Reyting

12 Eylül 2023 reyting sonuçları: Masterchef, FOX Haber, Ben Bu Cihana Sığmazam, Müge Anlı 12 Eylül 2023 reyting sonuçları: Masterchef, FOX Haber, Ben Bu Cihana Sığmazam, Müge Anlı 12 Eylül tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.
Yeni sezona başlayan Kardeşlerim dizisinin son bölümüne kaza sahnesi damga vurdu Yeni sezona başlayan Kardeşlerim dizisinin son bölümüne kaza sahnesi damga vurdu Yeni sezona başlayan Kardeşlerim dizisinin son bölümüne kaza sahnesi geceye büyük damga vurdu.
11 Eylül 2023 reyting sonuçları: Masterchef, Bambaşka Biri, Ömer, Safir 11 Eylül 2023 reyting sonuçları: Masterchef, Bambaşka Biri, Ömer, Safir Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 11 Eylül 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi?
Survivor All Star'da yarışacak beşinci yarışmacı belli oldu Survivor All Star'da yarışacak beşinci yarışmacı belli oldu Survivor All Star'da yarışacak beşinci yarışmacısı belli oldu. Yeni ismi sosyal medya hesabından duyuran Acun Ilıcalı, “Katılmış olduğu sene göstermiş olduğu performansıyla hepimizin takdirini toplamıştı.”
10 Eylül 2023 reyting sonuçları: Kim Milyoner Olmak İster, Masterchef, FOX Ana Haber 10 Eylül 2023 reyting sonuçları: Kim Milyoner Olmak İster, Masterchef, FOX Ana Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 10 Eylül 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi?
9 Eylül 2023 reyting sonuçları: Gönül Dağı, Masterchef, Kardeşlerim 9 Eylül 2023 reyting sonuçları: Gönül Dağı, Masterchef, Kardeşlerim Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 9 Eylül 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi?
8 Eylül 2023 reyting sonuçları: Türkiye Ermenistan, Masterchef, Müge Anlı 8 Eylül 2023 reyting sonuçları: Türkiye Ermenistan, Masterchef, Müge Anlı 8 Eylül Cuma günü ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. ‘UEFA Euro Elemeleri Türkiye-Ermenistan’ karşılaşmasının olduğu günde sıralama ortaya çıktı. İşte 8 Eylül Cuma günü reytinglerine dair tüm detaylar…
Survivor All Star 2024 heyecanı eylül ayıyla birlikte başladı Survivor All Star 2024 heyecanı eylül ayıyla birlikte başladı Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor All Star 2024 yarışmasında yer alacak isimleri açıklamaya başladı. Acun Ilıcalı ilk olarak Nihat Altınkaya'nın adını duyurdu ardından da "Bir daha gitmem" diyen Nagihan Karedere'nin katılacağını açıkladı.
7 Eylül 2023 reyting sonuçları: Masterchef, Dilek Taşı, Aldatmak, Müge Anlı 7 Eylül 2023 reyting sonuçları: Masterchef, Dilek Taşı, Aldatmak, Müge Anlı 7 Eylül Perşembe günü ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Kanal D’nin yeni dizisi Dilek Taşı’nın ilk bölümüyle ekranlara geldiği günde kazanan yapım da ortaya çıktı. İşte 7 Eylül Perşembe reytinglerine dair tüm detaylar
6 Eylül 2023 reyting sonuçları: Masterchef, Recep İvedik, Müge Anlı, FOX Haber 6 Eylül 2023 reyting sonuçları: Masterchef, Recep İvedik, Müge Anlı, FOX Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 6 Eylül 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi?
Nursel Ergin çileden çıktı! Burası yolgeçen hanı değil Nursel Ergin çileden çıktı! Burası yolgeçen hanı değil Gündüz kuşağının sevilen yarışma programlarından biri olan ve yeni sezon tanıtımıyla çok konuşulan Gelinim Mutfakta da diskalifiye şoku yaşandı.
5 Eylül 2023 reyting sonuçları: Masterchef, Müge Anlı, Dayı 5 Eylül 2023 reyting sonuçları: Masterchef, Müge Anlı, Dayı 5 Eylül Salı günü ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.
Safir dizisi konusu nedir? Safir dizisinin oyuncuları kimler? Safir dizisi konusu nedir? Safir dizisinin oyuncuları kimler? Dizi, ilk bölümü ile bugün (4 Eylül Pazartesi) saat 20.00'de izleyici ile buluşacak. Safir dizisi konusu ile dikkat çekiyor. Özge Yağız, İlhan Şen ve Burak Berkay Akgül'ün başrollerini paylaştığı yapım Gülsoy ailesinin bir gecede değişen hayatlarını konu ediniyor.
4 Eylül 2023 reyting sonuçları: Masterchef, Recep İvedik, Safir, FOX Haber, Müge Anlı 4 Eylül 2023 reyting sonuçları: Masterchef, Recep İvedik, Safir, FOX Haber, Müge Anlı Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 4 Eylül 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi?
Müge Anlı, konuya dair kan donduran bir gelişmeyi duyurdu Müge Anlı, konuya dair kan donduran bir gelişmeyi duyurdu Geçtiğimiz sezon konu edilen Döndü Boztepe olayını bugün masaya getiren araştırmacı gazeteci Müge Anlı, konuya dair kan donduran bir gelişmeyi duyurdu. Odunluktan gelen kötü kokunun nedeni kemik parçaları çıktı.
3 Eylül 2023 reyting sonuçları: Sırbistan Türkiye Final Karşılaşması, Set Sayısı, Masterchef 3 Eylül 2023 reyting sonuçları: Sırbistan Türkiye Final Karşılaşması, Set Sayısı, Masterchef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 3 Eylül 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi?
2 Eylül 2023 Cumartesi reyting sonuçları: Masterchef, Ya Çok Seversen, FOX Haber, Malefiz 2 Eylül 2023 Cumartesi reyting sonuçları: Masterchef, Ya Çok Seversen, FOX Haber, Malefiz 2 Eylül Cumartesi günü ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.