Spor

10 Haziran 2024 reyting sonuçları: Yalan, Survivor, Müge Anlı, Polonya Türkiye 10 Haziran 2024 reyting sonuçları: Yalan, Survivor, Müge Anlı, Polonya Türkiye Medyafaresi.com reyting son dakika haberleri: 10 Haziran 2024 reyting sonuçları belli oldu. Dün akşam Türk televizyonlarında yayınlanan programların izlenme oranları dikkat çekiyor. Peki reyting nedir? Ratingler nasıl ölçülür? İzlenme oranları ne anlama geliyor? Türkiye'nin en çok izlenen dizileri hangileri? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Beyaz Futbol’da kim gitti kim kaldı Beyaz Futbol’da kim gitti kim kaldı Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programından ayrılacağını duyuran Ahmet Çakar’la anlaşma sağlandı. Ertem Şener, Rasim Ozan, Abdulkerim Durmaz da programa devam edecek.
Sözleri gündem olmuştu: Acun Ilıcalı'dan Aziz Yıldırım açıklaması Sözleri gündem olmuştu: Acun Ilıcalı'dan Aziz Yıldırım açıklaması Fenerbahçe'de 3. kez başkanlığa seçilen Ali Koç'un yönetim kurulu listesinde yer alan Acun Ilıcalı, Aziz Yıldırım ile ilgili yeni bir açıklama yaptı. Ilıcalı, "Aziz Yıldırım, Ali Koç ile canlı yayına çıksın 'Ben hiçbir şey bilmiyorum' diyeceğim" sözlerine açıklık getirdi.
Acun Ilıcalı: Bulunduğunuz şartlarda mutlu olmayı bilin, Fenerbahçe'yi sevin Acun Ilıcalı: Bulunduğunuz şartlarda mutlu olmayı bilin, Fenerbahçe'yi sevin Fenerbahçe'nin yeni yöneticisi Acun Ilıcalı, Ali Koç'un başkanlık seçimini kazanmasının ardından ilk duygularını paylaştı.
NOW TV’den flaş açıklama: Doğan Şentürk o teklifi kabul etmedi, yayın iptal oldu NOW TV’den flaş açıklama: Doğan Şentürk o teklifi kabul etmedi, yayın iptal oldu Fenerbahçe'de kongre öncesi Ali Koç ile Aziz Yıldırım'ın dün akşam NOW TV'ye çıkacakları ilan edildi ancak yayın saati geldiğinde program iptal edildi. İki isim daha sonra Habertürk'e çıktı.
Ali Koç ve Aziz Yıldırım, canlı yayında kozlarını paylaştı Ali Koç ve Aziz Yıldırım, canlı yayında kozlarını paylaştı Borçlar, sportif başarısızlık, Mourinho ve “FETÖ’cü Baronlar” tartışması; Ali Koç ve Aziz Yıldırım, canlı yayında kozlarını paylaştı
Aziz Yıldırım adaylıktan çekilecek mi? Aziz Yıldırım adaylıktan çekilecek mi? Son dakika haberi... Fenerbahçe Genel Kurulu'ndaki konuşmasında "demokratik bir ortam yok" diyerek Kongre'den ayrılan Aziz Yıldırım, açıklama yaptı.
Fenerbahçe'de tarihi gün: Aziz Yıldırım protesto edip stattan ayrıldı Fenerbahçe'de tarihi gün: Aziz Yıldırım protesto edip stattan ayrıldı Fenerbahçe’de Kongre üyeleri Genel Kurul'u yönetmek üzere Vefa Küçük'ü seçti; Yıldırım destekçileri tepki gösterdi
Survivor’da Merve Aydın elendi: Survivor 6 Haziran düello gecesinde neler yaşandı? Survivor’da Merve Aydın elendi: Survivor 6 Haziran düello gecesinde neler yaşandı? Survivor'da iki şampiyon ve iki finalistin eleme adayı olduğu pota gerçekleşti. Birinci turda Atakan Nefise düellosundan çıkan isim Atakan oldu. Seda Merve düellosunda ise rakibini 5-4 mağlup eden isim Seda oldu. Merve ve Nefise finali gerçekleşti. Nefise Merve finalinde elenen isim MERVE oldu. MERVE AYDIN yarışmaya veda etti.
