Gündem

Kılıçdaroğlu'ndan Devlet Bahçeli'ye Flaş NATO Cevabı Kılıçdaroğlu'ndan Devlet Bahçeli'ye Flaş NATO Cevabı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP lideri Bahçeli'nin, "Eğer şartlar içinden çıkılmaz hale bürünürse NATO’dan ayrılmak bile alternatif bir tercih olarak gündeme alınmalıdır." sözlerine sosyal medya hesabından yanıt verdi.
Akşener'den Erdoğan'a: Yoksulluğun Ne Olduğunu Gittin Saray'a Unuttun Akşener'den Erdoğan'a: Yoksulluğun Ne Olduğunu Gittin Saray'a Unuttun İYİ Parti lideri Akşener, "Sarayından çık Erdoğan! Sen açlığın ne olduğunu bilirdin, yoksulluğun ne olduğunu bilirdin. Gittin saraya unuttun" ifadelerini kullandı.
Rapor Görüşülecekti: Tüm TRT Yönetimi Aynı Gün Hastalandı Rapor Görüşülecekti: Tüm TRT Yönetimi Aynı Gün Hastalandı Meclis KİT Komisyonu’nda TRT’nin denetim raporu görüşülürken TRT Yönetim Kurulu üyeleri ‘’Hastayız’’ diyerek Meclis’e gelmedi.
COVID-19'da Bugün: 5 Vefat, 1310 Yeni Vaka COVID-19'da Bugün: 5 Vefat, 1310 Yeni Vaka Sağlık Bakanlığı, 26 Mayıs 2022 güncel koronavirüs verilerini açıkladı.
Atatürk Havalimanı'na Uçuş Yasağı Getirildi Atatürk Havalimanı'na Uçuş Yasağı Getirildi İyi Parti'li Ali Kıdık Atatürk Havalimanı'na uçuş yasağı getirildiğini duyurdu
Hatıra Diye Koparılıyordu: Ayasofya'da Duvarlara Koruma Şeridi Hatıra Diye Koparılıyordu: Ayasofya'da Duvarlara Koruma Şeridi Camiye çevrilmesinin ardından tahrip edilmesiyle gündemde olan Ayasofya'da duvarlara koruma şeridi çekilerek önlem alındı.
MGK Toplantısı Sona Erdi: Yeni Harekat Sinyali MGK Toplantısı Sona Erdi: Yeni Harekat Sinyali AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında yapılan MGK toplantısı sona erdi.
Gaziantep Emniyeti'nde Üzerimde Bomba Var Diye Bağıran Kişi Vuruldu! Gaziantep Emniyeti'nde Üzerimde Bomba Var Diye Bağıran Kişi Vuruldu! Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde 'kendisini patlatacağını' belirten kişi, polislerce vurularak etkisiz hale getirildi.
Kılıçdaroğlu'na Burası Kandil Değil, Düzce Diye Bağıranlar AKP İl Yöneticisi Çıktı Kılıçdaroğlu'na Burası Kandil Değil, Düzce Diye Bağıranlar AKP İl Yöneticisi Çıktı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na "Burası Kandil değil, Düzce. Yanlış gelmişsin" diye bağıran Mehmet Ali Bayrak ve Volkan Turaman’ın Düzce AKP İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleri olduğu ortaya çıktı
Akşener, Hanım Koleksiyonu Yapıyor Sözleriyle Gündem Olan İYİ Partili Ay’ın İstifa Etmesini İstedi Akşener, Hanım Koleksiyonu Yapıyor Sözleriyle Gündem Olan İYİ Partili Ay’ın İstifa Etmesini İstedi Meral Akşener'in  "Nevşehir eski belediye başkanlarından Hasan Ünver'in iş ortakları adeta hanım koleksiyonu yapıyor" açıklamasını yapan İyi Parti Nevşehir İl Başkanı Ömer Ay'ın istifasını istediği belirtildi.
Aynur Doğan'ın Bir Konseri Daha İptal Edildi Aynur Doğan'ın Bir Konseri Daha İptal Edildi Aynur Doğan’ın Kocaeli Derince’de yapacağı konserin iptal edilmesi ardından bir iptal haberi de Bursa'dan geldi.
Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a Jet Bürokrasi Yanıtı: İşlerin Aksayacak... Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a Jet Bürokrasi Yanıtı: İşlerin Aksayacak... CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Attığı imza için genel müdürü tehdit etmek ne demek? Baskın yapar gibi kamu kurumlarının kapısına dayanmak ne demek? Hukuk devletinde böyle bir tarz olabilir mi? Asla..." açıklamasına Twitter'dan yanıt verdi.
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Kaçış Planı Yanıtı: Böyle Bir Kepazeliğe İzin Vermeyeceğiz Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Kaçış Planı Yanıtı: Böyle Bir Kepazeliğe İzin Vermeyeceğiz Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından paylaştığı video ile ortaya attığı 'kaçış planı' iddiasına yanıt verdi.
IŞİD'in Yeni Lideri Kureyşi İstanbul'da Yakalandı İddiası IŞİD'in Yeni Lideri Kureyşi İstanbul'da Yakalandı İddiası Bloomberg'den Fırat Kozok'a konuşan yetkililer, ''Terörle mücadele polisi ve istihbarat ajanlarının, geçen Şubat ayında son IŞİD liderinin Suriye'de ABD operasyonuyla öldürülmesinden bu yana terör örgütüne liderlik ettiğini düşündükleri kişiyi gözaltına aldıklarını'' söyledi.
TCMB Faizi Sabit Tuttu: Dolar ve Euro'da Son Durum TCMB Faizi Sabit Tuttu: Dolar ve Euro'da Son Durum Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) yüzde 14 olan politika faizini sabit tuttu.
Melek Mosso: Kendi Sapıklıklarını Bizim Hayatımıza Sokmaya Çalışıyorlar Melek Mosso: Kendi Sapıklıklarını Bizim Hayatımıza Sokmaya Çalışıyorlar Ak Partili Isparta Belediyesi tarafından konseri iptal edilen Melek Mosso, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.
Mem Ararat’ın Konseri İptal Edildi! Mem Ararat’ın Konseri İptal Edildi! Bursa Valiliği Kürt sanatçı Mem Ararat’ın Bursa Konseri ‘kamu güvenliği’ gerekçesiyle iptal etti.