Gündem

Athena Filminin Konusu Ne? Netflix Athena Nedir? Athena Filmi Neden Gündem Oldu? Athena Filminin Konusu Ne? Netflix Athena Nedir? Athena Filmi Neden Gündem Oldu? Athena Nedir? Athena Filminin konusu ne? Sosyal medya platformu Twitter'da gündem olan ve hakkında eleştiriler paylaşılan Athena filmi, izleyici de merak uyandırdı. Peki, Sosyal medya bu yapımla yıkılıyor: Netflix'in Athena filmi ne anlatıyor, yönetmeni kim?
Reha Muhtar'ın Kızı Ayşe Nazlı ilk Kez Konuştu Reha Muhtar'ın Kızı Ayşe Nazlı ilk Kez Konuştu Reha Muhtar'ın kızı Ayşe Nazlı, babası hakkında çıkan iddialarla ilgili Turktime Genel Yayın Yönetmeni Talat Atilla'ya konuştu.
AKP'li Taşkesenlioğlu ve Ünsal Ban İle İlgili Yeni İddialar Dudak Uçuklattı AKP'li Taşkesenlioğlu ve Ünsal Ban İle İlgili Yeni İddialar Dudak Uçuklattı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eski doktoru ve eski AKP Milletvekili Turhan Çömez, Ünsal Ban ve boşanmak üzere olduğu eşi AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu ile ilgili yeni iddialarda bulundu.
Nevşin Mengü'den Flaş Çıkış: Daha Kendi Partisini İkna Edemeyen Toplumu Nasıl İkna Edecek Kardeşim? Nevşin Mengü'den Flaş Çıkış: Daha Kendi Partisini İkna Edemeyen Toplumu Nasıl İkna Edecek Kardeşim? Gazeteci Nevşin Mengü, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yol arkadaşlarına yaptığı ikinci çıkışı yorumlarken söylediği "Kendi partisini ikna edemeyen, bütün kamuoyunu nasıl ikna edecek kardeşim o zaman?" sözleri dikkat çekti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun partililere yönelik yaptığı çağrı siyasetin gündemine oturdu.
Kılıçdaroğlu Liderler Turuna Başlıyor Kılıçdaroğlu Liderler Turuna Başlıyor CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, partisinin ev sahipliğindeki altılı masanın ikinci tur ilk toplantısı öncesi liderler turuna çıkacak.
AKP'li Bülent Arınç'tan Altılı Masaya Destek AKP'li Bülent Arınç'tan Altılı Masaya Destek TBMM eski Başkanı Bülent Arınç AKP'nin kurucularının partiden ayrılmasına ilişkin “AKP'de bunu beklemezdim” diyerek açıklamalarda bulundu.
Cem Uzan 68 milyar Dolarlık Davasını NFT Yaptı Satıyor Cem Uzan 68 milyar Dolarlık Davasını NFT Yaptı Satıyor Genç Parti lideri Cem Uzan, yeni bir video yayınladı. Fransa'da görülen 68 milyar dolarlık davasının kripto para piyasasına girdiğini duyuran Uzan, bu davadan NFT alınması yönünde tavsiyede bulundu.
Reha Muhtar'dan Deniz Uğur'a 60 Bin Liralık Dava Reha Muhtar'dan Deniz Uğur'a 60 Bin Liralık Dava Reha Muhtar, Türktime Genel Yayın Yönetmeni Talat Atilla'ya konuştu. Muhtar, kendisine yönelik yaptığı hakaret, iftira ve aşağılamalar nedeniyle eski eşi Deniz Uğur'a 60 bin TL tazminat davası açacağını belirtti
Yandaş Misvak Anketten Kılıçdaroğlu Çıkınca Yayından Kaldırdı Yandaş Misvak Anketten Kılıçdaroğlu Çıkınca Yayından Kaldırdı Yandaş Misvak'ın "Kimin yanındasınız?" anketinde Tayyip Erdoğan ile Kemal Kılıçdaroğlu'nun seçenekleri arasından Kılıçdaroğlu'nun yüksek oyu almasıyla dergi anketi yayından kaldırdı.
