Yaşam

Karısını Aldattı Dış Güçleri Suçladı: Güldür Güldür'den Kahkaha Bombası Karısını Aldattı Dış Güçleri Suçladı: Güldür Güldür'den Kahkaha Bombası Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür Show isimli komedi programında ‘dış güçler’ argümanı konu edinildi.
Aykut Erdoğdu Twittera Düşen Videoda Eşi Tuba Torun İçin Ne Dedi? Tuba Torun Kimdir? Aykut Erdoğdu Twittera Düşen Videoda Eşi Tuba Torun İçin Ne Dedi? Tuba Torun Kimdir? CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu’nun eski eşi, bir konuşma kaydı paylaştı. “Eski eşim Aykut Erdoğdu’nun Tuba Torun ile ilişkisini öğrendikten hemen sona, Aykut Erdoğdu beni Tuba ile ilişkisi olmadığına ikna etmeye çalışırken 50 kişi ile yatmış dedi." diyen eski eşin videosu olay oldu.
AKP'li Metin Külünk'ten LGBTİQA+ Bireyler İçin Skandal Sözler AKP'li Metin Külünk'ten LGBTİQA+ Bireyler İçin Skandal Sözler LGBTİQA+'ları hedef alan AKP'li Külünk, "Eşcinselliği ve cinsiyetsizliği tercih etmek insan hakkı değildir. LGBT benzeri yapılar toplumun temel taşı olan aile kurumunu yıpratmakta ve yozlaştırmakta, fiziki ve ruhsal açıdan sağlıklı bireylerin ve nesillerin yetişmesinin önüne set çekmektedir" dedi.
#MadinaGhawsiTutuklansın Afgan Kadından Türklere Çirkin Hakaretler #MadinaGhawsiTutuklansın Afgan Kadından Türklere Çirkin Hakaretler Afganistan uyruklu Madina Ghawsi isimli sosyal medya kullanıcısı, paylaştığı videolarda Türkiye'ye ve Türk halkına yönelik skandal ifadeler kullandı. Afgan Ghawsi'nin Türk halkına hakaretler yağdırdığı videoları, sosyal medyada büyük tepki çekti. #MadinaGhawsiTutuklansın etiketi TT oldu.
EYT, Vergi İndirimi, Genel Af: AKP'den Seçime Doğru Her Şeye Af Hazırlığı EYT, Vergi İndirimi, Genel Af: AKP'den Seçime Doğru Her Şeye Af Hazırlığı Seçimlere giden süreçte Emeklilikte Yaşa Takılanlar'ın (EYT) taleplerini karşılaması, kamu bankalarına olan borçların faizlerini silmesi ve akaryakıtta vergiyi indirmesi beklenen iktidarın, genel af çıkarabileceği de öne sürüldü. Cumhuriyet'in 100. yılında bir genel af neden olmasın?
Erdoğan'a Hakaret Ettiği İddiasıyla Tekme Tokat Dövdüler! Erdoğan'a Hakaret Ettiği İddiasıyla Tekme Tokat Dövdüler! Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde kardeş olduğu iddia edilen iki kişiden biri, sokak ortasında Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan'a küfür ettiği gerekçesiyle çevredekiler tarafından dövüldü.
Şinasi Yüzbaşıoğlu ile Nikah Masasına Oturan Müge Anlı Hamile mi? Şinasi Yüzbaşıoğlu ile Nikah Masasına Oturan Müge Anlı Hamile mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kuzenine ait haber Sitesi Emniyet Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlenen Müge Anlı'nın hamile olduğu iddiasını ortaya attı. Müge Anlı'nın bebeğinin cinsiyeti bile belliymiş... İşte o iddianın detayları...
Esra Erol Müge Anlı'nın Nikah Davetini Reddetti! İşte Esra Erol'un Evlilik Mesajı Esra Erol Müge Anlı'nın Nikah Davetini Reddetti! İşte Esra Erol'un Evlilik Mesajı Anlı nikah törenine kavgalı olduğu Esra Erol'u davet etti. Ancak Esra Erol'dan olay bir yanıt geldi. İşte Esra Erol'un Müge Anlı'ya gönderdiği evlilik mesajı...
