Kadın

Deprem kayıp olanları Müge Anlı ve Esra Erol bulsun Deprem kayıp olanları Müge Anlı ve Esra Erol bulsun Sabah gazetesi Yüksel Aytuğ’dan ilginç bir çıkış geldi. Aytuğ, depremde kaybolanların bulunması için Müge Anlı ve Esra Erol’un devreye girmesi çağrısı yaptı.
Depremden sonra Kayıp 1000 Çocuk Tarikat ve Cemaatlerin Elinde mi? Depremden sonra Kayıp 1000 Çocuk Tarikat ve Cemaatlerin Elinde mi? Depremin ilk günlerinden bu yana sahada çalışanlar, kayıp depremzede çocuk sayısının 1000’e yaklaştığını öne sürüyor
Veda Mektubu dizisinde Rabia Soytürk'ün ateşli dansı olay oldu Veda Mektubu dizisinde Rabia Soytürk'ün ateşli dansı olay oldu Başrollerini genç oyuncular Rabia Soytürk ve Emre Kıvılcım'ın paylaştığı Veda Mektubu dizisi hızlı başladı. Veda Mektubu 1. bölümde Rabia Soytürk’ün iddialı dansı sosyal medyayı salladı.
Veda Mektubu Alanur, Nurgül Yeşilçay Kimdir? Nurgül Yeşilçay Kaç Yaşında ve Nereli? Veda Mektubu Alanur, Nurgül Yeşilçay Kimdir? Nurgül Yeşilçay Kaç Yaşında ve Nereli? Nurgül Yeşilçay, Veda Mektubu dizisinde Alanur karakteri ile ekranlara geri dönecek. Ekranların tanınan yüzlerinden biri olan Nurgül Yeşilçay oyunculuk kariyerinde 1998 yılından beri aktif olarak rol alıyor.
Apollon Tapınağı ve Athena Tapınağı’nda müstehcen fotoğraf skandalı Apollon Tapınağı ve Athena Tapınağı’nda müstehcen fotoğraf skandalı Bir ajansın Aydın'daki Apollon Tapınağı ile Athena Tapınağı'nda erotik fotoğraflar çektiği, bu fotoğrafları da merkezi Amerika'da bulunan ve ücretli giriş yapılan sitede yayımladığı ortaya çıktı.
Kayserisporlu Welliton karısı Rafaela Carvalho'ya 6 yıl boyunca dehşeti yaşatmış Kayserisporlu Welliton karısı Rafaela Carvalho'ya 6 yıl boyunca dehşeti yaşatmış Daha önce Spor Toto Süper Lig'de forma giyen ve son olarak Novorizontino'da top koşturduktan sonra futbolu bırakan Welliton'un eski eşi Rafaela Carvalho'dan bir paylaşım geldi. Carvalho, Welliton ile birlikte yaşadıkları dönemde futbolcunun kendisine yoğun fiziksel şiddet uyguladığını iddia etti
Kızılcık Şerbeti dizisindeki imam nikahı sahnesine tepki yağdı: Senaryoyu gözden geçirin Kızılcık Şerbeti dizisindeki imam nikahı sahnesine tepki yağdı: Senaryoyu gözden geçirin Show TV ekranlarında yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisinin dün akşam yayınlanan bölümündeki bir sahnede sevgilisi Umut'a kaçmaya çalışan Nursema karakteri, tanımadığı bir kişiyle zorla imam nikâhı kıyılarak evlendirildi.
Türkiye'de 3 ay kalınca daralma yaşayan Şevval Şahin'den tepkilere ilginç yanıt Türkiye'de 3 ay kalınca daralma yaşayan Şevval Şahin'den tepkilere ilginç yanıt 2018 Türkiye güzeli model Şahin, Armağan Çağlayan’ın programında söylediği "Türkiye'de 3 ay kaldığımda bana bir daralma geliyor" cümlesi ile tepki çekmişti. Şahin, eleştirilere cevap verdi.
