Reyting

12 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, Adım Farah, FOX Haber, ATV Haber 12 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, Adım Farah, FOX Haber, ATV Haber 12 Nisan tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.
Can Selçuki'den anket özeti: Kararsızlar azalıyor İnce'nin oyları seçimi ikinci tura bırakabilir... Can Selçuki'den anket özeti: Kararsızlar azalıyor İnce'nin oyları seçimi ikinci tura bırakabilir... Türkiye Raporu Direktörü Can Selçuki, yaptıkları son anket sonucuna göre, "Kararsızlar azalıyor, CHP ve MHP'de artış var, İnce'nin oyları cumhurbaşkanı seçimini ikinci tura bırakacak seviyede" özetini yaptı. Selçuki, yeni bir anket çalışmasını tamamladıklarını belirterek sonuçlarla ilgili üç bulguyu açıkladı.
11 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Üç Kız Kardeş, Aile, FOX Haber, Ben Bu Cihana Sığmazam 11 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Üç Kız Kardeş, Aile, FOX Haber, Ben Bu Cihana Sığmazam Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 11 Nisan 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
10 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Alparslan Büyük Selçuklu, Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, Ömer Alparslan Selçuklu mu, Selçuklu FOX Haber mi? 10 Nisan 2023 Reyting Sonuçları Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 10 Nisan 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Acun Ilıcalı O Yarışmacının Biletini Kesti! Survivor'da Diskalifiye Şoku Acun Ilıcalı O Yarışmacının Biletini Kesti! Survivor'da Diskalifiye Şoku Acun Ilıcalı konseyde "Hayretler içerisindeyim. Bunu yapanı görmedim" diyerek bir yarışmacının biletini kesti. Arkadaşlarıyla vedalaşmasına bile izin vermedi o yarışmacıyı konseyden kovdu.
9 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Yargı, Teşkilat, FOX Ana Haber, Survivor 9 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Yargı, Teşkilat, FOX Ana Haber, Survivor Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 9 Nisan 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Kahreden Veda! Survivor Şampiyonluk Adaylarından Biriydi Kahreden Veda! Survivor Şampiyonluk Adaylarından Biriydi Survivor'da herkesi şoke eden bir gelişme yaşandı. Gelmiş geçmiş en zor Survivor olarak nitelendirilen Survivor 2023 yarışmacıları fiziksel mental olarak zorluyor.
8 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, FOX Haber, Güldür Güldür, Survivor 8 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, FOX Haber, Güldür Güldür, Survivor Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 8 Nisan 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
7 Nisan 2023 Cuma Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti, FOX Ana Haber 7 Nisan 2023 Cuma Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti, FOX Ana Haber 7 Nisan 2023 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.
6 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Camdaki Kız, Aldatmak, Gülcemal, FOX Haber 6 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Camdaki Kız, Aldatmak, Gülcemal, FOX Haber 6 Nisan 2023 tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.
İddialı dizi Yalı Çapkını 27. bölüm henüz yayınlanmadan gündeme bomba gibi düştü. Fırtınalar koparan Yalı Çapkını yeni bölüm öncesi tüm dengeleri alt üst etti Yalı Çapkını izleyicilerini şoke eden gelişme; Ekran başındakiler hasret kalacak Fenomen dizi Yalı Çapkını son bölüm sosyal medyada konuşulmaya devam ediyor. Son haftalarda reyting zirvesini Kızılcık Şerbeti'ne kaptıran Yalı Çapkını’nda işler iyice sarpa sardı.
5 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, Adım Farah, FOX Haber, ATV Haber 5 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, Adım Farah, FOX Haber, ATV Haber 5 Nisan tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.
4 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Aile, Üç Kız Kardeş, FOX Ana Haber, Ben Bu Cihana Sığmazam 4 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Aile, Üç Kız Kardeş, FOX Ana Haber, Ben Bu Cihana Sığmazam Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri-4 Nisan 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
3 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Alparslan Büyük Selçuklu, Ömer, FOX Haber, Yasak Elma 3 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Alparslan Büyük Selçuklu, Ömer, FOX Haber, Yasak Elma Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri-3 Nisan 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
2 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Yargı, Teşkilat, FOX Ana Haber, Survivor 2 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Yargı, Teşkilat, FOX Ana Haber, Survivor Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri-2 Nisan 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
1 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, FOX Haber, Güldür Güldür 1 Nisan 2023 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, FOX Haber, Güldür Güldür Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 1 Nisan 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
31 Mart 2023 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti, Ateş Kuşları 31 Mart 2023 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti, Ateş Kuşları 31 Mart tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.