Sağlık

Erdoğan’ın gizlice söylediği o sözleri AKP’li Rümeysa Kadak duyurdu Erdoğan’ın gizlice söylediği o sözleri AKP’li Rümeysa Kadak duyurdu Cumhurbaşkanı Erdoğan, 23 Nisan kutlamaları için çocukları dün Külliye'de ağırladı. Programda bir kız çocuğu ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın arasındaki diyalog dikkat çekti. Erdoğan'ın çocuğun kulağına eğilerek sessizce söylediği sözler ise Rümeysa Kadak tarafından duyuruldu.
53 yaşındaki Uma Thurman'ın güzellik sırrı çok değişik çıktı 53 yaşındaki Uma Thurman'ın güzellik sırrı çok değişik çıktı Pulp Fiction Filminin yıldönümü münasebetiyle Los Angeles'taki TCL Chinese Theatre önünde perşembe günü toplanan ekipten Uma Thurman ve John Travolta ayrıca birlikte poz verdi
Bu aktivite hem bağırsak hem de cilt sağlığına olumlu etki ediyor! Bu aktivite hem bağırsak hem de cilt sağlığına olumlu etki ediyor! Araştırmacılar, doğada vakit geçirmenin bağırsak ve cilt sağlığı ile yakından ilişkisini inceleyerek, yeşil alanların insan mikrobiyotasını artırdığı sonucuna ulaştı.
Magnumları toplatma kararı Türkiye'deki Magnum dondurmalarını kapsıyor mu? Magnumları toplatma kararı Türkiye'deki Magnum dondurmalarını kapsıyor mu? Magnum Türkiye, İngiltere ve İrlanda'da bazı Magnum ürünlerinin olası plastik ve metal varlığı nedeniyle önlem olarak toplatılma kararı alınmasına ilişkin açıklama yaptı. Açıklamada, Türkiye'de üretilen Magnum ürünleri için herhangi bir riskin söz konusu olmadığı belirtildi.
Nestlé, yoksul ülkelerde satılan bebek gıdalarına şeker ekliyor Nestlé, yoksul ülkelerde satılan bebek gıdalarına şeker ekliyor Dünyanın en büyük gıda şirketlerinden biri olan Nestlé'nin, obezite ve kronik hastalıkları önlemeyi amaçlayan uluslararası yönergelere aykırı olarak, birçok yoksul ülkede satılan bebek sütü ve tahıl ürünlerine şeker ve bal eklediği ortaya çıktı.
Gut hastalığı nedir? Gut hastalığına iyi gelen yiyecekler neler? GUT hastaları neleri yiyemez? Gut hastalığı nedir? Gut hastalığına iyi gelen yiyecekler neler? GUT hastaları neleri yiyemez? Gut hastalığı, eklemleri etkileyen ve özellikle eklem iltihabına yol açabilen bir rahatsızlıktır. Uzmanlar, gut hastalarının beslenme alışkanlıklarının belirli gıdaları tüketme veya tüketmemelerini gerektirdiğini vurguluyorlar.
Dünyanın en büyük kalçalı kadınları hangi ülkede? Türkiye listede yok Dünyanın en büyük kalçalı kadınları hangi ülkede? Türkiye listede yok Araştırmacılar, dünyada kadınların en büyük kalçaya sahip olduğu ülkeleri sıraladı.
Nur Viral'e mesaj yağınca açıklama yaptı! Sattığın cinsel gücü artırıcı ürünler... Nur Viral'e mesaj yağınca açıklama yaptı! Sattığın cinsel gücü artırıcı ürünler... Yaptığı programlarda aldığı sorulara verdiği tepkilerle dikkat çeken Nur Viral sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Nur Viral'e gelen cinsel arttırıcı ürün mesajları gerçeği ortaya çıkardı.
Rus güzellik uzmanı Inessa Polenko Karadenizde selfie çekerken uçurumdan düşüp öldü Rus güzellik uzmanı Inessa Polenko Karadenizde selfie çekerken uçurumdan düşüp öldü Tatil için Karadeniz kıyısını tercih eden Rus güzellik uzmanı Inessa Polenko, (Inessa Krasota) selfie çekmek amacıyla uçurumun kenarına geçtiği sırada yaşanan trajik bir kaza sonucu hayatını kaybetti.
