İtalya'dan Can Yaman'a kötü haber

İtalya'da büyük hayran kitlesi olan Türk oyuncu Can Yaman'a kötü haber.

Nilüfer Şensöz Nilüfer Şensöz

Nilüfer Şensöz-Roma - İtalya'da büyük hayran kitlesi olan Can Yaman'a kötü haber. Yazın İtalyan kanalında gösterilmesi beklenen Erkenci Kuş dizisi yerine Sevgili Geçmiş adlı başka bir Türk dizisi gösterilecek.

Geçen yaz Canale 5'in, Can Yaman ve Özge Gürel'in başrolleri paylaştığı Dolunay dizisinin başarısı ardından İtalya'da bu yaz Erkenci Kuş'un gösterilmesi bekleniyordu.

KORONAVİRÜS ETKİSİ

Ancak koronavirüs salgını nedeniyle her sektörde olduğu gibi dizi sektöründe de aksaklıklar oldu. Koronavirüs salgını nedeniyle Erkenci Kuş'un dublajı yapılamadı. Erkenci Kuş yerine bambaşka bir Türk dizisi bu yaz İtalyan izleyicilerle buluşacak.

İtalya'dan Can Yaman'a kötü haber - Resim: 1

Can Yaman'ın olmadığı dizide birbirinden habersiz 3 kız kardeşin yıllar sonra biraraya gelmesiyle birlikte başlarından geçen maceralar anlatılıyor. İki ay boyunca yaz döneminde gösterilecek dizide Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Melis Sezen ve Burak Yamantürk'ün yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Aydın Bulut yaptı. Sevgili Geçmiş adlı Türk dizisinin de İtalyan izleyiciler tarafından beğeniyle izlenmesi bekleniyor.