Yaşam

Emre Olur Ne Zaman Savcılığa Çıkarılacak? Sedat Peker'in Avukatından Flaş Açıklama Emre Olur Ne Zaman Savcılığa Çıkarılacak? Sedat Peker'in Avukatından Flaş Açıklama Sedat Peker'in avukatı Ersan Barkın, Peker'in 'basın danışmanı' olarak bilinen Emre Olur'un bu gece ifadesinin alınacağını duyurdu.
Kurtlar Vadisi'nde Testere Necmi'nin Annesiydi: Başak Özel'den Acı Haber Kurtlar Vadisi'nde Testere Necmi'nin Annesiydi: Başak Özel'den Acı Haber Kurtlar Vadisi'nde Testere Necmi'nin annesi rolüne hayat veren Başak Özel, o diziyle tanınmıştı. Ünlü oyuncu henüz 51 yaşında hayatını kaybetti. 2000 senesinden beri birçok film, televizyon dizisi ve tiyatro oyunlarında sahne alan Başak Özel'in ölümü hakkında Oyuncular Sendikası açıklama yaptı. Başak Özel kimdir?
Mahkemeden Flaş Karar: Reha Muhtar'ın Çocuklarıyla Görüşmesinde Hiçbir Engel Kalmadı Mahkemeden Flaş Karar: Reha Muhtar'ın Çocuklarıyla Görüşmesinde Hiçbir Engel Kalmadı Çocuklarıyla iletişimi engellenen ünlü gazeteci ve televizyoncu Reha Muhtar mahkemeden gelen haberle rahat bir nefes aldı. Reha Muhtar Deniz Uğur'dan olan ikiz çocuklarıyla rahatça görüşebilecek.
İsmailağa Hocası: Yenge ve Kuzenle Aynı Sofrada Oturmak Caiz Değil İsmailağa Hocası: Yenge ve Kuzenle Aynı Sofrada Oturmak Caiz Değil İsmailağa Cemaati'nden bir hoca Youtube yayınında bir izleyiciden gelen "Bir kişinin yengesi ve kuzeniyle aynı sofrada oturmasının hükmü nedir" sorusuna verdiği "Yenge ve kuzenle aynı sofraya oturmak caiz değildir" cevabı gündem oldu.
Oktay Kaynarca'nın Ben Bu Cihana Sığmazam'daki Kızı Mina Derman Mesut Yılmaz'ın Yeğeni Çıktı Oktay Kaynarca'nın Ben Bu Cihana Sığmazam'daki Kızı Mina Derman Mesut Yılmaz'ın Yeğeni Çıktı Oktay Kaynarca'nın başrolünde olduğu dizide genç oyuncu Mina Derman güzelliği ve yeteneğiyle dikkat çekiyor. Kaynarca’nın dizideki kızı Suna’ya hayat veren Derman Mesut Yılmaz’ın yeğeni Siret Derman'ın kızı çıktı.
İranlı Kadınların Mahsa Amini'nin Öldürülmesine Öfkesi Dinmiyor: İslamcı Diktatörlüğü Yıkacağız İranlı Kadınların Mahsa Amini'nin Öldürülmesine Öfkesi Dinmiyor: İslamcı Diktatörlüğü Yıkacağız Mahsa Amini’yi katleden molla rejimine tepkiler 3’üncü gününde de sürdü. Kadınlar, sokaklarda türbanlarını yaktı, sosyal medyada saçlarını kesti. BirGün’e konuşan Mooniter, “Bu İslamcı diktatörlüğü yıkacağız" diyor.
Athena'nın Gitaristi Hakan Özoğuz'dan Üzücü Haber; Lenfomaya Yakalandı Athena'nın Gitaristi Hakan Özoğuz'dan Üzücü Haber; Lenfomaya Yakalandı Athena grubunun ikiz kardeşlerinden Hakan Özoğuz’un lenfomaya yakalandığı bu nedenle bir süredir konserlerde yer alamadığı öne sürüldü.
Aleyna Tilki'den Cadı Avı Tepkisi; Yaksanız da Ölmem Aleyna Tilki'den Cadı Avı Tepkisi; Yaksanız da Ölmem LGBTİ+ karşıtı yürüyüşe tepki gösterdiği için konseri iptal edilen şarkıcı Aleyna Tilki, “Cadı avı dönemine döndük ama yaksanız da ölmem” dedi.
