Gündem

Aykut Erdoğdu Twittera Düşen Videoda Eşi Tuba Torun İçin Ne Dedi? Tuba Torun Kimdir? Aykut Erdoğdu Twittera Düşen Videoda Eşi Tuba Torun İçin Ne Dedi? Tuba Torun Kimdir? CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu’nun eski eşi, bir konuşma kaydı paylaştı. “Eski eşim Aykut Erdoğdu’nun Tuba Torun ile ilişkisini öğrendikten hemen sona, Aykut Erdoğdu beni Tuba ile ilişkisi olmadığına ikna etmeye çalışırken 50 kişi ile yatmış dedi." diyen eski eşin videosu olay oldu.
AKP'li Metin Külünk'ten LGBTİQA+ Bireyler İçin Skandal Sözler AKP'li Metin Külünk'ten LGBTİQA+ Bireyler İçin Skandal Sözler LGBTİQA+'ları hedef alan AKP'li Külünk, "Eşcinselliği ve cinsiyetsizliği tercih etmek insan hakkı değildir. LGBT benzeri yapılar toplumun temel taşı olan aile kurumunu yıpratmakta ve yozlaştırmakta, fiziki ve ruhsal açıdan sağlıklı bireylerin ve nesillerin yetişmesinin önüne set çekmektedir" dedi.
#MadinaGhawsiTutuklansın Afgan Kadından Türklere Çirkin Hakaretler #MadinaGhawsiTutuklansın Afgan Kadından Türklere Çirkin Hakaretler Afganistan uyruklu Madina Ghawsi isimli sosyal medya kullanıcısı, paylaştığı videolarda Türkiye'ye ve Türk halkına yönelik skandal ifadeler kullandı. Afgan Ghawsi'nin Türk halkına hakaretler yağdırdığı videoları, sosyal medyada büyük tepki çekti. #MadinaGhawsiTutuklansın etiketi TT oldu.
EYT, Vergi İndirimi, Genel Af: AKP'den Seçime Doğru Her Şeye Af Hazırlığı EYT, Vergi İndirimi, Genel Af: AKP'den Seçime Doğru Her Şeye Af Hazırlığı Seçimlere giden süreçte Emeklilikte Yaşa Takılanlar'ın (EYT) taleplerini karşılaması, kamu bankalarına olan borçların faizlerini silmesi ve akaryakıtta vergiyi indirmesi beklenen iktidarın, genel af çıkarabileceği de öne sürüldü. Cumhuriyet'in 100. yılında bir genel af neden olmasın?
Sabah'a Göre Almanya'da Kriz var: Karneyle Makarna, Klimaya Derece Sınırı Sabah'a Göre Almanya'da Kriz var: Karneyle Makarna, Klimaya Derece Sınırı Türkiye enflasyon oranları, gıda ve konut artışları tartışılmaya devam ederken Sabah gazetesi “Avrupa'da kriz! Karneyle makarna, sırayla kiralık ev, klimaya derece sınırı…” başlıklı haber yayımladı.
HDP'nin Kazandığı İllerde Yüzde 75 Kılıçdaroğlu Diyor HDP'nin Kazandığı İllerde Yüzde 75 Kılıçdaroğlu Diyor BUPAR, HDP’nin birinci olduğu beş ilde çalışma yaptı. Seçimin ikinci tura kalması durumunda “Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu ikinci turda yarışırsa kime oy verirsiniz” sorusuna, katılımcıların yüzde 75.5’i Kemal Kılıçdaroğlu'nu seçti.
20. İstanbul LGBTİQA+ Onur Yürüyüşü Öncesi Yollar Trafiğe Kapatılacak! 20. İstanbul LGBTİQA+ Onur Yürüyüşü Öncesi Yollar Trafiğe Kapatılacak! İstanbul LGBTİQA+ Onur Yürüyüşü Komitesi, 26 Haziran Pazar günü saat 17.00’de İstanbul Beyoğlu’ndaki Sıraselviler Caddesi’ne çağırdı. Valilik kararıyla metro da Taksim, Şişhane istasyonlarında durmayacak.
