Kadın

Öldürülen Ebru Erdem'e cinsel istismardan ceza alan Serdar Taş bu kez taksiciyi öldürdü Öldürülen Ebru Erdem'e cinsel istismardan ceza alan Serdar Taş bu kez taksiciyi öldürdü Dört yıl önce bir rezidansın 9. katından "düşerek" ölen Ebru Erdem davasında, "çocuğu kasten öldürme" suçundan beraat eden, "cinsel istismar" suçundan 8 yıl hapis cezası alan Serdar Taş, tahliyesinin ardından sokakta tartıştığı Ferhat Ceylan’ı silahla öldürerek kayıplara karıştı.
10 günden az tatil yapmak ruh ve bedeni dinlendirmiyor 10 günden az tatil yapmak ruh ve bedeni dinlendirmiyor Yaz tatilinin verimli geçirilmesinin bedenen ve ruhen dinlenmeyi gerektirdiğini belirten uzmanlar, 3-4 günlük kısa tatillerin daha fazla stres oluşturduğuna dikkat çekiyor. Uzmanlara göre bir yıllık yorgunluğu atmak için 10 günlük tatil yapılmalı.
Bankalarda promosyon yarışı başladı; taahhüt süresi kısalacak iddiası Bankalarda promosyon yarışı başladı; taahhüt süresi kısalacak iddiası Asgari ücret ve emekli ile memura yapılan zamların ardından bankalarda promosyon yarışı başladı. Bazı bankalar promosyon ücretlerini 15 bin TL'ye kadar çekerken taahhüt süresini kısaltmaya gidebileceği de konuşuluyor.
Devlet korumasındaki özel gereksinimli çocuğa istismar skandalı Devlet korumasındaki özel gereksinimli çocuğa istismar skandalı Defalarca cinsel istismara maruz bırakılan bir çocuğun koruma altına alındıktan sonra da birçok kez aynı şeyi yaşadığı ortaya çıktı.
Cem Garipoğlu'nun emniyette çekilen son fotoğrafı 14 yıl sonra ortaya çıktı Cem Garipoğlu'nun emniyette çekilen son fotoğrafı 14 yıl sonra ortaya çıktı Yeniden gündeme gelen Münevver Karabulut cinayetinde, katil Cem Garipoğlu'nun 14 yıl sonra, cinayet büro amirliğinde çekilen son fotoğrafı ortaya çıktı.
Tesettürlü sosyal medya fenomeni Rumeysa Yağcı başörtüsünü attı, saçlarını açtı, destek yağdı Tesettürlü sosyal medya fenomeni Rumeysa Yağcı başörtüsünü attı, saçlarını açtı, destek yağdı Sosyal medyada fenomen olan isimlerden Rumeysa Yağcı geçtiğimiz günlerde hayatı hakkında aldığı önemli bir kararı takipçileri ile paylaştı. Daha öncesinde tesettürlü olan Yağcı başını açma kararını paylaşınca ve açık haliyle pozlarını paylaşınca tepki mesajları da aldı. Fenomene Zeynep Bastık'tan destek mesajı geldi.
Türbanlı Gelinin alkolsüz şampanya patlatmasına AKP'li Külünk çok bozuldu: Sözde tesettür haliymiş Türbanlı Gelinin alkolsüz şampanya patlatmasına AKP'li Külünk çok bozuldu: Sözde tesettür haliymiş AKP Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi Metin Külünk, sosyal medyada bekarlığa veda partisi için bir araya gelen gelin adayı ve arkadaşlarının alkolsüz şampanya patlatarak eğlendiği görüntülere tepki göstererek, "Siyasal İslam bir kenarda dursun, İslam o sofrada mevcut değil. Öyleyse mesele, birilerinin Müslüman taklidiyle salyangoz satma iştahıdır. Bedevilik İslam değildir, olmamıştır" dedi.
CHP'li Muhittin Böcek gelini Zeynep Kerimoğlu'nun attığı yasak aşk mesajını yanlışlıkla paylaştı CHP'li Muhittin Böcek gelini Zeynep Kerimoğlu'nun attığı yasak aşk mesajını yanlışlıkla paylaştı Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in gelini, eşinin kendisini aldattığı gerekçesiyle boşanma davası açtı. Süreç devam ederken Muhittin Böcek, gelininin kendisine gönderdiği sitem dolu mesajları, yanlışlıkla WhatsApp durumundan paylaştı.
