Reyting

29 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: Aldatmak, Müge Anlı ile Tatlı Sert, Gelsin Hayat Bildiğin Gibi 29 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: Aldatmak, Müge Anlı ile Tatlı Sert, Gelsin Hayat Bildiğin Gibi 29 Eylül tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.
28 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: Müge Anlı, Masterchef, FOX Haber 28 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: Müge Anlı, Masterchef, FOX Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 28 Eylül 2022 Çarşamba günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
27 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam, Müge Anlı, Üç Kız Kardeş, MasterChef 27 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam, Müge Anlı, Üç Kız Kardeş, MasterChef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 27 Eylül 2022 Salı günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
26 Eylül 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları: Alparslan Büyük Selçuklu, Masterchef, Bir Küçük Gün Işığı, Yasak Elma, FOX Haber, Müge Anlı 26 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: Alparslan Büyük Selçuklu, Bir Küçük Gün Işığı, Yasak Elma Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 26 Eylül 2022 Pazartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
25 Eylül 2022 Pazar Reyting Sonuçları: Faroe Adaları Türkiye, Yargı, Tozluyaka, Masterchef 25 Eylül 2022 Pazar Reyting Sonuçları: Faroe Adaları Türkiye, Yargı, Tozluyaka, Masterchef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 25 Eylül 2022 Pazar günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
24 Eylül 2022 Reyting Sonuçları; Gönül Dağı, Kardeşlerim, Masterchef 24 Eylül 2022 Reyting Sonuçları; Gönül Dağı, Kardeşlerim, Masterchef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 24 Eylül 2022 Cumartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
23 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: İyilik, MasterChef, FOX Haber, Kasaba Doktoru, Müge Anlı 23 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: İyilik, MasterChef, FOX Haber, Kasaba Doktoru, Müge Anlı Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 23 Eylül 2022 Cuma günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
22 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: Türkiye Lüksemburg, Aldatmak, Camdaki Kız, Gelsin Hayat Bildiği Gibi, FOX Haber, MasterChef 22 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: Türkiye Lüksemburg, Aldatmak, Camdaki Kız, Gelsin Hayat Bildiği.. Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 22 Eylül 2022 Perşembe günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
21 Eylül 2022 Çarşamba Reyting Sonuçları: MasterChef, O Kız, FOX Haber, Müge Anlı 21 Eylül 2022 Çarşamba Reyting Sonuçları: MasterChef, O Kız, FOX Haber, Müge Anlı Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 21 Eylül 2022 Çarşamba günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
20 Eylül 2022 Salı Reyting Sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam, MasterChef, Üç Kız Kardeş, FOX Haber 20 Eylül 2022 Salı Reyting Sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam, MasterChef, Üç Kız Kardeş, FOX Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 20 Eylül 2022 Salı günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
19 Eylül 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları: Alparslan Büyük Selçuklu, MasterChef, Yasak Elma, Bir Küçük Gün Işığı 19 Eylül 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları: Alparslan Büyük Selçuklu, MasterChef, Yasak Elma Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 19 Eylül 2022 Pazartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
18 Eylül 2022 Pazar Reyting Sonuçları: Yargı, Tozluyaka, Masterchef 18 Eylül 2022 Pazar Reyting Sonuçları: Yargı, Tozluyaka, Masterchef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 18 Eylül 2022 Pazar günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
17 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Masterchef, Kardeşlerim 17 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Masterchef, Kardeşlerim Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 17 Eylül 2022 Cumartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
16 Eylül 2022 Cuma Reyting Sonuçları: İyilik, MasterChef, Kasaba Doktoru, FOX Haber, Müge Anlı 16 Eylül 2022 Cuma Reyting Sonuçları: İyilik, MasterChef, Kasaba Doktoru, FOX Haber, Müge Anlı Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 16 Eylül 2022 Cuma günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
15 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: Gelsin Hayat Bildiği Gibi, Müge Anlı, Camdaki Kız, MasterChef 15 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: Gelsin Hayat Bildiği Gibi, Müge Anlı, Camdaki Kız, MasterChef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 15 Eylül 2022 Perşembe günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
14 Eylül 2022 Çarşamba Reyting Sonuçları: MasterChef, FOX Ana Haber, Müge Anlı 14 Eylül 2022 Çarşamba Reyting Sonuçları: MasterChef, FOX Ana Haber, Müge Anlı Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 14 Eylül 2022 Çarşamba günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
13 Eylül 2022 Salı Reyting Sonuçları: Masterchef, Üç Kız Kardeş, FOX Ana Haber 13 Eylül 2022 Salı Reyting Sonuçları: Masterchef, Üç Kız Kardeş, FOX Ana Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 13 Eylül 2022 Salı günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.