Devlet Bahçeli'nin yüzüne ve koluna ne oldu? Gözlerinin altındaki morluklar dikkat çekti Devlet Bahçeli'nin yüzüne ve koluna ne oldu? Gözlerinin altındaki morluklar dikkat çekti Bahçeli, oyunu Ankara'da Anıttepe Ortaokulu'nda kullandı. Oy kullanmaya gelen Devlet Bahçeli'nin yüzündeki yara ve kolundaki sargı dikkat çekti. Bahçeli'yi o halde gören herkes; "Devlet Bahçeli'nin yüzüne ne oldu?' sorularını sormaya başladı. Konuyla ilgili Milliyetçi Hareket Partisi'nden bir açıklama bekleniyor. Medyafaresi.com Bahçeli'ye geçmiş olsun diyor.
29 Mart Cuma reyting sonuçları: Kızılcık Şerbeti, Yalı Çapkını, Gaddar 29 Mart Cuma reyting sonuçları: Kızılcık Şerbeti, Yalı Çapkını, Gaddar 29 Mart Cuma günü ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Kızılcık Şerbeti, Yalı Çapkını, Gaddar, Kara Ağaç Destanı, Ateş Kuşları, Arka Sokaklar, Esra Erol’da, Müge Anlı İle Tatlı Sert ve Survivor All Star’ın ekranlara geldiği günde kazanan yapım da belli oldu. İşte 29 Mart Cuma reytinglerine dair tüm detaylar…
Bülent Cihantimur yasak olmasına rağmen o ameliyatları yapıyormuş Bülent Cihantimur yasak olmasına rağmen o ameliyatları yapıyormuş Sözcü yazarı İsmail Saymaz, oğlu ölümlü kazaya karışan estetik cerrah Bülent Cihantimur'un, yasa dışı olmasına rağmen kliniğinde ameliyat yaptığını yazdı.
Survivor'da Gizem'e ne oldu? Gizem acılar içinde kıvrandı ambulansla acilen hastaneye kaldırıldı Survivor'da Gizem'e ne oldu? Gizem acılar içinde kıvrandı ambulansla acilen hastaneye kaldırıldı Survivor All Star'da yaşanan sakatlık herkesi şaşırttı. Kırmızı takım yarışmacılarından hastaneye kaldırılan ismin sağlık durumunu Acun Ilıcalı açıkladı...
Mine Tugay hangi ünlü estetik cerrahının mağduru oldu? Mine Tugay'ın son hali inanılmaz Mine Tugay hangi ünlü estetik cerrahının mağduru oldu? Mine Tugay'ın son hali inanılmaz Yalı Çapkını’ndaki görüntüsüyle gündeme gelen oyuncu Mine Tugay, estetik yaptırdığı süreçte yaşadığı kötü deneyimlerden bahsetti.
3 ayda kiloların yüzde 13'ünü kaybettiren zayıflama hapı geliyor 3 ayda kiloların yüzde 13'ünü kaybettiren zayıflama hapı geliyor Novo Nordisk CEO'su Lars Fruergaard Jorgensen, şirketin deneysel zayıflama hapı amikretinin obezite için sınıfının en iyisi bir tedavi haline gelebileceğini söyledi.
Lösemili çocuklardan Sağlık Bakanına kendi hastanesi önünde ruhsat tepkisi Lösemili çocuklardan Sağlık Bakanına kendi hastanesi önünde ruhsat tepkisi Lösemili çocukların aileleri LÖSANTE Hastanesine 7 yıldır verilmeyen tam ruhsata karşın çocuklarının sesi olmak için Türkiye'nin dört bir yanından Ankara’da bir araya geldi.
İmamoğlu Fahrettin Koca'nın hastanesi Medipol'un imar planını iptal ettirdi İmamoğlu Fahrettin Koca'nın hastanesi Medipol'un imar planını iptal ettirdi Murat Kurum'un Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı olduğu dönemde, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın kurucusu olduğu Medipol Üniversitesi için hazırladığı imar planı iptal edildi. Karar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin başvurusuyla alındı.