Medya

Motoruyla Kaza Geçiren Acun Ilıcalı'nın Sağlık Durumunda Flaş Gelişme: Hastaneden Haber Var Motoruyla Kaza Geçiren Acun Ilıcalı'nın Sağlık Durumunda Flaş Gelişme: Hastaneden Haber Var Motorsikletiyle trafik kazası geçiren Acun Ilıcalı ameliyat oldu. Koluna platin takılan Acun Ilıcalı taburcu edildi.
FETÖ'nün YouTube Tetikçisi Cevheri Güven Almanya'da Böyle Görüntülendi FETÖ'nün YouTube Tetikçisi Cevheri Güven Almanya'da Böyle Görüntülendi Almanya'daki firari FETÖ'cü Cevheri Güven'in izine ulaşıldı. Güven’in, Hessen'deki Babenhausen bölgesindeki dubleks dairede ailesiyle lüks içinde yaşadığı ortaya çıktı.
Yıldız Tilbe'den Şoke Eden Acun Ilıcalı Paylaşımı: Bu Sene O Ses Türkiye Yokmuş... Yıldız Tilbe'den Şoke Eden Acun Ilıcalı Paylaşımı: Bu Sene O Ses Türkiye Yokmuş... Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, O Ses Türkiye jüriliği için kendisine teklif götürüldüğü iddiası üzerine açıklama yaptı.
21 Eylül 2022 Çarşamba Reyting Sonuçları: MasterChef, O Kız, FOX Haber, Müge Anlı 21 Eylül 2022 Çarşamba Reyting Sonuçları: MasterChef, O Kız, FOX Haber, Müge Anlı Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 21 Eylül 2022 Çarşamba günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Dünyayla Benim Aramda Dizisinde Hafsanur Sancaktutan'ın Kendini Tatmin Etme Sahnesi Olay Oldu Dünyayla Benim Aramda Dizisinde Hafsanur Sancaktutan'ın Kendini Tatmin Etme Sahnesi Olay Oldu Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy'un ateşli sahnelerinin çok konuşulduğu Dünyayla Benim Aramda dizisinde Sinem karakterini canlandıran Hafsanur Sancaktutan da dikkat çekti. Hafsanur Sancaktutan'ın Buğra Gülsoy'un (Tolga) fotoğraflarına bakıp mastürbasyon yaptığı sahneler gündeme bomba gibi düştü
Emre Olur'un Polisteki İfadesi: Sedat Peker'le İlgili Tweetleri Cahilliğimden Attım Emre Olur'un Polisteki İfadesi: Sedat Peker'le İlgili Tweetleri Cahilliğimden Attım Arnavutluk'un başkenti Tiran'da gözaltına aldıktan sonra Türkiye’ye iade edilen organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in basın danışmanı olarak bilinen Emre Olur’un İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ndeki ifadesinde kendisine ulaşıldı. Olur, savcılık ifadesinde Sedat Peker’e ilişkin attığı tweet'lerle ilgili “Cahilliğimden yaptım” dediği belirtildi.
Yobaz Akit Yazarı Karahasanoğlu'na Göre CHP Osmanlı Hanedanına Zulüm Yapmış Yobaz Akit Yazarı Karahasanoğlu'na Göre CHP Osmanlı Hanedanına Zulüm Yapmış Yeni Akit Yazı İşleri Müdürü ve yazarı Ali Karahasanoğlu, Kraliçe II. Elizabeth'in ölümüne değinerek muhalefetin, İngiltere’nin krallıkla yönetilmesinden rahatsız olmadığını savundu.
Uykusuz'dan Sosyal Konut Projesine Göndermeli Kapak Uykusuz'dan Sosyal Konut Projesine Göndermeli Kapak Haftalık mizah ve karikatür dergisi Uykusuz, bu haftaki kapağında ekonomik krizden dolayı azalan çiftçi sayısına dikkat çekerek sosyal konut projesine göndermede bulundu.
