Medya

Ertuğrul Özkök çok sert yazdı: Sayın Erdoğan... Ertuğrul Özkök çok sert yazdı: Sayın Erdoğan... Cumhurbaşkanı Erdoğan dün, bugüne kadar hiç ama hiç duymadığımız bir tez ortaya attı. “Hamas Anadolu’nun ileri hattını savunuyor…” Ertuğrul Özkök
MHP Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi'yi Silivri'ye göndermek mi istiyor? MHP Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi'yi Silivri'ye göndermek mi istiyor? Gezi davasında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına mahkum edilen Osman Kavala'nın yeniden yargılanma talebinin reddedilmesi üzerine MHP, bir süredir bu talebin gerçekleşmesi gerektiğini köşesinde dile getiren Hürriyet gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi'ye Silivri Cezaevi'nin yolunu gösterdi.
Fatih Portakal’dan bomba Ali Yerlikaya iddiası! 3 gün sonra görevden alınırsa.. Fatih Portakal’dan bomba Ali Yerlikaya iddiası! 3 gün sonra görevden alınırsa.. Ayhan Bora Kaplan soruşturması siyaseti karıştırmaya devam ediyor. Son yaşanan gelişmelerin ardından ise dikkat çeken bir yorum da gazeteci Fatih Portakal’dan geldi. Portakal, soruşturma ile ilgili ‘ulusal güvenlik meselesi mi?’ sorusunu sorarak İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ile ilgili de dikkat çeken bir yorumda bulundu: “3 gün sonra Ali Yerlikaya da görevden alınırsa hiç şaşmayın!”
Kızıl Goncalar hayranlarına kötü haber: Anne oğul diziden ayrılıyor Kızıl Goncalar hayranlarına kötü haber: Anne oğul diziden ayrılıyor NOW'ın Gold filmi imzalı dizisi Kızıl Goncalar önümüzdeki hafta ekrana gelecek 19. bölümüyle sezon finali yapılacak. Dizinin sezon finali yaklaşırken iki oyuncu diziye veda ediyor.
14 Mayıs 2024 reyting sonuçları: Bahar, Mehmed Fetihler Sultanı, Müge Anlı, Survivor 14 Mayıs 2024 reyting sonuçları: Bahar, Mehmed Fetihler Sultanı, Müge Anlı, Survivor Medyafaresi.com reyting son dakika haberleri: 14 Mayıs 2024 reyting sonuçları belli oldu. Dün akşam Türk televizyonlarında yayınlanan programların izlenme oranları dikkat çekiyor. Peki reyting nedir? Ratingler nasıl ölçülür? İzlenme oranları ne anlama geliyor? Türkiye'nin en çok izlenen dizileri hangileri? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Bahar'ın yıldızı Demet Evgar, Kızıl Goncalar setini ziyaret etti Bahar'ın yıldızı Demet Evgar, Kızıl Goncalar setini ziyaret etti Bahar dizisiyle ekranlara dönen Demet Evgar, Kızıl Goncalar setini ziyaret etti. Evgar, oyuncularla fotoğraflarını paylaştı
İrfan Değirmenci'nin yeni adresi belli oldu İrfan Değirmenci'nin yeni adresi belli oldu TİP'ten aday olmak için Halk TV'den ayrılan İrfan Değirmenci, yeni adresini sosyal medya hesabından duyurdu.
Yeni Akit yazarı Sinan Burhan'dan canlı yayında ezber bozan çıkış Yeni Akit yazarı Sinan Burhan'dan canlı yayında ezber bozan çıkış Son günlerde televizyon kanallarındaki tartışma programlarında yaşananlar gündüz kuşağındaki programları andırıyor.
Kızıl Goncalar'dan kötü haber: Kızıl Goncalar'ın final tarihi belli oldu Kızıl Goncalar'dan kötü haber: Kızıl Goncalar'ın final tarihi belli oldu NOW TV ekranlarında yayınlanan Kızıl Goncalar'ın ekrana veda edeceği tarih belli oldu.
