Yaşam

24 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, FOX Ana Haber, Çöp Adam 24 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, FOX Ana Haber, Çöp Adam Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 24 Mayıs 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
4 karısıyla beraber Türkiye'nin geleceğine oy veren Arap olay yarattı 4 karısıyla beraber Türkiye'nin geleceğine oy veren Arap olay yarattı Yurtdışında oy kullanmak için sıraya giren bir erkek ve beraberinde eşi olduğu iddia edilen 4 çarşaflı kadının fotoğrafı sosyal medyada gündem oldu.
Bir dönemin efsane Polis Müdürüydü: Adil Serdar Saçan hayatını kaybetti Bir dönemin efsane Polis Müdürüydü: Adil Serdar Saçan hayatını kaybetti Ergenekon Davası sanığı, İstanbul Organize Suçlarla Mücadele ve Kaçakçılık Şube Müdürlüğü eski müdürü Adil Serdar Saçan hayatını kaybetti.
Simge Sağın iç çamaşırsız sahne kıyafetiyle şaşkına çevirdi Simge Sağın iç çamaşırsız sahne kıyafetiyle şaşkına çevirdi Ünlü şarkıcı Simge Sağın, iddialı sahne kostümüyle sosyal medyayı salladı. İzmir'deki sahne performansında giydiği cesur kıyafet, izleyicileri etkileyerek yürekleri hoplattı. İşte Simge'nin derin yırtmaçlı sahne kıyafeti...
Hayvanseverleri ayağa kaldıran olay: Çiftlikteki ata tecavüz edip kameraya aldılar Hayvanseverleri ayağa kaldıran olay: Çiftlikteki ata tecavüz edip kameraya aldılar Ankara Mamak’ta Üreğil Millet Bahçesi’de bulunan bir çiftlikteki çalışanlar midilli cinsi bir ata sırayla tecavüz edip kameraya aldı. Sosyal medyada görüntüleri dolaşan iğrenç olay sonrası hayvanseverler ve duyarlı vatandaşlar ayağa kalktı. Emniyet harekete geçti.
AYM'den flaş karar: Pandemide kesilen cezalar iade edilecek AYM'den flaş karar: Pandemide kesilen cezalar iade edilecek COVID-19 salgını döneminde kesilen cezalara ilişkin Anayasa Mahkemesi'ne yapılan itirazın karar metni Resmi Gazete'de yayımlandı. Karara göre, pandemide ödenen maske takma zorunluluğu ve diğer yasaklara ilişkin idari para cezaları geri alınabilecek.
23 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Aile, FOX Haber, Ben Bu Cihana Sığmazam, Üç Kız Kardeş, ATV Haber 23 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Aile, FOX Haber, Ben Bu Cihana Sığmazam, Üç Kız Kardeş, ATV Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 23 Mayıs 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Seçim gecesi silahlarınızı hazırlayın diyen Diyanet'in maaşlı yobazı açığa alındı Seçim gecesi silahlarınızı hazırlayın diyen Diyanet'in maaşlı yobazı açığa alındı Diyanet İşleri Başkanlığı, İstanbul'un Sultangazi ilçesindeki camide kaydedilen görüntülerle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında cami imamını açığa aldı.
22 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Ömer, FOX Haber, ATV Haber, Yasak Elma, Cumhurbaşkanı Özel yayını 22 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Ömer, FOX Haber, ATV Haber, Yasak Elma, Cumhurbaşkanı Özel yayını Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 22 Mayıs 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Yasak Elma'nın sinema filmi projesi iptal edildi Yasak Elma'nın sinema filmi projesi iptal edildi Haftaya final yapması planlanan "Yasak Elma" dizisinin Disney Plus için çekilecek olan sinema filmi iptal edildi.
Ateşli sahneleri olay olmuştu: Demet Özdemir Hakkında Pınar Eliçe'den dudak uçuklatan iddia Ateşli sahneleri olay olmuştu: Demet Özdemir Hakkında Pınar Eliçe'den dudak uçuklatan iddia Yeni boşanan Demet Özdemir hakkında Pınar Eliçe dikkat çeken bir iddiada bulundu. Eliçe iddiasını Oğuzhan Koç'un ailesinin yakınlarına dayandırdı.
Gülben Ergen kalça estetiği mi yaptırdı? Gülben Ergen kalça estetiği mi yaptırdı? Geçen haftalarda hakkında kalça estetiği yaptırdığına dair söylentiler ortaya atılınca Gülben Ergen, konuyla alakalı açıklık getirdi.
Tecavüz sanığı Musa Orhan bu kez Farah Zeynep Abdullah'a tazminat davası açtı Tecavüz sanığı Musa Orhan bu kez Farah Zeynep Abdullah'a tazminat davası açtı Batman'da intihar eden İpek Er'in bıraktığı mektupla kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu yazdığı Musa Orhan, oyuncu Farah Zeynep Abdullah'a bir kez daha 'hakaret' davası açtı.
AKP'li kanaat önderi Tuğçe Kazaz: Erdoğan LGBT'yi desteklese el üstünde tutardınız AKP'li kanaat önderi Tuğçe Kazaz: Erdoğan LGBT'yi desteklese el üstünde tutardınız Eski manken Tuğçe Kazaz, Erdoğan'ı öven yeni bir video yayınladı. Kazaz, CHP'yi hedef alarak "Erdoğan LGBT'yi desteklese, CHP'nin yaptıklarını yapsa el üstünde taşırdınız" ifadelerini kullandı.
Simge Sağın'dan itiraf: Aşkın Olayım'ı söylerken Icardi aklımdan çıkmıyor Simge Sağın'dan itiraf: Aşkın Olayım'ı söylerken Icardi aklımdan çıkmıyor Galatasaray'ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi ile özdeşleşen 'Aşkın Olayım' şarkısının sahibi Simge Sağın katıldığı bir programda Arjantinli yıldızla ilgili bir konuştu.
19 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti, Ateş Kuşları 19 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti, Ateş Kuşları Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 19 Mayıs 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Seçim çalışması yapan CHP'li kadınlara saldırdılar: Sizi bu ülkede yaşatmayacağız Seçim çalışması yapan CHP'li kadınlara saldırdılar: Sizi bu ülkede yaşatmayacağız Kütahya’da kurulan bir semt pazarında seçim çalışması yapmak için stant kuran CHP’lilere dün sözlü ve fiziki saldırıda bulundular. Saldırıya uğrayan CHP’liler darp raporu alarak saldırganlardan şikâyetçi oldu.