Reyting

19 Kasım 2022 Reyting sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, Türkiye Çekya hazırlık maçı, FOX Haber 19 Kasım 2022 Reyting sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, Türkiye Çekya hazırlık maçı, FOX Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 19 Kasım 2022 Cumartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
18 Kasım 2022 Cuma Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, FOX Haber, Esra Erol 18 Kasım 2022 Cuma Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, FOX Haber, Esra Erol Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 18 Kasım 2022 Cuma günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
17 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Camdaki Kız, Aldatmak, Esra Erol, MasterChef 17 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Camdaki Kız, Aldatmak, Esra Erol, MasterChef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 17 Kasım 2022 Perşembe günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
16 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Türkiye İskoçya, Kuruluş Osman, FOX Ana Haber, Esra Erol 16 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Türkiye İskoçya, Kuruluş Osman, FOX Ana Haber, Esra Erol Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 16 Kasım 2022 Çarşamba günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
15 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: FOX Ana Haber, Ben Bu Cihana Sığmazam, Yürek Çıkmazı, Üç Kız Kardeş 15 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: FOX Ana Haber, Ben Bu Cihana Sığmazam, Yürek Çıkmazı, Üç Kız Kardeş Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 15 Kasım 2022 Salı günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
14 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, Bir Küçük Gün Işığı, Masterchef 14 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, Bir Küçük Gün Işığı, Masterchef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 14 Kasım 2022 Pazartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Yalı Çapkını Dizisinden Seyran’dan Ferit’e Cinsel İlişki İsteği Sonrası Zehir Zemberek Sözler Yalı Çapkını Dizisinden Seyran’dan Ferit’e Cinsel İlişki İsteği Sonrası Zehir Zemberek Sözler Yalı Çapkını dizisinin son bölümüne Ferit’in Seyran’a cinsel ilişki teklifinde bulunmasından sonra geceye damga vurdu.
13 Kasım 2022 Pazar Reyting Sonuçları: Yargı, Teşkilat, FOX Haber, Masterchef, Tozluyaka 13 Kasım 2022 Pazar Reyting Sonuçları: Yargı, Teşkilat, FOX Haber, Masterchef, Tozluyaka Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 13 Kasım 2022 Pazar günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
12 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, FOX Haber 12 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, FOX Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 12 Kasım 2022 Cumartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
12 Kasım 2022 Reyting Sonuçları açıklandı mı? Reytingler neden gecikti? 12 Kasım 2022 Reyting Sonuçları açıklandı mı? Reytingler neden gecikti? Medyafaresi.com özel haber: Her sabah saat 10'da açıklanan bir önceki günün reyting raporları bugün gecikti. Peki reyting sonuçları neden açıklanmadı?
Yalı Çapkını'nın Seyran'ı Afra Saraçoğlu Süper Minili Pozuyla Yürek Hoplattı Yalı Çapkını'nın Seyran'ı Afra Saraçoğlu Süper Minili Pozuyla Yürek Hoplattı Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun Öteki Yüzü kitabından uyarlanan Yalı Çapkını dizisi, yayınlanan ilk bölümünden beri reytinglerde zirveye oturuyor.
11 Kasım 2022 Cuma Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Müge Anlı, Esra Erol, Kızılcık Şerbeti 11 Kasım 2022 Cuma Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Müge Anlı, Esra Erol, Kızılcık Şerbeti Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 11 Kasım 2022 Cuma günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
10 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Esra Erol, Camdaki Kız, FOX Haber, Aldatmak 10 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Esra Erol, Camdaki Kız, FOX Haber, Aldatmak Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 10 Kasım 2022 Perşembe günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
9 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, Müge Anlı, FOX Haber, Esra Erol, O Kız, Tuzak 9 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, Müge Anlı, FOX Haber, Esra Erol, O Kız, Tuzak Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 9 Kasım 2022 Çarşamba günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
8 Kasım 2022 Salı Reyting Sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam, FOX Haber, Üç Kız Kardeş, Yürek Çıkmazı 8 Kasım 2022 Salı Reyting Sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam, FOX Haber, Üç Kız Kardeş, Yürek Çıkmazı Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 8 Kasım 2022 Salı günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
7 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Alparslan Büyük Selçuklu, FOX Haber, Yasak Elma, Esra Erol 7 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Alparslan Büyük Selçuklu, FOX Haber, Yasak Elma, Esra Erol Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 7 Kasım 2022 Pazartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
6 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Yargı, Teşkilat, FOX Haber 6 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Yargı, Teşkilat, FOX Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 6 Kasım 2022 Pazar günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.