Kadın

RTÜK Başkan Yardımcısı Merve Dizdar'ı hedef aldı: Önce ülkene saygı duymayı bileceksin RTÜK Başkan Yardımcısı Merve Dizdar'ı hedef aldı: Önce ülkene saygı duymayı bileceksin RTÜK Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu, Cannes Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü alan Merve Dizdar'ı hedef aldı.
Merve Dizdar en iyi kadın oyuncu ödülüyle sosyal medyayı ayağa kaldırdı Merve Dizdar en iyi kadın oyuncu ödülüyle sosyal medyayı ayağa kaldırdı Nuri Bilge Ceylan'ın yönettiği 'Kuru Otlar Üzerine' filminde rol alan Merve Dizdar, Cannes Film Festivali'nde 'en iyi kadın oyuncu' ödülünü almaya hak kazandı. Dizdar'ın ödülü almasının ardından sosyal medyada destek ve tebrik mesajları yağdı.
Cannes Film Festivalinde en iyi kadın oyuncu ödülü Merve Dizdar'a verildi Cannes Film Festivalinde en iyi kadın oyuncu ödülü Merve Dizdar'a verildi Fransa'da düzenlenen dünyaca ünlü Cannes Film Festivali'nde, Nuri Bilge Ceylan'ın yönettiği 'Kuru Otlar Üzerine' filminde rol alan Merve Dizdar, 'en iyi kadın oyuncu' ödülünü almaya hak kazandı. Merve Dizdar, törende yaptığı konuşmada 'Hayatı için savaşan ve birçok zorluğun üstesinden gelen birini' oynadığını ifade etti.
Evli kuzenini kendi evinde ağırladı: Müge Anlı'da yasak ilişki detayları Evli kuzenini kendi evinde ağırladı: Müge Anlı'da yasak ilişki detayları Müge Anlı 17 yaşındaki Melisa'nın kuma olarak, evli ve 2 çocuk babası kuzeni tarafından kaçırıldığını anımsatıp son gelişmeyi duyurdu. Melisa'nın babaannesine teslim edildiğini belirten Müge Anlı, kaçıran kişinin Melisa'nın annesi Emine Hanım'ın hala oğlu olduğunu söyledi. Fakat canlı yayında ekran başındakileri şaşırtan bir iddia ortaya atıldı. Programa görüntülü bağlanan bir akraba ''Kızının evli kuzeniyle görüştüğünü annesi biliyordu!'' dedi.
4 karısıyla beraber Türkiye'nin geleceğine oy veren Arap olay yarattı 4 karısıyla beraber Türkiye'nin geleceğine oy veren Arap olay yarattı Yurtdışında oy kullanmak için sıraya giren bir erkek ve beraberinde eşi olduğu iddia edilen 4 çarşaflı kadının fotoğrafı sosyal medyada gündem oldu.
Tecavüz sanığı Musa Orhan bu kez Farah Zeynep Abdullah'a tazminat davası açtı Tecavüz sanığı Musa Orhan bu kez Farah Zeynep Abdullah'a tazminat davası açtı Batman'da intihar eden İpek Er'in bıraktığı mektupla kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu yazdığı Musa Orhan, oyuncu Farah Zeynep Abdullah'a bir kez daha 'hakaret' davası açtı.
AKP'li kanaat önderi Tuğçe Kazaz: Erdoğan LGBT'yi desteklese el üstünde tutardınız AKP'li kanaat önderi Tuğçe Kazaz: Erdoğan LGBT'yi desteklese el üstünde tutardınız Eski manken Tuğçe Kazaz, Erdoğan'ı öven yeni bir video yayınladı. Kazaz, CHP'yi hedef alarak "Erdoğan LGBT'yi desteklese, CHP'nin yaptıklarını yapsa el üstünde taşırdınız" ifadelerini kullandı.
Simge Sağın'dan itiraf: Aşkın Olayım'ı söylerken Icardi aklımdan çıkmıyor Simge Sağın'dan itiraf: Aşkın Olayım'ı söylerken Icardi aklımdan çıkmıyor Galatasaray'ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi ile özdeşleşen 'Aşkın Olayım' şarkısının sahibi Simge Sağın katıldığı bir programda Arjantinli yıldızla ilgili bir konuştu.
Seçim çalışması yapan CHP'li kadınlara saldırdılar: Sizi bu ülkede yaşatmayacağız Seçim çalışması yapan CHP'li kadınlara saldırdılar: Sizi bu ülkede yaşatmayacağız Kütahya’da kurulan bir semt pazarında seçim çalışması yapmak için stant kuran CHP’lilere dün sözlü ve fiziki saldırıda bulundular. Saldırıya uğrayan CHP’liler darp raporu alarak saldırganlardan şikâyetçi oldu.
Şarkıcı Hatice, AKP'ye oy veren Tuğba Ekinci'nin Dekoltesini Görünce Sesiz Kalamadı Şarkıcı Hatice, AKP'ye oy veren Tuğba Ekinci'nin Dekoltesini Görünce Sesiz Kalamadı Sosyal medyada her konuda paylaşım yapan ve son olarak da seçim konusunda sessiz kalmayan şarkıcı Tuğba Ekinci dekolteli pozlarını paylaşıp siyaset yorumlarında bulundu.
Kadın düşmanı Hüda Par açıkladı: Kadınları böyle sahiplendireceklermiş Kadın düşmanı Hüda Par açıkladı: Kadınları böyle sahiplendireceklermiş 6284 sayılı kanuna ilişkin talepleri ile eleştirilerin hedefi olan HÜDA PAR'ın Genel İdare Kurulu Üyesi Aynur Sülün, tepki çeken bir açıklama daha yaptı. Kanunda daha ahlâki bir düzenlemeye gidilmesi gerektiğini savunan Sülün: “İki tarafın da hakları gözetilmeli. Erkeğin de mağdur olmasına mahal vermeyecek şekilde olmalı" dedi
Bir Zamanlar Çukurova'nın Züleyha’sı Hilal Altınbilek dekolteli elbisesiyle İtalya’yı salladı! Bir Zamanlar Çukurova'nın Züleyha’sı Hilal Altınbilek dekolteli elbisesiyle İtalya’yı salladı! Güzelliği ve oyunculuğu ile büyük beğeni toplayan Hilal Altınbilek İtalya’da konuk olduğu bir programda göğüs ve bacak dekolteli elbisesiyle ilgi odağı oldu. Cesur pozlarını sosyal medya hesabından paylaşan Altınbilek, hayranlarından da tam not aldı.
Ünlü İsimlerden Meclis'e Giren HÜDA PAR Tepkisi Ünlü İsimlerden Meclis'e Giren HÜDA PAR Tepkisi Yasemin Kay Allen, Nazlı Sabancı ve Hande Doğandemir gibi ünlü isimler 14 Mayıs'ta gerçekleşen seçimlerle HÜDA PAR'ın Meclis'e girmesine sosyal medya hesaplarından tepki gösterdi.
Sibel Kekilli'yi sokakta gören tanıyamıyor: Sibel Kekilli son hali olay oldu Sibel Kekilli'yi sokakta gören tanıyamıyor: Sibel Kekilli son hali olay oldu Fatih Akın'ın "Duvara Karşı" filmiyle adını duyuran Sibel Kekilli'nin son görüntüsü ortaya çıktı. Türk takipçilerinden gelen çirkin yorumlar yüzünden paylaşımlarını Türkiye'ye kapatan ünlü oyuncunun son halini görenler "Yıllara meydan okuyor" demekten kendini alamadı.
Big Brother yıldızı Monica Sirianni'nin feci ölümü: 37 yaşındaydı... Big Brother yıldızı Monica Sirianni'nin feci ölümü: 37 yaşındaydı... 37 yaşındaki İtalyan televizyon yıldızı Monica Sirianni, bir anda yere yığılarak yaşamını yitirdi.
Şeyma Subaşı'nın Gelinliğinin Fiyatı Dudak Uçuklattı Şeyma Subaşı'nın Gelinliğinin Fiyatı Dudak Uçuklattı Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile evlenen Şeyma Subaşı'nın gelinliğin fiyatı dudak uçuklattı.
AK Partili Özlem Zengin'den Ece Üner'e dikkat çeken 6284 yanıtı AK Partili Özlem Zengin'den Ece Üner'e dikkat çeken 6284 yanıtı AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, 6284 sayılı yasa tartışmalarıyla ilgili konuştu. Bir dönem yaptığı "Çok yalnız hissediyorum" çıkışına da açıklık getiren Zengin, yaptığı seslenişin dışarıya dönük bir sesleniş olduğunu belirterek "Benim arzu ettiğim şey; kendi aramızda konuştuğumuz şeyi aslında arkadaşlarımızın daha sesli dile getirmeleri" dedi. Zengin açıklamasının devamında "Ve ayrıca da sürekli bu konular üzerinden de artık bir kuyuya düşüyormuş gibi hissediyorum" dedi.