Gündem

Kılıçdaroğlu'na kahkaha atan Buket Aydın bu kez Altılı Masaya taktı: Pikniğe gitmiyorsunuz Kılıçdaroğlu'na kahkaha atan Buket Aydın bu kez Altılı Masaya taktı: Pikniğe gitmiyorsunuz 31 Mart seçimleri öncesinde sürecinde Kanal D’de konuk aldığı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "İstanbul, Ankara, Bursa, Adana ve Mersin’i kesinlikle kazanacağız" sözlerine gülerek karşılık veren sunucu Buket Aydın altılı masada bilinmezlik silsilesi yaşandığını iddia etti. Aydın, "Sen nasıl bir şeyle karşı karşıya geleceğini düşünüyor musun? Devlet yönetimi bu, pikniğe gitmiyorlar" dedi.
Erdoğan arkamdan iş çeviriyor dediği Mehmet Şimşek'i 5 yıl sonra niye göreve çağırdı? Erdoğan arkamdan iş çeviriyor dediği Mehmet Şimşek'i 5 yıl sonra niye göreve çağırdı? Medyafaresi.com detay haber: Cumhurbaşkanı Erdoğan ekonomiyi yeniden Mehmet Şimşek'in patronajına vermek istedi ama Şimşek bu teklifi geri çevirdi. Peki Mehmet Şimşek ekonomi yönetiminin en tepesindeyken neden istifa etmişti? Mehmet Şimşek Erdoğan ile nasıl ve hangi konularda ters düşmüş ve dışlanmıştı? Erdoğan'dan Mehmet Şimşek'e hangi eleştiriler gelmişti?
Pelikancı Hilal Kaplan Fatih Erbakan'ın kararını görünce şok yaşadı Pelikancı Hilal Kaplan Fatih Erbakan'ın kararını görünce şok yaşadı Sabah yazarı Hilal Kaplan, Cumhur İttifakı’na katılmama ve Cumhurbaşkanlığı seçiminde Erdoğan’ı desteklememe kararı alması nedeniyle Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’a yüklendi. Kaplan, Erbakan için “Kuran eğitimini ve cemaatleri özgürleştiren lidere destek olmadı” dedi.
Bu Yıl Ramazan ayı 30 değil 29 gün sürecek! Bu Yıl Ramazan ayı 30 değil 29 gün sürecek! 11 ayın sultanı Ramazan ayının başlangıcına sayılı gün kaldı. 22 Mart'ı 23 Mart'a bağlayan gece ilk sahura kalkılacak. 2023 yılında Ramazan 30 gün değil, 29 gün sürecek. İşte sebebi...
Kötü Bir Salgın! Tarhan Koleji Öğrencileri de Nazi Selamı Vermiş Kötü Bir Salgın! Tarhan Koleji Öğrencileri de Nazi Selamı Vermiş Geçtiğimiz hafta önce Üsküdar Amerikan Lisesi daha sonra ise Hisar Lisesi‘nde gerçekeleşen ve Nazi sempatizanlığı içeren hareketler üzerine yaşanan endişelere bir yenisi daha eklendi.
Millet İttifakında gizlenen kriz: Mansur Yavaş Kılıçdaroğlu'na ne diyecek? Millet İttifakında gizlenen kriz: Mansur Yavaş Kılıçdaroğlu'na ne diyecek? HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, cumhurbaşkanı yardımcısı adayı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın, cumhurbaşkanı adayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan, "sulhu salah" için taleplerini iletebileceğini yazdı.
Kadınlar Günü'nde katledilen Kadını, Kocası, Takipsizlik Kararı Verildiği Gün Öldürmüş! Kadınlar Günü'nde katledilen Kadını, Kocası, Takipsizlik Kararı Verildiği Gün Öldürmüş! İstanbul, Pendik'te 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde eşi Murat Yaşar tarafından öldürülen Tülay Erşahin Yaşar'ın, şiddet gördüğü gerekçesiyle şikayetçi olduğu, soruşturmada cinayetin işlendiği gün takipsizlik kararı verildiği ortaya çıktı.
