Reyting

8 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Ömer, Alparslan Büyük Selçuklu, FOX Haber, ATV Haber, Yasak Elma 8 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Ömer, Alparslan Büyük Selçuklu, FOX Haber, ATV Haber, Yasak Elma Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 8 Mayıs 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
7 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Yargı, FOX Haber, Survivor, Güzel Günler 7 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Yargı, FOX Haber, Survivor, Güzel Günler Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 7 Mayıs 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
6 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, Güldür Güldür Show 6 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, Güldür Güldür Show Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 6 Mayıs 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
5 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Kızılcık Şerbeti, Yalı Çapkını 5 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Kızılcık Şerbeti, Yalı Çapkını 5 Mayıs tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.
4 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Camdaki Kız, Aldatmak, FOX Ana Haber 4 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Camdaki Kız, Aldatmak, FOX Ana Haber 4 Mayıs tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.
3 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, FOX Haber, Çöp Adam, Adım Farah, ATV Haber 3 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, FOX Haber, Çöp Adam, Adım Farah, ATV Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 3 Mayıs 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
2 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Aile, FOX Haber, Üç Kız Kardeş 2 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Aile, FOX Haber, Üç Kız Kardeş Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 2 Mayıs 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
1 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Ömer, Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, FOX Haber 1 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Ömer, Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, FOX Haber 1 Mayıs tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.
30 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Yargı, Teşkilat, FOX Haber, Survivor, Kim Milyoner Olmak İster, Ego 30 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Yargı, Teşkilat, FOX Haber, Survivor, Kim Milyoner Olmak İster, Ego Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 30 Nisan 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
29 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, FOX Haber, Güldür Güldür 29 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, FOX Haber, Güldür Güldür Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 29 Nisan 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
28 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti 28 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti 28 Nisan tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.
27 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Camdaki Kız, FOX Haber, Aldatmak 27 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Camdaki Kız, FOX Haber, Aldatmak 27 Nisan tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.
26 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, Çöp Adam, FOX Haber 26 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, Çöp Adam, FOX Haber 26 Nisan tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.
25 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Aile, FOX Ana Haber, Üç Kız Kardeş 25 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Aile, FOX Ana Haber, Üç Kız Kardeş 25 Nisan tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.
24 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Alparslan Büyük Selçıklu, Yasak Elma, FOX Haber 24 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Alparslan Büyük Selçıklu, Yasak Elma, FOX Haber 24 Nisan tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.
23 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Teşkilat, FOX Haber, Survivor, Kim Milyoner Olmak İster, Ego 23 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Teşkilat, FOX Haber, Survivor, Kim Milyoner Olmak İster, Ego Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 23 Nisan 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
22 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, FOX Haber, Survivor, Güldür Güldür 22 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, FOX Haber, Survivor, Güldür Güldür Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 22 Nisan 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.