Reyting

18 Ekim 2022 Reyting Sonuçları: Üç Kız Kardeş, Ben Bu Cihana Sığmazam, FOX Haber, Müge Anlı, Esra Erol, Masterchef Türkiye 18 Ekim 2022 Reyting Sonuçları: Üç Kız Kardeş, Ben Bu Cihana Sığmazam, FOX Haber, Müge Anlı Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 18 Ekim 2022 Salı günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
17 Ekim 2022 Reyting Sonuçları: Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, FOX Haber, Masterchef 17 Ekim 2022 Reyting Sonuçları: Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, FOX Haber, Masterchef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 17 Ekim 2022 Pazartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
16 Ekim 2022 Pazar Reyting Sonuçları: Teşkilat, Yargı, FOX Haber, Masterchef 16 Ekim 2022 Pazar Reyting Sonuçları: Teşkilat, Yargı, FOX Haber, Masterchef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 16 Ekim 2022 Pazar günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
15 Ekim 2022 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, Gülbin Tosun İle FOX Ana Haber 15 Ekim 2022 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, FOX Haber 15 Ekim tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.
A Haber'den Büyük Vicdansızlık: Çinli Mühendise Sordukları Soruya Bakın A Haber'den Büyük Vicdansızlık: Çinli Mühendise Sordukları Soruya Bakın Türkiye Bartın’ın Amasra ilçesinde yaşanan maden faciasının yasını tutarken A Haber muhabirinin, olayın tanığı Çinli maden mühendisine kazanın nasıl yaşandığı ile ilgili soru sormak yerine olayla alakasız sorular sordu büyük tepki topladı.
14 Ekim 2022 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, MasterChef Türkiye, Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber 14 Ekim 2022 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, MasterChef, FOX Haber 14 Ekim tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.
13 Ekim 2022 Reyting Sonuçları: Aldatmak, Esra Erol, Gelsin Hayat Bildiği Gibi, FOX Haber 13 Ekim 2022 Reyting Sonuçları: Aldatmak, Esra Erol, Gelsin Hayat Bildiği Gibi, FOX Haber 13 Ekim tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.
12 Ekim 2022 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, Müge Anlı, Selçuk Tepeli, MasterChef 12 Ekim 2022 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, Müge Anlı, Selçuk Tepeli, MasterChef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 12 Ekim 2022 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
11 Ekim 2022 Salı Reyting Sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam, Üç Kız Kardeş, Müge Anlı 11 Ekim 2022 Salı Reyting Sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam, Üç Kız Kardeş, Müge Anlı Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 11 Ekim 2022 Salı günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
10 Ekim 2022 Reyting Sonuçları: Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, FOX Haber, Masterchef 10 Ekim 2022 Reyting Sonuçları: Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, FOX Haber, Masterchef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 10 Ekim 2022 Pazartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
9 Ekim 2022 Pazar Reyting Sonuçları: Teşkilat, Yargı, FOX Haber, Masterchef 9 Ekim 2022 Pazar Reyting Sonuçları: Teşkilat, Yargı, FOX Haber, Masterchef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 9 Ekim 2022 Pazar günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
8 Ekim 2022 Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, Masterchef Türkiye 8 Ekim 2022 Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim, Masterchef Türkiye Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 8 Ekim 2022 Cumartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
7 Ekim 2022 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Müge Anlı, Selçuk Tepeli İle FOX Ana Haber 7 Ekim 2022 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Müge Anlı, Selçuk Tepeli İle FOX Ana Haber 7 Ekim tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.
6 Ekim 2022 Reyting Sonuçları: Aldatmak, Camdaki Kız, FOX Haber 6 Ekim 2022 Reyting Sonuçları: Aldatmak, Camdaki Kız, FOX Haber 6 Ekim tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.
5 Ekim 2022 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, Esra Erol, Müge Anlı, Masterchef 5 Ekim 2022 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, Esra Erol, Müge Anlı, Masterchef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 5 Ekim 2022 Çarşamba günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
4 Ekim 2022 Salı Reyting Sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam, Üç Kız Kardeş, MasterChef 4 Ekim 2022 Salı Reyting Sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam, Üç Kız Kardeş, MasterChef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 4 Ekim 2022 Salı günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
3 Ekim 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları: Alparslan Büyük Selçuklu, Masterchef, Yasak Elma, Bir Küçük Gün Işığı 3 Ekim 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları: Alparslan, Masterchef, Yasak Elma, Bir Küçük Gün Işığı Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 3 Ekim 2022 Pazartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.