Yaşam

Nurettin Kurt Kovuldum Demişti, Hürriyet Haberinde Emekli Oldu Dedi! Nurettin Kurt Kovuldum Demişti, Hürriyet Haberinde Emekli Oldu Dedi! Uzun süredir akciğer yetmezliği tedavisi gören deneyimli adliye ve polis muhabiri Nurettin Kurt, yaşamını yitirdi. Nurettin Kurt kovuldum demesine rağmen Hürriyet gazetesi Nurettin Kurt'a dair haberinde "Emekli oldu" ifadesini kullandı.
Şevval Şahin'in Ekler Paylaşımı Dalga Konusu Oldu! Şevval Şahin'in Ekler Paylaşımı Dalga Konusu Oldu! Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin, her hareketiyle adından söz ettiriyor. Şahin, bu kez ekler tatlısına "eclair" deyince dalga konusu oldu. Şahin'in paylaşımı sosyal medyada tiye alındı.
Covid-19'un Yeni Varyantı Doğrulandı: XE Alarmı! Covid-19'un Yeni Varyantı Doğrulandı: XE Alarmı! Japonya Sağlık Bakanlığı, Covid-19'un Omicron mutasyonunun BA.1 ve BA.2 adlı alt varyantlarının çapraz mutasyonu olan 'XE' tipinin doğrulandığını duyurdu.
Rus Turist İstanbul'da Yarı Çıplak Bulundu: Korkunç Taciz İddiası Rus Turist İstanbul'da Yarı Çıplak Bulundu: Korkunç Taciz İddiası İstanbul Fatih'te Rus bir kadın parkta yarı çıplak hareketsiz bir şekilde yatarken bulundu. Rus turist, cinsel tacize uğradığını iddia etti.
Plaka ile Kartı Eşleştiren Ödeme Sistemi Plaka ile Kartı Eşleştiren Ödeme Sistemi Otomotiv sektöründe, kullanıcıların giderlerini plakaları üzerinden temassız ödemesine olanak sağlayan finansal teknoloji (Fintech) şirketi Plodsi, kullanıma sunuldu.
SON DAKİKA 11 NİSAN PAZARTESİ 2022 REYTİNG SONUÇLARI:  Alparslan Büyük Selçuklu, Survivor All Star, Yasak Elma, FOX Haber 11 Nisan Reyting: Alparslan, Survivor, Yasak Elma Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 11 Nisan 2022 Pazartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi?
Demirören Grubu, Doğum Yapan Gazeteciyi Süt İzni İster Diye İşten Attı İddiası Demirören Grubu, Doğum Yapan Gazeteciyi Süt İzni İster Diye İşten Attı İddiası Samsun'da çalışan gazeteci Irmak Gürşen Aralık Ayında anne oldu. Doğum iznini bitirdikten sonra göreve başlamayı bekleyen Gürşen, işe başlatılmadı. Gerekçe olarak da, "süt izni istersin, sahada çalışamazsın" dedikleri iddia edildi.
Babasının Vasiliğinden Kurtulan Britney Spears Üçüncü Bebeğine Hamile Babasının Vasiliğinden Kurtulan Britney Spears Üçüncü Bebeğine Hamile 13 yıl boyunca babasının vasilik yaptığı ve bu süreci geçen yıl sonlandırmayı başaran Britney Spears, hamile olduğunu duyurdu.
Survivor'da Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Dördüncü Eleme Adayı Belli Oldu! Survivor'da Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Dördüncü Eleme Adayı Belli Oldu! Survivor All Star'ın 11 Nisan Pazartesi yayınlanan bölümünde dokunulmazlık oyunu ve ada konseyi yaşandı. 4. eleme adayı olan yarışmacı yokluk adasına gitti. Peki dokunulmazlığı kim kazandı, dördüncü eleme adayı kim oldu?
LGBT+ Etkinlikleri Yapan Derneğe Kapatma Davası LGBT+ Etkinlikleri Yapan Derneğe Kapatma Davası Tarlabaşı Toplum Merkezinin düzenlediği “LGBTİ+ Öğrencileri Aile ve Okul Kıskacına Karşı Nasıl Korumalı?” başlıklı etkinliği üzerine iki ayrı kapatma davası açıldı. LGBTİ+’larla ilgili ifadeleri “müstehcenlik” olarak yer aldı.
İsmail Küçükkaya Neden Yok? İsmail Küçükkaya Nerede? İsmail Küçükkaya Neden Yok? İsmail Küçükkaya Nerede? FOX TV'nin sevilen haber programı İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programının sunucusu İsmail Küçükkaya bugün ekranlarda yoktu. Küçükkaya'yı göremeyen izleyiciler meraklandı, Küçükkaya sosyla medya hesabından paylaşım yaptı.
Beckhamların Düğün Fotoğrafları: Gelin Nicola Anne Peltz Herkesi Büyüledi Beckhamların Düğün Fotoğrafları: Gelin Nicola Anne Peltz Herkesi Büyüledi Brooklyn Beckham ve milyarder nişanlısı Nicola Anne Peltz ile rüya gibi bir törenle dünya evine girdi. Rüya gibi törenden ilk kareler geldi. Nicola Valentino Haute Couture gelinliğiyle görenleri büyüledi. Nicola'nın özel tasarım gelinliğini modacılar "Sanat eseri gibiydi" yorumları yaptı.
COVID-19 Raporu: 28 Ölüm, 6 Bin 893 Yeni Vaka COVID-19 Raporu: 28 Ölüm, 6 Bin 893 Yeni Vaka Sağlık Bakanlığı güncel koronavirüs verilerini açıkladı.
SON DAKİKA: Karadenizdeki 5,2'lik Deprem İstanbul'da Hissedildi SON DAKİKA: Karadenizdeki 5,2'lik Deprem İstanbul'da Hissedildi İstanbul'da hissedilen bir deprem meydana geldi. Depremin şiddetine ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı.
Görelilik Teorisi Gününde Einstein'ın Tüm Teorileri Görelilik Teorisi Gününde Einstein'ın Tüm Teorileri İzafiyet (Görelilik) Teorisi Gününde Einstein'ın Tüm teorilerini sizler için derledik.
A101, BİM ve ŞOK Hangi Ürünlerde İndirim Yaptı? A101, ŞOK ve BİM 12 Nisan İndirimli Ürünler Kataloğu A101, BİM ve ŞOK Hangi Ürünlerde İndirim Yaptı? A101, ŞOK ve BİM 12 Nisan İndirimli Ürünler Kataloğu Türkiye'nin perakende zinciri A101, ŞOK ve BİM indirimli ve aktüel ürünleri katalog listeleri yayınlandı.
Cüppeli Ahmet Hoca'nın Siri Mücadelesi Cüppeli Ahmet Hoca'nın Siri Mücadelesi Cüppeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü'nün, dijital asistan siri ile yaşadığı mağduriyeti anlattığı video sosyal medyada gündem oldu.