Sağlık

Moderna: 2030'a kadar kanser ve kalp hastalıkları aşıları hazır olacak Moderna: 2030'a kadar kanser ve kalp hastalıkları aşıları hazır olacak Uzmanlar, 2030'a kadar aralarında kanser de olan birçok hastalık için aşı bulunabileceğini ifade etti.
Aşk-ı Memnu'nun Süleyman Efendi'si usta oyuncu Rana Cabbar'ın sağlık durumu nasıl? Aşk-ı Memnu'nun Süleyman Efendi'si usta oyuncu Rana Cabbar'ın sağlık durumu nasıl? Aşk-ı Memnu dizisindeki Süleyman Efendi rolüyle büyük kitlelere ulaşan usta oyuncu Rana Cabbar, rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.
Kızılay: Kan stoklarımız asgari seviyenin altında, tüm vatandaşlarımızı kan bağışına davet ediyoruz Kızılay: Kan stoklarımız asgari seviyenin altında, tüm vatandaşlarımızı kan bağışına davet ediyoruz Türkiye Kızılay Derneği, “Ulusal kan stoklarımız asgari seviyenin altına düşmüştür. Kan bekleyen hastalarımızın mağduriyet yaşamaması için tüm vatandaşlarımızı kan bağışına davet ediyoruz” çağrısı yaptı.
Her şey bozulur ama bal neden bozulmaz? Her şey bozulur ama bal neden bozulmaz? Dünyada tek bozulmayan gıda türü baldır. Bir besin maddesinin bozulması için mantar ya da bakteri gibi mikroorganizmaya maruz kalarak çürümesi gerekir. Hemen hemen tüm besinlerde üreyebilen mikroorganizmalar zamanla gıdayı bozar, bal hariç. Peki bal neden bozulmaz?
AKP'de büyük şok: Fahrettin Koca Erdoğan'dan affını mı istedi? AKP'de büyük şok: Fahrettin Koca Erdoğan'dan affını mı istedi? Gazeteci Barış Pehlivan bugünkü yazısında, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’dan “affını” istediğini yazdı. AKP'li kaynağından aldığı bilgileri aktaran ve Erdoğan ile Koca'nın gizli bir buluşma gerçekleştirdiğini yazan Pehlivan, “Fahrettin Koca 2023 için listelerde olmayı arzulamadığını, söyledi. Ve affını istedi” ifadelerini kullandı.
Ece Üner tv100 ana haberde sağlık çalışanlarına destek verdi Ece Üner tv100 ana haberde sağlık çalışanlarına destek verdi Ünlü spiker Ece Üner, tv100 Ana Haber’de atama bekleyen sağlıkçılara yönelik yorumunu paylaştı. Üner, "Sağlıkçıların bölümleri konusunda tartışmalar bitmiş değil" diyerek ataması yapılmayan sağlık çalışanın sesi oldu.
Deprem bölgesinde bir aydır gönüllü olarak çalışan bir Psikologdan yürek burkan izlenimler Deprem bölgesinde bir aydır gönüllü olarak çalışan bir Psikologdan yürek burkan izlenimler Psikolog Meliha Aysun Kozal, yaklaşık bir aydır deprem bölgesinde gönüllü olarak ve tamamen bireysel çalışmalar yapıyor. Psikolog Kozal Medyafaresi.com okurları için “Depremin 34. gününde” başlıklı bir yazı kaleme aldı.
Sağlık Çalışanlarından Sözlerini tutmayan Bakan Fahrettin Koca'ya 14 Mart Tepkisi Sağlık Çalışanlarından Sözlerini tutmayan Bakan Fahrettin Koca'ya 14 Mart Tepkisi Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla yaptığı paylaşıma sosyal medyada tepki yağdı. Yüzlerce sağlık çalışanı Koca'nın paylaşımının altına taleplerini sıralarken; çoğu sağlık çalışanı da "Verilen sözler tutulsun" dedi.
Esra Ezmeci'ye gelen tuhaf mesajlar şok ediyor: Kocamı amcasıyla aldatıyorum Esra Ezmeci'ye gelen tuhaf mesajlar şok ediyor: Kocamı amcasıyla aldatıyorum Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci kendisine gelen mesajları sosyal medyadan yayınlayarak tavsiyelerde bulunuyor.
Yaptırdığı Kalça Estetiği Yüzünden Hayatı Karardı Yaptırdığı Kalça Estetiği Yüzünden Hayatı Karardı Brezilya popo estetiği giderek popüler olan estetik işlemler arasında yer alıyor. Liposuction ve BBL yaptıran Kanadalı bir TikToker yaşadığı acı dolu beş ayı sosyal medya hesabından paylaştı.
Kızılay depremzedelere hizmet veren eczacılara da tanesi 140 Bin Liradan çadır satmış Kızılay depremzedelere hizmet veren eczacılara da tanesi 140 Bin Liradan çadır satmış Deprem sonrasında yetersiz kaldığı eleştirileri yöneltilen Kızılay'ın Türk Eczacılar Birliği'nin ihtiyaç duyduğu çadırları da tanesi 140 bin TL'den sattığı ortaya çıktı.
SON DAKİKA: Depremlerde Can Kaybı 40 bin 642'ye Yükseldi SON DAKİKA: Depremlerde Can Kaybı 40 bin 642'ye Yükseldi Kahramanmaraş merkezli depremlerde 40 bin 642 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.
Canlı yayında isyan eden sağlık çalışanının evine jet hızıyla polis gönderildi Canlı yayında isyan eden sağlık çalışanının evine jet hızıyla polis gönderildi Habertürk'teki canlı yayın sırasında yayına girerek isyanını dile getiren sağlık çalışanı tutanağa, “Söylediklerim suç değildir” yazarak imza attı.
Kahramanmaraş'ta Sahra Hastanesinde 470 hastayı tedavi ettiler: İsrail sağlık ekibi ülkesine dönüyor Kahramanmaraş'ta Sahra Hastanesinde 470 hastayı tedavi ettiler: İsrail sağlık ekibi ülkesine dönüyor 6 Şubat'ta meydana gelen depremlerin merkez üssü Kahramanmaraş'ta kurdukları sahra hastanesinde görev yapan İsrailli sağlık çalışanlarının ülkesine dönmesine karar verildi.
Depremde Ölü Sayısı 8 Kat Artabilir: DSÖ'den Korkutan Türkiye Açıklaması Depremde Ölü Sayısı 8 Kat Artabilir: DSÖ'den Korkutan Türkiye Açıklaması Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremler nedeniyle 5 bin 864 vatandaşımız yaşamını yitirdi, 34 bin vatandaşımız yaralandı.
İsrail deprem bölgesinde sahra hastaneleri kuruyor: 150 İsrail askeri, 30 doktor Gaziantep'te İsrail deprem bölgesinde sahra hastaneleri kuruyor: 150 İsrail askeri, 30 doktor Gaziantep'te Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki depremin ardından İsrail, "Zeytin Dalları" adını verdiği Türkiye'deki depremzedelere yönelik yardım operasyonu başlattı. 150 İsrail askeri, 30 doktor ve çok sayıda sağlık görevlisi arama kurtarma çalışmaları için Gaziantep'e geldi.
Gillian Anderson Kadınlara Seslendi: Bana Cinsel Fantezilerinizi Yollayın Gillian Anderson Kadınlara Seslendi: Bana Cinsel Fantezilerinizi Yollayın Oyuncu Gillan Anderson, dünyanın dört bir yanından kadınlara yaptığı çağrıda, kendisine cinsel fantezilerini göndermesini isteyerek, "En kişisel tutkularınızı öğrenmek istiyorum" dedi.