20 Eylül 2022 Salı Reyting Sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam, MasterChef, Üç Kız Kardeş, FOX Haber 20 Eylül 2022 Salı Reyting Sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam, MasterChef, Üç Kız Kardeş, FOX Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 20 Eylül 2022 Salı günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Akif Beki'ye Göre LGBT Karşıtı Eylemcilerin En Akıllısı Tuğçe Kazaz Akif Beki'ye Göre LGBT Karşıtı Eylemcilerin En Akıllısı Tuğçe Kazaz Karar yazarı Akif Beki, hafta sonu İstanbul Saraçhane'de LGBTİ'leri hedef alan mitingle ilgili kaleme aldığı yazısında, eski manken Tuğçe Kazaz'ın mitingde yaptığı açıklamayı değerlendirdi.
Adalet Bakanı Bozdağ'ın Basın Danışmanı Bilal Çetin'den FOX Haber'e Skandal Engelleme Adalet Bakanı Bozdağ'ın Basın Danışmanı Bilal Çetin'den FOX Haber'e Skandal Engelleme Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın basın danışmanı Bilal Çetin, FOX TV muhabirine sansür uyguladı. Çetin, muhabir Yeşim Karacaoğlu’ya ‘soru sormayın’ derken ‘normal’de FOX TV’yi de içeri almayacağını da itiraf etti.
Süleyman Soylu'ya Bağlı Troller ve 3 Haber Sitesi AKP'de Kriz Yarattı Süleyman Soylu'ya Bağlı Troller ve 3 Haber Sitesi AKP'de Kriz Yarattı Cumhuriyet yazarı Barış Pehlivan, AKP içinde kendi yarattıkları trollere dair rahatsızlık olduğunu yazdı. Mustafa Şentop olayından sonra, parti içinde “Bu hesaplar başımıza bela olacak” diyenlerin ve uzak durmak isteyenlerin çoğaldığını aktaran Pehlivan, “trolleri konuşurken Süleyman Soylu’yu atlamak olmaz” dedi. Pehlivan, “AKP içinde Soylu’ya yakın olduğu bilinen web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına dair de bir rahatsızlık var” dedi.
Mahkemeden Flaş Karar: Reha Muhtar'ın Çocuklarıyla Görüşmesinde Hiçbir Engel Kalmadı Mahkemeden Flaş Karar: Reha Muhtar'ın Çocuklarıyla Görüşmesinde Hiçbir Engel Kalmadı Çocuklarıyla iletişimi engellenen ünlü gazeteci ve televizyoncu Reha Muhtar mahkemeden gelen haberle rahat bir nefes aldı. Reha Muhtar Deniz Uğur'dan olan ikiz çocuklarıyla rahatça görüşebilecek.
Hadi Özışık'a Göre Süleyman Soylu Siyaseti O Tarihte Bırakacak Hadi Özışık'a Göre Süleyman Soylu Siyaseti O Tarihte Bırakacak İçişleri Bakanı Soylu’ya yakınlığı ile bilinen isimlerden Hadi Özışık, 2023 yılında Recep Tayyip Erdoğan'ın seçimleri kazanması durumunda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun siyaseti bırakacağını iddia etti.
Fatih Altaylı'nın CHP'den Kaynaklarına Göre Kılıçdaroğlu'nun Kafasında Başka Aday Var Fatih Altaylı'nın CHP'den Kaynaklarına Göre Kılıçdaroğlu'nun Kafasında Başka Aday Var Fatih Altaylı, muhalefetin cumhurbaşkanı adayı hakkında konuşulanları köşesine taşıdı
Sabah Yazarı Hayal Aleminde: Muhalifleri Bile Berat Albayrak'ı Arıyor Sabah Yazarı Hayal Aleminde: Muhalifleri Bile Berat Albayrak'ı Arıyor Sabah Gazetesi Ankara Temsilcisi Okan Müderrisoğlu, Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan affını isteyen Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak'a ilişkin olarak, "Kariyer planlaması ile hareket eden değil de 'tevekkül ve kadere iman etmiş' bir şahsiyet" değerlendirmesini yaptı.
Bülent Ersoy'u ya da Zeki Müren'i LGBT'yle Yan Yana Düşünebiliyor musunuz? Bülent Ersoy'u ya da Zeki Müren'i LGBT'yle Yan Yana Düşünebiliyor musunuz? Sabah gazetesi yazarı Melih Altınok, Benim bildiğim kadarıyla eşcinsellik sonradan olunan bir şey değil. Hayvanlar arasında da eşcinselliğin belli oranda olduğunu biliyoruz.