Medya

Erdoğan'ın danışmanından Kılıçdaroğlu seçmenine PKK'lı suçlaması Erdoğan'ın danışmanından Kılıçdaroğlu seçmenine PKK'lı suçlaması Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın danışmanı Ayhan Ogan, Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile Kılıçdaroğlu'na oy veren seçmenleri "PKK"lı olmakla suçladı.
Soylu önce paylaştı, sonra sildi Soylu önce paylaştı, sonra sildi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun, İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü’nü ziyaretinden bir fotoğraf paylaştı. Rektörlükte, Mustafa Kemal Atatürk’ün yerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafının yer alması eleştirilince Soylu fotoğrafı kaldırdı.
Erdoğan'dan montajlı video yorumu: Gençlerimizin kıvrak zekası Erdoğan'dan montajlı video yorumu: Gençlerimizin kıvrak zekası Kemal Kılıçdaroğlu'nun PKK elebaşı ile beraber reklam filmi çektiği görüntülerin montaj olduğunu kabul eden Erdoğan: ""Gençlerimizin kıvrak zekasının ürünü 5 saniyelik bir video üzerinde arsızca tepiniyorlar" dedi.
Erdoğan taklitçisinden Sinan Oğan parodisi Erdoğan taklitçisinden Sinan Oğan parodisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın taklitleriyle ünlenen Muhammed Nur Nahya'nın "Sinan Oğan'ın Cumhur İttifakı'na katılmasını sağlayan görüşme..." parodisi sosyal medyada gündem oldu.
Oğuzhan Uğur, Kılıçdaroğlu videosunun tanıtımını yayınladı! İşte gündem olan o sorular... Oğuzhan Uğur, Kılıçdaroğlu videosunun tanıtımını yayınladı! İşte gündem olan o sorular... 28 Mayıs seçimlerine günler kala Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, gençlerin sorularını yanıtlamak için Babala TV’ye konuk oldu. Programın sunucusu Oğuzhan Uğur çekimi 7 saat süren yayının 16 dakikalık tanıtımını yayınladı.
22 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Ömer, FOX Haber, ATV Haber, Yasak Elma, Cumhurbaşkanı Özel yayını 22 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Ömer, FOX Haber, ATV Haber, Yasak Elma, Cumhurbaşkanı Özel yayını Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 22 Mayıs 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Yasak Elma'nın sinema filmi projesi iptal edildi Yasak Elma'nın sinema filmi projesi iptal edildi Haftaya final yapması planlanan "Yasak Elma" dizisinin Disney Plus için çekilecek olan sinema filmi iptal edildi.
Oğuzhan Uğur Kılıçdaroğlu çekimini anlattı: Aramızda bir iki kurulmuş arkadaş var... Oğuzhan Uğur Kılıçdaroğlu çekimini anlattı: Aramızda bir iki kurulmuş arkadaş var... Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçimin ikinci turu öncesinde Babala TV'de yayınlanacak olan Mevzular Açık Mikrofon programına konuk oldu. Twitter'dan açıklama yapan Oğuzhan Uğur, çekimlere ara verildiği anlarda bir seyirciyle arasında yaşananları anlattı.
AKP'nin kalesinde 2. tur anketi AKP'nin kalesinde 2. tur anketi Hbs Araştırma şirketi AKP'nin kalesi olarak bilinen Kayseride seçim anketi yaptı.
Erdoğan'ın su endişesi: Yakın korumasının bile elinden içmedi Erdoğan'ın su endişesi: Yakın korumasının bile elinden içmedi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın su videosu sosyal medyada gündem oldu. Yakın korumasının kendisine uzattığı suyu içmeyen Erdoğan, aynı suyu oğlu Bilal Erdoğan uzatınca içti.
Yanlı yayın yapan TRT’ye karşı imza kampanyası: İktidarın propaganda üssü! Yanlı yayın yapan TRT’ye karşı imza kampanyası: İktidarın propaganda üssü! Seçim döneminde Recep Tayyip Erdoğan’a 48 saat, Kemal Kılıçdaroğlu’na 32 dakika yer verilmesi üzerine, uluslararası imza kampanyası platformu change.org’da da konuya ilişkin bir imza kampanyası başlatıldı.
Soyadı yanlış yazılan Oğan küplere bindi: Düpedüz hakaret amaçlı Soyadı yanlış yazılan Oğan küplere bindi: Düpedüz hakaret amaçlı ATA İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, Özlem Gürses'in kanalında katıldığı yayında soyadının "Oğlan" şeklinde yazılmasına çok sinirlendi. Oğan: “Bu insani bir hata değil, düpedüz hakaret amaçlı bir yazımdı! Türkçe de hangi kelimesin ne amaçla kullanıldığını hepimiz biliyoruz” dedi.
21 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Teşkilat, FOX Haber, Survivor, Güzel Günler 21 Mayıs 2023 Reyting Sonuçları: Teşkilat, FOX Haber, Survivor, Güzel Günler Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 21 Mayıs 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Camide skandal sözler: Silahları hazırlayın Camide skandal sözler: Silahları hazırlayın İstanbul Sultangazi’de Cebeci Camiinde olduğu iddia edilen bir video görüntüsü sosyal medyada gündem oldu. Videoda imamı olduğu iddia edilen kişinin, "28 Mayıs akşamı silahlarınızı ayarlayın" dediği duyuldu.
FETÖ'nün Ankara Kuşu kafese tıkıldı! Oktay Yaşar tutuklandı FETÖ'nün Ankara Kuşu kafese tıkıldı! Oktay Yaşar tutuklandı Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'ye yönelik paylaşımlar yapan "Ankara Kuşu" adlı Twitter hesabının kullanıcısı Oktay Yaşar tutuklandı.
Osage halkına kurulan komplo beyaz perdede Osage halkına kurulan komplo beyaz perdede Fransa'da düzenlenen 76. Cannes Film Festivali'nde ünlü ABD’li yönetmen Martin Scorsese’nin son filmi 'Killers On The Flower Moon'un (Çiçek Ayının Katilleri)' dünya prömiyeri yapıldı. David Grann’ın çok satan romanından esinlenen film, Oklahoma’daki Osage halkına karşı 1920’lı yıllarda kurulan komployu hikâye ediyor.
Disney+’tan 50 adet içerik kaldırılıyor! Disney+’tan 50 adet içerik kaldırılıyor! Dünyanın en popüler video yayın platformlarından biri olan Disney+’tan 50 tane içeriğin kaldırılacağı açıklandı.