Spor

17 Aralık 2022 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Hırvatistan Fas, Kardeşlerim 17 Aralık 2022 Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Hırvatistan Fas, Kardeşlerim Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 17 Aralık 2022 Cumartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında
Dünyanın en iyi 3. Takımı Hırvatistan: Fas'ı 2-1 devirdi Dünyanın en iyi 3. Takımı Hırvatistan: Fas'ı 2-1 devirdi Fas'ı 2-1 mağlup eden Hırvatistan, 2022 Dünya Kupası'nı üçüncülükle tamamlandı. Dünya dördüncüsü olan Fas ise turnuva tarihinde derece yapan ilk Afrika takımı oldu.
Cansu Özbay Korkuttu! Acı İçinde Yerde Kaldı Gözyaşlarına Hâkim Olamadı Cansu Özbay Korkuttu! Acı İçinde Yerde Kaldı Gözyaşlarına Hâkim Olamadı Vakıfbank'ta milli oyuncu Cansu Özbay talihsiz bir sakatlık geçirdi. Gözyaşlarını tutamayan Cansu'nun sakatlığını gören taraftarlar büyük üzüntü yaşadı.
14 Aralık 2022 Reyting Sonuçları: Fransa Fas, FOX Haber, Kuruluş Osman, Esra Erol 14 Aralık 2022 Reyting Sonuçları: Fransa Fas, FOX Haber, Kuruluş Osman, Esra Erol Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 14 Aralık 2022 Çarşamba günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
13 Aralık 2022 Reyting Sonuçları: Arjantin Hırvatistan, FOX Haber, Esra Erol, Ben Bu Cihana Sığmazam 13 Aralık 2022 Reyting Sonuçları: Arjantin Hırvatistan, FOX Haber, Esra Erol, Ben Bu Cihana Sığmazam Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 13 Aralık 2022 Salı günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
10 Aralık 2022 Reyting Sonuçları: İngiltere Fransa, Fas Portekiz, Kardeşlerim 10 Aralık 2022 Reyting Sonuçları: İngiltere Fransa, Fas Portekiz, Kardeşlerim Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 10 Aralık 2022 Cuma günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Arjantinli Julian Alvarez'in öğretmen sevgilisi Maria Emilia Ferrero güzelliğiyle nefes kesti Arjantinli Julian Alvarez'in öğretmen sevgilisi Maria Emilia Ferrero güzelliğiyle nefes kesti Arjantin Milli Futbol Takımı 22 yaşındaki forveti Julian Alvarez'in spor hayatında yakaladığı başarı, aşk hayatına etki etti.
9 Aralık 2022 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Hollanda Arjantin, Hırvatistan Brezilya 9 Aralık 2022 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Hollanda Arjantin, Hırvatistan Brezilya Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 9 Aralık 2022 Cuma günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Izabel Goulart sevgilisi Kevin Trapp'e destek için Brezilya tribününde Izabel Goulart sevgilisi Kevin Trapp'e destek için Brezilya tribününde Almanya milli takımının kalecisi Kevin Trapp'in nişanlısı Izabel Goulart, Brezilya tribününde boy gösterdi.
Faslı Futbolcu Achraf Hakimi'nin eşi Hiba Abouk Güzelliğiyle Büyüledi Faslı Futbolcu Achraf Hakimi'nin eşi Hiba Abouk Güzelliğiyle Büyüledi 24 yaşındaki genç futbolcu Achraf Hakimi, Fas milli futbol takımında sağ bek mevkiinde yer almakta.
6 Aralık 2022 Reyting Sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam, Fas İspanya, Portekiz İsviçre, FOX Haber 6 Aralık 2022 Reyting Sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam, Fas İspanya, Portekiz İsviçre, FOX Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 6 Aralık 2022 Salı günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
5 Aralık 2022 Reyting Sonuçları: Esra Erol, Yasak Elma, Dünya Kupası 5 Aralık 2022 Reyting Sonuçları: Esra Erol, Yasak Elma, Dünya Kupası Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 5 Aralık 2022 Pazartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
4 Aralık 2022 Reyting Sonuçları: Yargı, Fransa Polonya, İngiltere Senegal Dünya Kupası 4 Aralık 2022 Reyting Sonuçları: Yargı, Fransa Polonya, İngiltere Senegal Dünya Kupası Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 4 Aralık 2022 Pazar günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Lionel Messi Maradona'yı Geride Bıraktı, 1000'inci Maçında 789. Golünü Attı Lionel Messi Maradona'yı Geride Bıraktı, 1000'inci Maçında 789. Golünü Attı Lionel Messi, kulüp ve milli takım kariyerinde 1000. maçına çıkarak önemli bir başarıya imza attı.
3 Aralık 2022 Reyting Sonuçları: Arjantin Avustralya, Kardeşlerim, FOX Haber 3 Aralık 2022 Reyting Sonuçları: Arjantin Avustralya, Kardeşlerim, FOX Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 3 Aralık 2022 Cumartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
FETÖ’cü Hakan Şükür yüzünden TRT Spor Spikeri Alper Bakırcıgil’in başı derde girdi FETÖ’cü Hakan Şükür yüzünden TRT Spor Spikeri Alper Bakırcıgil’in başı derde girdi TRT Spor’da yayınlanan Kanada-Fas maçının spikeri Alper Bakırcıgil, Dünya Kupası tarihindeki en erken golü FETÖ’cü Hakan Şükür’ün attığını hatırlatmasının ardından ikinci yarıda yayından alındı. TRT kaynakları, Bakırcıgil’in kurum tarafından uyarıldığını ve işine devam ettiğini belirtti
Yine Rahat Durmadı! Hırvat Güzel Yürek Hoplattı Yine Rahat Durmadı! Hırvat Güzel Yürek Hoplattı Katar'da gerçekleşen Dünya Kupası'nda heyecan gruplarda oynanan son maçlarla devam ederken, Hırvatistan ile Belçika Ahmad bin Ali Stadyumu'nda karşı karşıya geldi.