Medya

CHP'den internet sansürüne karşı ücretsiz VPN Atağı: Hemen indirin CHP'den internet sansürüne karşı ücretsiz VPN Atağı: Hemen indirin CHP Gençlik Kolları, İstiklal Caddesi'ndeki bombalı terör saldırısının ardından sosyal medyanın 'bant daraltma' uygulamasıyla kullanılmaz hale getirilmesinden sonra yeni uygulaması “CHP VPN”i duyurdu.
Aile Bakanlığı Esra Erol'da 15 yaşındaki çocuğa kaçan 4 çocuklu kadın olayına inceleme başlattı Aile Bakanlığı Esra Erol'da 15 yaşındaki çocuğa kaçan 4 çocuklu kadın olayına inceleme başlattı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, '4 çocuk annesi kadın, 15 yaşındaki çocuğa kaçtı' haberinin ardından olayla ilgili inceleme başlatıldığını; 4 çocuğunu terk eden kadın hakkında suç duyurusunda bulunulduğunu açıkladı.
Müge Anlı'dan kötü haber: Müge Anlı neden yayına geç çıktı? Dudağına ne oldu? Müge Anlı'dan kötü haber: Müge Anlı neden yayına geç çıktı? Dudağına ne oldu? Müge Anlı, ATV'de saat 10.00'da canlı olarak ekrana gelen programına geç çıktı. Yayına geç kaldığı için özür dileyen ünlü gazeteci Müge Anlı yaşadığı beklenmedik kazaya ilişkin açıklamada bulundu. Evde köpeğiyle oynadığı sırada kaza geçirdiğini aktaran Müge Anlı'nın dudağına dikiş atıldı.
17 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Camdaki Kız, Aldatmak, Esra Erol, MasterChef 17 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Camdaki Kız, Aldatmak, Esra Erol, MasterChef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 17 Kasım 2022 Perşembe günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Dünya Gazetesi Kapandı mı? Dünya neden veda etti? Dünya Gazetesi Kapandı mı? Dünya neden veda etti? Bugün son sayısıyla çıkan Dünya gazetesi çalışanları tarafından yapılan açıklama ile isim hakkı anlaşmasının yenilenemediği ve yola "Nasıl Bir Ekonomi" ismiyle devam edileceği bildirildi.
RTÜK Başkanı Şahin'e Meclis'te şok protesto: Sansürcü Başkan RTÜK Başkanı Şahin'e Meclis'te şok protesto: Sansürcü Başkan Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda yaptığı sunum sırasında muhalefet milletvekilleri tarafından “Sansürcü başkan” denilerek protesto edildi. Şahin’in sözü protestolar nedeniyle sık sık kesildi.
Esra Erol'un programında şaşırtan Anayasa Mahkemesi tepkisi Esra Erol'un programında şaşırtan Anayasa Mahkemesi tepkisi Kahramanmaraş'tan programa gelen Hasan Bey, "23 yaşındaki karım 15 yaşındaki Şahin'le kaçtı" iddiasıyla Esra Erol'dan yardım istedi. Programda yer alan avukat Hülya Kuran, 2015 yılında Anayasa Mahkemesi'nin resmî nikâh kıymadan dini nikâh yaptıranlara ve evlilik cüzdanını görmeden bu nikahı kıyan din görevlisine ceza verilmesini öngören maddenin fıkralarını iptal etmesini hatırlattı. Programda tepki gösterdi.
Chevy Chase'li reklamlarıyla Türkiye'yi sarsan Cola Turka'ya ne oldu? Murat Ülker'den itiraflar Chevy Chase'li reklamlarıyla Türkiye'yi sarsan Cola Turka'ya ne oldu? Murat Ülker'den itiraflar İş insanı Murat Ülker, katıldığı bir yayında Cola Turca projesinin başarısız olmasının arka planında yatan nedenlerden bahsetti.
Uğur Dündar Halk Tv İçin Aslı Baykal'a Yöneltilen İthamları Paylaştı: Emanete Hıyanet Etmemeli Uğur Dündar Halk Tv İçin Aslı Baykal'a Yöneltilen İthamları Paylaştı: Emanete Hıyanet Etmemeli Deniz Baykal'ın Genel Başkanlığı döneminde CHP'nin Genel Saymanlığını yapmış olan Mahmut Yıldız, Halk TV’nin satışına ilişkin Deniz Baykal ve kızı Aslı Baykal’a yönelik suçlamalarda bulundu.
