Gündem

Herkes Uçağa Binecek Demişti: İstanbul Rize Uçak Biletleri Dudak Uçuklattı Herkes Uçağa Binecek Demişti: İstanbul Rize Uçak Biletleri Dudak Uçuklattı Rize-Artvin Havalimanı açılışında konuşan AKP Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, "Bu iş böyle gitmez, herkes uçağa binecek" demişti ancak bilet fiyatları şaşkınlık yarattı.
Vatandaş İsyanda: Şeytan Bile Bunların Yanında Kendinden Utanır Vatandaş İsyanda: Şeytan Bile Bunların Yanında Kendinden Utanır Çorum'da yapılan bir sokak röportajında vatandaşın söylediği "Şeytan bile görmesin yüzlerini, vallahi şeytan bile bunların yanında kendinden utanır" sözleri gündeme oturdu.
Temmuzda En Ucuz Sigara 40 TL'ye Dayanacak Temmuzda En Ucuz Sigara 40 TL'ye Dayanacak Sigara ve alkolde ÖTV tutarı yasa gereği her altı ayda bir ÜFE kadar artırıldığı temmuzda en ucuz sigara fiyatı 40 TL'ye yaklaşabilir.
AKP'li İsim O Paylaşımını Silmişti: CHP'li Özel Yeniden Gündeme Getirdi AKP'li İsim O Paylaşımını Silmişti: CHP'li Özel Yeniden Gündeme Getirdi CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel sosyal medya hesabından, AKP MKYK Üyesi Şamil Tayyar'ın CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'yla ilgili sildiği paylaşım hakkında mesaj yayınladı.
Erdoğan: Uçaklarımız Boş Gidip Geliyor Erdoğan: Uçaklarımız Boş Gidip Geliyor Erdoğan, Rize-Artvin Havalimanı açılışında açıklamalarda bulundu. Açılışa, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev de katıldı.
BAE'nin Yeni Devlet Başkanı Belli Oldu BAE'nin Yeni Devlet Başkanı Belli Oldu BAE'nin yeni devlet başkanı Şeyh Muhammed bin Zayid Al Nahyan oldu.
Ahmet Türk: Erdoğan'ın Makamını Teslim Edeceğine Dair Kuşkularım Var Ahmet Türk: Erdoğan'ın Makamını Teslim Edeceğine Dair Kuşkularım Var Eski HDP milletvekili Ahmet Türk, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçimi kaybetse bile koltuğunu teslim edeceği konusunda ciddi kuşkuları olduğunu açıkladı.
Finlandiya'dan Erdoğan'ın Sözlerine Yanıt Geldi Finlandiya'dan Erdoğan'ın Sözlerine Yanıt Geldi Finlandiya Cumhurbaşkanı Niinistö, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dikkat çeken açıklamaları ardından konuştu.
İYİ Partili Kıdık Paylaştı: Rize Havalimanı'nın Açıldığı Gün Atatürk Havalimanı'nda Yıkım İYİ Partili Kıdık Paylaştı: Rize Havalimanı'nın Açıldığı Gün Atatürk Havalimanı'nda Yıkım İBB İYİ Parti Meclis Üyesi Ali Kıdık, "Rize Havalimanı'nı açtıkları günü Atatürk Havalimanı'nı da yıktıkları gün olarak kayıtlara geçmek istiyorlar" paylaşımında bulunarak bir video yayınladı.
Erdoğan'ın Taklidini Yapan Gencin Müzik Yasağı Videosu Gündeme Oturdu Erdoğan'ın Taklidini Yapan Gencin Müzik Yasağı Videosu Gündeme Oturdu Cumhurbaşkanı Erdoğan taklitleriyle gündemden düşmeyen Muhammed Nur Nahya, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.
Resmi Onayı Beklemeden Ekmeğe Zam: 4,5 TL Oldu Resmi Onayı Beklemeden Ekmeğe Zam: 4,5 TL Oldu İTO'ya ekmeğe zam talebinde bulunan fırıncılar, resmi bir onay beklemeden fiyat artışlarına başladı.
Erdoğan Yine Sosyal Medyayı Hedef Aldı Erdoğan Yine Sosyal Medyayı Hedef Aldı Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Türk Devletleri Teşkilatı Medya ve Enformasyondan Sorumlu Bakanlar ve Üst Düzey Yetkililer 4. Toplantısı'na video mesaj gönderdi.
Emniyet'in Canan Kaftancıoğlu Tweetinin Arkasında Eski A Haber Muhabiri mi Var? Emniyet'in Canan Kaftancıoğlu Tweetinin Arkasında Eski A Haber Muhabiri mi Var? Emniyet Genel Müdürlüğü'nün resmi Twitter hesabından atılan Canan Kaftancıoğlu tweeti ardından gözler eski A Haber muhabirine çevrildi.
Nagehan Alçı: CHP'li Olacağım Yok, Sizin Mahalleye Transfer Olmaya Niyetli Değilim Nagehan Alçı: CHP'li Olacağım Yok, Sizin Mahalleye Transfer Olmaya Niyetli Değilim HaberTürk yazarı Nagehan Alçı, "Endişe etmeyin, benim CHP'li olduğum, CHP'yi destekleyeceğim falan yok. 'Sizin mahalle'ye transfer olmaya hiç niyetli değilim” dedi.
Bir Masaya Çık Tepin İstersen Vakası Daha Bir Masaya Çık Tepin İstersen Vakası Daha ABB Başkanı Mansur Yavaş'ın kendisine edilen hakaretlere cevap verdiği ve eski dönemde yapılan yolsuzlukları açıkladığı konuşma sırasında, Melih Gökçek döneminin Meclis Başkan Vekili olan Ali İhsan Ölmez sıraları yumrukladı.
Hüseyin Çevik Erdoğan'a Sert Çıktı: Erdoğan'sın Diye Faize Helalmiş Gibi Açıklama Yapamazsın Hüseyin Çevik Erdoğan'a Sert Çıktı: Erdoğan'sın Diye Faize Helalmiş Gibi Açıklama Yapamazsın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 2 milyon TL'ye kadar 10 yıl vadeli 0,99 faiz oranlı kredi açıklamasına Hüseyin Çevik tepki gösterdi.
Pakistan Uyruklular Plajda Gizlice Kadınları Görüntüledi Pakistan Uyruklular Plajda Gizlice Kadınları Görüntüledi Pakistan uyruklu iki göçmenin plajdaki kadınları gizlice kaydedip TikTok'ta paylaştığı görüntüler ortaya çıktı. Sosyal medyada tepki yağdı.