Gündem

Ortalık Birbirine Girdi! Survivor İkincisi Adem, Acun Ilıcalı'yı... Ortalık Birbirine Girdi! Survivor İkincisi Adem, Acun Ilıcalı'yı... Survivor 2022 All Star'da Nisa Bölükbaşı ile finale kalan ve yarışmayı ikinci olarak tamamlayan Adem Kılıçcı, Acun Ilıcalı'yı sosyal medyada takipten çıkardı. Kılıçcı, konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.
Ümit Özdağ'dan Nihat Doğan'a: Evrimin Ara Halkası Ümit Özdağ'dan Nihat Doğan'a: Evrimin Ara Halkası 2023 seçimlerinde HDP'den aday olabileceğini belirten Nihat Doğan, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ için de "Yaptığı söylemler ve eylemler toplumu bölüyor" ifadelerini kullandı.
Sedat Peker'den şimdi de Emir Sarıgül'e Ağır Sözler: Bak Kardeşim... Sedat Peker'den şimdi de Emir Sarıgül'e Ağır Sözler: Bak Kardeşim... Organize suç örgütü lideri Sedat Peker bu kez de Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül hakkında bir paylaşımda bulundu.
Milli Piyango Ve Sayısal Lotodaki Şaibeye CHP'li Atila Sertel'den İlginç Yorum! Milli Piyango Ve Sayısal Lotodaki Şaibeye CHP'li Atila Sertel'den İlginç Yorum! CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, Varlık Fonu tarafından 2020 yılı ağustos ayında Sisal-Şans ortak grubuna devredilen şans oyunlarının iki yıldır denetlenmediğini belirterek, "Sanki bilinçli olarak denetimden kaçılıyormuş izlenimi uyanıyor" dedi.
Karakol Klibine Yapılan Saldırılara Mabel Matiz'den Açıklama Geldi! Karakol Klibine Yapılan Saldırılara Mabel Matiz'den Açıklama Geldi! 'Karakol' isimli şarkısına çektiği klibi yobazlar tarafından hedef gösterilen Mabel Matiz'den ilk açıklama geldi.
Cübbeli Ahmet, İsmailağa Tarikatine Büyük Tepki Gösterdi! Cübbeli Ahmet, İsmailağa Tarikatine Büyük Tepki Gösterdi! 'Cübbeli Ahmet' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, İsmailağa cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu'nun cenazesine ilişkin, "Herkes başladı 'Kim Mehdi' demeye" dedi.
Özgür Demirtaş'tan Yobaz Akit'e Tokat Gibi Yanıt: Paçavra Özgür Demirtaş'tan Yobaz Akit'e Tokat Gibi Yanıt: Paçavra Ekonomist Prof. Dr. Özgür Demirtaş, Akit Gazetesi'nin kendisi hakkında "Hadi oradan Özgür Demirtaş, zoruna mı gitti koçum?" başlığı taşıyan haberi sosyal medya üzerinden paylaşarak muhafazakar kesime seslendi.
Pınar Gültekin Cinayeti: Yakılarak Öldürüldüğünde Henüz Yaşıyordu Pınar Gültekin Cinayeti: Yakılarak Öldürüldüğünde Henüz Yaşıyordu Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı, Pınar Gültekin’in katili Cemal Metin Avcı’ya verilen haksız tahrik indirimine ve kardeşi Mertcan Avcı’nın beraatine itiraz etmişti. Başsavcının itiraz gerekçeleri ortaya çıktı.
Memur ve Emekli Maaşında Zam Oranı Ne Olacak? Gözler Erdoğan'da Memur ve Emekli Maaşında Zam Oranı Ne Olacak? Gözler Erdoğan'da Asgari ücrete yapılan ara zammın ardından devlet memurları, sözleşmeliler ve memur emeklileri de 4 Temmuz'da açıklanacak haziran ayı enflasyon rakamlarına odaklandı.
