Sağlık

TTB Başkanı Şebnem Korur Fincancı Tutuklandı TTB Başkanı Şebnem Korur Fincancı Tutuklandı İstanbul'da gözaltına alınarak Ankara ya getirilen Şebnem Korur Fincancı çıkarıldığı Ankara Adliyesi 3. Sulh Ceza hakimliğince tutuklandı. 
Adaçayı Yağı faydaları neler? Adaçayı Yağı nasıl kullanılır? Kadın sağlığı için neden önemli? Adaçayı Yağı faydaları neler? Adaçayı Yağı nasıl kullanılır? Kadın sağlığı için neden önemli? Bazı esansiyel yağlar var ki stresten, enfeksiyona kadar birçok rahatsızlığa iyi geliyor. Özellikle menopoz semptomları yaşayan kadınlar için mucize yaratan yağlar bulunuyor.
Zeytin ve Zeytinyağı Faydaları Saymakla Bitmiyor Zeytin ve Zeytinyağı Faydaları Saymakla Bitmiyor Kahvaltılarda ve yemeklerin içerisinde kullanılan zeytinyağının faydaları saymakla bitmiyor. Diğer yağlara göre çok daha faydalı olan bu yağın her sabah bir kaşık içilmesi mucizevi sonuçlar sağlıyor.
Sosyetik estetikçi Sevgi Ekiyor ip askısı yaptığı hastasıyla davalık oldu Sosyetik estetikçi Sevgi Ekiyor ip askısı yaptığı hastasıyla davalık oldu Ünlü medikal estetik doktoru Sevgi Ekiyor, yaptığı estetik operasyon sonrası mahkemelik oldu. Doğan A. isimli şahıs, yapılan estetikten 2 ay geçmesine rağmen yüzünün eskisinden daha kötü hale geldiğini savunarak, ünlü cerrahtan şikayetçi oldu.
Billur Kalkavan'ın Ölümüne Neden Olan Akciğer Kanseri Belirtileri Nelerdir? Billur Kalkavan'ın Ölümüne Neden Olan Akciğer Kanseri Belirtileri Nelerdir? Billur Kalkavan'ın ölüm nedeni olan akciğer kanseri nedir, belirtileri nelerdir? İşte ünlü oyuncu Billur Kalkavan'ın ölüm sebebi olan akciğer kanserinin belirtileri...
Kontrolsüz Ağrı Kesici Kullanmak Kalp Krizi ve Felç Riskini Arttırıyor Kontrolsüz Ağrı Kesici Kullanmak Kalp Krizi ve Felç Riskini Arttırıyor Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği Başkanı Prof. Dr. Meral Kanbak: "Türkiye'de en çok satılan ilaç ağrı kesiciler fakat uzun süreli parasetamol kullanımı yüksek tansiyonu olan kişilerde kalp hastalığı ve felç riskini artırabilir.
Vücuduma Ayı Kanı Enjekte Ettireceğim Demişti! Selen Görgüzel'den Şiddet İtirafı Vücuduma Ayı Kanı Enjekte Ettireceğim Demişti! Selen Görgüzel'den Şiddet İtirafı Sünnet derisinden cilt bakımı yaptırdığını açıklayan ve şimdi de "Vücuduma ayı kanı enjekte ettirmek istiyorum."
Prof. Esin Şenol'u Ölümle Tehdit Eden Mustafa Yücel Yine Serbest Kaldı Prof. Esin Şenol'u Ölümle Tehdit Eden Mustafa Yücel Yine Serbest Kaldı Prof. Dr. Esin Davutoğlu Şenol’u alenen tehdit eden, bilim ve aşı karşıtı Mustafa Yücel, kelepçesini kırması nedeniyle koruma kararını ihlalden üç gün‘zorlama hapis cezası’ na çarptırıldı.
Eşim benimle ve kız kardeşimle aynı anda üçlü ilişki istiyor sorusuna Esra Ezmeci'den ilginç yanıt Eşim benimle ve kız kardeşimle aynı anda üçlü ilişki istiyor sorusuna Esra Ezmeci'den ilginç yanıt 36 yaşındaki uzman klinik psikolog Esra Ezmeci, sosyal medyadan gelen itiraf ve sorularla olay olmaya devam ediyor.
