Yaşam

15 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: Gelsin Hayat Bildiği Gibi, Müge Anlı, Camdaki Kız, MasterChef 15 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: Gelsin Hayat Bildiği Gibi, Müge Anlı, Camdaki Kız, MasterChef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 15 Eylül 2022 Perşembe günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
RTÜK Kendi Hazırlattığı LGBT Karşıtı Videoyu Eşcinselliğe Özendirici Buldu RTÜK Kendi Hazırlattığı LGBT Karşıtı Videoyu Eşcinselliğe Özendirici Buldu Gazeteci Barış Pehlivan, RTÜK'ün AK Partili ve MHP'li üyelerinin LGBTİ+ karşıtı mitingin tanıtım videosunda 'özendiricilik' olduğu gerekçesiyle videonun revize edilmesini istediklerini yazdı.
Hadise ve Mehmet Dinçerler Arasına Kerimcan Durmaz mı Girdi? Arabada Şok Video Hadise ve Mehmet Dinçerler Arasına Kerimcan Durmaz mı Girdi? Arabada Şok Video Hadise'nin boşanma kararı aldığı Mehmet Dinçerler gündemden düşmüyor. Eski paylaşımlarıyla tepki çeken Mehmet Dinçerler'in şimdi de Kerimcan Durmaz ile arabadaki halleri sosyal medyada gündem oldu. Mehmet Dinçerler ise sosyal medya hesaplarını kapadı
Hadise Bu Dava Dilekçesiyle Zor Boşanır, 3 Milyonluk Yüzük Artık Hadise'nin Hadise Bu Dava Dilekçesiyle Zor Boşanır, 3 Milyonluk Yüzük Artık Hadise'nin Hukukçu Adnan Ekinci, ''böylesi çalakalem düzeyinde ve adliye çevresindeki arzuhalcilerin elinden çıkmış izlenimi veren bir metin, belki film sinopsisi olabilir ama, dilekçe formu içinde değerlendirilemez'' dedi.
Diyanet'ten Cuma Hutbesinde Kadınlara Tesettür Dayatması Diyanet'ten Cuma Hutbesinde Kadınlara Tesettür Dayatması Son günlerde gerici çevreler tarafından kadınların giyimlerine yönelik başlatılan tartışmalara, Diyanet İşleri Başkanlığı da cuma hutbesinde konuya yer vermesiyle kurumsal olarak katılmış oldu..
Şeyma Subaşı Mısırlı Sevgilisiyle Partide Uyuşturucu Kullanırken Görüntülendi Şeyma Subaşı Mısırlı Sevgilisiyle Partide Uyuşturucu Kullanırken Görüntülendi Mısırlı sevgilisi Meedo ile barışan Şeyma Subaşı'nın geçtiğimiz Cuma akşamı katıldığı özel bir partideki görüntüleri olay oldu. İlk olarak sosyal medyada ortaya çıkan görüntüler hakkında bazı yayın organları, Subaşı'nın uyuşturucu kullandığını iddia etti.
Mehmet Dinçerler Boşanma Davası Açan Hadise'den 3 Milyonluk Yüzüğü Geri İstedi Mehmet Dinçerler Boşanma Davası Açan Hadise'den 3 Milyonluk Yüzüğü Geri İstedi Mehmet Dinçerler ile boşanacağını sosyal medyadan duyuran Hadise'nin kocası Dinçerler ile arası oldukça gergin. İddialara göre Mehmet Dinçerler evlilik teklifi için verdiği ve büyük olay olan 3 milyon TL'lik yüzüğü ve düğün takılarını istiyor.
Kusursuz Kiracı'nın Leyla'sı Melisa Döngel Sokakta Bir Kadınla Saç Saça Baş Başa Kavga Etti Kusursuz Kiracı'nın Leyla'sı Melisa Döngel Sokakta Bir Kadınla Saç Saça Baş Başa Kavga Etti İstanbul'daki bir mekan çıkışında kavga ettiği iddia edilen ünlü oyuncu Melisa Döngel'in kavga ettiği anlara ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde Döngel'in karşısındaki kişiyle saç saça girdiği görülüyor.