İstanbul Havalimanında Büyük Pizza 530 TL, Bira 150 TL İstanbul Havalimanında Büyük Pizza 530 TL, Bira 150 TL Havalimanlarındaki restoranlar yüksek fiyatlarıyla dikkatleri üzerinde toplamaya devam ediyor. İstanbul Havalimanı'ndan paylaşılan fotoğraflarda, büyük boy pizzanın 530 liraya kadar yükselmesi sosyal medyanın gündeminde yer edindi.
Haliç Köprüsünde Hareket Halindeki Metrobüs Alev Aldı! Haliç Köprüsünde Hareket Halindeki Metrobüs Alev Aldı! Haliç köprüsü üzerinde seyir halindeki bir metrobüsün motor kısmı aniden alev aldı. Metrobüsten yolcular son anda indirildi, yangın söndürüldü.
Survivor Şampiyonu Nisa Neden Linç Yedi? Survivor Şampiyonu Nisa Neden Linç Yedi? 6 ay önce başlayan Survivor All Star'da Adem'le finale kalan Nisa, en fazla SMS'i alarak şampiyon oldu. Kısa sürede sosyal medyada gündem olan Nisa'nın şampiyonluğu hak etmediğini söyleyen binlerce kullanıcı "Yatarak şampiyonluk olmaz" dedi.
AKP'deki Çatlak Gittikçe Büyüyor! Hüseyin Çelik: Kral Çıplak AKP'deki Çatlak Gittikçe Büyüyor! Hüseyin Çelik: Kral Çıplak AKP'nin kurucularından olan Prof. Dr. Hüseyin Çelik, Bülent Arınç'ın 'kral çıplak' sözlerine destek verdi. Çelik, ‘altılı masa’daki beş partinin CHP’yle ittifak kurmasının ardından AKP'lilerin "şapkasını önüne alıp düşünmesi" gerektiğini vurguladı.
MasterChef Yarışmacısı Mert Emre Keçeci, İlk Günden Jürileri Çok Kızdırdı! MasterChef Yarışmacısı Mert Emre Keçeci, İlk Günden Jürileri Çok Kızdırdı! 1 Temmuz akşamında başlayan MasterChef programına katılan Mert Emre Keçeci ilk programdan dikkat çekti. Yemeğin sosyolojik boyutlarıyla ilgilendiğini söyleyen Keçeci'ye Danilo Zanna, "Levrek fileto sosunu sosyoloji olarak nasıl değerlendiriyorsun?" diye sorunca olanlar oldu.
SON DAKİKA 1 Temmuz 2022 Cuma Reyting Sonuçları: Masterchef Türkiye, Kasaba Doktoru, Fox Ana Haber 1 Temmuz Reyting Sonuçları: Masterchef Türkiye, Kasaba Doktoru, Fox Ana Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 1 Temmuz 2022 Cuma günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi?
Bakan Vahit Kirişci'den Skandal Sözler: Kadın ve Erkek Eşitliğinden Söz Etmek Doğru Değil Bakan Vahit Kirişci'den Skandal Sözler: Kadın ve Erkek Eşitliğinden Söz Etmek Doğru Değil Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, kadın çiftçilerin desteklendiği ‘Tarımın Kadın Yıldızları’ projesinin tanıtımında, “Asla kadın erkek eşitliğinden söz etmenin doğru olmadığını” söyledi.
Mabel Matiz Klibi İçin RTÜK'ten Telefon Geldi! Mabel Matiz Klibi İçin RTÜK'ten Telefon Geldi! Ünlü şarkıcı Mabel Matiz'in son yayınlanan 'Karakol' isimli şarkısı için RTÜK Üyesi İlhan Taşcı, şarkının klibiyle ilgili "RTÜK, Mabel Matiz'in son şarkısı için tek tek tüm müzik kanallarını arayarak 'yayınlamamalarını' yoksa olacaklar konusunda aba altından sopa gösterdi" dedi.