Gündem

AKP'li Ensarioğlu: 22 yıldır Hizbullah'ın silahlı eylemi yok, kendisi yok AKP'li Ensarioğlu: 22 yıldır Hizbullah'ın silahlı eylemi yok, kendisi yok AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu, HÜDA PAR ile ilgili eleştirilere "Hizbullah sürecini birebir bu bölgede yaşayan bir insanım. 22 yıldır Hizbullah'ın silahlı eylemi yok, açıklaması yok, kendisi yok" karşılğını verdi.
Hindistan'da bir yetkili düşürdüğü telefonun bulunması için barajı boşalttırdı Hindistan'da bir yetkili düşürdüğü telefonun bulunması için barajı boşalttırdı Hindistan'da telefonunu baraja düşüren bir yetkili, telefonu bulmak için barajı boşalttırınca görevden alındı.
Kılıçdaroğlu'nun montajcı sahtekar diyerek paylaştığı video TRT'ye takıldı Kılıçdaroğlu'nun montajcı sahtekar diyerek paylaştığı video TRT'ye takıldı TRT, Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Montajcı sahtekar" diyerek alıntıladığı videoya telif atarak kaldırttı.
Sinan Ateş ve azmettirici Doğukan Çep aynı karede! Sinan Ateş ve azmettirici Doğukan Çep aynı karede! Gazeteci İsmail saymaz, Sinan Ateş ve cinayetin azmettiricisi olduğu iddia edilen Doğukan Çep'in aynı karede olan fotoğrafını paylaştı.
Seyran ve Ferit'in sahnesi olay yarattı! Vuslata erdiler... Seyran ve Ferit'in sahnesi olay yarattı! Vuslata erdiler... Dün akşam 34. bölümüyle ekrana gelen Yalı Çapkını'nda birbirini sevmelerine rağmen boşanan Seyran ile Ferit birlikte oldu. İkilinin yatak sahnesinin tamamı ise internete özel olarak yayınlandı.
ORC Araştırma: Kılıçdaroğlu ikinci turda kazanıyor ORC Araştırma: Kılıçdaroğlu ikinci turda kazanıyor ORC Araştırma ikinci tur için anket sonuçlarını açıkladı. Şirket verilerine göre Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, ikinci turda yüzde 51,4’le kazanıyor.
Erdoğan canlı yayında uyuyakaldı Erdoğan canlı yayında uyuyakaldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, A Haber ve ATV’nin ortak yayınında uyuyakaldı. Erdoğan'ın uyuduğunun fark edilmesiyle birlikte kameraların aniden spikere çevrildiği görüldü.
Kadınlar sokağa çıktı: Meclis'te Hizbullah istemiyoruz Kadınlar sokağa çıktı: Meclis'te Hizbullah istemiyoruz Millet İttifakı’nı oluşturan siyasi partilerin kadın kolları dün Trabzon’da yürüyüş düzenledi. Katılımın yoğun olduğu yürüyüşte, “Hak, hukuk, adalet”, Meclis’te Hizbullah istemiyoruz” sloganları atıldı.
Kılıçdaroğlu'na bir partiden daha destek Kılıçdaroğlu'na bir partiden daha destek ATA İttifakı’nda yer alan Değişim ve Demokrasi Partisi, Cumurbaşkanlığı seçimi ikinci turunda Kemal Kılıçdaroğlu'nu destekleme kararı aldı.
Camiyi miting alanı gibi kullanan Erdoğan fetih çağrısında bulundu Camiyi miting alanı gibi kullanan Erdoğan fetih çağrısında bulundu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cuma Namazı’nın ardından Çamlıca Camii’nin içinde cemaate hitap ederek: "Ben milletimize inanıyorum, ümmete inanıyorum, rabbim nice fetihlere yürümeyi bizlere nasip etsin. Şimdiden bu fetihlere adım atmaya bizleri muktedir eylesin" dedi.
Seçim çalışması yapan kadınlara bir saldırı daha Seçim çalışması yapan kadınlara bir saldırı daha Denizli’de saha çalışması yapan CHP kadın kolları üyesi bir grup kadın Sırakapılar Mahallesi’nde saldırıya uğradı. CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Müjdat İlhan, olayla ilgili olarak suç duyurusunda bulunduklarını açıkladı.
Kılıçdaroğlu programının kent meydanındaki gösterimine yasak Kılıçdaroğlu programının kent meydanındaki gösterimine yasak Kemal Kılıçdaroğlu’nun katıldığı “Mevzular Açık Mikrofon” programının Bursa’da Kent Meydanı’nda dev ekranla yapılacak gösterimi AKP’nin itirazı üzerine ilçe seçim kurulu tarafından yasaklandı.
Davutoğlu 3 partiye ortak grup kurma çağrısında bulundu Davutoğlu 3 partiye ortak grup kurma çağrısında bulundu Katıldığı canlı yayında DEVA, Saadet ve Demokrat Parti’ye ortak grup kurma çağrısı yapan Ahmet Davutoğlu, "Meclis'te bir yeni tablo oluştu, birlikte bir grup kurmak bir zarurettir" dedi.
PanaromaTR anketi, ikinci turda Sinan Oğan'ın oylarının nereye gideceğini açıkladı PanaromaTR anketi, ikinci turda Sinan Oğan'ın oylarının nereye gideceğini açıkladı PanaromaTR’nin anketine göre Sinan Oğan’ın Erdoğan’a destek açıklamasının ardından Erdoğan’a oy vereceğini söyleyen Oğan seçmeni yüzde 34,4 olurken, Kılıçdaroğlu’na oy verecek seçmen oranı ise yüzde 28,1 oldu.
İsmail Küçükkaya: Muharrem İnce Kılıçdaroğlu'na oy vermek içimden gelmiyor dedi İsmail Küçükkaya: Muharrem İnce Kılıçdaroğlu'na oy vermek içimden gelmiyor dedi Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin; cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi için kendisini ziyaret eden CHP'lilere ''Kılıçdaroğlu'na oy vermek içimden gelmiyor'' dediği öne sürüldü.
Demirtaş'tan seçmene çağrı: Kılıçdaroğlu'nu cumhurbaşkanı yapalım Demirtaş'tan seçmene çağrı: Kılıçdaroğlu'nu cumhurbaşkanı yapalım HDP'nin eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turu için sandığa gitme çağrısında bulundu. Demirtaş "Sayın Kılıçdaroğlu'nu Cumhurbaşkanı yapalım, sandığa gidin, 1 nefes için 1 oy verin" dedi.
DEVA'lı yöneticilerden çok konuşulacak açıklama: CHP bize son bir destek daha atıp... DEVA'lı yöneticilerden çok konuşulacak açıklama: CHP bize son bir destek daha atıp... Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya, CHP listelerinden Meclis'te 15 sandalye sahibi olan DEVA Partisi yöneticilerinin, grup kurulması amacıyla, "CHP bize son bir destek daha atıp 5 vekil verirse biz kendi başımıza da kurarız" dediğini yazdı. CHP listelerinden DEVA Partisi Meclis’te 15, Saadet ve Gelecek partileri 10’ar, Demokrat Parti ise üç sandalye elde etmişti