Kadın

Mia Doshi Prichard İçkisine İlaç Katıldığı Gece Dehşeti Yaşadı Mia Doshi Prichard İçkisine İlaç Katıldığı Gece Dehşeti Yaşadı 17 Ocak 2020 akşamı Mia Doshi Prichard arkadaşlarıyla dışarı çıkıp sıradan bir Cuma akşamı geçirmeyi planlıyordu. Hayatını değiştirecek bir gece yaşayacağını bilmiyordu.
Estetik Yaptıran Oyuncu Lila Gürmen Sesini Kaybetti Estetik Yaptıran Oyuncu Lila Gürmen Sesini Kaybetti Ünlü Oyuncu Lila Gürmen, estetik amaçlı yaptırdığı göğüs ameliyatında sesini kaybettiğini iddia etti ve hastaneye tazminat davası açtı.
İYİ Parti: Kadınlar Gündüz Bile Güvencede Hissedemiyorlar İYİ Parti: Kadınlar Gündüz Bile Güvencede Hissedemiyorlar Antalya'da iş arkadaşı Figen K.'ye şiddet uygulayan Erkan Şahin, adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı Konuyla ilgili İYİ Parti: Ülkemizde, fikirleri nedeniyle, hukuksuz bir şekilde masum insanlar tutuklu kalırken söz konusu kadına şiddet olunca hemen salıveriliyorlar. Açıklamasını yaptı.
Modanın Oscar'ı Met Galası'nda Ünlülerin Giydiği Kıyafetler Modanın Oscar'ı Met Galası'nda Ünlülerin Giydiği Kıyafetler Her yıla özel bir konsept belirleyen Met Gala'nın bu sene belirlediği konsept 'Gilded Glamour' oldu. Yaldızlı Çağ olarak adlandırılan konsepte gelen ünlülerin kıyafetleri gündem oldu.
Jansowah'ın Eski Nişanlısı Dehşet Saçtı! Zorla Kaçırıp Darp Etti Jansowah'ın Eski Nişanlısı Dehşet Saçtı! Zorla Kaçırıp Darp Etti Geçtiğimiz Aralık ayında klip çekimi için İstanbul'a gelen Jansowah mahlaslı şarkıcı Güler Selçuk'u havaalanından adeta kaçıran Furkan Akan, Selçuk'u eve götürüp defalarca darp etti.
YouTuber Nurgül Türk Afrika Gezisinde Taciz Edildi YouTuber Nurgül Türk Afrika Gezisinde Taciz Edildi YouTube'da seyahat kanalı olan ünlü Youtuber Nurgül Türk, Afrika seyahatinde tacize uğradığı anları paylaştı.
Bayram Namazına Geç Kaldı Mesai Arkadaşını Darp Etti! Bayram Namazına Geç Kaldı Mesai Arkadaşını Darp Etti! Antalya’da Erkan Ş., mesaiye geç geldiği için bayram namazına yetişemediğini iddia ederek mesai arkadaşı Figen Kaya’ya sokak ortasında darp etti. Erkan Ş. ifadesi alındıktan serbest bırakıldı.
Ankara'da Bir Kadın Ayrılmak İstediği Nişanlısı Tarafından Öldürüldü Ankara'da Bir Kadın Ayrılmak İstediği Nişanlısı Tarafından Öldürüldü Ankara'da 2 çocuk annesi Dilek Ceylan nişanlısı İdris Nesim tarafından öldürüldü. Polis her yerde İdris Nesim'i arıyor.
Bayramlaşmak İçin Geldi Eşini Katletti Oğlunu Yaraladı Bayramlaşmak İçin Geldi Eşini Katletti Oğlunu Yaraladı Düzce'de Bayramlaşmak için geldiği boşanma aşamasındaki eşiyle tartışan Durdu Alkan kendini korumak için biber gazı sıkan Ayşe Alkan'ı pompalı tüfekle vurarak öldürdü. Oğlunu da yaralayarak zarar veren Alkan, elinde tüfekle kaçtığı ormanlık alanda ekipler tarafından bulundu.
Game Of Thrones Yıldızı Sophie Turner'dan Annelik Açıklaması Game Of Thrones Yıldızı Sophie Turner'dan Annelik Açıklaması Oyuncu Sophie Turner, anne olduktan sonra kariyerinde ne gibi değişiklikler olduğunu anlattı.
Megan Fox'tan Metoo Açıklaması: 10 Yıl İlerisindeyim Megan Fox'tan Metoo Açıklaması: 10 Yıl İlerisindeyim Ünlü oyuncu Megan Fox, istismar ve tacizlere karşı sesini yükseltmeye devam ediyor. Fox bu davranışları yüzünden daha önce alay konusu olduğunu söyledi.
Sevgi Akiska'nın Yataktan Paylaştığı Poz Gündem Oldu Sevgi Akiska'nın Yataktan Paylaştığı Poz Gündem Oldu Bir döneme damga vuran gelin adayı Sevgi Akiska son olarak yataktan yaptığı paylaşım ile gündeme oturdu. Zuhal Topal'ın evlilik adaylarından olan Sevgi Akiska da TikTok ve Instagram paylaşımlarıyla öne çıkıyor.
Mika Raun Yataktan Fotoğrafını Paylaştı: O Detay Gözlerden Kaçmadı! Mika Raun Yataktan Fotoğrafını Paylaştı: O Detay Gözlerden Kaçmadı! Sosyal medya fenomeni Mika Raun'un yatakta paylaştığı fotoğrafın ardından takipçilerinin hepsi tek bir detaya takıldı. Fenomene "Gece ne yaşadın?" soruları geldi.
Şeyma Subaşı'dan Yeni Üstsüz Poz Paylaşımı Şeyma Subaşı'dan Yeni Üstsüz Poz Paylaşımı Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı gerek paylaşımları gerek özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Aşk iddialarıyla adından söz ettiren Şeyma Subaşı üstsüz pozunu paylaşarak dikkat çekmeyi yine başardı.
Aleyna Tilki'nin İç Çamaşırlı Pozlarına Beğeni Yağdı Aleyna Tilki'nin İç Çamaşırlı Pozlarına Beğeni Yağdı Aleyna Tilki magazin dünyasında adından söz ettirmeye devam ediyor. Son çıkan klibinin ardından şimdi de sosyal medyada paylaştığı iç çamaşırlı fotoğraflarıyla çok konuşuluyor.
Merve Boluğur'un Bikinisi Bu Kadar da Olmaz Dedirtti Merve Boluğur'un Bikinisi Bu Kadar da Olmaz Dedirtti Paylaşımlarıyla magazin gündeminden düşmeyen Merve Boluğur bu defa sosyal medyada giydiği iki beden küçük bikini üstüyle gündem oldu. İşte detaylar..
Danıştay Savcısı: İstanbul Sözleşmesi'nden Çekilme Kararı Hukuka Aykırı Danıştay Savcısı: İstanbul Sözleşmesi'nden Çekilme Kararı Hukuka Aykırı Türkiye’nin İstanbul Sözleşmesi’nden çekilmesine ilişkin Cumhurbaşkanı Kararı’nın iptali istemiyle açılan davanın duruşması Danıştay’da yapıldı. Danıştay savcısı, çekilme kararının hukuka aykırı olduğunu açıkladı.