Yaşam

Ünlü Haber Spikeri Neena Pacholke Aldatıldığını Öğrenince İntihar Etti Ünlü Haber Spikeri Neena Pacholke Aldatıldığını Öğrenince İntihar Etti ABD'de aldatıldığını öğrendikten sonra intihar eden spikerin sevgilisine gönderdiği son mesaj ortaya çıktı.
Diyanet işleri başkanı Ali Erbaş: Gençlerimizi Namazsız Yaşamaktan Kurtaralım Diyanet işleri başkanı Ali Erbaş: Gençlerimizi Namazsız Yaşamaktan Kurtaralım Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, gençlere ibadetin önemini anlatmanın gerektiğini ifade ederek, "Onları namazsız, ibadetsiz bir Müslüman olarak yaşamaktan kurtaralım. En önemli vazifelerimizden biri budur. Topluyoruz, çarpıyoruz ulaştığımız sayı bir milyonu, bir buçuk milyonu geçmiyor" dedi.
Altın Kelebek Fiyaskosu: Hangi Ünlüler Aday Listesinden Çekildi? Altın Kelebek Fiyaskosu: Hangi Ünlüler Aday Listesinden Çekildi? Hürriyet gazetesinin düzenlediği Altın Kelebek yarışmasında, ‘adaylık sisteminin adil olmadığına’ inanan isimler adaylıktan çekildiklerini duyurdular.
Kılıçdaroğlu'ndan Genel Af Bombası! Hangi Suçlara Af Geliyor? Kılıçdaroğlu'ndan Genel Af Bombası! Hangi Suçlara Af Geliyor? CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, af konusunu iktidarla konuşmaya hazır olduklarını, ancak terör, taciz, tecavüz ve benzeri suçların kapsam dışında kalması gerektiğini söyledi.
Biran Damla Yılmaz Yasak Elma İçin Dr. Death Teklifini Geri Çevirdi Biran Damla Yılmaz Yasak Elma İçin Dr. Death Teklifini Geri Çevirdi Yasak Elma dizisinde rol alan oyuncu Biran Damla Yılmaz, 'Dr. Death' dizisinin ikinci sezonu için gelen teklifi reddetti.
Survivor Yunus Emre Özden Sevgilisi Beria Gözen'e Şiddet Uygulamış Survivor Yunus Emre Özden Sevgilisi Beria Gözen'e Şiddet Uygulamış TV8'in sevilen yarışma programo Survivor'da 2020 ve 2022 döneminde yer alan Yunus Emre Özden sevgilisini Beria Gözen darp etti. Gözen'in şikayet dilekçesine tv100'den Barış Agil ulaştı.
29 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: Aldatmak, Müge Anlı ile Tatlı Sert, Gelsin Hayat Bildiğin Gibi 29 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: Aldatmak, Müge Anlı ile Tatlı Sert, Gelsin Hayat Bildiğin Gibi 29 Eylül tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.
Thodex Olayında Nasıl Kirli Bir Pazarlık Dönüyor? Thodex Olayında Nasıl Kirli Bir Pazarlık Dönüyor? Cumhuriyet yazarı Barış Pehlivan, Thodex'le ilgisi ' Henüz bilmediğimiz kirli bir pazarlık dönüyor ve bu “son dakika” haberleri bir yerlere mesaj gibi duruyor'' dedi.
Hafsanur Sancaktutan'ın Buğra Gülsoy'la Sevişme Sahneleri Demet Özdemir'i Gölgede Bıraktı Hafsanur Sancaktutan'ın Buğra Gülsoy'la Sevişme Sahneleri Demet Özdemir'i Gölgede Bıraktı Dünyayla Benim Aramda dizisinin her bölümü olay oluyor. İlk bölümde Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy'un ateşli sahneleri konuşulurken daha sonraki bölümde Hafsanur Sancaktutan'ın mastürbasyon sahnesi dikkat çekmişti. Şimdi ise 4. bölümdeki Buğra Gülsoy ve Hafsanur Sancaktutan'ın sevişme sahneleri gündeme geldi.
