Çağla Öksüz cagla.oksuz@gmail.com@

Baştan Aşağıya Beyaz Giyinmek: 2018 Kışının Yeni Trendi

Öncelikle trendi doğru uygulamak için; vücut şeklinize ve cilt altı tonunuza dikkat etmelisiniz.

Kışın genellikle koyu renkler tercih ederiz. Ancak bu yıl işler biraz farklılaştı, siyah ve kahve renklerinden sıkılanlara alternatif bir renk trendleşti… 2018 yılı yükselişte olan renkler arasında şüphesiz beyaz renk.

Bu kış açık renklere,  masumiyetin ve asaletin rengi beyaz renge bir dönüş başladı.

Desktop5

Sezon başında beyaz çizme ve bot’un  trendleşmesi,  ton sur ton akımının da eşlik etmesi ile baştan aşağıya beyaz giyinmek kış sezonunun yükselen trendleri arasına girmeyi başardı. Birçok marka ‘White is the new black’ sloganları ile beyaz renk modasına vurgu yapmaya başladı bile.

Peki Beyaz giyinmenin püf noktaları nelerdir? Sezonda öne çıkan beyaz giyim kombinleri nelerdir?

Desktop6

Öncelikle trendi doğru uygulamak için;  vücut şeklinize ve cilt altı tonunuza dikkat etmelisiniz. Beyaz renk vücut kusurlarını maalesef fazlasıyla göstermekte, bu nedenle kıyafet seçiminde kusurlarınızı kapatan ve vücudunuzda beğendiğiniz bölgelerinizi öne çıkaracak kıyafetleri giyinmenizi öneririm.

Desktop3

Beyaz renkte bu sezon en sık tercih edilen tonlar genelde griye kaçan ve kirli beyaz olarak da bilinen beyazlar, fildişi renkleri, ekru ve nude renkler olarak geçen çok açık bej tonlarıdır. Sizler cilt alt tonunuza göre, sıcak cilt alt tonuna sahip olanlar; ekru, çok açık bej ve fildişi renklerini , soğuk cilt alt tonuna sahip olan kişiler ise griye kaçan beyaz ve kırık beyaz tonlarını tercih etmesini öneririm.

Desktop4

Peki bu sezon gardrobunuza yatırım yapacağınız olmazsa olmaz beyaz renk parçalar neler?

Beyaz kaşe palto ya da beyaz fake kürk,  beyaz yün kazak ( boğazlı kazak favorilerimden, ancak zevkinize göre v yaka ya da bisiklet yaka tercih edebilirsiniz),  beyaz çizme, beyaz bere.

Sizlerde kombinlerinizi benim ile paylaşabilir, sorularınızı buradan, mail ya da sosyal medya hesaplarımdan bana iletebilirsiniz. 

Çağla Öksüz

www.caglaoksuz.com

https://www.instagram.com/crllcgla/

 

Diğer Yazıları

En Çok Okunan Haberler
Son dakika: Fatih Portakal neden hastanelik oldu? Sağlık durumu nasıl?1Fatih Portakal neden hastanelik oldu? Sağlık durumu nasıl?
Acun Ilıcalı Zuhal Topal'ın programına isyan etti: Acil son verin!2Acun Ilıcalı Zuhal Topal'ın programına isyan etti: Acil son verin!
Fuhuş çetesinin eline düştüm paylaşımı yapan kadını polis kurtardı3Fuhuş çetesinin eline düştüm paylaşımı yapan kadını polis kurtardı
Arda Turan taciz iddialarını yalanlamıştı! Gizli tanık ortaya çıktı4Arda Turan taciz iddialarını yalanlamıştı! Gizli tanık ortaya çıktı
Al Jazeera: Cemal Kaşıkçı başkonsolosun önünde 7 dakikada parçalandı5Al Jazeera: Cemal Kaşıkçı 7 dakikada parçalandı
Cemal Kaşıkçı'ya ait olduğu iddia edilen korkunç fotoğraflar ortaya çıktı6Cemal Kaşıkçı'ya ait olduğu iddia edilen korkunç fotoğraflar ortaya çıktı
16 Ekim 2018 Salı reyting sonuçları: Kadın, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, FOX Ana Haber716 Ekim reyting sonuçları: Kadın mı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz mı?
Erdoğan pankart açan ODTÜ'lü öğrencilerle görüştü8Erdoğan pankart açan ODTÜ'lü öğrencilerle görüştü
Cemal Kaşıkçı cinayetinde tüm şüpheler eski su kuyusu ve kapalı garajda9Cemal Kaşıkçı cinayetinde tüm şüpheler eski su kuyusu ve kapalı garajda
Demet Şener eşinin yasak aşkına savaş açtı!10Demet Şener eşinin yasak aşkına savaş açtı!