Beşiktaş'ta Sokakta Araba Üzeri Cinsel İlişkiye 1 Yıl Hapis İstendi Beşiktaş'ta Sokakta Araba Üzeri Cinsel İlişkiye 1 Yıl Hapis İstendi Beşiktaş'ta gözaltına alınan ve ev hapsi kararıyla salıverilen iki şüpheli hakkında "hayasızca hareketlerde bulunmak" suçundan birer yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame düzenlendi.
Mahkemeye Göre Katil Pınar Gültekin'i Canavarca Öldürmemiş Mahkemeye Göre Katil Pınar Gültekin'i Canavarca Öldürmemiş Pınar Gültekin'i öldüren Cemal Metin Avcı'ya verilen haksız tahrik indirimi tepkiye neden olmuştu. Avcı’ya haksız tahrik indirimi uygulayarak 23 yıl hapis cezası veren mahkemenin gerekçeli kararı açıklandı.
Survivor Sema Aydemir'den Olay Yaratan Nagihan Paylaşımı! Survivor Sema Aydemir'den Olay Yaratan Nagihan Paylaşımı! Survivor 2022 All Star yarışmacıları arasında yer alan ve geçtiğimiz haftalarda Survivor'dan elenerek adaya veda eden Sema Aydemir, dün akşam yaşanan eleme sonrasında olay yaratan bir paylaşım yaptı. Aydemir, son paylaşımı ile oldukça fazla konuşuldu. Kimileriyle yarışmak hakaret...
Evlendikten 10 Ay Sonra Kocasının Kadın Olduğunu Öğrendi! Evlendikten 10 Ay Sonra Kocasının Kadın Olduğunu Öğrendi! Endonezya’da bir kadının, yaklaşık 10 aydır evli olduğu kocasının kadın olduğu ortaya çıktı. Flört uygulamasından tanıştığı eşinden, annesi ilişkilerinden şüphe etmeye başlayana kadar evlendiği kişinin cinsiyetinden hiç şüphelenmediğini söyledi.
Yeni Şafak yazarı Müge Anlı ve Esra Erol'a Çaktı: Kadın Kuşağı Denilen Rezaletler Yeni Şafak yazarı Müge Anlı ve Esra Erol'a Çaktı: Kadın Kuşağı Denilen Rezaletler Yeni Şafak yazarı İsmail Kılıçarslan, yeni yazısında ana akım televizyon programları, LGBTQ+ yürüyüşlerine ve bir kaç hassas konuya değinerek gerici cümleler kurdu. İşte yazının detayları...
İsmailağa Cemaatinin Eğitim Hakkını Elinden Aldığı Kadının Yürek Burkan Hikayesi İsmailağa Cemaatinin Eğitim Hakkını Elinden Aldığı Kadının Yürek Burkan Hikayesi Eril ve kadın düşmanı tavırlar sergileyen İsmailağa Cemaati dini eğitim baskısı ile birçok kadının eğitim hayatının başlamasına engel oldu. İşte o kadınlardan birinin hikayesi...
AKM'de Dans Gösterisinde Emine Erdoğan Protestosu AKM'de Dans Gösterisinde Emine Erdoğan Protestosu AKM'de yapılan Özbekistan'ın Ulusal Balesi 'Lazgi-Ruhun ve Aşkın Dansı Galasında AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın gönderdiği mesaj seyirciler tarafından protesto edildi.
Rapçi Sefo'dan Yobaz Akit'e Tepki: Gazete Bozması Akit Rapçi Sefo'dan Yobaz Akit'e Tepki: Gazete Bozması Akit Rapçi Sefo valilik talimatıyla Bodrum’daki konserinde gece 00.30’da sahneden indirildi. Sefo sosyal medya üzerinden sitem ettiği bir video paylaşmıştı. Yeni Akit Gazetesi bu sefer de Sefo'yu hedef alarak ağır cümleler kullandı. Sefo'dan ise yanıt gecikmedi.
Hababam Sınıfı Uyanıyor'da Görülmemiş Rakı Sansürü Hababam Sınıfı Uyanıyor'da Görülmemiş Rakı Sansürü Korkusuz yazarı Can Ataklı, Hababam Sınıfı Uyanıyor filminde rakı ifadesinin geçtiği sahnenin biplendiğini yazdı. Ataklı, alkol sansürüne sitem etti ve bu kadar saçmalamaya gerek olmadığını dile getirdi.