TRT'nin Mehmed Fetihler Sultanı dizisinde toplu işten çıkarma skandalı TRT'nin Mehmed Fetihler Sultanı dizisinde toplu işten çıkarma skandalı TRT’de yayınlanan Fatih Sultan Mehmet’in hayatını anlatan ‘Mehmed: Fetihler Sultanı’ dizisinde çalışanlar toplu olarak işten çıkarıldı. Başrolünü Serkan Çayoğlu’nun üstlendiği diziye dair iddialar gündem oldu.
Nükhet Duru'nun tayt açıklamasını duyan Fatih Altaylı çılgına döndü: Sen giyerken iyiydi Nükhet Duru'nun tayt açıklamasını duyan Fatih Altaylı çılgına döndü: Sen giyerken iyiydi Nükhet Duru ikinci kez tayt giyilmesine karşı olduğunu söyledi. "Tayt kıyafet değil, spor bir şey. Pilates yaparken ya da evde temizlik yaparken giyersiniz" deyince Fatih Altaylı sinirlendi. Altaylı "Bari sen karışma kardeşim. Ne oluyor? Neymiş tayt giymesinmiş. E sen giyerken iyiydi derler adama" diyerek sitem etti.
Sabah yazarı Hilal Kaplan'a göre sahipsiz köpekler için son çare uyutmakmış! Sabah yazarı Hilal Kaplan'a göre sahipsiz köpekler için son çare uyutmakmış! Sabah yazarı Hilal Kaplan, sokakta yaşayan köpeklere ilişkin kaleme aldığı yazısında, ABD, İngiltere ve Almanya'dan örnekler vererek, "Eşrefi mahlukat olan insanın canı, herhangi bir başka canlıyla tartıya çıkartılamaz...dedi
13 Mayıs 2024 reyting sonuçları: Kızıl Goncalar, Survivor All Star 13 Mayıs 2024 reyting sonuçları: Kızıl Goncalar, Survivor All Star Medyafaresi.com reyting son dakika haberleri: 13 Mayıs 2024 reyting sonuçları belli oldu. Dün akşam Türk televizyonlarında yayınlanan programların izlenme oranları dikkat çekiyor. Peki reyting nedir? Ratingler nasıl ölçülür? İzlenme oranları ne anlama geliyor? Türkiye'nin en çok izlenen dizileri hangileri? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Yandaş Akit'ten Erdoğan'a küstah çağrı: Artık çekil, partiyi veliahtına bırak Yandaş Akit'ten Erdoğan'a küstah çağrı: Artık çekil, partiyi veliahtına bırak Akit yazarı İdris Günaydın, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslenerek, "Sayın Cumhurbaşkanım. Yaptıklarınız tarihe mal oldu ve kitaba girdi. Bundan sonra size dinlenmek düşüyor artık" dedi.
12 Mayıs 2024 reyting sonuçları: Yargı, Teşkilat, Survivor All Star 12 Mayıs 2024 reyting sonuçları: Yargı, Teşkilat, Survivor All Star Medyafaresi.com reyting son dakika haberleri: 12 Mayıs 2024 reyting sonuçları belli oldu. Dün akşam Türk televizyonlarında yayınlanan programların izlenme oranları dikkat çekiyor. Peki reyting nedir? Ratingler nasıl ölçülür? İzlenme oranları ne anlama geliyor? Türkiye'nin en çok izlenen dizileri hangileri? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
AKP’de seçim yenilgisinin faturası yandaş medyaya kesiliyor AKP’de seçim yenilgisinin faturası yandaş medyaya kesiliyor Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmalarında sözünü ettiği “değişimin” de ilk olarak belde, ilçe ve il kongrelerinde, teşkilatlardan başlayacağı kaydedilirken büyük kongrede de parti yönetiminde beklenen değişimin gerçekleşeceği ifade ediliyor.
Gazeteci Rojda Altuntaş Revna Demirören haber yapmamamı istedi Gazeteci Rojda Altuntaş Revna Demirören haber yapmamamı istedi Yazar Eylem Tok'un oğlunun karıştığı kazayla ilgili Revna Demirören aracılığıyla "haber yapılmaması" talimatı aldığını iddia eden eski DHA muhabiri Rojda Altıntaş, kendi YouTube kanalından yeni iddialarda bulundu.