Sağlık

Gillian Anderson Kadınlara Seslendi: Bana Cinsel Fantezilerinizi Yollayın Gillian Anderson Kadınlara Seslendi: Bana Cinsel Fantezilerinizi Yollayın Oyuncu Gillan Anderson, dünyanın dört bir yanından kadınlara yaptığı çağrıda, kendisine cinsel fantezilerini göndermesini isteyerek, "En kişisel tutkularınızı öğrenmek istiyorum" dedi.
SMA'lı Çocukların Ailelerini Sevindirecek Karar: Bilim Kurulundan İlaç' Kararı Çıktı SMA'lı Çocukların Ailelerini Sevindirecek Karar: Bilim Kurulundan İlaç' Kararı Çıktı SMA Bilim Kurulu, bugün Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında bir araya gelerek spinal müsküler atrofi (SMA) hastaları için ikinci ve üçüncü ilacın Türkiye'de hangi hasta grubuna kullanıla
TikTok'taki Ejderha Nefesi akımı tehlike saçıyor: 25 çocuk hastanelik oldu TikTok'taki Ejderha Nefesi akımı tehlike saçıyor: 25 çocuk hastanelik oldu Endonezya’da sokaklarda, “ejderha nefesi” olarak satılan sıvı nitrojeni, TikTok trendi olarak tüketen 20’den fazla çocuğun rahatsızlandığı belirtildi.
İbni Sina'nın Gizli Sağlık Tavsiyeleri: Tarçın ve Sirke Mucizeler Yaratıyor İbni Sina'nın Gizli Sağlık Tavsiyeleri: Tarçın ve Sirke Mucizeler Yaratıyor İbn-i Sina'nın sivilce için önerdiği öneri gerçekten şaşırtıyor. Bu sirkeli öneriyi deneyen şifa buluyor. Aynı zamanda da baharatların kralı olarak bilinen tarçınla ilgili söyledikleri de çok şaşırtıcı.
Ünlü Şef Mehmet Özer'den Güzel Haber: Beyninde kitle bulunmuştu Ünlü Şef Mehmet Özer'den Güzel Haber: Beyninde kitle bulunmuştu Ünlü şef Mehmet Özer zor günleri geride bıraktı. Geçtiğimiz aylarda beyninde kitle tespit edilen ve hemen ameliyata alınan Özer son sağlık durumu hakkında bilgi verdi.
Esra Ezmeci'nin Cinsel İlişki İçin Tavsiye Ettiği Yağın Satışını Yaptığı Ortaya Çıktı Esra Ezmeci'nin Cinsel İlişki İçin Tavsiye Ettiği Yağın Satışını Yaptığı Ortaya Çıktı Sosyal medya hesabından takipçilerine verdiği ilişki tavsiyeleriyle sık sık adından söz ettiren Esra Ezmeci'ye tepki yağıyor. "Lavanta yağını tampona damlatıp cinsel organınıza koyduktan sonra ilişkiye girin" diyen Ezmeci'nin ürettiği yağı da sattığı ortaya çıktı.
Hangi antibiyotikleri kullanırken alkollü içki alınamaz? Hangi antibiyotikleri kullanırken alkollü içki alınamaz? İngiltere Ulusal Sağlık Hizmetleri (NHS) internet sitesinde, ilaç kullanırken veya kendinizi iyi hissetmediğinizde alkol almaktan kaçınılması tavsiye ediliyor.
Sağlık Bakanlığından Randevu Alıp Gitmeyen Hastaya Ceza Sağlık Bakanlığından Randevu Alıp Gitmeyen Hastaya Ceza Randevu alıp hastaneye gitmeyenler, 15 gün boyunca aynı branştan randevu alamayacak.