Acun Ilıcalı reytingin kokusunu aldı: Masterchef yarışmacısı Burak Kaya Survivor kadrosunda Acun Ilıcalı reytingin kokusunu aldı: Masterchef yarışmacısı Burak Kaya Survivor kadrosunda MasterChef yarışmacılarından Burak Kaya hakkında sosyal medyada bomba bir iddia ortaya atıldı. MasterChef Burak Kaya'nın geniş bir kitle yaratması Acun Ilıcalı'nın ilgisini çekti. Ilıcalı Burak Kaya'yı Survivor kadrosuna kattı.
16 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Türkiye İskoçya, Kuruluş Osman, FOX Ana Haber, Esra Erol 16 Kasım 2022 Reyting Sonuçları: Türkiye İskoçya, Kuruluş Osman, FOX Ana Haber, Esra Erol Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 16 Kasım 2022 Çarşamba günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Yılmaz Özdil: Patlamadan sonra IBAN verip para istemediklerine şükredin Yılmaz Özdil: Patlamadan sonra IBAN verip para istemediklerine şükredin Sözcü yazarı Yılmaz Özdil, Taksim’deki bombalı terör saldırısının ardından İstiklal Caddesi’ndeki saksıların kaldırılması kararıyla ilgili eleştiren bir dille, “Covid bulaşmasın diye müziği yasaklayan zihniyetin, bomba patlamasın diye saksıyı yasaklaması tuhaf mıdır?” diye yazdı.
Can Ataklı: A Haber’in Secdeye Gitti diye Haber yaptığı Güvercin Sallabaş Hastalığına Yakalandı Can Ataklı: A Haber’in Secdeye Gitti diye Haber yaptığı Güvercin Sallabaş Hastalığına Yakalandı Korkusuz yazarı Can Ataklı, aHaber’in “Mekke’den ibretlik görüntü, güvercin cemaatle birlikte secdeye gitti” haberi ile komik duruma düştüğünü yazdı.
İzzet Çapa'nın acı günü: Annesi Gürnar Uğurlu vefat etti İzzet Çapa'nın acı günü: Annesi Gürnar Uğurlu vefat etti Modacı Gürnar Uğurlu (76) hayatını kaybetti. Türkiye’nin en büyük eğlence ve gösteri mekânlarından Cahide Palazzo’nun işletmecisi İzzet Çapa’nın annesi olan Gürnar Uğurlu, sağlık sorunlarından dolayı yaklaşık beş aydır tedavi görüyordu.
Vedat Milor: Altılı Masa Biraz daha kafa yorarsa Ekmeleddin'den daha az oy alacak birini bulabilir Vedat Milor: Altılı Masa Biraz daha kafa yorarsa Ekmeleddin'den daha az oy alacak birini bulabilir Gastronomi yazarı Vedat Milor, Altılı Masa'nın ortak aday belirleme sürecini tiye alan bir paylaşımda bulundu.
Erdoğan Sorusunu Beğenmediği Gazeteciye Irkçısın Sen Dedi Erdoğan Sorusunu Beğenmediği Gazeteciye Irkçısın Sen Dedi Cumhurbaşkanı Erdoğan Endonezya'da G20 Liderler Zirvesi kapsamında Medya Merkezi'nde düzenlenen basın toplantısında konuştu. Konuşmasının ardından gazetecilerden soru alan Erdoğan, buradaki bir gazetecinin sorusuna çok sert tepki gösterdi.
Fatih Portakal'ın sosyal medya yasakları anketinde flaş sonuç Fatih Portakal'ın sosyal medya yasakları anketinde flaş sonuç Gazeteci Fatih Portakal, İstanbul Taksim’de gerçekleştirilen ve 6 kişinin ölümüne sebep olan bombalı terör saldırısının ardından internete uygulana yavaşlatma ile sosyal medyaya girişlerin kısıtlanması hakkında sosyal medya hesabından bir anket düzenledi.