tepkisini çekti.
Firari Arif Erdem Aylar Sonra Ortaya Çıktı! Firari Arif Erdem Aylar Sonra Ortaya Çıktı! Firari eski futbolcu Arif Erdem, New York'ta ortaya çıktı. Bir restoranda yemek yediği görünen Erdem, ABD'de olduğu bir Türk vatandaşının kayda aldığı fotoğraflarla kanıtlanmış oldu.
Kadınlara Hakaret Eden Yobaz Başhekim Yardımcısına AKP'den Destek Kadınlara Hakaret Eden Yobaz Başhekim Yardımcısına AKP'den Destek Kadınların giydiği kıyafetler üzerinden "Cariyeler örtünmezmiş. Cariye mi bunlar!" diyerek hedef alan Konya Numune Hastanesi Başhekim Yardımcısı ve İHH İl Başkanı Hasan Hüseyin Uysal’a AKP'den destek ziyareti geldi.
Araba Alacaklar Dikkat! Araba Alacaklar Dikkat! Geçtiğimiz hafta dolar kurunun yeniden yükselişe geçerek 16 lira sınırına yaklaşması sıfır otomobil fiyatlarına zam olarak yansıdı. Fiyatlar bir haftada 35 bin lira artarken yıl sonuna kadar yüzde 20 daha yükseleceği belirtildi.
Memur Ve Emeklilerin Zam Oranları Belli Oluyor! İşte Temmuz Ayı  Zam Tutarları.. Memur Ve Emeklilerin Zam Oranları Belli Oluyor! İşte Temmuz Ayı Zam Tutarları.. Milyonlarca memur ve emeklinin Temmuz ayında beklediği enflasyon zammı ile ilgili detaylar belli oldu. İşte temmuz ayında olması beklenen en düşük emekli ve memur maaşları…
Ali Babacan Uzlaşma Çıkmazsa Cumhurbaşkanı Adayı Olacak Ali Babacan Uzlaşma Çıkmazsa Cumhurbaşkanı Adayı Olacak Babacan, Gaziantep mitinginde "Bu ülkenin sorunlarını çözmek için DEVA Partisi'nin mutlaka iktidara gelmesi gerekiyor. Biz 2001-2002 krizini çözen bir ekibiz. İki tane büyük kriz çözdük" dedi.
22 MAYIS 2022 PAZAR REYTİNG SONUÇLARI: Teşkilat, Yargı, Survivor All Star 22 Mayıs Reyting Sonuçları: Teşkilat, Yargı, Survivor Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 22 Mayıs 2022 Pazar günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi?
Konseri İptal Edilmişti! Aynur Doğan Ankara'da Sahnedeydi: Biz Bir Arada Durabiliyoruz Konseri İptal Edilmişti! Aynur Doğan Ankara'da Sahnedeydi: Biz Bir Arada Durabiliyoruz Kocaeli’ndeki konseri AKP’nin yönetimde olduğu Derince Belediyesi tarafından iptal edilen Aynur Doğan, Ankara’da sahne aldı. Doğan, farkı milletlerden sanatçıların oluşturduğu orkestrasını tanıtarak, “Biz bir arada durabiliyoruz, bir arada şarkı söyleyebiliyoruz” dedi.