Hayaldi gerçek oldu: 1,5 liralık Gripin 14 liraya çıktı Hayaldi gerçek oldu: 1,5 liralık Gripin 14 liraya çıktı İlaç fiyatlarındaki yüzde 36,77 artış sonrası, bu yılın başında 1, 64 TL’ye satılan tek hap şeklinde kutulu ambalajdaki Gripin'in fiyatı 14.07 TL oldu.
6 Yaşında Tecavüze uğrayan HKG'ye sahte kemik yaşı raporuna bakanlık soruşturma başlattı 6 Yaşında Tecavüze uğrayan HKG'ye sahte kemik yaşı raporuna bakanlık soruşturma başlattı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Hiranur Vakfı'ndaki skandalla ilgili kemik yaşı raporuna soruşturma başlatıldığını açıkladı.
STREP A Bakterisi nedir? Strep A Hangi Hastalığa Neden Olur? Belirtileri neler? Strep A tedavisi STREP A Bakterisi nedir? Strep A Hangi Hastalığa Neden Olur? Belirtileri neler? Strep A tedavisi İngiltere'de bu yıl Strep A bakterilerinin neden olduğu hastalık vakaları 5 kat arttı. Uzmanlar hastalığın küresel olarak yayılmasından endişelenirken merak edilen bir diğer soru ise Türkiye'de Strep A bakterisine rastlanıp rastlanmadığı oldu. Peki, STREP A nedir, belirtileri nelerdir? STREP A bakterisi hangi hastalığa yol açar?
Şimdi de Hepatit B Aşısı Sıkıntısı Şimdi de Hepatit B Aşısı Sıkıntısı Salgın hastalıklar ve ameliyatlar için gerekli olan Hepatit B Aşısı sıkıntısı yaşanıyor. Bakanlık Hastaneler ve Sağlık Kurumlarına Yetişkinler için Hepatit B Aşısı temin edemiyor
Ünlü Şair Ahmet Selçuk İlkan'ın Kızları Lazer Epilasyon Kurbanı Oldu Ünlü Şair Ahmet Selçuk İlkan'ın Kızları Lazer Epilasyon Kurbanı Oldu Ünlü sanatçı Ahmet Selçuk İlkan'ın kızları lazer kurbanı oldu. Bir güzellik merkezine giden kardeşler, vücutlarında izler oluşunca suç duyurusunda bulundu.
Devlet Hastanesinde sahte doktor skandalı: Kimse Ayşem Özkiraz'ı fark etmemiş Devlet Hastanesinde sahte doktor skandalı: Kimse Ayşem Özkiraz'ı fark etmemiş Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü’nden konu ile alakalı açıklama geldi. ‘Doktorluk rolünü sadece seyirci olarak oynadı’ ifadeleri kullanılan açıklamada İl Sağlık Müdürlüğü sahte doktorun herhangi bir tıbbi girişimde bulunmadığını ve reçete yazmadığını belirtti.
Armağan Çağlayan'dan kötü haber: Akciğer kanseri... Armağan Çağlayan'dan kötü haber: Akciğer kanseri... "Akciğerimde kitle tespit edildi, yüksek ihtimalle kanserli. Önümüzdeki hafta sonundan itibaren tedavi sürecine başlayacağım"
Yüz Binlerce Takipçisi Bulunan Ünlü Oyuncu Esra Dermancıoğlu Yardım İstedi! Hastalığını İlk Kez Açıkladı Ünlü Oyuncu Esra Dermancıoğlu Yardım İstedi! Hastalığını İlk Kez Açıkladı 53 yaşındaki oyuncu Esra Dermancıoğlu, son paylaşımıyla gündem oldu.
Prof. Dr. Şener'den Üçlü Virüs Uyarısı: Aralık'tan İtibaren... Prof. Dr. Şener'den Üçlü Virüs Uyarısı: Aralık'tan İtibaren... Prof. Dr. Alper Şener, "Bu sene 2 yıldır unuttuğumuz gripte rinovirüste, influenza ve RSV'de bir tırmanış başladı. Bu tırmanış trendine Kovid-19 katılmadı."