Putin'den Kaçan Ruslar Antalya'da Kiraları Uçurdu Putin'den Kaçan Ruslar Antalya'da Kiraları Uçurdu Hürriyet yazarı Fulya Soybaş, Rusya’da kısmi seferberlik ilan edilmesinin ardından ülkeden kaçanların Türkiye’ye geldiğini, emlak piyasasının bu sebeple “uçtuğunu” yazdı.
Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu Eski Anadolu Türküleriyle Sahnede Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu Eski Anadolu Türküleriyle Sahnede Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu çoğu eski, bazıları ise çok eski Anadolu türkülerinden oluşan bir repertuvarı seslendiriyorlar.
Kısmetse Olur Nur Erkoç'un Son Hali: Nur Erkoç'u Görenler Tanıyamıyor Kısmetse Olur Nur Erkoç'un Son Hali: Nur Erkoç'u Görenler Tanıyamıyor Kısmetse Olur programında Batuhan Cimilli ile tanışıp, programdan evlenerek çıkan Nur Erkoç, bakın şimdilerde ne yapıyor.
Zuhal Topal ile İzdivaç'ın Gelin Adayı Naz Mila'dan Sınırları Zorlayan Pozlar Zuhal Topal ile İzdivaç'ın Gelin Adayı Naz Mila'dan Sınırları Zorlayan Pozlar Zuhal Topal'la İzdivaç programına katılarak ünlenen ve bir fenomen haline gelen gelin adayı Naz Mila, sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme geliyor. Son olarak dantelli iç çamaşırlarıyla boy gösteren gelin adayı alt kısmının küçük gelmesini umursamadı.
Sezen Aksu'dan İranlı Kadınlara Destek: Acınız Acım, Mücadeleniz Mücadelemdir Sezen Aksu'dan İranlı Kadınlara Destek: Acınız Acım, Mücadeleniz Mücadelemdir Sanatçı Sezen Aksu, İran'da Mahsa Jîna Amini'nin ahlak polisi tarafından katledilmesinin ardından sokakları dolduran kadınlara "Acınız acım, mücadeleniz mücadelemdir" sözleriyle destek verdi.
Aile Bakanlığı Engelli Maaşları için Verilen Promosyonu Ne Yaptı? Aile Bakanlığı Engelli Maaşları için Verilen Promosyonu Ne Yaptı? Sayıştay denetiminde Aile Bakanlığı’na bağlı müdürlüklerin, engellilere ödenmesi için özel bankalardan alınan promosyonu; yemek, konaklama gibi özel işlerde kullandığı belirlendi.
Üniversiteli Azra Gülendam Haytaoğlu’nun Katili Mustafa Murat Ayhan Cezaevinde İntihar Etti Üniversiteli Azra Gülendam Haytaoğlu’nun Katili Mustafa Murat Ayhan Cezaevinde İntihar Etti Akdeniz Üniversitesi Gazetecilik Bölümü öğrencisi 21 yaşındaki Azra Gülendam Haytaoğlu’nu öldürmekten ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verilen Mustafa Murat Ayhan'ın tutuklu bulunduğu cezaevinde intihar ettiği ortaya çıktı.
Kusursuz Kiracı'nın Final Tarihi Açıklandı: Kusursuz Kiracı'yı Reytingler Çarptı Kusursuz Kiracı'nın Final Tarihi Açıklandı: Kusursuz Kiracı'yı Reytingler Çarptı Fox TV'de büyük ümitlerle yayınlanmaya başlayan Kusursuz Kiracı dizisi reytinglere yenildi. Bir apartmanda yaşanan gizemli olayları konu alan dizide Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü ile Bennu Yıldırımlar başrollerde oynuyordu. Erken final yapacak olan Kusursuz Kiracı'nın ekrana veda tarihi de belli oldu.