Spor

12 Mart 2024 reyting sonuçları: Bahar, Survivor, Esra Erol 12 Mart 2024 reyting sonuçları: Bahar, Survivor, Esra Erol Medyafaresi.com reyting son dakika haberleri: 12 Mart 2024 reyting sonuçları açıklandı. Dün akşam Türk televizyonlarında yayınlanan programların izlenme oranları dikkat çekiyor. Peki reyting nedir? Ratingler nasıl ölçülür? İzlenme oranları ne anlama geliyor? Türkiye'nin en çok izlenen dizileri hangileri? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
11 Mart 2024 reyting sonuçları: Kızıl Goncalar reytinglerin zirvesinde, Survivor All Star peşinde 11 Mart 2024 reyting sonuçları: Kızıl Goncalar reytinglerin zirvesinde, Survivor All Star peşinde Medyafaresi.com reyting son dakika haberleri: 11 Mart 2024 reyting sonuçları açıklandı. Dün akşam Türk televizyonlarında yayınlanan programların izlenme oranları dikkat çekiyor. Peki reyting nedir? Ratingler nasıl ölçülür? İzlenme oranları ne anlama geliyor? Türkiye'nin en çok izlenen dizileri hangileri? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
10 Mart 2024 reyting sonuçları: Survivor All Star, Yargı, Teşkilat, Kirli Sepeti 10 Mart 2024 reyting sonuçları: Survivor All Star, Yargı, Teşkilat, Kirli Sepeti Medyafaresi.com reyting son dakika haberleri: 10 Mart 2024 reyting sonuçları açıklandı. Dün akşam Türk televizyonlarında yayınlanan programların izlenme oranları dikkat çekiyor. Peki reyting nedir? Ratingler nasıl ölçülür? İzlenme oranları ne anlama geliyor? Türkiye'nin en çok izlenen dizileri hangileri? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Acun Ilıcalı çılgına döndü, canlı yayına bağlandı, resmen yalvardı Acun Ilıcalı çılgına döndü, canlı yayına bağlandı, resmen yalvardı konuştu. Türk futbolu ile ilgili açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı'nın tavsiyeleri ve sözleri sosyal medyada gündem oldu.
Nagihan Karadere diskalifiye mi olacak? Acun Ilıcalı konuşurken ağladı: Şoktayım Nagihan Karadere diskalifiye mi olacak? Acun Ilıcalı konuşurken ağladı: Şoktayım Survivor'ın en iddialı isimlerinden Nagihan Karadere'nin dizindeki sakatlık ciddi bir boyuta ulaştı. Günlerdir adada olmayan Nagihan'ın diskalifiye olup olmayacağı merak ediliyordu. Konseyde gözyaşlarını tutamayan Nagihan gündemde.
Göksel gerçekleşmeyen Beşiktaş Konseri için konuştu: Buhar olan parayı ben de merak ediyorum Göksel gerçekleşmeyen Beşiktaş Konseri için konuştu: Buhar olan parayı ben de merak ediyorum Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, stadyumda yapılması planlanan fakat gerçekleşmeyen konser için Göksel hakkında açıklamalarda bulunmuştu. Ünlü sanatçı Göksel, kendisi hakkında söylenen bu sözlere cevap verdi.
9 Mart 2024 reyting sonuçları: Gönül Dağı, Survivor, NOW Haber, Kardeşlerim 9 Mart 2024 reyting sonuçları: Gönül Dağı, Survivor, NOW Haber, Kardeşlerim Medyafaresi.com reyting son dakika haberleri: 9 Mart 2024 reyting sonuçları açıklandı. Dün akşam Türk televizyonlarında yayınlanan programların izlenme oranları dikkat çekiyor. Peki reyting nedir? Ratingler nasıl ölçülür? İzlenme oranları ne anlama geliyor? Türkiye'nin en çok izlenen dizileri hangileri? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında. Total'de reyting listesinin ilk sırasında Kızılcık Şerbeti, ikinci sırada Yalı Çapkını, üçüncü sırada ise Esra Erol'da yer aldı.
Uğur Dündar’dan TFF’ye dikkat çeken Fenerbahçe tepkisi Uğur Dündar’dan TFF’ye dikkat çeken Fenerbahçe tepkisi Gazeteci Uğur Dündar, Fenerbahçe’nin Belçika takımı Union Saint-Gilloise'yi 3-0 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından TFF’nin yapmış olduğu paylaşıma tepki gösterdi.
