Abone Ol

İran İsrail'i Vurdu, Hakan Ural'ın Yorumları dillere düştü

İsrail devlet televizyonu, İran'ın İsrail'e İHA saldırısı başlattığını duyurdu. Dünyanın gözü İran-İsrail gerilimindeyken canlı yayında yaşananları Hakan Ural yorumladı. Hakan Ural'ın yorumları ise sosyal medyanın diline düştü.

İran İsrail'i Vurdu, Hakan Ural'ın Yorumları dillere düştü

İran İsrail'e saldırdı, dünya bu gerilime kilitlendi. İran'ın Devrim Muhafızları Ordusu tarafından yayınlanan bildiride "İsrail'e yönelik İHA saldırısı, İsrail'in Suriye'deki İran konsolosluğuna saldırısına cevap olarak Devrim Muhafızları Ordusu Hava Kuvvetleri, siyonist rejimin topraklarındaki bazı hedefleri onlarca İHA ve füzeyle vurdu" ifadelerine yer verildi.


Kazı Kazan Oynadı Tam 4.000.000 TL Kazandı! Milli PiyangoŞimdi Oynat

 


İşletmenizi, Çalışanlarınızı, Gizliliğinizi ve Verilerinizi KorumaKaspersky for Small Office


  
by Taboola

 

Saldırının başladığı saatlerde Haber Global’de savaşı yorumlayan isim ise Hakan Ural oldu. Hakan Ural'ı ve yorumlarını ekranda görenler kendini tutamadı.

İran, İsrail'e saldırdı! Çok sayıda füze ve İHA fırlatıldı, yeni açıklama: 'Mesele sonuçlanmıştır'
Ural’ın “Bir akıl var, var ama. Kurguluyor oynuyor, kurguluyor oynuyor” sözleri sosyal medyanın diline düştü.

ÜNLÜ İSİMDEN TEPKİ GELDİ
Yunus Günçe de kendini tutamayarak "Bitmişiz lan biz bitmişiz biz! Hakan Ural televizyonda Orta Doğu, İran, İsrail, Filistin, Gazze konuşuyorsa... Bitmişiz! Net!" dedi.

Hakan Ural’ın açıklamaları sonrası sosyal medyada "Adam her masada var", "Kimlere kaldı bu işler", "Orta Doğu Uzmanı Hakan Ural, savaşı yorumluyor", "Asker kaçağı değil miydi bu adam?" yorumları yapıldı.