AKP’de Değişim Başlıyor: Kabine Revizyonu Bekleniyor AKP’de Değişim Başlıyor: Kabine Revizyonu Bekleniyor İktidara yakın Türkiye gazetesinde, "2023 seçimleri için hazırlıkların sürdüğü AKP’de sonbahar aylarında kapsamlı bir kabine ve parti yönetimi değişikliğine gidilebileceği konuşuluyor. Olağanüstü kongre olabileceği de iddialar arasında yer alıyor.
Mahsun Kırmızıgül'ün Sahnesinde Polis Müziği Kesti! Mahsun Kırmızıgül'ün Sahnesinde Polis Müziği Kesti! Bodrum Yalıkavak'ta sahneye çıkan türkücü Mahsun Kırmızıgül'ün canlı müzik yapması engellendi ve polis sesi kapattı. Kırmızıgül, engellenince müzik sistemine gerek olmadığını açıkladı ve şarkılarını söylemeye devam etti.
Erdoğan'a Hakaret Ettiği İddiasıyla Tekme Tokat Dövdüler! Erdoğan'a Hakaret Ettiği İddiasıyla Tekme Tokat Dövdüler! Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde kardeş olduğu iddia edilen iki kişiden biri, sokak ortasında Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan'a küfür ettiği gerekçesiyle çevredekiler tarafından dövüldü.
CHP'li Milletvekili'nin Eski Eşi İle Olan Telefon Kaydı, Hastanelik Etti! CHP'li Milletvekili'nin Eski Eşi İle Olan Telefon Kaydı, Hastanelik Etti! Eski eşiyle telefon kayıtları ortaya çıkan Aykut Erdoğdu, aynı gece hastaneye kaldırılarak "Eşimden yaşattıklarım için özür diliyorum" ifadelerini kullandı.
Sedat Peker Bombaladı: Ne Yandaş Medya Ne Muhalif Medya Bu Haberi Yazıyor! Sedat Peker Bombaladı: Ne Yandaş Medya Ne Muhalif Medya Bu Haberi Yazıyor! Organize suç örgütü liderliği suçlamasıyla kırmızı bültenle aranan ve Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) bulunan Sedat Peker, BAE'nin açıklama yasağı nedeniyle basın danışmanı olduğu belirtilen Emre Olur'un Twitter hesabından yeni paylaşımlar yaptı.
SON DAKİKA 25 Haziran 2022 Cumartesi Reyting Sonuçları: Survivor, Güldür Güldür Show, Fox Ana Haber 25 Haziran Reyting Sonuçları: Survivor, Güldür Güldür, Fox Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 25 Haziran 2022 Cumartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi?
Devlet Kız Öğrenci Yurdunda Ahlak Bekçiliği Rezilliği! Devlet Kız Öğrenci Yurdunda Ahlak Bekçiliği Rezilliği! Amasya devlet kız öğrenci yurdunda skandal bir olay yaşandı. Yurt görevlileri koridorlara ahlak duyurusu astı. Duyuruda kızların erkekler ile yurt etrafında vedalaşmaması, kılık kıyafetlerine dikkat etmeleri istendi.
AKP Kurmaylarının Asgari Ücrette Zam Beklentisi: 5 Bin TL AKP Kurmaylarının Asgari Ücret Beklentisi: 5 Bin TL . AKP kurmaylarının net asgari ücretin 5 bin lira civarında olmasını bekledikleri aktarıldı.
TikTok Lideri Sarıgül Atina'da Türk bayrağı açtı! TikTok Lideri Sarıgül Atina'da Türk bayrağı açtı! Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Atina'daki Yunanistan Parlamentosu önünde Türk bayrağı açtı. Barışa Gel Miçotakis...
LGS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? MEB Bakanı Açıkladı! LGS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? MEB Bakanı Açıkladı! Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, bir çok öğrencinin beklediği açıklamayı yaptı. Sınav sonuçlarının açıklanacağı 30 Haziran'da merkezi sınavla öğrenci alacak ortaöğretim kurumlarının kontenjanları da belli olacak.