Devlet koruması altındaki çocuklar tarikat kampına mı yollandı? Devlet koruması altındaki çocuklar tarikat kampına mı yollandı? İstanbul Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü sorumluluğundaki Çocuk Evleri'nde kalan devlet korumasındaki çocuklar, tek bir kamu görevlisinin bile refakati olmaksızın, Mutlu Yuva Derneği’nin gerçekleştirdiği 40 günlük eğitim kampına alındı. Bu dernek, Nur Cemaati’nin bir kolu olan Suffa Vakfı’yla ilişkili.
Çocuk bakıcısı 91 çocuğa cinsel istismarda bulundu videolarını internete yükledi Çocuk bakıcısı 91 çocuğa cinsel istismarda bulundu videolarını internete yükledi Avustralyalı eski bir çocuk bakıcısı, 91 çocuğa cinsel istismarda bulunduğu, istismarı kayda aldığı ve içeriği internette dağıttığı iddiasıyla 1600'den fazla suçla suçlandı.
Aleyna Tilki’nin zombi tarzı olay oldu: Elbiseyi kim yedi? Aleyna Tilki’nin zombi tarzı olay oldu: Elbiseyi kim yedi? Ünlü popçu Aleyna Tilki çıkardığı şarkıların yanı sıra sosyal medya paylaşımlarıyla da gündem oluyor.
Kiracısı olan kadının adıyla flört uygulamasından hesap açan ev sahibi erkeklerle yazıştı Kiracısı olan kadının adıyla flört uygulamasından hesap açan ev sahibi erkeklerle yazıştı Kiracısı olan genç kadını evden çıkarmaya çalışan ev sahibi talebi kabul edilmeyince, kadın adına bazı flört sitelerinde sahte hesaplar açarak kadının telefonunu paylaştı, onun adına erkeklerle yazıştı ve kendisini aramalarını istedi.
Türk bilim insanı Canan Dağdeviren'den meme kanserinde çığır açan buluş Türk bilim insanı Canan Dağdeviren'den meme kanserinde çığır açan buluş Türk bilim insanı Canan Dağdeviren ve ekibi, meme kanserini erken tespit edebilmek amacıyla elektronik sütyen üretmeyi başardı.
SGK'dan iyi haber geldi: Kimler çift maaş alabilecek? SGK'dan iyi haber geldi: Kimler çift maaş alabilecek? Sosyal Güvenlik Kurumu eşi ölen bir kadının vefat eden eşi ve vefat eden babasından aynı anda iki ayrı maaş alabileceğini açıkladı.
Sapık şeyh Fal bakıp muska yaptı cinlerle korkutup tecavüz etti, cinsel organını yıkarken öldürüldü Sapık şeyh Fal bakıp muska yaptı cinlerle korkutup tecavüz etti, cinsel organını yıkarken öldürüldü Diyarbakır’da "Şeyh-Hoca” olarak tanıtıp fal bakarak, muska yapıyordu. Kadınların sözde kısmetini ve talihini açıyor, bunun yolunun da kendisiyle cinsel birliktelikten geçtiği yalanını söylüyordu. Tecavüz ettiği Zozan T. adlı kadın tarafından tüfekle vurularak öldürülen Yusuf Evran cinayetiyle ilgili soruşturma tamamlandı.
Ünlü Spiker Welmoed Sijtsma'nın yüzünü deepfake cinsel videoya monte ettiler Ünlü Spiker Welmoed Sijtsma'nın yüzünü deepfake cinsel videoya monte ettiler Hollanda’da deepfake teknolojisini kullanarak, kadın televizyon sunucusu Welmoed Sijtsma'nın yüzüyle porno film çeken 39 yaşındaki bir erkek hakkında dava açıldı.
İslami değerleri yayma dairesi başkanı eşcinsel ilişki kaseti çıkınca görevden alındı İslami değerleri yayma dairesi başkanı eşcinsel ilişki kaseti çıkınca görevden alındı Kadınların başı açık diye dayak yediği öldürüldüğü İran'da büyük skandal patladı: Gilan İli Kültür ve İslami İrşat Dairesi Başkanı Reza Tsaghati’nin başka bir erkekle seks yaptığı öne sürülen video son günlerde sosyal medyada yayılmıştı.