Aleyna Tilki'yi Taciz Eden Takıntılı Hayran Mahkemede Ne Dedi? Aleyna Tilki'yi Taciz Eden Takıntılı Hayran Mahkemede Ne Dedi? Şarkıcı Aleyna Tilki’nin yaşadığı siteye dikenli tellerden atlayarak giren ve dairenin önünde bekleyen "hayranı"nın, 2 ayrı suçtan 4 yıla kadar hapis talebiyle yargılanmasına başlandı. Aleyna Tilki ile sosyal medya üzerinden 1 buçuk yıl boyunca konuştuklarını öne süren sanık, “Hatta benden çiçek istediği için de kendisine 3 defa çiçek gönderdim. Olay günü de kendisiyle yüz yüze görüşebilmek için evine gitmiştim” dedi.
Hadise Kocası Mehmet Dinçerler'e Boşanma Davası Açtı Hadise Kocası Mehmet Dinçerler'e Boşanma Davası Açtı Bir süredir evliliklerinde kriz yaşadıkları konuşulan Hadise ve Mehmet Dinçerler'den kötü haber geldi. Hadise, sosyal medya hesabından boşanma davası açtığınıı açıkladı.
Erdoğan'dan Para Saklama Videoları Çekenlere Soruşturma Erdoğan'dan Para Saklama Videoları Çekenlere Soruşturma Sosyal medyada Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafını kullanarak 'para saklama' videosu çeken ve yayınlayan kişiler hakkında soruşturma başlatıldı.
14 Eylül 2022 Çarşamba Reyting Sonuçları: MasterChef, FOX Ana Haber, Müge Anlı 14 Eylül 2022 Çarşamba Reyting Sonuçları: MasterChef, FOX Ana Haber, Müge Anlı Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 14 Eylül 2022 Çarşamba günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Nilüfer'den Büyükada'da Sürpriz Ziyaret: Dostluğun 50. yılı Nilüfer'den Büyükada'da Sürpriz Ziyaret: Dostluğun 50. yılı Şarkıcı Nilüfer klip mekanı seçmek için geldiği Büyükada'da onu ilk keşfedenlerden Nino Varon ile buluştu. İkili 50 yıllık dostluklarını kutladı...
Sedat Peker Kanadından Emniyet'in Saldırganla İlgili Açıklamasına Sert Tepki Sedat Peker Kanadından Emniyet'in Saldırganla İlgili Açıklamasına Sert Tepki Emniyet kaynaklarına göre gözaltına alınan Ö. Ş.,’nin Sedat Peker ile çekilmiş birçok fotoğrafı bulunurken yaşanan olayın ‘örgüt içi hesaplaşma’ olduğu belirtildi. Emre Olur ise, "Süslü sülü’nün polisleri tarafından tansiyonu düşürüp algıyı başka bir yöne çekmek için 'Konunun Sedat Peker ile bir ilgisi yok vuran şahısla vurulan şahsın arasındaki alacak verecek meselesi' diye gazetecilere bilgi veriliyor. Bu tamamen yalandır!" Paylaşımı yaptı.
THY Kabin Memuru Alımı ne Zaman, Başvuru Şartları Neler? THY Kabin Memuru Alımı ne Zaman, Başvuru Şartları Neler? Türk Hava Yollarıkabin memuru alımı ilanı, 9 Eylül 2022 tarihinde yayımlandı. THY kabin memuru alımına başvuru yapmak isteyen adaylar, konuyla ilgili detayları merak etti. Peki, THY kabin memuru alımı ne zaman, başvuru şartları neler? İşte, THY kabin memuru alımı hakkında detaylar
Sedat Peker'e Suikast için 25 Milyon Dolar Ödül Konuldu İddiası Sedat Peker'e Suikast için 25 Milyon Dolar Ödül Konuldu İddiası Gazeteci Murat Ağırel, Twitter'dan yaptığı paylaşımında; "Saldırı sonrası Sedat Peker’e yakın kaynaklara tekrar sordum. Organizasyonun başında kimin olduğunu bildiklerini ve organizasyon için 25 milyon dolar ödül belirlendiği iddia edildi" dedi.
Efsane Eurovision Sunucusu Bülend Özveren'den Üzücü Haber Efsane Eurovision Sunucusu Bülend Özveren'den Üzücü Haber TRT'de 1975 ve 2012 yılları arasında aralıklarla Eurovision Türkiye'nin sunuculuğunu yapan Bülend Özveren yoğun bakıma kaldırıldı.