Medya

FETÖ'cü alçaklardan ABD Başkanı Biden'a ihanet mektubu: Gülen'in hastalığı panik yarattı FETÖ'cü alçaklardan ABD Başkanı Biden'a ihanet mektubu: Gülen'in hastalığı panik yarattı Fethullahçı Terör Örgütünün, içindeki derin çatlağı gidermek için ABD Başkanı Joe Biden’a Türkiye’yi şikayet eden ve Biden’dan medet umduğunu gösteren bir mektup yazdığı ortaya çıktı
19 Haziran 2024 reyting sonuçları: İskoçya İsviçre, Almanya Macaristan, Hırvatistan Arnavutluk 19 Haziran 2024 reyting sonuçları: İskoçya İsviçre, Almanya Macaristan, Hırvatistan Arnavutluk Medyafaresi.com reyting son dakika haberleri: 19 Haziran 2024 reyting sonuçları belli oldu. Dün akşam Türk televizyonlarında yayınlanan programların izlenme oranları dikkat çekiyor. Peki reyting nedir? Ratingler nasıl ölçülür? İzlenme oranları ne anlama geliyor? Türkiye'nin en çok izlenen dizileri hangileri? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Adalet Bakanı Tunç'a tepki büyüyor: İmam Buhari'ye de soruşturma açılacak mı? Adalet Bakanı Tunç'a tepki büyüyor: İmam Buhari'ye de soruşturma açılacak mı? TBMM Başkanvekili Gülizar Biçer Karaca, dalet Bakanı Yılmaz Tunç'un, 'Yer6' adlı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar nedeniyle YouTuber Diamond Tema hakkında yakalama kararı çıkarılması üzerine yapılan eleştirileri yanıtlarken yaptığı "ifade özgürlüğünün kısıtlanabileceği” açıklamasına karşılık, Anayayasa'yı işaret etti.
İrem Hattat'tan Gülse Birsel'e ilginç öneri: Romantik bir otelde üç gün yeter... İrem Hattat'tan Gülse Birsel'e ilginç öneri: Romantik bir otelde üç gün yeter... 10haber sitesinde yazan ünlü cinsel sağlık uzmanı İrem Hattat Gülse Birsel'in 50 yaş sonrası ilişkilere dair tespitlerine itiraz ediyor. Bakın İrem Hattat Gülse Birsel ve eşine neden romantik bir otel tavsiyesinde bulunuyor?
NOW TV'nin yeni bombası: Şakir Paşa Ailesi dizi oluyor NOW TV'nin yeni bombası: Şakir Paşa Ailesi dizi oluyor MedYapım yeni yayın döneminde Now için 'Şakir Paşa Ailesi' dizisini çekecek. Dizinin hazırlıkları devam ediyor.
Oğuzhan Uğur'dan şeriatı eleştirdiği için linç edilen Diamond Tema'ya destek Oğuzhan Uğur'dan şeriatı eleştirdiği için linç edilen Diamond Tema'ya destek "Adalet suçu bırakıp, suçu kimin işlediğine odaklanıyorsa, hesap sormak yerine kimlik soruyorsa… "
Erdoğan'ı küplere bindiren vekil... Konu: Partinin geleceği Erdoğan'ı küplere bindiren vekil... Konu: Partinin geleceği Erdoğan'ı küplere bindiren vekil... Konu: Partinin geleceği..Oda tv Hürrem Elmasçı yazdı
Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş arasındaki gerginlik sosyal medyaya sıçradı Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş arasındaki gerginlik sosyal medyaya sıçradı Milliyet Gazetesi yazarı Zafer Şahin, İstanbul ve Ankara büyükşehir belediye başkanları Ekrem İmamoğlu ile Mansur Yavaş arasındaki “hesaplaşmanın” başladığını iddia etti.
Pınar Sabancı annesinin hastalığını anlatırken gözyaşlarını tutamadı Pınar Sabancı annesinin hastalığını anlatırken gözyaşlarını tutamadı tv100 ekranlarında Cansu Canan ile Yüz Yüze Sohbet programının son konuğu Pınar Sabancı oldu. Sabancı, mutluluk ve kendini iyi hissetmek üzerine önemli bilgiler paylaştı. Sabancıların gelini olan ünlü psikolog annesinin rahatsızlığı hakkında konuşurken gözyaşlarına hakim olamadı.
