Reyting

26 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Arjantin Meksika, Fransa Danimarka, Kardeşlerim 26 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Arjantin Meksika, Fransa Danimarka, Kardeşlerim Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 26 Kasım 2022 Cumartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
25 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Hollanda Senegal, Esra Erol, Müge Anlı 25 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Hollanda Senegal, Esra Erol, Müge Anlı Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 25 Kasım 2022 Cuma günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
24 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Camdaki Kız, Portekiz Gana, Brezilya Sırbistan Dünya Kupası 24 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Camdaki Kız, Portekiz Gana, Brezilya Sırbistan Dünya Kupası Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 24 Kasım 2022 Perşembe günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
23 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, Belçika Kanada, FOX Haber, Esra Erol 23 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, Belçika Kanada, FOX Haber, Esra Erol Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 23 Kasım 2022 Çarşamba günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
22 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Üç Kız Kardeş, Ben Bu Cihana Sığmazam, Esra Erol, Meksika Polonya 22 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Üç Kız Kardeş, Ben Bu Cihana Sığmazam, Esra Erol, Meksika Polonya Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 22 Kasım 2022 Salı günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Masterchef'te Mehmet Şef ve Fatma Nur Arasında Büyük İddia Masterchef'te Mehmet Şef ve Fatma Nur Arasında Büyük İddia TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef’in son bölümünde yarışmacılar kaptanlık yarışında midye dolma yaptılar.
21 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Yasak Elma, Senegal Hollanda, Alparslan Büyük Selçuklu, Esra Erol 21 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Yasak Elma, Senegal Hollanda, Alparslan Büyük Selçuklu, Esra Erol Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 21 Kasım 2022 Pazartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Yasak Elma yeni bölüm bu akşam var mı? Yasak Elma 155. bölüm ne zaman? Yasak Elma yeni bölüm bu akşam var mı? Yasak Elma 155. bölüm ne zaman? Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Yasak Elma'nın yeni bölümü büyük bir heyecanla bekleniyor. Geçen hafta son dakika bir değişiklik ile yeni bölümü yayınlanmayan dizinin bu akşam olup olmadığı ise tüm takipçileri tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. Peki, Yasak Elma yeni bölüm bu akşam var mı? Yasak Elma 155. bölüm ne zaman? İşte tüm detaylar...
20 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Katar Ekvador 2022 Dünya Kupası Karşılaşması, Yargı, Teşkilat 20 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Katar Ekvador 2022 Dünya Kupası Karşılaşması, Yargı, Teşkilat Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 20 Kasım 2022 Pazar günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
19 Kasım 2022 Reyting sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, Türkiye Çekya hazırlık maçı, FOX Haber 19 Kasım 2022 Reyting sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, Türkiye Çekya hazırlık maçı, FOX Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 19 Kasım 2022 Cumartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
18 Kasım 2022 Cuma Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, FOX Haber, Esra Erol 18 Kasım 2022 Cuma Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, FOX Haber, Esra Erol Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 18 Kasım 2022 Cuma günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
17 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Camdaki Kız, Aldatmak, Esra Erol, MasterChef 17 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Camdaki Kız, Aldatmak, Esra Erol, MasterChef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 17 Kasım 2022 Perşembe günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
16 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Türkiye İskoçya, Kuruluş Osman, FOX Ana Haber, Esra Erol 16 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Türkiye İskoçya, Kuruluş Osman, FOX Ana Haber, Esra Erol Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 16 Kasım 2022 Çarşamba günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
15 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: FOX Ana Haber, Ben Bu Cihana Sığmazam, Yürek Çıkmazı, Üç Kız Kardeş 15 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: FOX Ana Haber, Ben Bu Cihana Sığmazam, Yürek Çıkmazı, Üç Kız Kardeş Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 15 Kasım 2022 Salı günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
14 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, Bir Küçük Gün Işığı, Masterchef 14 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, Bir Küçük Gün Işığı, Masterchef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 14 Kasım 2022 Pazartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Yalı Çapkını Dizisinden Seyran’dan Ferit’e Cinsel İlişki İsteği Sonrası Zehir Zemberek Sözler Yalı Çapkını Dizisinden Seyran’dan Ferit’e Cinsel İlişki İsteği Sonrası Zehir Zemberek Sözler Yalı Çapkını dizisinin son bölümüne Ferit’in Seyran’a cinsel ilişki teklifinde bulunmasından sonra geceye damga vurdu.
13 Kasım 2022 Pazar Reyting Sonuçları: Yargı, Teşkilat, FOX Haber, Masterchef, Tozluyaka 13 Kasım 2022 Pazar Reyting Sonuçları: Yargı, Teşkilat, FOX Haber, Masterchef, Tozluyaka Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 13 Kasım 2022 Pazar günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.