Gündem

Kılıçdaroğlu'ndan Konseri İptal Edilen Aynur Doğan için AKP'ye Tepki Kılıçdaroğlu'ndan Konseri İptal Edilen Aynur Doğan için AKP'ye Tepki CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AKP’li Derince Belediyesi'nin Sanatçı Aynur Doğan’ın konserini iptal etmesine tepki gösterdi.
Gözler Temmuz Ayında: Memurun Alacağı Maaş Ne Kadar Olacak? Gözler Temmuz Ayında: Memurun Alacağı Maaş Ne Kadar Olacak? Temmuz ayı milyonlarca memur ve emekli için zam ayı olacak. 4 aylık enflasyon farkına göre gelmesi beklenen zam ne olacak? İşte detaylar...
Suikast Duyumu Alan Kılıçdaroğlu Harekete Geçti Suikast Duyumu Alan Kılıçdaroğlu Harekete Geçti Cumhuriyet yazarı Barış Terkoğlu, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun SADAT "baskını" hakkında dikkat çeken bir yazı kaleme aldı.
Osmanlı Ocakları Gençlik Kolları Başkanından Suriyeliler Dönsün Diyenlere Açık Tehdit Osmanlı Ocakları Gençlik Kolları Başkanından Suriyeliler Dönsün Diyenlere Açık Tehdit Osmanlı Ocakları Gençlik Kolları Başkanı Fazlı Bal, TikTok'ta bir video yayınlayarak Suriyelilerin ülkesine dönmesini isteyenleri tehdit etti.
Nebati Yüzünden Kızağa Alınan Sevilay Yılman 5 Ay Sonra Habertürk'e Döndü Nebati Yüzünden Kızağa Alınan Sevilay Yılman 5 Ay Sonra Habertürk'e Döndü Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ile gerçekleştirdiği sohbeti izinsiz yayınladığı söylenen Sevilay Yılman, 5 ay sonra HaberTürk'teki köşesine geri döndü.
CHP’li Engin Özkoç'tan Sığınmacı Oyu Tepkisi: Oy Devşirirlerse Hesabını Sorarız CHP’li Engin Özkoç'tan Sığınmacı Oyu Tepkisi: Oy Devşirirlerse Hesabını Sorarız CHP’li Engin Özkoç, AKP’nin sığınmacılara yurttaşlık vererek oy kullandırabileceği iddialarına sert tepki gösterdi.
Ankara'nın Talebine NATO'dan Yanıt Geldi Ankara'nın Talebine NATO'dan Yanıt Geldi AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın geçen hafta İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyeliklerine sıcak bakmadığına dair açıklamaları ardından hem ABD'den hem de NATO'dan benzer şekilde açıklamalar geldi.
Doğu Perinçek: Erdoğan Bir Aydındır Doğu Perinçek: Erdoğan Bir Aydındır Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, 12. Kocaeli Kitap Fuarı kapsamında Selim Sırrı Paşa Salonu'nda düzenlenen "Aydın ve Kültür" konulu söyleşiye katıldı. Perinçek, Belli bir kitleyi temsil eden yöneticiler aydındır” dedi.
Halkın Yüzde 75'i Fatura Ödeyememekten Korkuyor! Halkın Yüzde 75'i Fatura Ödeyememekten Korkuyor! Global araştırma şirketi Ipsos'un Dünya Ekonomik Forumu ile birlikte yaptığı son araştırmaya göre Türkiye'de halkın yüzde 75'i bu yıl sonuna kadar elektrik ve gaz faturalarını ödeyemeyecek duruma düşme korkusu yaşıyor.
COVID-19 Raporu: 10 Ölüm Bin 154 Yeni Vaka COVID-19 Raporu: 10 Ölüm Bin 154 Yeni Vaka Sağlık Bakanlığı güncel koronavirüs verilerini açıkladı.
Belçika Eşcinsellik Dönüşüm Terapisini Yasaklamaya Hazırlanıyor! Belçika Eşcinsellik Dönüşüm Terapisini Yasaklamaya Hazırlanıyor! LGBTQİ+ bireylerin cinsel yönelimini, cinsiyet kimliğini veya cinsiyet ifadesini değiştirmeyi, bastırmayı veya ortadan kaldırmayı amaçlayan eylemlerin yasaklanması için, Cinsiyet Eşitliğinden Sorumlu Devlet Bakanı Sarah Schlitz, hükümetin talebi doğrultusunda yasa tasarısı hazırlamaya başladı.
Kripto Dünyasında Sarsılıyor! Bitcoin Toparlanmakta Zorlanıyor Kripto Dünyasında Sarsılıyor! LUNA ve UST’nin geçtiğimiz günlerde çöküşüyle birlikte kripto para piyasası tarihi bir krize tanıklık etti. yatırım danışmanlığı şirketi Monex USA yöneticisi Juan Perez, en kötüsünün bitmiş olabileceğini belirtti.
İstanbul Örnek Alsın Demişti AKP'li Sayan'ın Şovu Erken Bitti İstanbul Örnek Alsın Demişti AKP'li Sayan'ın Şovu Erken Bitti AKP'li Başkan Savcı Sayan, "Türkiye’nin en ucuz ekmeğini satıyoruz" diyerek propaganda yapmıştı. AKP'li başkanın şovu uzun sürmedi. Ağrı Belediyesi, halk ekmek üreten fırına biriken borçlarını ödeyemeyince satışlarını durdurdu.
Aynur Doğan’ın konseri AKP'li Belediye Tarafından İptal Edildi. Aynur Doğan’ın konseri AKP'li Belediye Tarafından İptal Edildi. Derince Belediyesi Kürt sanatçı Aynur Doğan’ın 20 Mayıs’ta düzenlenmesi planlanan konserini iptal etti. Belediye konser hakkında, “İnceleme sonucunda uygun olmadığı tespit edilmiş olup, etkinlik belediyemiz tarafından iptal edilmiştir” dedi
AKP İçindeki Kavga Kızılay Genel Kurulu'nda Devam Etti AKP İçindeki Kavga Kızılay Genel Kurulu'nda Devam Etti Kızılay’ın Genel Kurulu’nda konuşan ve yönetim kurulu üyeliği görevi sona eren Naci Yorulmaz'ın "seçilecek genel başkana yardımcı olmak adına onun her kararlarına boyun eğmeyin diyorum" sözleri dikkat çekti
Sneijder'in Eski Eşinden Olay Yaratan Cinsellik İtirafı Sneijder'in Eski Eşinden Olay Yaratan Cinsellik İtirafı Eski futbolcu Wesley Sneijder'in eski eşi Yolanthe Cabau cinsellik itirafıyla gündeme geldi. Cabau, gençliğinde bir kızla ilişki yaşadığını itiraf etti.
Ay Tutulması Ne Zaman Türkiye'den Görülebilecek mi ? Ay Tutulması Ne Zaman Türkiye'den Görülebilecek mi ? Kanlı ay tutulması merakla bekleniyor. Dünya kanlı ay tutulmasını izlemek için saat saymaya başladı. Kanlı ay tutulması ne zaman, saat kaçta?