Reyting

5 Haziran 2023 Reyting Sonuçları: Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, Ömer 5 Haziran 2023 Reyting Sonuçları: Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, Ömer Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 5 Haziran 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
4 Haziran 2023 Reyting Sonuçları: Teşkilat, Güzel Günler, Survivor, FOX Haber 4 Haziran 2023 Reyting Sonuçları: Teşkilat, Güzel Günler, Survivor, FOX Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 4 Haziran 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
3 Haziran 2023 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, Güldür Güldür Show 3 Haziran 2023 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, Güldür Güldür Show Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 3 Haziran 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
2 Haziran 2023 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti, Ateş Kuşları 2 Haziran 2023 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti, Ateş Kuşları Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 2 Haziran 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
1 Haziran 2023 Reyting Sonuçları: Camdaki Kız, Aldatmak, Al Sancak 1 Haziran 2023 Reyting Sonuçları: Camdaki Kız, Aldatmak, Al Sancak Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 1 Haziran 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
31 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, Çöp Adam, Adım Farah 31 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, Çöp Adam, Adım Farah Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 31 Mayıs 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
30 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Aile, Ben Bu Cihana Sığmazam, Üç Kız Kardeş 30 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Aile, Ben Bu Cihana Sığmazam, Üç Kız Kardeş Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 30 Mayıs 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
29 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Ömer, Alparslan Büyük Selçuklu, FOX Haber, ATV Haber 29 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Ömer, Alparslan Büyük Selçuklu, FOX Haber, ATV Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 29 Mayıs 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
28 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Erdoğan’ın zafer konuşmasını Türkiye FOX’tan izledi 28 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Erdoğan’ın zafer konuşmasını Türkiye FOX’tan izledi Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 28 Mayıs 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
27 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, Güldür Güldür Show 27 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, Güldür Güldür Show Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 27 Mayıs 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
26 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti, Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber 26 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti, Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 26 Mayıs 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
25 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Aldatmak, ATV Ana Haber, Al Sancak, Selçuk Tepeli İle FOX Ana Haber 25 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Aldatmak, ATV Ana Haber, Al Sancak, Selçuk Tepeli İle FOX Ana Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 25 Mayıs 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
24 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, FOX Ana Haber, Çöp Adam 24 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, FOX Ana Haber, Çöp Adam Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 24 Mayıs 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
23 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Aile, FOX Haber, Ben Bu Cihana Sığmazam, Üç Kız Kardeş, ATV Haber 23 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Aile, FOX Haber, Ben Bu Cihana Sığmazam, Üç Kız Kardeş, ATV Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 23 Mayıs 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
22 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Ömer, FOX Haber, ATV Haber, Yasak Elma, Cumhurbaşkanı Özel yayını 22 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Ömer, FOX Haber, ATV Haber, Yasak Elma, Cumhurbaşkanı Özel yayını Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 22 Mayıs 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
21 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Teşkilat, FOX Haber, Survivor, Güzel Günler 21 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Teşkilat, FOX Haber, Survivor, Güzel Günler Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 21 Mayıs 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
20 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, Güldür Güldür Show, FOX Ana Haber 20 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, Güldür Güldür Show, FOX Ana Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 20 Mayıs 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.