Yobaz Akit Yazarı Akben'in Hedefinde 6234 Sayılı Kanun Var: Kanunla Kadın Korunmaz Yobaz Akit Yazarı Akben'in Hedefinde 6234 Sayılı Kanun Var: Kanunla Kadın Korunmaz Yeni Akit yazarı Ali Akben, geçtiğimiz hafta kaldırılması için çağrıda bulunduğu 6284 sayılı "Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanunu yine hedef aldı.
Aldatılan Kadın Kocasının Yasak Aşk Yaşadığı Evli ve çocuklu Kadının Evinin Önünde Eylem Yaptı Aldatılan Kadın Kocasının Yasak Aşk Yaşadığı Evli ve çocuklu Kadının Evinin Önünde Eylem Yaptı İstanbul'da akşam saatlerinde ilginç bir eylem sahne buldu. Bir grup kadın, ellerinde meşale ve pankartlar, ağızlarında sloganlarla eylem yaptı. Eylemin nedeninin altından ise 'yasak aşk' iddiası ortaya çıktı. Aldatıldığı öne sürülen kadın, yanına topladığı arkadaşlarıyla aldattığı iddia edilen kadının evini sokağını bastı. Mahallelinin tepkisini çeken o olay kameralara da saniye saniye yansıdı.
FETÖ Çocuğu Enes Kanter Yunan Televizyonunda Erdoğan'a Saldırdı FETÖ Çocuğu Enes Kanter Yunan Televizyonunda Erdoğan'a Saldırdı Fethullahçı Terör Örgütü'nün elebaşı Fethullah Gülen'in manevi oğlu Enes Kanter, bir Yunan televizyonunda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı BM'de yaptığı konuşma üzerinden hedef aldı.
Bilal Erdoğan Bir Aydınlanma Yaşıyor: Hayatımı Anlamlı Kılmak İstiyorum Bilal Erdoğan Bir Aydınlanma Yaşıyor: Hayatımı Anlamlı Kılmak İstiyorum Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, "Hayatımı anlamlı kılmak istiyorum. dedi.
Yılmaz Özdil Sedat Peker'le İlişkisini Soran Savcılara Ne Yanıt Verdi? Yılmaz Özdil Sedat Peker'le İlişkisini Soran Savcılara Ne Yanıt Verdi? Sözcü yazarı Yılmaz Özdil, "Medyadaki organize suç örgütüyle irtibatım olup olmadığını sormuşlar… diye başladığı yazısında ilginç noktalara değindi.
İşte Cerrahi Tarikatının Yeni Postnişini: Ahmet Özhan Tarikat Şeyhi Oldu İşte Cerrahi Tarikatının Yeni Postnişini: Ahmet Özhan Tarikat Şeyhi Oldu Ses sanatçısı Ahmet Özhan, hayatını kaybeden Ömer Tuğrul İnançer’in yerine, Cerrahi tarikatının yeni "postnişini" (şeyh) oldu.
Cübbeli'den Derin Devlet Gelsin Çağrısı Cübbeli'den Derin Devlet Gelsin Çağrısı 'Cübbeli Ahmet' adıyla bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, "derin devlet" çağrısı yaptı. "Hükümetler gelse de gitse de değişmezleri olan bir kurum her zaman lazım" diyen Ünlü, LGBTİ+ grupları ve İstanbul Sözleşmesi'ni hedef almayı da ihmal etmedi.
Bakan Soylu ve AKP Heyeti Suudilerin Osmanlı'dan Kurtuluşunu Kutladı Bakan Soylu ve AKP Heyeti Suudilerin Osmanlı'dan Kurtuluşunu Kutladı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i Osmanlı üzerinden hedef alan AKP’li yetkililer, Osmanlı’nın yıkılmasında büyük rol oynayan Suudilerle kutlama yaptı. Tarihçiler, bu durumu ‘ikiyüzlülük’ olarak nitelendirdi.