Sağlık

tv100'den Kan ver Türkiyem çağrısı: Kan ver, hayat ver, can ver tv100'den Kan ver Türkiyem çağrısı: Kan ver, hayat ver, can ver Kan ver, hayat ver, can ver. tv100 Türkiye'yi kan bağışına çağırıyor. Türk Kızılay'ına kan bağışı yapın, umut olun, hayat kurtarın. Haydi Türkiye kan bağışına...
Her Gün 4,5 dakika yoğun fiziksel aktivite kanser riskini azaltabilir Her Gün 4,5 dakika yoğun fiziksel aktivite kanser riskini azaltabilir Günlük 4,5 dakikalık yoğun fiziksel aktivitenin bazı kanser türlerine yakalanma riskini yüzde 32'ye varan oranda azaltabileceğini ortaya koydu.
Türk bilim insanı Canan Dağdeviren'den meme kanserinde çığır açan buluş Türk bilim insanı Canan Dağdeviren'den meme kanserinde çığır açan buluş Türk bilim insanı Canan Dağdeviren ve ekibi, meme kanserini erken tespit edebilmek amacıyla elektronik sütyen üretmeyi başardı.
TikTok'un şimdiye kadarki en tehlikeli trendi: Toz deterjanı suyla karıştırıp içenler ölümden döndü TikTok'un şimdiye kadarki en tehlikeli trendi: Toz deterjanı suyla karıştırıp içenler ölümden döndü TikTok'ta her geçen gün yeni bir tehlikeli trend ortaya çıkıyor. Genç kadınları hedef alan yeni trend, platformun bu zamana kadarki 'en tehlikeli trendi' olarak adlandırıldı. Eklem ağrılarını hafifletmek, enfeksiyonla savaşmak ve kilo vermek için içeriğinde deterjan olan bir karşımı tüketen kişiler organ hasarı riskiyle karşı karşıya.
Ünlü Psikiyatrist açıkladı: En çok istenen 9 şey Ünlü Psikiyatrist açıkladı: En çok istenen 9 şey Charlotte Fox Weber, insanları daha iyi anlamak için psikoterapist olduğunu söyledi. Psikoterapist Charlotte Fox Weber, insanların hayattan beklentileriyle ilgili konuştu. ABD'li uzman, CNBC'de dün yayımlanan yazısında 10 yıllık deneyimine göre en çok 9 şeyin istendiğini söyledi:
Kısmetse Olur Yeliz Açıkel'e estetik merkezinde silikon göğüs dayağı Kısmetse Olur Yeliz Açıkel'e estetik merkezinde silikon göğüs dayağı YouTube'da yayımlanan fenomen program Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmacılarından Yeliz Açıkel, ablasının göğüslerini büyütmeye gittikleri estetik merkezinde şiddet gördüğünü iddia etti.
İlaç fiyatına Euro kur farkı zammı: İlaçlara yüzde 30,5 zam geldi İlaç fiyatına Euro kur farkı zammı: İlaçlara yüzde 30,5 zam geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan imzalı Resmi Gazete'deki karara göre, beşeri tıbbi ürünlerin fiyatlandırılmasında kullanılacak Türk lirası cinsinden 1 euro değeri, temmuzda yüzde 30,5 oranında artırıldı.
2,5 litre kola fiyatı 43 liraya yükseldi 2,5 litre kola fiyatı 43 liraya yükseldi KDV oranları artışı sonrası kola ve gazlı içeceklere de zam geldi. 2,5 litre kolanın fiyatı 43 liraya yükseldi.
Doktorun İsyanı: Çeşme'de Tuvalet 50 TL, SGK'da idrar Tahlili 2,5 TL Doktorun İsyanı: Çeşme'de Tuvalet 50 TL, SGK'da idrar Tahlili 2,5 TL Medyafaresi.com özel haber- Tatil beldesi Çeşme'de bir kafede tuvalete girmenin 50 TL olmasına isyan eden LÖSEV Başkanı doktor Üstün Ezer, "Çişiniz geldiğinde en yakın hastaneye gidin. Tam teşekküllü idrar tahlili 2,5 lira" dedi...
