Sağlık

Kanser aşısının piyasaya çıkış tarihi belli oldu Kanser aşısının piyasaya çıkış tarihi belli oldu BioNTech’in kurucu ortakları Prof. Dr. Özlem Türeci ve Prof. Dr. Uğur Şahin, ilk kanser aşılarını 2026’ya kadar piyasaya sürebileceklerini duyurdu.
Pınar Altuğ formunu nasıl koruduğunu açıkladı: 16 saat aç kalıyorum Pınar Altuğ formunu nasıl koruduğunu açıkladı: 16 saat aç kalıyorum Pınar Altuğ, genç görünümünün nedenini 4 yıldır yaptığı aralıklı oruca borçlu olduğunu açıkladı.
Kanserden öldüğü açıklamıştı:  Gerçek ortaya çıktı Kanserden öldüğü açıklamıştı: Gerçek ortaya çıktı Hindistan'ın en ünlü oyuncularından biri olan Poonam Pandey'in Cuma günü yaşamını yitirdiğini açıklanmasından saatler sonra şaşkına çeviren bir olay yaşandı...
Vücut geliştirme ve sıkı diyetler erken menopoza neden olabilir Vücut geliştirme ve sıkı diyetler erken menopoza neden olabilir BBC'ye konuşan vücut geliştirme şampiyonu Adele Johnston, erken menopoz tanısı aldığında 30'lu yaşlarının henüz başında olduğunu söyledi
5 maddede zatürre: Belirtileri neler, nasıl bulaşır, hastalıktan nasıl korunabiliriz? 5 maddede zatürre: Belirtileri neler, nasıl bulaşır, hastalıktan nasıl korunabiliriz? Dünya genelinde zatürre vakalarında olağandışı bir artış yaşanıyor.
Selen Görgüzel taze ve canlı spermle güzelleşiyormuş: Evli Kadınlar kocanızı kullanın Selen Görgüzel taze ve canlı spermle güzelleşiyormuş: Evli Kadınlar kocanızı kullanın Oyuncu ve şarkıcı Selen Görgüzel, zaman zaman yaptığı açıklamalarla sosyal medyada gündem oluyor. Görgüzel, son yaptığı açıklamayla da tartışma yarattı. Erkek sperminin cilt güzelliğine olan etkisini anlatan Görgüzel, evli kadınlara tavsiye verdi.
Dünyanın en zengin doktoru Sulaiman Al Habib: 12 Milyar Dolarlık serveti var Dünyanın en zengin doktoru Sulaiman Al Habib: 12 Milyar Dolarlık serveti var Suudi Arabistan'ın kraliyet mensubu olmayan en zengin üçüncü kişisi olan Sulaiman Al Habib’in dünyanın en zengin 5. doktoru oldu. Al Habib’in kendi adını taşıyan sağlık şirketinin hisseleri 2020 yılındaki halka arzından bu yana altı kat arttı ve rekor bir seviyeye ulaştı.
Alp Dağlarındaki kıyamet sığınağında ne saklıyorlar? Alp Dağlarındaki kıyamet sığınağında ne saklıyorlar? Bir Amerikan şirketi tarafından İsviçre Alpleri'nde inşa edilen bu devasa sığınakta, 5,5 km'lik yeraltı tünelleri, mağaralar ve laboratuvarlar, hatta mini bir demiryolu hattı bulunuyor. Fakat bundan daha da önemlisi, insanlığın tüm hafızasının saklı olduğu kuvars diske ev sahipliği yapıyor.
Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi'nin Viktorya'sı Tuvana Türkay'dan hamak yogası paylaşımı Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi'nin Viktorya'sı Tuvana Türkay'dan hamak yogası paylaşımı Oyuncu Tuvana Türkay, hamak yogası yaptığı anları sosyal medyada paylaşarak, adeta formunu yogaya borçlu olduğunu kanıtladı. Baş aşağı dakikalarca sallanan oyuncu, bu zor pozu çocuk oyuncağıymış gibi gösterdi.
