Yaşam

Lerzan Mutlu ve Seren Serengil Davasında Karar Çıktı! Lerzan Mutlu ve Seren Serengil Davasında Karar Çıktı! Sosyal medya üzerinden Seren Serengil ve annesine hakaret ettiği gerekçesiyle 4 yıl 1 aya kadar hapis talebiyle yargılanan Lerzan Mutlu hakkında 8 bin 720 TL adli para cezası verildi.
Hülya Avşar Çıldırdı: Zehra ve Mehmet Dinçerler İddiasına Sert Tepki Hülya Avşar Çıldırdı: Zehra ve Mehmet Dinçerler İddiasına Sert Tepki Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu'nun Hadise ile boşanma arifesinde olan Mehmet Dinçerler ile görüntülenmesi gündeme bomba gibi düşmüştü. Çilingiroğlu'nun avukatları aracılığıyla açıklama yaptı ve "Beyaz Magazin sunucuları tarafından Türk aile hayatı ahlakına yakışmayan iftiraları içeren ve bir genç kızın geleceğini etkileyecek şekilde, gerçekle bağdaşmayan iddialara konu olan bu haberi şiddetle kınıyoruz" dedi. Açıklamada Zehra Çilingiroğlu'nun sevgilisinin de yanında olduğu söylendi
Mersin'de Teröristlerin Polisevine Saldırıdan Önceki Görüntülerine Tv100 Ulaştı Mersin'de Teröristlerin Polisevine Saldırıdan Önceki Görüntülerine Tv100 Ulaştı Mersin'de polisevine saldıran teröristlerin hain saldırı öncesi olay yerine geliş anlarının görüntülerine Tv100 ulaştı. O görüntülerde teröristlerin olay yerine taksiyle geldiği ve polisevinin arka sokağında keşif yaptığı görülüyor.
Yasak Aşk Yaşadığı Evli Politikacıyı Karısıyla Gören Manken Sevgili Daisa Garcia Dehşet Saçtı Yasak Aşk Yaşadığı Evli Politikacıyı Karısıyla Gören Manken Sevgili Daisa Garcia Dehşet Saçtı Kritik bir seçime hazırlanan Brezilya'da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı.
27 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam, Müge Anlı, Üç Kız Kardeş, MasterChef 27 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam, Müge Anlı, Üç Kız Kardeş, MasterChef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 27 Eylül 2022 Salı günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Hadise'den Ayrılan Mehmet Dinçerler Hülya Avşar'ın Kızı Zehra Çilingiroğlu ile mi Aşk Yaşıyor? Hadise'den Ayrılan Mehmet Dinçerler Hülya Avşar'ın Kızı Zehra Çilingiroğlu ile mi Aşk Yaşıyor? Ünlü şarkıcı Hadise ile boşanma aşamasında olan Mehmet Dinçerler, Rodos'taki tatili sırasında Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızı Zehra Çilingiroğlu ile görüntülendi. Mehmet Dinçerler ile Zehra Çilingiroğlu'nun aşk yaşadığı iddia edildi.
Gericilerin Son Hedefi İrem Derici: Elazığ Konserini Hüda Par İptal Ettirdi Gericilerin Son Hedefi İrem Derici: Elazığ Konserini Hüda Par İptal Ettirdi Elazığ’da 30 Eylül-2 Ekim arasında gerçekleşecek olan Salçalı Köfte Festivali'nde sahne alacak olan şarkıcı İrem Derici’nin konserinin, bazı siyasi parti ve STK’ların Derici'yi hedef alan açıklamaları sonrasında iptal edileceği öğrenildi. Konseri iptal edilen İrem Derici, karara tepki göstererek, "Ben partiler üstüyüm, ben siyasetler üstüyüm! Ben sanatçıyım; bende renk, dil, din, ırk, cinsiyet ayrımı olmaz!" ifadelerini kullandı.
Camdaki Kız Nalan Aslında Alara Koçibey mi? Şoförüyle Aşk Detayı Camdaki Kız Nalan Aslında Alara Koçibey mi? Şoförüyle Aşk Detayı Kanal D'nin dizisi Camdaki Kız ikinci sezonu ile geçtiğimiz hafta seyircisi ile yeniden buluştu. Dizinin başlaması ile birlikte dedikodu kazanı da tekrar kaynamaya başladı. Gerçek bir hikayeden uyarlanan Camdaki Kız'ın hikayesinin aslında Cem Uzan'ın karısı Alara Koçibey olduğu iddia edildi. En bomba söylenti ise Alara Koçibey'in terapi için Gülseren Budayıcıoğlu'na gitmesi oldu.
Ece Kurdoğlu Kimdir? Kendi Evindeki Hizmetçileri Uygunsuz Videosunu Çekti! Ece Kurdoğlu Görüntüleri Ece Kurdoğlu Kimdir? Kendi Evindeki Hizmetçileri Uygunsuz Videosunu Çekti! Ece Kurdoğlu Görüntüleri Sosyetenin tanınmış isimlerinden ünlü iş kadını Ece Kurdoğlu'nun yatak odasındaki müstehcen görüntüleri kayda alındı. Ece Kurdoğlu'nun görüntülerini ise yanında çalışan başka bir kadın kameraya aldı.
