Gündem

Dilipak: Biz Cahillerden ve Zalimlerden Olduk! Dilipak: Biz Cahillerden ve Zalimlerden Olduk! Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, "Ne oldu da yoksul iken bildiğimiz şeyleri, güç ve servet bize geçince unutuveriyoruz"
Şahan Gökbakar'dan Karpuz Fiyatına Tepki! Çocukken Bir Dilim İkram Ederlerdi! Şahan Gökbakar'dan Karpuz Fiyatına Tepki! Çocukken Bir Dilim İkram Ederlerdi! Ünlü Komedyen Şahan Gökbakar dilim karpuz sitemini sosyall medyadan dile getirdi. Çocukken karpuz almadan 1 dilim ikram ederlerdi tadına bak diye, vay be
Erdoğan Seçilme Garantisi Arıyor! Erdoğan Seçilme Garantisi Arıyor! Korkusuz yazarı Ahmet Takan, bir bürokratın muhalefetin cumhurbaşkanı adayına ilişkin aktardığı görüşlerine yer verdi. "Erdoğan seçilme garantisi arıyor, olası rakipleri geçici Cumhurbaşkanı olmak istemiyor”
Asgari Ücrete Zam Gelecek Mi? Asgari Ücrete Zam Gelecek Mi? Geçtiğimiz günlerde AK Parti'nin önemli isimlerinden Ömer Çelik, asgari ücrete zam konusunda açıklamalarda bulunmuştu. Temmuz'da zam geleceği ve asgari ücretin artacağı iddia edildi. Yüzde 40 oranı işaret edildi. İşte detaylar..
Ümit Özdağ: Süleyman’ı Gördüğüm Yerde Döveceğim Ümit Özdağ: Süleyman’ı Gördüğüm Yerde Döveceğim ZAFER Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'dan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile ilgili Şok açıklama. Özdağ, "Karşılaştığımız ilk yerde Süleyman Soylu'yu döveceğim" derken, İçişleri Bakanlığı'nı basmaya gittiğinde de Soylu'ya vurma planı yaptığını söyledi.
İnce'den Kılıçdaroğlu'nu Kızdıracak Sözler Uyanıklık Yapıyor İnce'den Kılıçdaroğlu'nu Kızdıracak Sözler Uyanıklık Yapıyor Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı Erdoğan ve yakın çevresi hakkında ortaya attığı ‘kaçış planı’ iddiasına tepki gösterdi.
Muharrem İnce'den Damga Vuran Yanıt! Git Bu Masalları A Haber'de Anlat Muharrem İnce'den Damga Vuran Yanıt! Git Bu Masalları A Haber'de Anlat Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, CNN Türk'te katıldığı programda gazeteci Zafer Şahin ile polemiğe girdi. İnce, Şahin'in "Türkiye tarımda 1 numaradır" demesinin ardından "Git Bu Masalları A Haber'de Anlat" cevabı geceye damga vurdu.
Ali Koç Yüzleşmek İçin Bu Defa Erman Toroğlu'nu Seçti! Ali Koç Yüzleşmek İçin Bu Defa Erman Toroğlu'nu Seçti! Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Derin futbol programında yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı'ya sert sözler söylemiş ve sosyal medya birbirine girmişti. Başkanın şimdi de A spor'a konuk olup Erman Toroğlu ile yüzleşeceği iddia edildi.
Hayko Cepkin'den İptal Edilen Konserlere Tepki Yalnızız! Hayko Cepkin'den İptal Edilen Konserlere Tepki Yalnızız! Müzisyen Hayko Cepkin, AKP'li belediyeler tarafından iptal edilen konserlerle ilgili tepki gösterdi. Cepkin, "Yalnızız. Boşuna 'şöyle çokuz' 'böyle boluz' yapmaya gerek yok" dedi.
Yılmaz özdil’den Mehmet Cengiz’e: Aday Gösterdim Üstüne Para İstiyor Yılmaz özdil’den Mehmet Cengiz’e: Aday Gösterdim Üstüne Para İstiyor Cengiz Holding'in sahibi Mehmet Cengiz, yazdığı bir köşe yazısı nedeniyle Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'e 1 milyon liralık manevi tazminat davası açtı. Özdil, bugünkü köşesinde davayla ilgili sessizliğini bozdu.
Kılıçdaroğlu: Ensar  ve TÜRGEV'in Kayıtlarını İsteyeceğiz O Hakim Eğer Getirmezse Hakim Değildir! Kılıçdaroğlu: Ensar ve TÜRGEV'in Kayıtlarını İsteyeceğiz O Hakim Eğer Getirmezse Hakim Değildir! CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu gazeteci İsmail Saymaz'ın sorularını yanıtladı. Kılıçdaroğlu, “Dava açmalarının şöyle bir yararı var: Ensar'ın ve TÜRGEV'in bütün kayıtlarını mahkemeye isteyeceğiz. O hakim kayıtları getirmezse hakim değildir" dedi.
Nureddin Nebati'nin Soyadı Krizi Nureddin Nebati'nin Soyadı Krizi Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati husumetli olduğu akrabasının soy ismini değiştirmesini talep etmiş. Nebati ve akrabası arasındaki anlaşmazlık yargıya taşındı.
Kaçış Planı İddiasına Muharrem İnce’den Sert Tepki Kaçış Planı İddiasına Muharrem İnce’den Sert Tepki Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı Erdoğan ve yakın çevresi hakkında ortaya attığı ‘kaçış planı’ iddiasına tepki gösterdi.
Rusya İşgal Altındaki Ukraynalılara Vatandaşlığı Kolaylaştırdı Rusya İşgal Altındaki Ukraynalılara Vatandaşlığı Kolaylaştırdı Rusya, işgal ettiği bölgelerdeki Ukraynalıların vatandaşlık almasını kolaylaştırdı. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin vatandaşlık işini kolaylaştıran kararnameyi imzaladı.
Getir Çalışanlarının Yüzde 14'ünü İşten Çıkaracak! Getir Çalışanlarının Yüzde 14'ünü İşten Çıkaracak! Türkiye'nin dört bir yanında binlerce kişiyi istihdam eden getir çalışanlarının yüzde 14'ünü işten çıkarma kararı aldı. Getirin bu hamleyi maliyeti azaltmak için yaptığı biliniyor.
Cep Telefonu ve Bilgisayarlardaki Bandrol Vergisi Arttı Cep Telefonu ve Bilgisayarlardaki Bandrol Vergisi Arttı Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararına göre, TRT Bandrol vergisi cep telefonunda yüzde 10'dan 12'ye, bilgisayar ve tablette yüzde 2'den 4'e, akıllı saatte yüzde 8'den 14'e çıkarıldı.
AKP’de Büyük Kavga: Şamil Tayyar’dan Saray Başdanışmanına Şımarık... AKP’de Büyük Kavga: Şamil Tayyar’dan Saray Başdanışmanına Şımarık... AKP'li Şamil Tayyar Erdoğan'ın Başdanışmanı Mehmet Uçum'a Bu ne şımarıklık dedi.