Işın Karaca'dan kötü haber: Işın Karaca'nın hastalığı ne? Işın Karaca'dan kötü haber: Işın Karaca'nın hastalığı ne? Ünlü şarkıcı Işın Karaca, yaklaşık 2 yıldır Alopeci Universal (AU) tedavisi gördüğünü açıkladı. Karaca, hastalığını, "Saklamak artık daha zor gelmeye başladı hastalıktan. Paylaşma sebebim bu" diyerek duyurdu.
Gülseren Budayıcıoğlu neden hastaneye kaldırıldı? Ameliyat sonrası sağlık durumu nasıl? Gülseren Budayıcıoğlu neden hastaneye kaldırıldı? Ameliyat sonrası sağlık durumu nasıl? Son dönemin popüler dizilerinde imzası bulunan Gülseren Budayıcıoğlu, göğsünde hissettiği ağrı sonucu apar topar ameliyata alındığını söyledi. Yapılan anjiyoda bir damarının tıkalı olduğu tespit edilen ve stent takılan Budayıcıoğlu, taburcu olduktan sonra yaptığı açıklamada "Kalp krizine dönüşmeden yakalaması iyi oldu. Hayat bana bir şans daha verdi. Şimdi iyiyim" diye konuştu.
Uzmanlar, Sağlıklı olarak satılan çoğu ürünün düşünülen kadar yararlı olmadığını söylüyor Uzmanlar, Sağlıklı olarak satılan çoğu ürünün düşünülen kadar yararlı olmadığını söylüyor Uzmanlar, "Sağlıklı" olarak satılan çoğu ürünün düşünülen kadar yararlı olmadığını söylüyor. Fitness uzmanların tüketmekten kaçındığı 6 “Sağlıklı” yiyecek.
TEDx konuşmacısı Mirjam Heine'den skandal konuşma: Pedofili doğal bir cinsel yönelimdir TEDx konuşmacısı Mirjam Heine'den skandal konuşma: Pedofili doğal bir cinsel yönelimdir Alman aktivist Mirjam Heine, pedofiliye ilişkin, "Duygularımızdan biz sorumlu değiliz, pedofillere saygı gösterin. Pedofilliğin cinsel tercih olduğunu kabul etmeliyiz" dedi. Heine'in skandal sözleri sosyal medyada tepki çekti.
Fahrettin Koca'dan Özkan Uğur'un sağlık durumu hakkında flaş açıklama Fahrettin Koca'dan Özkan Uğur'un sağlık durumu hakkında flaş açıklama Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, entübe edilen Özkan Uğur hakkında açıklamada bulundu. Koca, "Ünlü sanatçımız Özkan Uğur’un tedavisi, bulunduğu hastanede halen yoğun bakımda devam ediyor" dedi.
Tıp Fakültesi birincisi Doktor Sultan Kurt isyanıyla mezuniyet törenine damga vurdu! Tıp Fakültesi birincisi Doktor Sultan Kurt isyanıyla mezuniyet törenine damga vurdu! MSKÜ Tıp Fakültesi, 7. Dönem Mezuniyet töreninde konuşma yapan dönem birincisi Dr. Sultan Kurt'un konuşmaları törene damga vurdu.
Esin Övet’e göz estetiği şoku! Tek gözü kör oldu Esin Övet’e göz estetiği şoku! Tek gözü kör oldu Ünlü gazeteci Esin Övet, estetik operasyon için bıçak altına yattı, fakat başına gelmeyen kalmadı. Göz kapağı ameliyatında, sağ gözü görme kaybı yaşadı, sol gözünü ise tamamen kaybetti. Övet, hayatını zindana çeviren olayı anlatarak dikkat çeken uyarılarda bulundu.
Doğadaki En Güçlü D Vitamini Kaynağı! Girdiği Evde Ömrü En Az 10 Yıl Uzatıyor Doğadaki En Güçlü D Vitamini Kaynağı! Girdiği Evde Ömrü En Az 10 Yıl Uzatıyor Güneş ışığından alınan D vitamininin dışında çeşitli gıdalar da D vitamini için faydaları sonuçlar sağlayabilir.