Reyting

28 Eylül 2023 reyting sonuçları: Hudutsuz Sevda, Masterchef, Dilek Taşı, Esra Erol, Müge Anlı 28 Eylül 2023 reyting sonuçları: Hudutsuz Sevda, Masterchef, Dilek Taşı, Esra Erol, Müge Anlı Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 28 Eylül 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi?
MasterChef'te yer yerinden oynadı! Mehmet Şef fark etti MasterChef'te yer yerinden oynadı! Mehmet Şef fark etti MasterChef All Star'da finale adım adım hızla yaklaşırken sinirler iyice gerildi. Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyesi olduğu yarışmaya 'kağıt' skandalı damga vurdu.
27 Eylül 2023 reyting sonuçları: Bergen, Masterchef, Müge Anlı 27 Eylül 2023 reyting sonuçları: Bergen, Masterchef, Müge Anlı Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 27 Eylül 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi?
Masterchef'te ipler koptu! Favori yarışmacı gözyaşları içerisinde kaldı Masterchef'te ipler koptu! Favori yarışmacı gözyaşları içerisinde kaldı Tahsin eleme adayı olarak Tanya'nın adını verdi. Barış ve Eda'nın kavgası olay oldu. MasterChef'te sular durulacak gibi görünmüyor. Eda "Gitmek istiyorum buradan!" diyerek serzenişte bulundu. Sergen ve Cemre arasında tartışma yaşandı. MasterChef All Star'da takım oyununun kazananı kırmızı takım oldu. Mavi takım yarışmacıları dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı.
Yargı, 2023 Uluslararası Emmy Ödülleri’nde yarışacak Yargı, 2023 Uluslararası Emmy Ödülleri’nde yarışacak Üçüncü sezonuyla devam eden Yargı, 2023 Uluslararası Emmy Ödülleri'nde Türkiye'den tek aday olan dizi oldu. Yargı, bütün dünyadan 4 adayla ödül için yarışacak.
26 Eylül 2023 reyting sonuçları: Yabani, Masterchef, Müge Anlı, Mevlid Gecesi 26 Eylül 2023 reyting sonuçları: Yabani, Masterchef, Müge Anlı, Mevlid Gecesi Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 26 Eylül 2023 tarihinde Türkiye'deki televizyon kanallarında yayınlanan programların reyting sıralaması açıklandı. Reyting listesinde hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? Hangi yapımların izlenme oranları azaldı? İşte reyting sonuçları...
25 Eylül 2023 reyting sonuçları: Masterchef, Bambaşka Biri, Safir, Ömer, Müge Anlı 25 Eylül 2023 reyting sonuçları: Masterchef, Bambaşka Biri, Safir, Ömer, Müge Anlı Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 25 Eylül 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi?
24 Eylül 2023 reyting sonuçları: Yargı, Kirli Sepeti, Masterchef 24 Eylül 2023 reyting sonuçları: Yargı, Kirli Sepeti, Masterchef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 24 Eylül 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi?
MasterChef’te son oynanan yarışmalar sonucunda 7. eleme adayı da belirlendi MasterChef’te son oynanan yarışmalar sonucunda 7. eleme adayı da belirlendi MasterChef’te son oynanan yarışmalar sonucunda 7. eleme adayı belirlendi.
Yalı Çapkını’nı dizisinde Mert Ramazan Demir'in oyunculuğu geceye damgasını vurdu Yalı Çapkını’nı dizisinde Mert Ramazan Demir'in oyunculuğu geceye damgasını vurdu Yalı Çapkını yeni bölümü ile gecenin en çok konuşulan konuları arasında yerini aldı. Binnur Kaya ve Tarık emir Tekin'in de kadroya katılmasıyla birlikte olayların farklı seyredeceği anlaşılan Yalı Çapkını, tartışma sahnesiyle olay oldu.
23 Eylül 2023 reyting sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, Masterchef 23 Eylül 2023 reyting sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, Masterchef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 23 Eylül 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi?
22 Eylül 2023 reyting sonuçları: Kızılcık Şerbeti, Yalı Çapkını 22 Eylül 2023 reyting sonuçları: Kızılcık Şerbeti, Yalı Çapkını Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 22 Eylül 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi?
21 Eylül 2023 reyting sonuçları: Dilek Taşı, Aldatmak, Müge Anlı, Masterchef 21 Eylül 2023 reyting sonuçları: Dilek Taşı, Aldatmak, Müge Anlı, Masterchef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 21 Eylül 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi?
Aile dizisi, 2. sezonuyla 3 Ekim'den itibaren salı akşamları Show TV'de ekranlara gelecek Aile dizisi, 2. sezonuyla 3 Ekim'den itibaren salı akşamları Show TV'de ekranlara gelecek Geçtiğimiz yılın en yüksek açılışına imza atan Aile dizisi 2. sezonuyla 3 Ekim'den itibaren salı akşamları Show TV'de ekranlara gelecek.
20 Eylül 2023 reyting sonuçları: Dilberay, Masterchef, Müge Anlı, FOX Haber 20 Eylül 2023 reyting sonuçları: Dilberay, Masterchef, Müge Anlı, FOX Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 20 Eylül 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi?
19-25 Eylül televizyon ve dijital platformlarda yerini alacak diziler 19-25 Eylül televizyon ve dijital platformlarda yerini alacak diziler Sarmaşık Zamanı, Yargı, Kirli Sepeti, Sex Education (4. sezon) Box Office Türkiye, hafta boyunca (19-25 Eylül) televizyon ve dijital platformlarda yerini alacak işte o diziler.
19 Eylül 2023 reyting sonuçları: Masterchef, Yabani, Müge Anlı, Ben Bu Cihana Sığmazam 19 Eylül 2023 reyting sonuçları: Masterchef, Yabani, Müge Anlı, Ben Bu Cihana Sığmazam Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 19 Eylül 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi?