Kadın

Vahşi Taliban'dan Kadınlara Burka Zorunluluğu Vahşi Taliban'dan Kadınlara Burka Zorunluluğu Afganistan'ı yöneten Taliban, kadınların vücudun tamamını örten burka giymeden sokağa çıkmalarını yasakladı.
Bergüzar Korel Yaşadığı İlginç Olayı Anlatarak Ateş Püskürdü: Beni Deli Ediyor Bergüzar Korel Ateş Püskürdü: Beni Deli Ediyor Üç çocuk annesi Bergüzar Korel, geçtiğimiz yıl dünyaya gelen kızı Leyla'yla yürüyüş yaparken yaşadığı olayı sosyal medya hesabından yayınlayarak isyan etti.
Siyahi ve Eşcinsel Karine Jean-Pierre Beyaz Saray Sözcüsü Oldu Siyahi ve Eşcinsel Karine Jean-Pierre Beyaz Saray Sözcüsü Oldu ABD Başkanı Joe Biden, Karine Jean-Pierre'in Beyaz Saray Sözcüsü olarak atandığını açıkladı. Beyaz Saray’da ilk kez siyahi ve eşcinsel olduğunu saklamayan bir kadın Sözcü oldu.
Gelin ve Damat Düğün Dansını Abartınca... Gelin ve Damat Düğün Dansını Abartınca... Gelin ve damadın düğün sırasında yaptığı cinsel içerikli hareketlere davetliler de alkış tutarak eşlik etti
Bir Kadının Gizlice Görüntüsünü Kaydeden 3 Yabancı Uyruklu Şahıs Kameralara Böyle Yansıdı Bir Kadının Gizlice Görüntüsünü Kaydeden 3 Yabancı Uyruklu Şahıs Kameralara Böyle Yansıdı Mersin'de bir vatandaş kadınların gizlice videosunu çeken yabancı uyruklu erkeklerin tacizi kameralara yansıdı.
Asiye'nin Katilinden Şok İfade: Kendimi Kaybettim Asiye'nin Katilinden Şok İfade: Kendimi Kaybettim 19 yaşındaki Asiye Nur Atalay'ı öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan Ümit K., sorgulanmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğüne getirildi. Şüphelinin ifadesi herkesi şoke etti.
Asiye'yi Katleden Saldırgan Yakalandı Asiye'yi Katleden Saldırgan Yakalandı Esenler'de 19 yaşındaki Asiye Nur Atalay'ı öldürdüğü belirlenen Ümit Karakoyun yakalandı.
Ankara'da Sultan Irmak'ın Şüpheli Ölümü: Başından Vurulmuş Halde Bulundu Ankara'da Sultan Irmak'ın Şüpheli Ölümü: Başından Vurulmuş Halde Bulundu Ankara 28 yaşındaki Sultan Irmak'ın şüpheli ölümünü konuşuyor. Irmak'ın, başından vurulmuş bir halde cansız bedeni bulundu. Olayla ilgisi olduğu değerlendirilen bir kişi gözaltına alındı. Polis o sırada evde bulunan 2 şüpheliyi arıyor.
İstanbul'da Bankanın Kadınlar Tuvaletinde Gizli Kamera Skandalı! İstanbul'da Bankanın Kadınlar Tuvaletinde Gizli Kamera Skandalı! İstanbul’da bir bankanın kadınlar tuvaletinde gizli kamera bulundu. Kadınlar tuvaletine yerleştirilen gizli kamerayla aylarca kadın çalışanların müstehcen görüntülerinin ele geçirildiği ortaya çıktı.
İrem Derici Derin Yırtmacıyla Nefes Kesti! İrem Derici Derin Yırtmacıyla Nefes Kesti! Ünlü şarkıcı İrem Derici sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımdaki derin yırtmacı ile herkesi mest etti.
Gülşen'in Dekolteli Lacivert Kıyafeti Dikkat Çekti: Böyle Daha Güzelsin Gülşen'in Dekolteli Lacivert Kıyafeti Dikkat Çekti: Böyle Daha Güzelsin Sahne kıyafetleri ile eleştirilerin odak noktasında olan Gülşen, son tercih ettiği lacivert uzun elbisesi ile dikkat çekti. Gülşen'e sevenlerinden pek çok yorum geldi.
Mia Doshi Prichard İçkisine İlaç Katıldığı Gece Dehşeti Yaşadı Mia Doshi Prichard İçkisine İlaç Katıldığı Gece Dehşeti Yaşadı 17 Ocak 2020 akşamı Mia Doshi Prichard arkadaşlarıyla dışarı çıkıp sıradan bir Cuma akşamı geçirmeyi planlıyordu. Hayatını değiştirecek bir gece yaşayacağını bilmiyordu.
Estetik Yaptıran Oyuncu Lila Gürmen Sesini Kaybetti Estetik Yaptıran Oyuncu Lila Gürmen Sesini Kaybetti Ünlü Oyuncu Lila Gürmen, estetik amaçlı yaptırdığı göğüs ameliyatında sesini kaybettiğini iddia etti ve hastaneye tazminat davası açtı.
İYİ Parti: Kadınlar Gündüz Bile Güvencede Hissedemiyorlar İYİ Parti: Kadınlar Gündüz Bile Güvencede Hissedemiyorlar Antalya'da iş arkadaşı Figen K.'ye şiddet uygulayan Erkan Şahin, adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı Konuyla ilgili İYİ Parti: Ülkemizde, fikirleri nedeniyle, hukuksuz bir şekilde masum insanlar tutuklu kalırken söz konusu kadına şiddet olunca hemen salıveriliyorlar. Açıklamasını yaptı.
Modanın Oscar'ı Met Galası'nda Ünlülerin Giydiği Kıyafetler Modanın Oscar'ı Met Galası'nda Ünlülerin Giydiği Kıyafetler Her yıla özel bir konsept belirleyen Met Gala'nın bu sene belirlediği konsept 'Gilded Glamour' oldu. Yaldızlı Çağ olarak adlandırılan konsepte gelen ünlülerin kıyafetleri gündem oldu.
Jansowah'ın Eski Nişanlısı Dehşet Saçtı! Zorla Kaçırıp Darp Etti Jansowah'ın Eski Nişanlısı Dehşet Saçtı! Zorla Kaçırıp Darp Etti Geçtiğimiz Aralık ayında klip çekimi için İstanbul'a gelen Jansowah mahlaslı şarkıcı Güler Selçuk'u havaalanından adeta kaçıran Furkan Akan, Selçuk'u eve götürüp defalarca darp etti.
YouTuber Nurgül Türk Afrika Gezisinde Taciz Edildi YouTuber Nurgül Türk Afrika Gezisinde Taciz Edildi YouTube'da seyahat kanalı olan ünlü Youtuber Nurgül Türk, Afrika seyahatinde tacize uğradığı anları paylaştı.