Acun Ilıcalı'dan Aziz Yıldırım hakkında 10 Milyonluk dava Acun Ilıcalı'dan Aziz Yıldırım hakkında 10 Milyonluk dava Fenerbahçe'de başkanlık seçimleri geri sayım sürerken Acun Ilıcalı ile Aziz Yıldırım arasındaki tartışmada yeni bir gelişme yaşandı. Ilıcalı, kendisine yönelik sözleri nedeniyle Yıldırım hakkında suç duyurusunda bulundu ve 10 milyon TL'lik tazminat davası açtı.
Fenerbahçe'de Ana de Armas iddiası Fenerbahçe'de Ana de Armas iddiası Fenerbahçe’de Jose Mourinho’nun takıma başına getirilmesinin ardından başlayan tanıtım faaliyetleri hız kesmeden devam ediyor
Aziz Yıldırım'ın FETÖ suçlamasına Acun Ilıcalı'nın amcasından yanıt geldi Aziz Yıldırım'ın FETÖ suçlamasına Acun Ilıcalı'nın amcasından yanıt geldi Fenerbahçe hafta sonu kongreye gidiyor. Kongre öncesinde taraflar arasında kılıçlar çekildi. Aziz Yıldırım, Ali Koç'un listesinde bulunan Acun Ilıcalı için FETÖ suçlamasında bulundu. Ilıcalı'nın amcası eski AK Parti milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı tv100'ün gündem belirleyen programlarından Kübra Par ile Farklı Görüşte Yıldırım'ın iddialarına yanıt verdi. "Gereği yapılacak" diyen amca Ilıcalı, "öyle iftirayı atıp kurtulacak hali yok." ifadelerini kullandı.
Survivor All Star'dan dönen Aleyna Kalaycıoğlu Galatasaraylı yıldız ile aşka koştu Survivor All Star'dan dönen Aleyna Kalaycıoğlu Galatasaraylı yıldız ile aşka koştu Survivor All Star yarışmasından tanınan Aleyna Kalaycıoğlu, son dönemlerde özel hayatıyla gündeme gelmeye devam ediyor.
4 Haziran 2024 Reyting sonuçları: Bahar, Survivor, Mehmed Fetihler Sultanı, Müge Anlı 4 Haziran 2024 Reyting sonuçları: Bahar, Survivor, Mehmed Fetihler Sultanı, Müge Anlı Hangi yapım zirveye adını yazdırdı? İşte reyting sonuçları...
Acun Ilıcalı'dan Aziz Yıldırım'ın iddialarına yanıt! Acun Ilıcalı'dan Aziz Yıldırım'ın iddialarına yanıt! Fenerbahçe'de Ali Koç'un yeni yönetim kurulu listesine giren Acun Ilıcalı, Aziz Yıldırım'ın kendisi hakkındaki iddialarına cevap verdi. Ilıcalı, "Aziz Yıldırım bu iddiaların bir tanesini ispat etsin, beni bir daha buralarda görmeyeceksiniz" dedi.
Bir sevindi gündemi değiştirdi: Nazlıcan İrem Köroğlu kimdir Bir sevindi gündemi değiştirdi: Nazlıcan İrem Köroğlu kimdir Filenin Sultanları'nın dün ABD'yi devirdiği maçta sevinen Türk taraftar Nazlıcan İrem Köroğlu'nun göğsü açıldı. Olay sosyal medyanın gündemine otururken çok sayıda kullanıcı kadının kim olduğunu merak etti. Odatv genç kadın Nazlıcan İrem Köroğlu'nu araştırdı.
Acun Ilıcalı'dan tv100'deki Az Önce Konuştum programında Fenerbahçe ile ilgili Flaş açıklamalar Acun Ilıcalı'dan tv100'deki Az Önce Konuştum programında Fenerbahçe ile ilgili Flaş açıklamalar Candaş Tolga Işık'la Az Önce Konuştum programına konuk olan Acun Ilıcalı gündeme oturan açıklamalarda bulundu. Ali Koç'a verilen destekleri söyleyen Acun Ilıcalı, "Murat Ülker Ali Koç'u tam anlamıyla destekliyor. O kadar destekliyor ki Sevgili Özgür Murat Ülker için çok önemli bir isim, o ismi vermesi demek ‘Ben oradayım çocuklar’ demek" ifadelerini kullandı