Mehmet Y.Yılmaz Uzun Yaşamanın sırlarını açıkladı Mehmet Y.Yılmaz Uzun Yaşamanın sırlarını açıkladı Oksijen yazarı Mehmet Y.Yılmaz uzun yaşamanın sırlarını anlattığı bir yazı kaleme aldı.
Esra Ezmeci ne yapsın? Kocam cinsel organını her akşam tuzlu suya yatırıp tavana bağlıyor Esra Ezmeci ne yapsın? Kocam cinsel organını her akşam tuzlu suya yatırıp tavana bağlıyor Psikolog Esra Ezmeci’ye gelen sorular şaşırttı; “Kocam büyüsün diye cinsel organını her akşam tuzlu suya yatırıp gece tavana bağlıyor”
Motokuryenin öldüğü kazada en net görüntüler. Somali Cumhurbaşkanı'nın oğlu serbest bırakıldıktan sonra yurt dışına kaçmıştı... Motokuryenin öldüğü kazada en net görüntüler. Somali Cumhurbaşkanı'nın oğlu serbest bırakıldıktan so İstanbul Fatih'te motokurye Yunus Emre Göçer'in ölümüne neden olduktan sonra Somali Cumhurbaşkanı Hasan Şeyh Mahmud'un oğlu Muhammed Hasan Şeyh Mahmud yurt dışına kaçmıştı. O kazayla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde kaza anı saniye saniye izlendi.
Erdoğan'ın Lokman Hekimi İbrahim Saraçoğlu şifalı yöntemi öneriyor: Kabızlığı anında kesiyormuş Erdoğan'ın Lokman Hekimi İbrahim Saraçoğlu şifalı yöntemi öneriyor: Kabızlığı anında kesiyormuş Kabızlık, modern insanın yaşadığı en yaygın sorunlardan biri. Kabızlık sorununu bitirmek için ilaçlardan bile daha etkili doğal yöntemler var. İşte Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun kabızlık için önerileri....
Başkentte korkunç olay. Yanına çağırdığı çocuğun cinsel organını kopardı Başkentte korkunç olay. Yanına çağırdığı çocuğun cinsel organını kopardı Ankara'da Evren Demirci, oyun oynayan çocuklardan yardım istedi ve daha sonra yanına çağırdığı Human isimli çocuğun cinsel organını ısırarak kopardı.
Sokak hayvanlarına özgürlük! Hayvan Hakları kanunu hemen çıkarılsın Sokak hayvanlarına özgürlük! Hayvan Hakları kanunu hemen çıkarılsın Hayvan, Yaşam, Özgürlük İnisiyatifi sokakta yaşayan hayvanlara yönelik artan nefret kampanyasına karşı yeni bir kampanya başlattı.
Dilan Polat cezaevinde röportaj verdi! "Artık dayanamıyorum..." Dilan Polat cezaevinde röportaj verdi! "Artık dayanamıyorum..." Sosyal medyadaki lüks yaşamlarıyla dikkat çeken ve hakkında birçok haber çıkan Polat çifti, MASAK'ın araştırması sonucu kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla tutuklanmıştı. HaberTürk TV, cezaevindeki Dilan Polat'a avukatı aracılığıyla sorular sordu. Polat, her şeyin iftira olduğunu savunarak, "çok üzülüyorum, artık dayanamıyorum" ifadelerini kullandı. İşte o röportajda sorulan tüm sorular...
Kızılcık Şerbeti'nin Pembe'si, yıllar önceki haliyle büyüledi Kızılcık Şerbeti'nin Pembe'si, yıllar önceki haliyle büyüledi Kızılcık Şerbeti'ndeki Pembe rolüyle dikkatleri üzerine çeken Sibel Taşçıoğlu, yıllar önceki görüntüleriyle adından söz ettirdi.