Reyting

Müge Anlı Sonunda Fena Patladı! Biraz Edep Dedi ve... Müge Anlı Sonunda Fena Patladı! Biraz Edep Dedi ve... Müge Anlı'da bugün TikTok'tan tanışan İsmail ve Eda'nın konusu işlendi. Düğünleri yapılan fakat resmi nikahları bulunmayan çiftin ayrılması ekran başındakileri şaşırttı.
26 Mart 2023 Reyting Sonuçları: Yargı, Teşkilat, FOX Haber, Survivor, Ego 26 Mart 2023 Reyting Sonuçları: Yargı, Teşkilat, FOX Haber, Survivor, Ego Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 26 Mart 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
25 Mart 2023 Reyting Sonuçları: Ermenistan Türkiye, FOX Haber, Güldür Güldür, Kardeşlerim 25 Mart 2023 Reyting Sonuçları: Ermenistan Türkiye, FOX Haber, Güldür Güldür, Kardeşlerim Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 25 Mart 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
24 Mart 2023 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti, Ateş Kuşları 24 Mart 2023 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti, Ateş Kuşları Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 24 Mart 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Sosyal medya reytinglerine Ece Üner ile tv100 Ana Haber damgası! Sosyal medya reytinglerine Ece Üner ile tv100 Ana Haber damgası! Türkiye'nin gündemine damga vuran haber ve yorumlarıyla izleyicinin vazgeçilmezi olan Ece Üner ile tv100 Ana Haber sosyal medya reytinglerine damga vurdu. Ece Üner ile tv100 Ana Haber zirvede yer aldı.
23 Mart 2023 Reyting Sonuçları: Camdaki Kız, FOX Haber, Al Sancak 23 Mart 2023 Reyting Sonuçları: Camdaki Kız, FOX Haber, Al Sancak 23 Mart tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.
Kızılcık Şerbeti Oyuncuları Karara Tepki Gösterdi Kızılcık Şerbeti Oyuncuları Karara Tepki Gösterdi Fatih Altaylı ile Bire Bir'e 'Kızılcık Şerbeti’nin oyuncuları Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan ve Ceren Yalazoğlu Karakoç konuk oldu.
22 Mart 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, Gönül Dağı, FOX Haber, Adım Farah, ATV Haber 22 Mart 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, Gönül Dağı, FOX Haber, Adım Farah, ATV Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 22 Mart 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Reyting Savaşı Kızıştı! En Çok İzlenen Dizi Herkesi Şaşırttı Reyting Savaşı Kızıştı! En Çok İzlenen Dizi Herkesi Şaşırttı Her hafta mücadelenin yaşandığı reyting yarışı iyice kızıştı. Yalı Çapkını, Gönül Dağı, Kızılcık Şerbeti, Aile ve Kuruluş Osman dizileri zirvede yer alabilmek için yarıştı.
21 Mart 2023 Reyting Sonuçları: Aile, Ben Bu Cihana Sığmazam, FOX Haber, ATV Haber, Üç Kız Kardeş 21 Mart 2023 Reyting Sonuçları: Aile, Ben Bu Cihana Sığmazam, FOX Haber, ATV Haber, Üç Kız Kardeş Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 21 Mart 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
20 Mart 2023 Reyting Sonuçları: Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, FOX Haber, Ömer 20 Mart 2023 Reyting Sonuçları: Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, FOX Haber, Ömer Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 20 Mart 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
19 Mart 2023 Reyting Sonuçları: Teşkilat, Yargı, FOX Haber, Ego, Survivor 19 Mart 2023 Reyting Sonuçları: Teşkilat, Yargı, FOX Haber, Ego, Survivor Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 19 Mart 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
18 Mart 2023 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, FOX Haber, Güldür Güldür 18 Mart 2023 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, FOX Haber, Güldür Güldür Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 18 Mart 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
17 Mart 2023 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti, Ateş Kuşları, FOX Haber 17 Mart 2023 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti, Ateş Kuşları, FOX Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 17 Mart 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
16 Mart 2023 Reyting Sonuçları: Camdaki Kız, Esra Erol, FOX Haber, Al Sancak, Aldatmak, ATV Haber 16 Mart 2023 Reyting Sonuçları: Camdaki Kız, Esra Erol, FOX Haber, Al Sancak, Aldatmak, ATV Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 16 Mart 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında
15 Mart 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, FOX Haber, ATV Haber, Adım Farah, Survivor, Müge Anlı 15 Mart 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, FOX Haber, ATV Haber, Adım Farah, Survivor, Müge Anlı Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 15 Mart 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında
Yeni Dizi Tetikçinin Oğlu'nun İlk Tanıtımı Yayınlandı Yeni Dizi Tetikçinin Oğlu'nun İlk Tanıtımı Yayınlandı Mart ayında sete çıkan ve yayın tarihi ise merak içinde beklenen yeni dizi ‘Tetikçinin Oğlu’nun çekimleri Bodrum’da devam ediyor. Setten ilk kareleri sabırsızlıkla bekleyen izleyiciler için yayınlanan tanıtım sürpriz olurken, diziye olan merak ve heyecan arttı.