Yaşam

Simge Sağın iddialı bacak dekoltesiyle dikkat çekti Simge Sağın iddialı bacak dekoltesiyle dikkat çekti Nisan ayının en çok dinlenen listesinde birinciliği bırakmayan Simge Sağın kıyafetleriyle sosyal medyayı sallıyor.
Arzum Onan açıkladı: Boşanmayı Mehmet Aslantuğ istedi Arzum Onan açıkladı: Boşanmayı Mehmet Aslantuğ istedi Sanat dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilen Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan’ın evliliklerinde kriz yaşadığı iddia edilmişti. Konu ile sosyal medya hesabından açıklama yapan Arzum Onan, Mehmet Aslantuğ ile boşanacaklarını açıkladı.
5 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Kızılcık Şerbeti, Yalı Çapkını 5 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Kızılcık Şerbeti, Yalı Çapkını 5 Mayıs tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.
Sümeyye Aydoğan Dekolteli Pozuyla Büyüledi Sümeyye Aydoğan Dekolteli Pozuyla Büyüledi Duru güzelliği ile dikkat çeken Aydoğan transparan kıyafet giydiği son paylaşımında dekolteli pozuyla nefes kesti.
4 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Camdaki Kız, Aldatmak, FOX Ana Haber 4 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Camdaki Kız, Aldatmak, FOX Ana Haber 4 Mayıs tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.
Tarkan'dan dikkat çeken 14 Mayıs paylaşımı Tarkan'dan dikkat çeken 14 Mayıs paylaşımı Seçimlere sayılı günler kala megastar Tarkan, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı. 9 Eylül 2022'de İzmir'de verdiği konserdeki konuşmasını paylaşan Tarkan'ın, "Birbirimizi sevmemiz lazım. Kırmamamız, birlik olmamız lazım" dedi.
Yılbaşından beri Rakı fiyatı Yüzde 44 zamlandı: 70'lik rakı 469 TL oldu Yılbaşından beri Rakı fiyatı Yüzde 44 zamlandı: 70'lik rakı 469 TL oldu Bir alkollü içki grubu daha ürünlerin fiyatına zam yaptı. Yapılan zamla birlikte 399 TL olan 70’lik rakının fiyatı, yüzde 17 zamla 469 TL’ye yükseldi.
3 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, FOX Haber, Çöp Adam, Adım Farah, ATV Haber 3 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, FOX Haber, Çöp Adam, Adım Farah, ATV Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 3 Mayıs 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Hukukun ve adaletin bittiği gün: Gülşen'e 10 ay hapis cezası Hukukun ve adaletin bittiği gün: Gülşen'e 10 ay hapis cezası Şarkıcı Gülşen Çolakoğlu, imam hatiplilerle ilgili sözleri nedeniyle hakkında açılan davada 10 ay hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme, hükmün açıklanmasını geri bıraktı.
2 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Aile, FOX Haber, Üç Kız Kardeş 2 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Aile, FOX Haber, Üç Kız Kardeş Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 2 Mayıs 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Süleyman Soylu Krem Reklamını Yasaklattı: Kız kıza ne demek? Süleyman Soylu Krem Reklamını Yasaklattı: Kız kıza ne demek? İçişleri Bakanı ve AK Parti İstanbul 2. Bölge milletvekili adayı Süleyman Soylu, Gaziosmanpaşa'da kanaat önderleriyle buluştu.
Şarkıcı Kuş'un cinsel saldırı davası neden engelleniyor? Şarkıcı Kuş'un cinsel saldırı davası neden engelleniyor? Şarkıcı Kurtuluş Kuş'un cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilen B.B Cumhuriyet’e yaşadıklarını anlattı. B.B, yaptığı açıklamada, "Ben bu halimle her duruşma hazır bulunurken sanık bir türlü yargı önünde çıkarılamıyor. Adaletin yerini bulmasını tez vakitte istiyorum” dedi.
1 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Ömer, Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, FOX Haber 1 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Ömer, Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, FOX Haber 1 Mayıs tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.
Zeynep Bastık iç çamaşırlı pozuyla olay yarattı Zeynep Bastık iç çamaşırlı pozuyla olay yarattı Zeynep Bastık sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündem oldu. Son dönemin çok konuşulan isimlerinden biri olan, şarkıları ve konser performansı ile beğeni toplayan ünlü şarkıcı; cesur pozları ile adından söz ettiriyor. Son paylaştığı iç çamaşırlı pozuyla büyüledi.
Eda Taşpınar 43 yaşına cesur dekoltesiyle merhaba dedi Eda Taşpınar 43 yaşına cesur dekoltesiyle merhaba dedi Vaktinin büyük bir kısmını yurt dışında geçiren ve sık sık kıyafet tercihiyle adından söz ettiren sosyetik ikoncan Eda Taşpınar, doğum gününe özel bir paylaşım yaptı. 1 Mayıs doğumlu Taşpınar, kıyafetiyle de şaşkına çevirdi.
Yeniden Refah kadın milletvekili adayının fotoğrafını sansürledi Yeniden Refah kadın milletvekili adayının fotoğrafını sansürledi Yeniden Refah Partisi, Düzce’de milletvekili adaylarının propagandasını yapabilmek için hazırladığı minibüsün üstündeki görsellerde sadece 1 ve 3. sıradaki iki erkek adayın fotoğrafları ile isimlerine yer verdi. Partinin Düzce’deki 2. Sıra milletvekili adayı Çiğdem Kulalı Seçkin’in ise sadece ismi ve karartılmış bir görüntüsü araçta yer aldı.
Seçim Mitinginde Çarpıcı Anlar: Akşener'in Sesi Titredi Gözleri Doldu Seçim Mitinginde Çarpıcı Anlar: Akşener'in Sesi Titredi Gözleri Doldu Nevşehir'de seçim mitingine katılan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in konuşması esnasında sesinin titreyip gözlerinin dolduğu çarpıcı anlar dikkat çekti.