Gündem

MHP’linin eşine ait üniversitede sahte diploma skandalı büyüyor MHP’linin eşine ait üniversitede sahte diploma skandalı büyüyor MHP Mersin Milletvekili Levent Uysal’ın eşi Ece Uysal’ın Kuzey Kıbrıs’taki üniversitesinde skandalların sonu gelmiyor. Yürütülen soruşturma kapsamında şimdi de Kıbrıs Türk Diş Tabipleri Odası Başkanı Dr. Halil Bakkaloğlu sahte doktora diploması nedeniyle tutuklandı. Devlet hastanesinde doktorluk yapan Bakkaloğlu üniversitenin yönetiminde de yer alıyor.
Kızılcık Şerbeti’nde Alev tartışması ; Makyöz işinden oldu Kızılcık Şerbeti’nde Alev tartışması ; Makyöz işinden oldu Kızılcık Şerbeti dizisinde 'Alev' karakterine hayat veren Müjde Uzman zor günler geçirdiğini açıklamıştı. Bu açıklaması ardından dizinin makyözü Esra Okumuş, Uzman ile dalga geçtiği bir video yayınladı. Dizinin yönetmeni Faruk Turgut, makyöz hakkında gereğinin yapılacağını duyurdu
Firari FETÖ’cü Akın İpek Kral Charles'tan zengin çıktı Firari FETÖ’cü Akın İpek Kral Charles'tan zengin çıktı FETÖ firarisi olarak İngiltere'de yaşayan Akın İpek, The Sunday Times'ın "Birleşik Krallık'ın En Zengin İnsanları" listesinde ilk 100 içerisinde yer aldı. Şirket değerinin ve kazancındaki artışın da paylaşıldığı listede, İpek'in sahip olduğu toplam servet dudak uçuklattı.
Papaz, ayin sırasında cemaate almadığı trans kadını ısırdı Papaz, ayin sırasında cemaate almadığı trans kadını ısırdı ABD'nin Florida eyaletinde bir kilisede meydana gelen olayda, ayin sırasında papazın bir kadını cemaate kabul etmemesi nedeniyle tartışma yaşandı
Sinan Ateş cinayetinin kilit ismi Doğukan Çep'in eski sevgilisi de sorgulanmış! Sinan Ateş cinayetinin kilit ismi Doğukan Çep'in eski sevgilisi de sorgulanmış! Sinan Ateş cinayeti davasında azmettirici konumdaki Doğukan Çep’in, oyunculuk yapan eski sevgilisinin de sorgulandığı ortaya çıktı. Sinema
Erdoğan, "Kırmadan, dökmeden yapacağız" demişti; AKP'de peş peşe istifalar Erdoğan, "Kırmadan, dökmeden yapacağız" demişti; AKP'de peş peşe istifalar 31 Mart seçimlerinde ikinci parti konumuna gerileyen AKP'de "değişim" politikasının ilk hamleleri gelmeye başladı. İlk istifa, AKP'nin yerel seçimlerde yüzde 54,7 ile en yüksek oyu aldığı Rize’den geldi. Hemen ardından, Adıyaman ve Batman il başkanları istifa ettiklerini duyurdu.
İddia: Millet bahçelerinde çalışmalar durduruldu İddia: Millet bahçelerinde çalışmalar durduruldu TOKİ’nin, ilerleme oranı yüzde 75’in altında olan millet bahçelerinin yüklenicilerine, “Çalışmaları durdurun” talimatını verdiği bildirildi
Berat Albayrak aylar sonra ortaya çıktı Berat Albayrak aylar sonra ortaya çıktı Albayrak, Beşiktaş ve Trabzonspor arasındaki Türkiye Kupası finalini protokol tribününde izledi
Kulis: AKP'de sert çıkışlar yükselmeye başladı; Bu hikâye aslında 2019 seçimleri ile bitmişti... Kulis: AKP'de sert çıkışlar yükselmeye başladı; Bu hikâye aslında 2019 seçimleri ile bitmişti... Kulis: AKP'de sert çıkışlar yükselmeye başladı; "Bu hikâye aslında 2019 seçimleri ile bitmişti, yenisini de yazamadık"
23 Mayıs 2024 Reyting sonuçları: Beşiktaş Trabzonspor, İnci Taneleri, Hudutsuz Sevda 23 Mayıs 2024 Reyting sonuçları: Beşiktaş Trabzonspor, İnci Taneleri, Hudutsuz Sevda 23 Mayıs tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.
