Reyting

SON DAKİKA 13 Ağustos 2022 Reyting Sonuçları: MasterChef Türkiye, FOX Haber, Güldür Güldür, Mükemmel Eşleşme 13 Ağustos 2022 Reyting Sonuçları: MasterChef Türkiye, FOX Haber, Güldür Güldür, Mükemmel Eşleşme 13 Ağustos tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.
SON DAKİKA 12 Ağustos 2022 Cuma Reyting Sonuçları: MasterChef Türkiye, FOX Ana Haber, Kim Milyoner Olmak İster 12 Ağustos 2022 Cuma Reyting Sonuçları: MasterChef Türkiye, FOX Ana Haber, Kim Milyoner Olmak İster Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 12 Ağustos 2022 Cuma günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
SON DAKİKA 11 Ağustos 2022 Perşembe Reyting Sonuçları: MasterChef, Gelsin Hayat Bildiği Gibi, FOX Ana Haber, Duy Beni 11 Ağustos 2022 Reyting Sonuçları: MasterChef, Gelsin Hayat Bildiği Gibi, FOX Ana Haber, Duy Beni Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 11 Ağustos 2022 Perşembe günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
SON DAKİKA 10 Ağustos 2022 Çarşamba Reyting Sonuçları: MasterChef, FOX Ana Haber, Seversin 10 Ağustos 2022 Çarşamba Reyting Sonuçları: MasterChef, FOX Ana Haber, Seversin Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 10 Ağustos 2022 Çarşamba günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
SON DAKİKA 9 Ağustos 2022 Salı Reyting Sonuçları: Masterchef Türkiye, FOX Ana Haber, Senden Daha Güzel 9 Ağustos 2022 Salı Reyting Sonuçları: Masterchef Türkiye, FOX Ana Haber, Senden Daha Güzel 9 Ağustos tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.
SON DAKİKA 8 Ağustos 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları: Masterchef, Tozluyaka, FOX Haber 8 Ağustos 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları: Masterchef, Tozluyaka, FOX Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 8 Ağustos 2022 Pazartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
SON DAKİKA 7 Ağustos 2022 Pazar Reyting Sonuçları: MasterChef Türkiye, FOX Ana Haber, Gül Masalı 7 Ağustos 2022 Pazar Reyting Sonuçları: MasterChef Türkiye, FOX Ana Haber, Gül Masalı Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 7 Ağustos 2022 Pazar günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
SON DAKİKA 6 Ağustos 2022 Cumartesi Reyting Sonuçları: Masterchef, Örümcek Adam, FOX Haber, Güldür Güldür 6 Ağustos 2022 Cumartesi Reyting Sonuçları: Masterchef, Örümcek Adam, FOX Haber, Güldür Güldür Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 6 Ağustos 2022 Cumartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında...
SON DAKİKA 5 Ağustos 2022 Cuma Reyting Sonuçları: MasterChef, FOX Haber, Milyoner, Güldür Güldür 5 Ağustos 2022 Cuma Reyting Sonuçları: MasterChef, FOX Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 5 Ağustos 2022 Cuma günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? 5 Ağustos reyting sonuçları haberimizin detaylarında...
SON DAKİKA 4 Ağustos 2022 Perşembe Reyting Sonuçları: MasterChef, Gelsin Hayat Bildiği Gibi, Duy Beni 4 Ağustos 2022 Perşembe Reyting Sonuçları: MasterChef, Gelsin Hayat Bildiği Gibi, Duy Beni Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 2 Ağustos 2022 Salı günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi?2 Ağustos reyting sonuçları haberimizin detaylarında...
SON DAKİKA 3 Ağustos 2022 Reyting Sonuçları: Masterchef Türkiye, Fox Ana Haber, Gizli Saklı 3 Ağustos 2022 Reyting Sonuçları: Masterchef Türkiye, Fox Ana Haber, Gizli Saklı 3 Ağustos tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.
SON DAKİKA 2 Ağustos 2022 Salı Reyting Sonuçları: Masterchef, Senden Daha Güzel, FOX Haber, Aşk-ı Memnu, Balkan Ninnisi 2 Ağustos 2022 Salı Reyting Sonuçları: Masterchef, Senden Daha Güzel, FOX Haber, Aşk-ı Memnu Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 2 Ağustos 2022 Salı günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi?2 Ağustos reyting sonuçları haberimizin detaylarında...
SON DAKİKA 1 Ağustos 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları: Tozluyaka, Masterchef Türkiye, FOX Ana Haber 1 Ağustos 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları: Tozluyaka, Masterchef Türkiye, FOX Ana Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 1 Ağustos 2022 Pazartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi?
SON DAKİKA 31 Temmuz 2022 Pazar Reyting Sonuçları: Masterchef, FOX Haber, Gül Masalı 31 Temmuz Reyting Sonuçları: Masterchef, FOX Haber, Gül Masalı Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 31 Temmuz 2022 Pazar günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi?
SON DAKİKA 30 Temmuz 2022 Cumartesi Reyting Sonuçları: Trabzonspor Sivasspor, Masterchef, FOX Haber, Güldür Güldür Show 30 Temmuz 2022 Cumartesi Reyting Sonuçları: Trabzonspor Sivasspor, Masterchef, FOX Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 30 Temmuz 2022 Cumartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi?
29 Temmuz 2022 Cuma Reyting Sonuçları: Masterchef, Fox Ana Haber, Kim Milyoner Olmak İster 29 Temmuz 2022 Cuma Reyting Sonuçları: Masterchef, Fox Ana Haber, Kim Milyoner Olmak İster Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 29 Temmuz 2022 Cuma günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi?
28 Temmuz Reyting Sonuçları: Masterchef, Duy Beni, Gelsin Hayat Bildiği Gibi 28 Temmuz Reyting Sonuçları: Masterchef, Duy Beni, Gelsin Hayat Bildiği Gibi Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 28 Temmuz 2022 Perşembe günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi?