Reyting

Yalı Çapkını Son Bölümle İlgili Flaş İddia Yalı Çapkını Son Bölümle İlgili Flaş İddia Oyuncu Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in başrollerindeki 'Yalı Çapkını' dizisindeki son bölümlerde Pelin karakterine ağırlık verilmesi Seyran fanlarını iyice kızdırmıştı.
2 Şubat 2023 Reyting Sonuçları: Esra Erol, Camdaki Kız, Al Sancak, FOX Haber 2 Şubat 2023 Reyting Sonuçları: Esra Erol, Camdaki Kız, Al Sancak, FOX Haber 2 Şubat tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.
1 Şubat 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, FOX Haber, Esra Erol, Müge Anlı, Çöp Adam 1 Şubat 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, FOX Haber, Esra Erol, Müge Anlı, Çöp Adam Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 1 Şubat 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Survivor Üçüncü Dokunulmazlığı Kim, Hangi Takım Kazandı? Survivor Üçüncü Dokunulmazlığı Kim, Hangi Takım Kazandı? Survivor 2023'te üçüncü dokunulmazlık oyununun kazananı ve gecenin sonunda eleme adayı olan yarışmacı kim?
31 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Fox Haber, Esra Erol, Ben Bu Cihana Sığmazam, Yürek Çıkmazı 31 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Fox Haber, Esra Erol, Ben Bu Cihana Sığmazam, Yürek Çıkmazı 31 Ocak tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.
30 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Ömer, Alparslan Büyük Selçuklu, Selçuk Tepeli İle FOX Ana Haber 30 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Ömer, Alparslan, Selçuk Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 30 Ocak 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
29 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Yargı, Teşkilat, FOX Haber, Survivor 29 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Yargı, Teşkilat, FOX Haber, Survivor Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 29 Ocak 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Ömer Dizisi Oyuncuları Arasında Sürpriz İsim Bakın Kim Geliyor Ömer Dizisi Oyuncuları Arasında Sürpriz İsim Bakın Kim Geliyor Gökçe Bahadır, Selahattin Paşalı, Barış Falay, Merve Dizdar gibi isimlerin yer aldığı Ömer dizisi yeni sezona damga vuran yapımlardan biri.
28 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, FOX Haber 28 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, FOX Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 28 Ocak 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Esra Erol'da Akıllara Durgunluk Veren Olay: Karım Duvardaki Birileriyle İletişim Halinde Esra Erol'da Akıllara Durgunluk Veren Olay: Karım Duvardaki Birileriyle İletişim Halinde Esra Erol'da programında stüdyoya gelen Zeynep ve Hasan çiftinin söyledikleri izleyen herkesin nutkunun tutulmasına yol açtı. Zeynep, eşinin ruh sağlığının yerinde olmadığını söylerken Hasan karısının kızılötesi sayesinde duvardaki birileriyle iletişim kurduğundan şüphelendiğini söyledi.
Yalı Çapkını'nın Pelo'su Buçe Buse Kahraman da Estetik Harikası Çıktı Yalı Çapkını'nın Pelo'su Buçe Buse Kahraman da Estetik Harikası Çıktı Yalı Çapkını dizisinde Pelin (Pelo) karakterini oynayan oyuncu Buçe Buse Kahraman değişimiyle gündem oldu.
27 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Ateş Kuşları, Kızılcık Şerbeti, FOX Haber 27 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Ateş Kuşları, Kızılcık Şerbeti, FOX Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 27 Ocak 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Cinsel Gücü Artırıcı Kullandığını Duyunca Nur Viral ve Esra Ezmeci Canlı Yayında Şok Oldu Cinsel Gücü Artırıcı Kullandığını Duyunca Nur Viral ve Esra Ezmeci Canlı Yayında Şok Oldu Nur Viral ve Esra Ezmeci canlı yayına bağlanan ismini vermek istemeyen bir kadın izleyicinin anlattıklarını duyunca şok oldu.
26 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Al Sancak, FOX Haber, Camdaki Kız, Esra Erol, Müge Anlı 26 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Al Sancak, FOX Haber, Camdaki Kız, Esra Erol, Müge Anlı Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 26 Ocak 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
25 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, FOX Haber, Esra Erol, Çöp Adam 25 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, FOX Haber, Esra Erol, Çöp Adam Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 25 Ocak 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
24 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, Ben Bu Cihana Sığmazam, Esra Erol 24 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, Ben Bu Cihana Sığmazam, Esra Erol Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 24 Ocak 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Yargı'da Ilgaz ve Ceylin'in Sevişme Sahnesi Nefes Kesti Yargı'da Ilgaz ve Ceylin'in Sevişme Sahnesi Nefes Kesti Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrolü paylaştığı Yargı'da 51. bölümde öpüşme sahnesi dikkat çekti. Ilgaz ve Ceylin'in sevişme sahnesi televizyonda yayınlanmadı.