Reyting

13 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Ateş Kuşları, Kızılcık Şerbeti, FOX Haber, Esra Erol 13 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Ateş Kuşları, Kızılcık Şerbeti, FOX Haber, Esra Erol Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 13 Ocak 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
12 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Camdaki Kız, Müge Anlı, Aldatmak, FOX Haber, Esra Erol 12 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Camdaki Kız, Müge Anlı, Aldatmak, FOX Haber, Esra Erol Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 12 Ocak 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
11 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, FOX Haber, Müge Anlı, Esra Erol 11 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, FOX Haber, Müge Anlı, Esra Erol Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 11 Ocak 2023 Çarşamba günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
10 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam, Masterchef, FOX Haber, Esra Erol, Müge Anlı 10 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam, Masterchef, FOX Haber, Esra Erol, Müge Anlı Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 10 Ocak 2023 Salı günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Ömer Dizisi İlk Bölümüyle Sosyal Medyada Gündem Oldu Ömer Dizisi İlk Bölümüyle Sosyal Medyada Gündem Oldu Ömer dizisi dün akşam 1. bölümüyle Star TV'de seyirci karşısına çıktı. Çekimleri Üsküdar'da gerçekleştirilen Ömer dizisinde Selahattin Paşalı mahalle camisinde görev yapan bir müezzini canlandırıyor. İlahiyatçı Emre Dorman'ın danışmanlığını yaptığı Ömer dizisi ilk bölümüyle büyük ses getirdi.
Survivor'a İki Bomba Transfer Daha Survivor'a İki Bomba Transfer Daha Survivor 2023 sezonunda büyük bir reyting hedefleyen ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın, Survivor 2021 sezonunun iki finalistini yedek kadrodan yarışmaya dahil edeceği iddia edildi.
9 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Müge Anlı, Esra Erol, Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, FOX Haber 9 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Müge Anlı, Esra Erol, Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, FOX Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 9 Ocak 2023 Pazartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
8 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Teşkilat, FOX Haber, Masterchef 8 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Teşkilat, FOX Haber, Masterchef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 8 Ocak 2023 Pazar günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
7 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, FOX Haber, Kardeşlerim 7 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, FOX Haber, Kardeşlerim Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 7 Ocak 2023 Cumartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Kısmetse Olur Yarışmacısı Erol Yıldırım'ın Trans Fenomenle Yazışmaları Ortaya Çıktı Kısmetse Olur Yarışmacısı Erol Yıldırım'ın Trans Fenomenle Yazışmaları Ortaya Çıktı Kısmetse Olur yarışmasıyla adından söz ettiren Erol Yıldırım'ın, fenomen Mika Slowana ile yazışmaları ortaya çıktı.
6 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Müge Anlı, Esra Erol'da 6 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Müge Anlı, Esra Erol'da Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 6 Ocak 2023 Cuma günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
5 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Müge Anlı Zirvede, Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, Esra Erol 5 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Müge Anlı Zirvede, Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, Esra Erol Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 5 Ocak 2023 Perşembe günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
4 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, Müge Anlı, FOX Haber, Esra Erol 4 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, Müge Anlı, FOX Haber, Esra Erol Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 4 Ocak 2023 Çarşamba günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
3 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Müge Anlı, FOX Haber, Esra Erol, Üç Kız Kardeş 3 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Müge Anlı, FOX Haber, Esra Erol, Üç Kız Kardeş Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 3 Ocak 2023 Salı günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
2 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Müge Anlı, Alparslan Büyük Selçuklu, FOX Ana Haber, Esra Erol 2 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Müge Anlı, Alparslan Büyük Selçuklu, FOX Ana Haber, Esra Erol Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 2 Ocak 2023 Pazartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Survivor 2023 Kadrosunda Sürpriz İsimler! 15 Ocak'ta Başlıyor Survivor 2023 Kadrosunda Sürpriz İsimler! 15 Ocak'ta Başlıyor Survivor 2023 kadrosunda birbirinden sürpriz isimler var. Ayrıca merakla beklenen ilk bölüm tarihi açıklandı. Survivor 2023, 15 Ocak'ta başlıyor.
1 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Kesişme İyi ki Varsın Eren, FOX Ana Haber 1 Ocak 2023 Reyting Sonuçları: Kesişme İyi ki Varsın Eren, FOX Ana Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 1 Ocak 2023 Pazar günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.