15 Yaşındaki Kıza Arkadan Sarılan Adamı Görünce Müge Anlı Çılgına Döndü 15 Yaşındaki Kıza Arkadan Sarılan Adamı Görünce Müge Anlı Çılgına Döndü Müge Anlı ile Tatlı Sert programına 15 yaşındaki kızı Yasemin Salman'dan günlerdir haber alamayan Sevim Hanım'ın feryadı damga vurdu. Kızını 48 yaşındaki Nurettin adlı bir adamın kaçırdığını iddia eden Sevim Hanım, canlı yayında isyan eti. Müge Anlı adamı sorularıyla köşeye sıkıştırırken canlı yayına 15 yaşındaki Yasemin Salman'a sarıldığı fotoğrafı getirtti. Stüdyo bir anda karışırken küçük kızın acılı annesi "Seni öldüreceğim!" diye bağırdı. Arslan ise canlı yayında gözaltına alındı.
4,56 Milyon Dolar Ödüllü Squid Game Yarışmasına Başvurular Açıldı 4,56 Milyon Dolar Ödüllü Squid Game Yarışmasına Başvurular Açıldı Popüler dizi 'Squid Game'in resmi yarışması "Squid Game: The Challenge" için başvuru süreci başladı.
18 Eylül 2022 Pazar Reyting Sonuçları: Yargı, Tozluyaka, Masterchef 18 Eylül 2022 Pazar Reyting Sonuçları: Yargı, Tozluyaka, Masterchef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 18 Eylül 2022 Pazar günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Bir Tehdit Etmeyen Cübbeli Kalmıştı: Çok Vatan Haini Var, Temizlik İcap Edebilir Bir Tehdit Etmeyen Cübbeli Kalmıştı: Çok Vatan Haini Var, Temizlik İcap Edebilir Kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet' olarak bilinen Mahmut Ünlü, "Önümüzdeki günler çok hayır göstermiyor. İlerisi hayırdır ama çok vatan haini var. Çok din-devlet düşmanı var. Onun için bir temizlik de icap edebilir" dedi.
MasterChef Atike'nin Tokat Gibi Sözleri Yarışmaya Damgasını Vurdu: MasterChef Kim Elendi? MasterChef Atike'nin Tokat Gibi Sözleri Yarışmaya Damgasını Vurdu: MasterChef Kim Elendi? MasterChef Türkiye'de bir kez eleme heyecanı yaşandı. Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyesi olduğu MasteChef'te eleme potasındaki 6 yarışmacı Vural, Atike, Fatma Nur, Barış, Kıvanç ve Melih elenmemek için hünerlerini sergiledi. Gecenin sonunda 1 yarışmacı hayallerine veda etti. MasterChef'in son bölümüne Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'na konuşan Atike'nin sözleri damga vurdu.
Gericilerden RTÜK Destekli Nefret Suçu Eylemi: LGBTİ+ Düşmanlığı Sahaya İndi Gericilerden RTÜK Destekli Nefret Suçu Eylemi: LGBTİ+ Düşmanlığı Sahaya İndi Saraçhane Meydanı’nda buluşan LGBTİ+ karşıtı birçok tarikat ve cemaat üyesi, iktidarın diline doladığı “nefret suçu” kavramını eyleme dönüştürdü. Onur Haftası Yürüyüşü’nü yasaklayan İstanbul Valiliği’nin bu yürüyüşe izin vermesi tepkiye yol açtı.
MHP'li Belediye Aleyna Tilki Konserini Komik LGBT Bahanesiyle İptal Etti MHP'li Belediye Aleyna Tilki Konserini Komik LGBT Bahanesiyle İptal Etti Çorum’da MHP’nin yönetimde olduğu Osmancık Belediyesi, şarkıcı Aleyna Tilki’nin ilçede vereceği konseri, Tilki’nin bugün İstanbul’da yapılan LGBTİ artı karşıtı yürüyüşle ilgili paylaşımı nedeniyle iptal ettiğini açıkladı.
ÖSYM, KPSS 2022 Soruları ve KPSS Cevap Anahtarlarını Erişime Açtı ÖSYM, KPSS 2022 Soruları ve KPSS Cevap Anahtarlarını Erişime Açtı ÖSYM, iptal edilen sınavın yerine yapılan 2022 KPSS'de, bugünkü oturumların temel soru kitapçığı ile cevap anahtarlarını yayınladı. Adaylar soru ve cevapları 28 Eylül'e kadar görüntüleyebilecek.
İran'da Ahlak Polisi Tarafından Saçı Gözüktü Diye Öldürülen Mahsa Amini'nin Cenazesinde Olay Çıktı İran'da Ahlak Polisi Tarafından Saçı Gözüktü Diye Öldürülen Mahsa Amini'nin Cenazesinde Olay Çıktı İran'da ahlak polisi tarafından gözaltında gördüğü işkencenin ardından hastanede vefat eden 22 yaşındaki Mahsa Amini defnedilirken, polis cenazeye katılanlara saldırdı.