Sosyetik İş Kadını Ece Kurdoğlu Gizlice Çıplak Görüntülerini Çeken Hizmetçisini Dava Etti Sosyetik İş Kadını Ece Kurdoğlu Gizlice Çıplak Görüntülerini Çeken Hizmetçisini Dava Etti Evinde çalışan hizmetlisi Saknoza S. tarafından müstehcen görüntüleri gizlice kayda alınan iş kadını Ece Kurdoğlu durumu fark eden diğer hizmetli Gülnaz P. tarafından uyarılınca öğrendi. Ece Kurdoğlu, görüntüsünü kaydeden Saknoza S.'nin iş akdini feshettikten sonra savcılığa şikayet etti.
LGBTİ Bireylerden Saraçhane'deki Nefret Eylemine Tepki LGBTİ Bireylerden Saraçhane'deki Nefret Eylemine Tepki LGBTİ+ bireyler; İstanbul Valiliği'nin izin verdiği, RTÜK’ün sitesinde 'kamu spotu' adı altında tavsiye edilen, Yesevi Alperenler Ocağı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ne bağlı Fikirde Birlik ve Mücadele Platformu’nun LGBTİ+ bireyleri hedef alan, 18 Eylül'de Saraçhane’de gerçekleştirilen 'Büyük Aile Buluşması' mitingine tepki gösterdi.
Müge Anlı'da Şok: Arkadaşım Bana Fuhuş Yaptırıyor Dedi, Küçük Lina'nın Cesedi Buzdolabında Bulundu Müge Anlı'da Şok: Arkadaşım Bana Fuhuş Yaptırıyor Dedi, Küçük Lina'nın Cesedi Buzdolabında Bulundu Gaziantep'te meydana gelen korkunç olayda ortaokul arkadaşının kendisini para karşılığı erkeklere sattığını söyleyen Melissa İlhan eve 5 bin TL'den az getirdiği takdirde kendisinin çocuklarıyla tehdit edildiğini söyledi. Çocuklarını aylardır göremeyen İlhan, Müge Anlı'nın programına başvurarak çocuklarının bulunmasını istedi. Küçük çocuğunun bakıcıda olduğunu öğrenen anne, büyük çocuğundan haber alamamıştı. Gece saatlerinde gelen habere göre 3 yaşındaki Lina'nın cesedi derin dondurucuda bulundu.
26 Eylül 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları: Alparslan Büyük Selçuklu, Masterchef, Bir Küçük Gün Işığı, Yasak Elma, FOX Haber, Müge Anlı 26 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: Alparslan Büyük Selçuklu, Bir Küçük Gün Işığı, Yasak Elma Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 26 Eylül 2022 Pazartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Murat Başoğlu ile Yeğeni Teknede Yakalanmıştı: Burcu Başoğlu Estetikle Bambaşka Birine Dönüştü Murat Başoğlu ile Yeğeni Teknede Yakalanmıştı: Burcu Başoğlu Estetikle Bambaşka Birine Dönüştü Sunucu Murat Başoğlu’nun öz yeğeni Burcu Başoğlu ile teknedeki görüntüleri herkesi şoke etmişti. İddialara göre, gözlerden uzak olmaya çalışan Burcu Başoğlu tanınmamak için estetik operasyon yaptırdı.
Müge Anlı Çılgına Döndü: Bu Fotoğrafı Yayınlarsam Türkiye Karışır Müge Anlı Çılgına Döndü: Bu Fotoğrafı Yayınlarsam Türkiye Karışır Ünlü sunucu Müge Anlı, 14 yaşındaki torunlarının kendisinden 10 yaş büyük bir kadın tarafından kaçırıldığını iddia eden dede Şemsettin Arslan ve eşini konuk etti. Elinde fotoğraflar olduğunu söyleyen Müge Anlı, "Ben elimdeki fotoğrafı yayınlasaydım ülke gündemi yıkılırdı" dedi.
Kılıçdaroğlu IŞİD'in Yakarak Şehit Ettiği Türk Askeri Fethi Şahin'in Ailesini Ziyaret Etti Kılıçdaroğlu IŞİD'in Yakarak Şehit Ettiği Türk Askeri Fethi Şahin'in Ailesini Ziyaret Etti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2016 yılında IŞİD’in yakarak şehit ettiği asker Fethi Şahin’in ailesini ziyaret etti.
Sokakta Kadınların Gizlice Fotoğrafını Çekmeye 5 Yıl Hapis Sokakta Kadınların Gizlice Fotoğrafını Çekmeye 5 Yıl Hapis Ankara'da sokakta kadınların fotoğrafını çeken erkeğe verilen 5 yıl hapis cezası, Yargıtay tarafından onandı.