Eda Erdem heykeli erkeğe benzetilen Pınar Öktem: Sorun ışıktan kaynaklandı Eda Erdem heykeli erkeğe benzetilen Pınar Öktem: Sorun ışıktan kaynaklandı Fenerbahçeli voleybolcu Eda Erdem'in 'erkeğe' benzetilen heykeli tartışma yarattı. Heykeltıraş Pınar Öktem, sorunun ışıktan kaynaklandığını söyledi
Survivor'da olay var: Berna ile Yunus Emre neden kavga etti? Survivor'da olay var: Berna ile Yunus Emre neden kavga etti? Survivor All Star'da bu sezon kaos hiç bitmiyor. Tansiyonun hep çok yüksek olduğu yarışmaya bu defa Berna ve Yunus Emre'nin kavgası damga vurdu. Berna'yı sakinleştirmek için araya Hakan girince sinirler iyice gerildi. Yeni bölüm fragmanındaki o anlar sosyal medyanın gündemine oturdu.
Icardi 8 Mart Kadınlar Günü için saçını pembeye boyadı: Wanda Nara'ya aşkın olayım mesajı Icardi 8 Mart Kadınlar Günü için saçını pembeye boyadı: Wanda Nara'ya aşkın olayım mesajı Galatasaray'ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi, eşi Wanda Nara'nın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü, "Kadınım, yoldaşım, sırdaşım, hayatımın aşkı" diyerek kutladı.
7 Mart 2024 reyting sonuçları: İnci Taneleri, Survivor, Hudutsuz Sevda 7 Mart 2024 reyting sonuçları: İnci Taneleri, Survivor, Hudutsuz Sevda Medyafaresi.com reyting son dakika haberleri: 7 Mart 2024 reyting sonuçları açıklandı. Dün akşam Türk televizyonlarında yayınlanan programların izlenme oranları dikkat çekiyor. Peki reyting nedir? Ratingler nasıl ölçülür? İzlenme oranları ne anlama geliyor? Türkiye'nin en çok izlenen dizileri hangileri? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Koç'un restoranı Galatasaray'lı yöneticilerin yemek yemesine izin vermedi Koç'un restoranı Galatasaray'lı yöneticilerin yemek yemesine izin vermedi Galatasaray gitti Beşiktaş'ı İnönü'de 1-0 yendi... derbiye 'sarı lacivertli salıncakta sallanan Kartal' paylaşımı damga vurdu.
Survivor'da kim elendi? Adaya veda eden isim şaşırtmadı, zaten gitmek istiyordu Survivor'da kim elendi? Adaya veda eden isim şaşırtmadı, zaten gitmek istiyordu Survivor All Star'da tavuk sote ve makarna ödülünde fark geldi. Eleme adayları; Mustafa Kemal, Yaman, Batuhan ve Hakan düelloya çıktı. Adaya veda eden yarışmacı belli oldu. İşte detaylar...
6 Mart 2024 reyting sonuçları: Kuruluş Osman, Survivor, Sandık Kokusu, NOW Haber 6 Mart 2024 reyting sonuçları: Kuruluş Osman, Survivor, Sandık Kokusu, NOW Haber Medyafaresi.com reyting son dakika haberleri: 6 Mart 2024 reyting sonuçları açıklandı. Dün akşam Türk televizyonlarında yayınlanan programların izlenme oranları dikkat çekiyor. Peki reyting nedir? Ratingler nasıl ölçülür? İzlenme oranları ne anlama geliyor? Türkiye'nin en çok izlenen dizileri hangileri? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
5 Mart 2024 reyting sonuçları: Bahar, Survivor, Mehmed Fatihler Sultanı 5 Mart 2024 reyting sonuçları: Bahar, Survivor, Mehmed Fatihler Sultanı Medyafaresi.com reyting son dakika haberleri: 5 Mart 2024 reyting sonuçları açıklandı. Dün akşam Türk televizyonlarında yayınlanan programların izlenme oranları dikkat çekiyor. Peki reyting nedir? Ratingler nasıl ölçülür? İzlenme oranları ne anlama geliyor? Türkiye'nin en çok izlenen dizileri hangileri? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
4 Mart 2024 reyting sonuçları: Kızıl Goncalar, Survivor, Kudüs Fatihi 4 Mart 2024 reyting sonuçları: Kızıl Goncalar, Survivor, Kudüs Fatihi Medyafaresi.com reyting son dakika haberleri: 4 Mart 2024 reyting sonuçları açıklandı. Dün akşam Türk televizyonlarında yayınlanan programların izlenme oranları dikkat çekiyor. Peki reyting nedir? Ratingler nasıl ölçülür? İzlenme oranları ne anlama geliyor? Türkiye'nin en çok izlenen dizileri hangileri? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.