Aile Bakanlığı'nın kimsesiz çocukları verdiği Tarikatçıların WhatsApp yazışmaları ortaya çıktı Aile Bakanlığı'nın kimsesiz çocukları verdiği Tarikatçıların WhatsApp yazışmaları ortaya çıktı Kahramanmaraş depreminden sonra Sakarya’ya yerleşen 9 çocuğun, İsmailağa Cemaati’ne bağlı yatılı Kur’an kursuna verildiği ortaya çıkmıştı.
Kızılcık Şerbeti'nde Nursema'ya Zorla İmam Nikahı Kıydılar Kızılcık Şerbeti'nde Nursema'ya Zorla İmam Nikahı Kıydılar Kızılcık Şerbeti dizisi dün akşam yayınlanan bölümünde 'sevgilisi Umut'a kaçmaya çalışan Nursema, tanımadığı bir kişiyle zorla imam nikâhı kıyılarak evlendirilme' sahnesi tepki topladı.
Kızılcık Şerbeti Yeni Bölüm Öncesi Büyük Kriz Kızılcık Şerbeti Yeni Bölüm Öncesi Büyük Kriz Show TV ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden beri yoğun ilgiyle takip edilen Kızılcık Şerbeti 16. Bölüm öncesinde büyük bir kriz ortaya çıktı.
Paris Hilton, 15 Yaşındayken İki Ayrı Erkek Tarafından İstismara Uğramış Paris Hilton, 15 Yaşındayken İki Ayrı Erkek Tarafından İstismara Uğramış ABD’li televizyon yıldızı Paris Hilton, 15 yaşında uğradığı istismar olaylarını anlattı. Biri öğretmeni olmak üzere iki ayrı kişi tarafından istismara uğradığını anlatan Hilton, yaşadıklarını, “hafızasından yıllarca sildiğini” söyledi.
Kızının ameliyat parasıyla kaçan vicdansız baba Müge Anlı'nın tepesini attırdı Kızının ameliyat parasıyla kaçan vicdansız baba Müge Anlı'nın tepesini attırdı Eşi Doğan Köse'nin kızının ameliyat parasını aldığını belirten Merve Hanım, Müge Anlı'dan yardım istedi. Kayınpederi, genç kadının "Eşimin borçları vardı kredi çektim.
Oyuncu Farah Zeynep Abdullah'tan Kısa ve Net Soru: Çadırlar Nerede? Oyuncu Farah Zeynep Abdullah'tan Kısa ve Net Soru: Çadırlar Nerede? Oyuncu Farah Zeynep Abdullah, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Hatay'a bir türlü çadır ulaşmadığına dikkat çekerek "Çadırlar nerede?" sorusunu sordu.
Kimsesiz çocukların devlete ihtiyacı var, tarikatlara değil! Kimsesiz çocukların devlete ihtiyacı var, tarikatlara değil! Sosyal hizmet uzmanı Kahraman Eroğlu, “Depremde kimsesiz ve refakatçisiz kalmış çocukların hangi ilde, hangi yuvalarda olduğu tek tek açıklanmalı” derken Eğitim İş Genel Başkanı Kadem Özbay ise "Çocukların devlete ihtiyacı var tarikatlara değil!" ifadelerini kullandı.
Sosyetik Soho House İstanbul'un çay eşliğinde depremzedelere atkı bere örme davetine tepki yağdı Sosyetik Soho House İstanbul'un çay eşliğinde depremzedelere atkı bere örme davetine tepki yağdı İstanbul’da özel üyelere hizmet veren sosyal kulüp Soho House’un depremzedelere yardım için hazırladığı ‘menü’ topa tutuldu. Üyelerini sıcak çay eşliğinde örgü örmeye çağıran kulübe çok sayıda kişi tepki gösterdi.
Evlatlıkla evlenme fetvası veren Diyanet'ten Fatih Altaylı'ya Suç Duyurusu Evlatlıkla evlenme fetvası veren Diyanet'ten Fatih Altaylı'ya Suç Duyurusu Diyanet İşleri Başkanlığı, Din İşleri Yüksek Kurulu'nun 'evlat edinenle evlatlık arasında evlenme engeli olmadığına' dair yanıtını eleştiren gazeteci Fatih Altaylı hakkında suç duyurusunda bulundu.