Gündem

Onur Şener Cinayetinde Flaş Gelişme: Tutuklandılar Onur Şener Cinayetinde Flaş Gelişme: Tutuklandılar Ankara'nın Çankaya ilçesinde müzisyen Onur Şener, kendisinden istenen şarkıyı bilmediği için 3 kişi tarafından katledildi. Kendisinden istek şarkıda bulunan grubun talebini yerini getirmediği için öldürüldüğü iddia edilen, Ali G. Semih S. ve İlker K. 'kasten öldürme' suçundan çıkarıldıkları nöbetçi sulh ceza mahkemesi tarafından tutuklandı. Diğer 2 şüpheli ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
Direksiyon Nebati'de ama Ekonomiyi Perde Arkasından Berat Albayrak Yönetiyor Direksiyon Nebati'de ama Ekonomiyi Perde Arkasından Berat Albayrak Yönetiyor Tv100.com yazarı Candaş Tolga Işık'a göre Ekonomi yönetiminde bakın nasıl bir tabloyla karşı karşıyayız..
CHP'yi İyi Bilen Gazeteciden Analiz: Altılı Masanın Altında Herkes Birbirini Tekmeliyor CHP'yi İyi Bilen Gazeteciden Analiz: Altılı Masanın Altında Herkes Birbirini Tekmeliyor Gazeteci Gürkan Hacır'dan çarpıcı bir altılı masa yorumu geldi. Tv100.com yazarı Hacır masanın altında herkesin birbirini tekmelediğini söylüyor.
Katledilen Müzisyen Onur Şener'in Hadise ile Düeti Gündeme Oturdu Katledilen Müzisyen Onur Şener'in Hadise ile Düeti Gündeme Oturdu İstek şarkıyı çalmadığı gerekçesiyle katledilen müzisyen Onur Şener'in yıllar önce O Ses Türkiye'ye katıldığı ortaya çıktı. Şener'in Hadise ile düeti ile sosyal medyada gündem oldu.
Sadık Albayrak: Erdoğan Yüksek Tahsili Olmasa Kantin Subayı Olabilir miydi? Sadık Albayrak: Erdoğan Yüksek Tahsili Olmasa Kantin Subayı Olabilir miydi? Cumhuriyet gazetesi yazarı Barış Terkoğlu, AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın dünürü Sadık Albayrak ile yaptığı konuşmayı bugünkü köşesine taşıdı.
Yeni Şafak Yazarına Göre İnsanlığın Sonunu Eşcinsellik Getirecekmiş Yeni Şafak Yazarına Göre İnsanlığın Sonunu Eşcinsellik Getirecekmiş Yeni Şafak yazarı Yusuf Kaplan, bugünkü yazısında LGBT+’ları hedef aldı. Eşcinselliğin hastalık olduğunu savunan Kaplan “Eşcinsellik bir sapmadır, fıtrata müdahaledir, insan türünü tehlikeye sokan bir sapkınlık biçimi” dedi.
Optimar Anketi: HDP Yüzde 11 ile Kilit Parti Konumunda Optimar Anketi: HDP Yüzde 11 ile Kilit Parti Konumunda Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi, Optimar’ın 22-26 Eylül tarihleri arasında 2 bin 231 kişi üzerinde yüz yüze görüşme yöntemiyle yaptığı anketin sonuçlarını paylaştı.
Mansur Yavaş Beşiktaş Fenerbahçe Derbisinde Cumhurbaşkanı Gibi Karşılandı Mansur Yavaş Beşiktaş Fenerbahçe Derbisinde Cumhurbaşkanı Gibi Karşılandı Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinin takipçileri arasında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da vardı. Vatandaşlar, adı Cumhurbaşkanı adaylığı için geçen Mansur Yavaş'a büyük ilgi gösterdi.
AB Türkiye  Başkanı Meyer-Landrut: Türkiye'den  Avrupa'ya Yapılan Sığınma Başvurusu 20 Bini Aştı AB Türkiye Başkanı Meyer-Landrut: Türkiye'den Avrupa'ya Yapılan Sığınma Başvurusu 20 Bini Aştı AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Meyer-Landrut, Türkiye’den Avrupa'ya yapılan sığınma başvurusu bu yıl 20 bini geçti, Schengen başvurularının dikkatle incelenmesinde bu ve ekonomik durum da rol oynuyor dedi.
2 Ekim 2022 Pazar Reyting Sonuçları: Teşkilat, Yargı, Tozluyaka, MasterChef 2 Ekim 2022 Pazar Reyting Sonuçları: Teşkilat, Yargı, Tozluyaka, MasterChef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 2 Ekim 2022 Pazar günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Valinin Elini Sıkmayan Subaylar Görevden Alındı Valinin Elini Sıkmayan Subaylar Görevden Alındı 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonunda Tokat Valisi Numan Hatipoğlu’nun elini sıkmayan askerler görevden alınıp haklarında soruşturma başlatıldı.
AKP Kadın Kolları Yöneticisi Mobbing Yapılıyor Ekibiyle Birlikte İstifa Etti AKP Kadın Kolları Yöneticisi Mobbing Yapılıyor Ekibiyle Birlikte İstifa Etti AKP Elbistan İlçe Kadın Kolları İlçe Başkanı Ayşe Yıldız, partisinde kendisine ve ekibine 'mobbing' uygulandığını gerekçe göstererek istifa ettiklerini açıkladı.
Bakan Süleyman Soylu: Allah Şehitliği Keşke Bize Nasip Etse Bakan Süleyman Soylu: Allah Şehitliği Keşke Bize Nasip Etse İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Fırat Kalkanı Harekatı bölgesinde şehit olan polis memuru Mustafa Çalışgan'ın Tokat'ta yaşayan ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Bakan Soylu burada yaptığı konuşmada “Şehitliği keşke Allah bize nasip etse, benim duam odur. dedi.
EYT Son Durum: EYT'liler Dikkat Emeklilik Yaşınız 36 Ay Düşebilir EYT Son Durum: EYT'liler Dikkat Emeklilik Yaşınız 36 Ay Düşebilir EYT'nin kademeli olacağı ve ilk önce 1.5 milyon kişiyi kapsayacağı iddiaları sonrası AK Parti'den açıklama geldi.
SON DAKİKA: ENAG Yıllık Enflasyonu yüzde 186 Olarak Açıkladı SON DAKİKA: ENAG Yıllık Enflasyonu yüzde 186 Olarak Açıkladı Enflasyon Araştırma Grubu (ENAG), eylül ayında enflasyonun (E-TÜFE) aylık bazda yüzde 5.30, yıllık bazda ise yüzde 186.27 arttığını bildirdi.
Meteoroloji Uyardı: Yağışlar Bir Hafta Sürecek Meteoroloji Uyardı: Yağışlar Bir Hafta Sürecek Meteoroloji Genel Müdürlüğü güncel hava durumu tahminlerini sosyal medyadan duyurdu.
Türkiye'de En Adaletsiz Vergiler Alkollü İçki Fiyatlarında Türkiye'de En Adaletsiz Vergiler Alkollü İçki Fiyatlarında İçki sektöründe vergiler, ürün fiyatlarını katlarken sektör temsilcileri artık bu konuda bir adaletin kalmadığına, son 5 yıldır artan ithalatın büyük risk oluşturduğuna dikkat çekti.