Gündem

Reha Muhtar'dan Deniz Uğur'a 60 Bin Liralık Dava Reha Muhtar'dan Deniz Uğur'a 60 Bin Liralık Dava Reha Muhtar, Türktime Genel Yayın Yönetmeni Talat Atilla'ya konuştu. Muhtar, kendisine yönelik yaptığı hakaret, iftira ve aşağılamalar nedeniyle eski eşi Deniz Uğur'a 60 bin TL tazminat davası açacağını belirtti
Yandaş Misvak Anketten Kılıçdaroğlu Çıkınca Yayından Kaldırdı Yandaş Misvak Anketten Kılıçdaroğlu Çıkınca Yayından Kaldırdı Yandaş Misvak'ın "Kimin yanındasınız?" anketinde Tayyip Erdoğan ile Kemal Kılıçdaroğlu'nun seçenekleri arasından Kılıçdaroğlu'nun yüksek oyu almasıyla dergi anketi yayından kaldırdı.
Yobaz Akit Yazarı Akben'in Hedefinde 6234 Sayılı Kanun Var: Kanunla Kadın Korunmaz Yobaz Akit Yazarı Akben'in Hedefinde 6234 Sayılı Kanun Var: Kanunla Kadın Korunmaz Yeni Akit yazarı Ali Akben, geçtiğimiz hafta kaldırılması için çağrıda bulunduğu 6284 sayılı "Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanunu yine hedef aldı.
Aldatılan Kadın Kocasının Yasak Aşk Yaşadığı Evli ve çocuklu Kadının Evinin Önünde Eylem Yaptı Aldatılan Kadın Kocasının Yasak Aşk Yaşadığı Evli ve çocuklu Kadının Evinin Önünde Eylem Yaptı İstanbul'da akşam saatlerinde ilginç bir eylem sahne buldu. Bir grup kadın, ellerinde meşale ve pankartlar, ağızlarında sloganlarla eylem yaptı. Eylemin nedeninin altından ise 'yasak aşk' iddiası ortaya çıktı. Aldatıldığı öne sürülen kadın, yanına topladığı arkadaşlarıyla aldattığı iddia edilen kadının evini sokağını bastı. Mahallelinin tepkisini çeken o olay kameralara da saniye saniye yansıdı.
FETÖ Çocuğu Enes Kanter Yunan Televizyonunda Erdoğan'a Saldırdı FETÖ Çocuğu Enes Kanter Yunan Televizyonunda Erdoğan'a Saldırdı Fethullahçı Terör Örgütü'nün elebaşı Fethullah Gülen'in manevi oğlu Enes Kanter, bir Yunan televizyonunda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı BM'de yaptığı konuşma üzerinden hedef aldı.
Bilal Erdoğan Bir Aydınlanma Yaşıyor: Hayatımı Anlamlı Kılmak İstiyorum Bilal Erdoğan Bir Aydınlanma Yaşıyor: Hayatımı Anlamlı Kılmak İstiyorum Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, "Hayatımı anlamlı kılmak istiyorum. dedi.
Yılmaz Özdil Sedat Peker'le İlişkisini Soran Savcılara Ne Yanıt Verdi? Yılmaz Özdil Sedat Peker'le İlişkisini Soran Savcılara Ne Yanıt Verdi? Sözcü yazarı Yılmaz Özdil, "Medyadaki organize suç örgütüyle irtibatım olup olmadığını sormuşlar… diye başladığı yazısında ilginç noktalara değindi.
İşte Cerrahi Tarikatının Yeni Postnişini: Ahmet Özhan Tarikat Şeyhi Oldu İşte Cerrahi Tarikatının Yeni Postnişini: Ahmet Özhan Tarikat Şeyhi Oldu Ses sanatçısı Ahmet Özhan, hayatını kaybeden Ömer Tuğrul İnançer’in yerine, Cerrahi tarikatının yeni "postnişini" (şeyh) oldu.
Cübbeli'den Derin Devlet Gelsin Çağrısı Cübbeli'den Derin Devlet Gelsin Çağrısı 'Cübbeli Ahmet' adıyla bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, "derin devlet" çağrısı yaptı. "Hükümetler gelse de gitse de değişmezleri olan bir kurum her zaman lazım" diyen Ünlü, LGBTİ+ grupları ve İstanbul Sözleşmesi'ni hedef almayı da ihmal etmedi.