İmamoğlu Hasan Arat'ı zor tuttu: Trabzonspor Beşiktaş finalinde bayrak krizi İmamoğlu Hasan Arat'ı zor tuttu: Trabzonspor Beşiktaş finalinde bayrak krizi Beşiktaş ve Trabzonspor'un Türkiye Kupası finali öncesinde yaşanan bayrak çekişmesi, Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'ın müdahalesiyle protokolde gergin anlara sahne oldu.
Fatih Portakal Emekli maaş zammını açıklıyorum deyip anlattı: İçeriden bilgi aldım.. Fatih Portakal Emekli maaş zammını açıklıyorum deyip anlattı: İçeriden bilgi aldım.. Emekli maaş zammı son dakika haberleri: Temmuz ayında Yeni emekli maaş zammı ne kadar olacak? En düşük emekli maaşı ne kadar olacak? Milyonlarca emekli, bir süredir bu soruların yanıtını araştırıyor. Son olarak Fatih Portakal, YouTube kanalından paylaştığı bir videoda 'en düşük emekli maaşı' ve 'emekli maaşı zammı' ile ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı.
Özgür Özel arsız metin yazarları demişti: MHP'den Özel'e tehdit ve hakaret Özgür Özel arsız metin yazarları demişti: MHP'den Özel'e tehdit ve hakaret CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in "arsız metin yazarları" dediği MHP Genel Başkan Yardımcıları Semih Yalçın ve İzzet Ulvi Yönter'den açıklama geldi. Yönter, Özgür Özel'e "aşağılık bir müfteri" diye hakaret etti. Yalçın ise "Özgür Özel'e her hadsizliğinde çarçabuk haddini bildiririz" tehdidinde bulundu.
MetroPOLL anketinden Erdoğan'a kötü haber: Bugün seçim olsa CHP, AKP'ye 5 puan fark atıyor MetroPOLL anketinden Erdoğan'a kötü haber: Bugün seçim olsa CHP, AKP'ye 5 puan fark atıyor MetroPOLL Araştırma'nın yapmış olduğu 'Nisan 2024 araştırma bulgularına göre partilerin oy destekleri ve bunun son 2 yıldaki değişimi' başlıklı ankete göre CHP, 35,9 ile birinci parti, AKP, 31,1 ile ikinci parti olarak olarak tercih edildi.
Ünal Aysal'dan TV100'de Fatih Terim ve Okan Buruk açıklaması: Dursun Özbek beni üzdü Ünal Aysal'dan TV100'de Fatih Terim ve Okan Buruk açıklaması: Dursun Özbek beni üzdü Galatasaray eski Başkanı Ünal Aysal, tv100'e konuk oldu. Aysal, Fatih Terim'in Galatasaray'dan ayrılması ve Okan Buruk'un da aynı kaderi paylaşıp paylaşmayacağı sorusuna çarpıcı bir yanıt verdi. Aysal, Dursun Özbek'in Ali Koç'u düelloya davet etmesi hakkında da konuştu.
Roma seyahatinin ardından gazetecilere çağrı! Bildirgeye dikkat çekildi Roma seyahatinin ardından gazetecilere çağrı! Bildirgeye dikkat çekildi İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun bazı gazetecilerle birlikte yaptığı Roma seyahatinin ardından başlayan tartışmalara TGC de dahil oldu. Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne dikkat çeken TGC Onur Kurulu, “Bildirgeye uygun gazetecilik yapılmalı” vurgusu yaptı.
Sokak hayvanlarının uyutulmasını öngören yasa hazırlığı tartışma yarattı Sokak hayvanlarının uyutulmasını öngören yasa hazırlığı tartışma yarattı HAYTAP, AKP'nin yasa taslağı için halkı tepki göstermeye çağırırken, Güvenli Sokaklar Derneği, "konunun yüz göz edildiğini, sokak köpeği probleminin terör sorununa dönüştüğünü" savundu.