18 Haziran 2024 reyting sonuçları: Türkiye Gürcistan maçı zirvede, Arda Güler reytingleri de salladı 18 Haziran 2024 reyting sonuçları: Türkiye Gürcistan maçı zirvede, Arda Güler reytingleri de salladı Medyafaresi.com reyting son dakika haberleri: 18 Haziran 2024 reyting sonuçları belli oldu. Dün akşam Türk televizyonlarında yayınlanan programların izlenme oranları dikkat çekiyor. Peki reyting nedir? Ratingler nasıl ölçülür? İzlenme oranları ne anlama geliyor? Türkiye'nin en çok izlenen dizileri hangileri? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
AKP kaynakları: 9. Yargı paketinde casusluk suçu yeniden tanımlanacak AKP kaynakları: 9. Yargı paketinde casusluk suçu yeniden tanımlanacak Basına, sosyal medyaya yasak gelmesi veya görüşünü açıklayanın “etki ajanı” olarak değerlendirmesine yönelik bir tanımlama pakette yok!"
NOW Haber Sunucusu Gülbin Tosun'dan Yeniden Refahçılara Bahçeli tepkisi: Size mi kaldı? NOW Haber Sunucusu Gülbin Tosun'dan Yeniden Refahçılara Bahçeli tepkisi: Size mi kaldı? MHP heyetinin Yeniden Refah Partisi'ni ziyareti sırasında yaşanan ilginç bir diyalog, sosyal medyada gündem olurken NOW sunucusu Gülbin Tosun o diyaloglara sert tepki gösterdi
TFF’nin 613 kişilik ballı Almanya gezisinin hesabını kim soracak? TFF’nin 613 kişilik ballı Almanya gezisinin hesabını kim soracak? “Almanya gezisinin maliyetinin TFF'den karşılanmasını kabul eden futbol yazarlarının bu davranışı etik dışı"
Adnan Oktar örgütünün siyaset ve medya ayağı kimler? Adnan Oktar örgütünün siyaset ve medya ayağı kimler? Sözcü yazarı Aytunç Erkin, gazeteci İpek Özbey’in suç örgütlüğünden tutuklanan Adnan Oktar ve grubunu irdelediği Dragos adlı kitabından bazı ifadelere dikkat çekti.
Erdoğan'ın uçağındaki gazetecilerin güncel listesi: Hangi yandaş gazeteciler uçaktan aforoz edildi? Erdoğan'ın uçağındaki gazetecilerin güncel listesi: Hangi yandaş gazeteciler uçaktan aforoz edildi? Ertuğrul Özkök İmamoğlu'nun uçağındaki gazetecileri ifşa ederek büyük tartışma başlatmıştı. Bu kez de Erdoğan'ın uçağındaki gazetecilerin listesini açıkladı.
17 Haziran 2024 reyting sonuçları: Avusturya Fransa, Belçika Slovakya, Romanya Ukrayna, Turnike 17 Haziran 2024 reyting sonuçları: Avusturya Fransa, Belçika Slovakya, Romanya Ukrayna, Turnike Medyafaresi.com reyting son dakika haberleri: 17 Haziran 2024 reyting sonuçları belli oldu. Dün akşam Türk televizyonlarında yayınlanan programların izlenme oranları dikkat çekiyor. Peki reyting nedir? Ratingler nasıl ölçülür? İzlenme oranları ne anlama geliyor? Türkiye'nin en çok izlenen dizileri hangileri? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Ali İhsan Varol Alfapetek yarışmasıyla tv100 ekranlarında Ali İhsan Varol Alfapetek yarışmasıyla tv100 ekranlarında tv100 yepyeni ve çok konuşulacak bir yarışma programıyla izleyicileri ekrana kilitleyecek. Ekranların sevilen ismi Ali İhsan Varol alışkanlık yaratacak yeni bir yarışma programıyla hafta içi her gün artık tv100 ekranlarında olacak. Taptaze, çekişmeli bir muhabbet... Doyasıya eğlence Alfapetek'te olacak. Alfapetek 1 Temmuz'dan itibaren tv100'de!