Bakan Soylu ve AKP Heyeti Suudilerin Osmanlı'dan Kurtuluşunu Kutladı Bakan Soylu ve AKP Heyeti Suudilerin Osmanlı'dan Kurtuluşunu Kutladı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i Osmanlı üzerinden hedef alan AKP’li yetkililer, Osmanlı’nın yıkılmasında büyük rol oynayan Suudilerle kutlama yaptı. Tarihçiler, bu durumu ‘ikiyüzlülük’ olarak nitelendirdi.
Meral Akşener'den Büyük Gaf: Atatürk'e Edilen Küfürleri Aynen Tekrarladı Meral Akşener'den Büyük Gaf: Atatürk'e Edilen Küfürleri Aynen Tekrarladı İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Atatürk'ün anasının adını taşıyan Zübeyde Hanım Şehit Aileleri Derneği'nin uzun yıllar yöneticiliğini yaptım. Atatürk'ün o mübarek anasının genelevde çalıştığını söyleyen bir şerefsize gereğini yapamadım. Özür diliyorum." Dedi. Bu sözleriyle Bir kısım çevrelerin Atatürk'e yönelik çok çirkin küfürlerini cümle içinde kullanmış oldu. Akşener Atatürk'ü savunmak isterken daha büyük bir skandala imza attı.
CHP Kurmayları Kılıçdaroğlu'nun Benimle Misiniz Mesajını Adaylık Olarak Değerlendirdi CHP Kurmayları Kılıçdaroğlu'nun Benimle Misiniz Mesajını Adaylık Olarak Değerlendirdi CHP'li kurmay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Siz gerçekten benimle birlikte misiniz, bazılarınızın da isteyerek veya istemeyerek zarar verdiğini görüyorum. Benimleyseniz, benimle olduğunuzu artık hissetmek istiyorum" çıkışının ardından adaylık tartışmalarının bittiğini savundu.
Bu da Erdoğan'ın Gençliğe Hitabesi: Benim Karşımda Bile Özgürlüğünüzden Taviz Vermeyin Bu da Erdoğan'ın Gençliğe Hitabesi: Benim Karşımda Bile Özgürlüğünüzden Taviz Vermeyin AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gençlere seslenerek "Benim karşımda da özgürlüğünüzden asla taviz vermeyin" dedi.
83 Yaşındaki Halil Bezmen Damat Oldu: Rengin Suar ile Düğününden İlginç Detaylar 83 Yaşındaki Halil Bezmen Damat Oldu: Rengin Suar ile Düğününden İlginç Detaylar Bir Dönemin ünlü Sosyetik zenginlerinden Halil Bezmen 83 yaşında damat oldu. Yıllardır Ayvalık da yaşayan Halil Bezmen 18 yıldır beraber olduğu Rengin Suar ile Bozcaada da sadece dostlarını katıldığı bir düğünle evlendi.
Süleyman Soylu Görevden Alınacağını Öğrendi, Erdoğan'a Mesaj Yolladı Süleyman Soylu Görevden Alınacağını Öğrendi, Erdoğan'a Mesaj Yolladı AKP’den gönderileceği söylenen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun gazeteci Hadi Özışık yoluyla Cumhurbaşkanı Erdoğan’a mesaj yolladığı öne sürüldü.
KPSS Sınavında Poşeti Açılmış Soru Kitapçığı Skandalı: ÖSYM'den İlginç Savunma KPSS Sınavında Poşeti Açılmış Soru Kitapçığı Skandalı: ÖSYM'den İlginç Savunma Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), 18 Eylül pazar günü yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Genel Kültür - Genel Yetenek oturumunda bir adaya verilen poşeti açılmış soru kitapçığına ilişkin olarak, "Dijital saate entegre kamera kayıtlarıyla sınavın güvenliği ile ilgili herhangi bir sorun olmadığı net olarak tespit edilmiştir." açıklamasını yaptı.
14 Yaşındaki Kız Çocuğuna Otobüste Tacizde İsyan Ettiren Detaylar 14 Yaşındaki Kız Çocuğuna Otobüste Tacizde İsyan Ettiren Detaylar 14 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduktan sonra tutuklanan sapık, ilk duruşmasına çıktı. Tutuklu sanık olay anında uyuşturucu etkisinde olduğunu ve savunulacak bir yanının olmadığını söyledi. Mahkemede yer alan iddianamede şüphelinin cinsel olarak kendini tatmin etmek için 14 yaşındaki kız çocuğuna cinsel organını değdirmek suretiyle çocuğun basit cinsel istismarı suçlaması mahkeme tarafından kabul edildi.