Kadın

Eski Manken Meral Kaplan'ın 5 Yıl Hapsi İsteniyor Eski Manken Meral Kaplan'ın 5 Yıl Hapsi İsteniyor Eski manken Meral Kaplan, iş insanı Erhan Kiani ile şiddetli geçimsizlikten dolayı boşanma kararı aldı.
Defne Samyeli Yıllara Meydan Okuyor: Olay Pozlar Defne Samyeli Yıllara Meydan Okuyor: Olay Pozlar Şimdilerde şarkıcılık ve oyunculuk yapan eski haber spikeri Defne Samyeli, aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından yeni karelerini yayınladı.
Ukraynalı Playboy Modeli Sığınak Görüntülerini Paylaştı Ukraynalı Playboy Modeli Sığınak Görüntülerini Paylaştı Ukraynalı playboy modeli Dasha Astafieva, Rusya askerlerine karşı ülkesini savunan Ukrayna birliklerine desteğini açıkladı.
Ukrayna First Lady'si Olena Zelenski: Hiçbir Yere Gitmiyorum Ukrayna First Lady'si Olena Zelenski: Hiçbir Yere Gitmiyorum Olası bir suikasta yönelik tahliye taleplerini reddeden Ukrayna Devlet Başkanı Volodomir Zelenski'ye eşi Olena da katıldı.
Didem Soydan'ın Dans Videosuna Şaşırtan Ukrayna Tepkisi Didem Soydan'ın Dans Videosuna Şaşırtan Ukrayna Tepkisi Didem Soydan Kerimcan Durmaz'ın konserinde kurtlarını döktü. Dans videosunu paylaşan Soydan paylaşımın altında 'Ukraynalı masumlar çocuklar ölüyor, biraz saygı' yorumunu görünce kızdı.
Dilan Çiçek Deniz ve Sevgilisinin Pozlarına Yorum Yağdı Dilan Çiçek Deniz ve Sevgilisinin Pozlarına Yorum Yağdı Dilan Çiçek Deniz ile evlilik hazırlığında olan İzlandalı yönetmen Thor Saevarsson aşka geldi. Thor Saevarsson Dilan Çiçek Deniz ile pozlarını paylaşarak duygularını ifade etti. İkilinin aşk pozlarına yorum yağdı.
Muhalefetin Bilkent Bildirisinde İstanbul Sözleşmesi için Tek Kelime Yok: Aman Saadet Kızmasın Bilkent Bildirisinde İstanbul Sözleşmesi için Tek Kelime Yok: Saadet Kızar Partiler Bilkent Otel’de adıyla da anlamlı olan Sakarya Salonu’nda buluştu. Uzlaşma için “elden gelenin yapıldığı”, “İstanbul Sözleşmesi”ne ilişkin hiçbir ifadenin yer almamasıyla anlaşıldı.
Uçak Sapığı Türk Hostesin Etek Altı Fotoğrafını Çekerken Yakalandı Uçak Sapığı Türk Hostesin Etek Altı Fotoğrafını Çekerken Yakalandı Türkiye aktarmalı uçakta hostes Yelda Y., 64 yaşındaki Claude T.'nin tacizine uğradı. Claude T.'yi etek altı fotoğrafını çekmeye çalışırken yakalayan hostes, soluğu savcılıkta aldı.
Ukrayna Güzeli Anastasia Lenna Silah Kuşanıp Ruslara Meydan Okudu Ukrayna Güzeli Anastasia Lenna Silah Kuşanıp Ruslara Meydan Okudu Rusya'nın Ukrayna işgali sırasında sosyal medya hesabından paylaştığı silahlı pozlarla ününe ün katan Anastasia Lenna, dünyanın gündemine oturdu. Bir dönem Türkiye'de çalışan güzel merak konusu oldu. İşte detaylar...
Kaynananın Cüzdanından Para Çalmak Boşanma Sebebi Sayıldı Kaynananın Cüzdanından Para Çalmak Boşanma Sebebi Sayıldı Bir boşanma davasının temyiz müracaatını değerlendiren Yargıtay, kayınvalidesinin cüzdanından para alan gelin ağır kusurlu saydı.
Habertürk TV'de Çetiner Çetin'den Ukraynalı Kadınlara Skandal Sözler Habertürk TV'de Çetiner Çetin'den Ukraynalı Kadınlara Skandal Sözler Ukrayna'daki son durumu canlı yayında aktaran Habertürk yazarı Çetiner Çetin'in ülkeden ayrılan kadınlar hakkındaki sözleri gündeme oturdu.
Başak Cengiz'i Katleden Can Göktuğ Boz'dan Şeytan Söyledi Savunması Başak Cengiz'i Katleden Can Göktuğ Boz'dan Şeytan Söyledi Savunması Başak Cengiz'i samuray kılıcı ile katleden Can Göktuğ Boz şizofreni hastası olduğunu iddia ederek, "Kafamın içinde şeytan benimle konuşuyor. Olay günü bana, 'dışarı çık, insan öldür' dedi" savunmasında bulundu.
Nagehan Alçı'nın Düzeysiz İması Çok Konuşulacak Nagehan Alçı'nın Düzeysiz İması Çok Konuşulacak Habertürk yazarı Nagehan Alçı, Habertürk ekranlarında katıldığı canlı yayında, Ukrayna'dan Türkiye’ye olası bir göçmen akınına ilişkin “Ukraynalı göçmenler gelince de itiraz edecekler mi?” diye sordu.
20 Yaşındaki Merve Başkal Evinde Ölü Bulundu 20 Yaşındaki Merve Başkal Evinde Ölü Bulundu Isparta’da 20 yaşındaki Merve Başkal evinde ölü olarak bulundu
Sabriye Şengül: Türk Kadınının Başarısı Daha Çok Konuşulmalı Sabriye Şengül: Türk Kadınının Başarısı Daha Çok Konuşulmalı Karma dövüş sporunda ülkemizi dünyada temsil eden ve katıldığı 'Survivor' yarışmasıyla şöhreti yakalayan Sabriye Şengül, kadınların başarılarının, erkeklere kıyasla daha az konuşulduğunu düşündüğünü belirtirken, bu duruma sitem etti.
Feray Yelmen Dr. Ebru Ergin'in Kafasını Defalarca Masaya Vurdu Feray Yelmen Dr. Ebru Ergin'in Kafasını Defalarca Masaya Vurdu Ankara'da nöroloji uzmanı Dr. Ebru Ergin, hastasına ilaç yazması için raporunu talep etmesi üzerine saldırıya uğradı. Kafası dafalarca masaya vurularak darbedilen Ergin gözetim altına alındı.
Nefise Dolapçı'ya Tecavüz edip Öldüren İbrahim Yener Ne Ceza Aldı? Nefise Dolapçı'ya Tecavüz edip Öldüren İbrahim Yener Ne Ceza Aldı? İstanbul Beşiktaş’ta gürültü yaptığı gerekçesiyle kendisini uyaran apartman görevlisi Nefise Dolapçı’ya cinsel saldırıda bulunup boğazını keserek öldüren İbrahim Yener ağırlaştırılmış müebbet ile 30 yıl hapis cezasına çarptırdı.