Hamilelere Plastik Ambalaj Uyarısı: Anne Sütünde Mikroplastiklere Rastlandı Hamilelere Plastik Ambalaj Uyarısı: Anne Sütünde Mikroplastiklere Rastlandı İtalyan bilim insanları ilk kez anne sütünde mikroplastiklere rastladı. Araştırmacılar bu maddelerin bebekler üzerindeki potansiyel sağlık etkileri konusunda büyük endişe duyduklarını belirterek, annelere ambalajlı gıdalardan ve çeşitli kozmetik ürünlerden kaçınmasını tavsiye etti.
İktidar Tepkilerin Ardından Ankara'da Devlet Hastanelerini Kapatmaktan Vazgeçti İktidar Tepkilerin Ardından Ankara'da Devlet Hastanelerini Kapatmaktan Vazgeçti Etlik Şehir Hastanesi’nin açılmasının ardından, kapatılması planlanan Sami Ulus Hastanesi, Onkoloji Hastanesi, Etlik Zübeyde Hanım Hastanesi ve Dışkapı Yıldırım Beyazıt Hastanesi’nde eşyalar geri taşınıyor.
Yurt Dışına Gitmek İçin Başvuran Hekim Sayısı 9 Ayda 2 Bine Dayandı Yurt Dışına Gitmek İçin Başvuran Hekim Sayısı 9 Ayda 2 Bine Dayandı TTB, eylül ayında 255 hekimin ‘İyi Hal Belgesi’ için başvurduğunu, 2022’nin dokuz ayında toplam başvurunun bin 938’e ulaştığını açıkladı.
Ankara'nın Tek  Onkoloji Hastanesi Kapatılıyor! Ankara'nın Tek Onkoloji Hastanesi Kapatılıyor! Yılda yaklaşık 400 bin kişiye poliklinik, 25 bin kişiye ise yataklı tedavi hizmeti veren Ankara Onkoloji Hastanesi kapatılıyor.
Athena'nın Gitaristi Hakan Özoğuz'dan Üzücü Haber; Lenfomaya Yakalandı Athena'nın Gitaristi Hakan Özoğuz'dan Üzücü Haber; Lenfomaya Yakalandı Athena grubunun ikiz kardeşlerinden Hakan Özoğuz’un lenfomaya yakalandığı bu nedenle bir süredir konserlerde yer alamadığı öne sürüldü.
Eski Vekil Haluk Pekşen'in Ölümüne Covid Aşısı Değil Balık Kılçığı Neden Olmuş Eski Vekil Haluk Pekşen'in Ölümüne Covid Aşısı Değil Balık Kılçığı Neden Olmuş Eski CHP’li vekil Haluk Pekşen’in Bodrum ve Ankara’daki iki ayrı hastanede bir ayı bulan yaşam mücadelesini kaybetmesinin ardından Covid-19 aşısı üzerinden tartışma açıldı.
Bu Balık Her Derde Deva: Palamut Yemenin Faydaları Neler? Palamut Hangi Hastalıkları Önlüyor? Bu Balık Her Derde Deva: Palamut Yemenin Faydaları Neler? Palamut Hangi Hastalıkları Önlüyor? Hasta olmamak için beslenmenize oldukça dikkat etmeniz gerekiyor. Bu sebeple kışın yenilen yiyecekler sağlık için daha büyük önem taşıyor. Palamut balığı birçok hastalık için mucizevi etkiler sağlıyor.
Hande Erçel'in 2,5 Yaşındaki Yeğeni Kanser Tedavisi Görüyor Hande Erçel'in 2,5 Yaşındaki Yeğeni Kanser Tedavisi Görüyor Oyuncu Hande Erçel'in kendisinden 2 yaş büyük olan influencer ablası Gamze Erçel ve eşi Caner Yıldırım aldıkları kötü haberle adeta yıkıldı. Hande Erçel'in 2,5 yaşındaki yeğeni Aylin Mavi Yıldırım kanser tedavisi görmeye başladı. Yürek burkan haberi canlı yayında duyuran Arto, '' Karnındaki şişkinlikten dolayı Mart ayında hastaneye gidiyorlar ve maalesef kanser tedavisi görmeye başlıyor'' ifadelerini kullandı.