Fatih Portakal Sözcü TV Ana Haber ile ekrana döndü: Ben düdüklü tencereyim Fatih Portakal Sözcü TV Ana Haber ile ekrana döndü: Ben düdüklü tencereyim Sözcü TV'nin Ana Haber Bültenini sunmaya başlayan Fatih Portakal 3 yıl sonra yeniden ekranlara döndü. Portakal heyecanını gizlemediği ilk gecesinde çarpıcı mesajlar verdi.
Saray'da Panik Yaratan Anket! Erdoğan çok şaşırmış Saray'da Panik Yaratan Anket! Erdoğan çok şaşırmış AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için özel bir anket yapıldığı iddia edildi. Erdoğan'ın 'kaybettiği'nin gözler önüne serildiği anket, Saray'da panik yarattı.
Erbakan neden Erdoğan'ı reddetti? Pazarlığın perde arkası Erbakan neden Erdoğan'ı reddetti? Pazarlığın perde arkası Yeniden Refah Partisi Cumhur İtifakı’na katılmama kararı aldı. Genel Başkan Fatih Erbakan, “Kendi amblemimizle olmak istedik. AKP bu isteğimizi reddetti” dedi. Peki görüşmelerin perde arkasında neler yaşandı?
Mehmet Şimşek AKP’nin Teklifini Yoğun Olduğu İçin Reddetmiş Mehmet Şimşek AKP’nin Teklifini Yoğun Olduğu İçin Reddetmiş AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski Maliye Bakanı Şimşek ile AKP Genel Merkezi'nde görüştü. Şimşek, görüşmenin ardından yaptığı açıklamada "Kendi alanıma giren her konuda istenen katkıları vermeye her zaman hazırım" dedi. Sosyal medya platformu Twitter'da yorumlarda bulunan yurttaşlar, Yeniden Refah Partisi'nin ardından Şimşek'ten de ret geldiğine dikkat çekti.
YSK 3 Cumhurbaşkanı Adayının Başvurusunu Reddetti 1 Adayın Diploması Çıkmadı YSK 3 Cumhurbaşkanı Adayının Başvurusunu Reddetti 1 Adayın Diploması Çıkmadı YSK, Murat Hakan Uzan, Cem Cengiz Uzan ve Hürrem Ayaz'ın cumhurbaşkanı adaylığı başvurusunu reddetti. YSK ayıca aralarında Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan'ın da olduğu 9 başvuruda eksik evrak tespit etti.
Ekonomist Atilla Yeşilada; Değil  Mehmet Şimşek Keynes Bile Gelmez Ekonomist Atilla Yeşilada; Değil Mehmet Şimşek Keynes Bile Gelmez Ekonomist Atilla Yeşilada, eski Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in AKP’nin teklifini reddetmesine ilişkin, "Mehmet Şimşek değil, John Maynard Keynes bile gelmez: Ölenle ölünmez demişler" yorumunda bulundu.
AKP'li Özlem Zengin Halk TV'ye Konuştu: Bana Saldıranlar Azınlık AKP'li Özlem Zengin Halk TV'ye Konuştu: Bana Saldıranlar Azınlık "6284 sayılı kanun kırmızı çizgimizdir" dediği için tehdit edildiğini söyleyen AKP'li Özlem Zengin Halk TV'ye konuştu: Bana saldıranlar azınlık dedi.
20 Mart 2023 Reyting Sonuçları: Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, FOX Haber, Ömer 20 Mart 2023 Reyting Sonuçları: Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, FOX Haber, Ömer Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 20 Mart 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Optimar'cı Hilmi Daşdemir, Kılıçdaroğlu HDP ve PKK’nın Adayı Diyerek Canlı Yayını Terketti Optimar'cı Hilmi Daşdemir, Kılıçdaroğlu HDP ve PKK’nın Adayı Diyerek Canlı Yayını Terketti Optimar Araştırma Başkanı Hilmi Daşdemir katıldığı canlı yayında, "O genel başkanınız Kemal Kılıçdaroğlu PKK'nın ve HDP'nin adayıdır" dedi.
HDP, Kılıçdaroğlu’na Destek için Aday Çıkarmayacak HDP, Kılıçdaroğlu’na Destek için Aday Çıkarmayacak Halk TV yazarı İsmail Saymaz, HDP’nin Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu desteklemek için aday çıkarmayacağını yazdı.