Kadın

Sosyete Dikkat: Louis Vuitton'da Büyük Zam geliyor Sosyete Dikkat: Louis Vuitton'da Büyük Zam geliyor LVMH'nin önde gelen moda markası Louis Vuitton, artan üretim ve nakliye maliyetleri nedeniyle çarşamba günü dünya çapında fiyatları artıracak.
Belçika'da 4 Kadını Öldürdü, Türkiye'de Kumsalda Geziyor Türk Erkeği Belçika'da 4 Kadını Öldürdü, Türkiye'de Kumsalda Geziyor Belçika Adalet Bakanlığı, Çallı'nın serbest bırakılması konusunda Türkiye'nin kendilerini resmi olarak bilgilendirmediğini söyledi.
Öldürülen İki Genç Kızla İlgili Yeni Detaylar: Müge Anlı'ya Konu Oldu Öldürülen İki Genç Kızla İlgili Yeni Detaylar: Müge Anlı'ya Konu Oldu Kocaeli'nin Gebze ilçesinde dün sabaha karşı öldürülen iki genç kızla ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı. Acılı baba Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuştu.
Kadın Meclisleri Platformu Eylemine İzin Verilmedi Kadın Meclisleri Platformu Eylemine İzin Verilmedi Kadın Meclisleri Platformu’nun bugün Kadıköy’de yapmak istediği zam protestosuna polis izin vermedi. Polis, tencere ve tavaların 'yaralayıcı unsur' olduğu gerekçesiyle protestocu kadınları alana sokmadı.
Ünlü Manken Soğuk Demedi Caddeyi Podyuma Çevirdi Ünlü Manken Soğuk Demedi Caddeyi Podyuma Çevirdi ABD'nin eski başkanlarından Donald Trump'ın kızı Ivanka Trump'ın görümcesi olan Karlie Kloss, önceki gün milyonluk evinin de olduğu New York'un SoHo semtini podyuma çevirdi.
Harvard'da 3 Kadın Öğrenci Profesör Tacizine Uğradı Harvard'da 3 Kadın Öğrenci Profesör Tacizine Uğradı Harvard mezunu üç yüksek lisans öğrencisi kadın, antropoloji profesörü John Comaroff tarafından tacize uğradıklarını okulun ise bu olaya sessiz kaldığını öne sürdü.
Sevgilisi En Yakın Arkadaşıyla Aldattı Muhteşem Hale Geldi Sevgilisi En Yakın Arkadaşıyla Aldattı Muhteşem Hale Geldi İngiltere'de yaşayan Harriet Southan isimli bir kadın, sevgilisinin kendisini en yakın arkadaşıyla aldatmasının ardından hızla kilo aldı. Hırs Yaptı
Covid Aşılarının Menstrüel Döngüye Etkisi İnceleniyor Covid Aşılarının Menstrüel Döngüye Etkisi İnceleniyor Avrupa İlaç Ajansı (EMA), Pfizer/BioNTech ve Moderna aşılarından sonra bazı kadınların menstrüel döngülerinde değişiklikler yaşadığını bildirmesi üzerine inceleme başlatma kararı aldı.
Kabaş: Bedenim Hapiste Ama Ruhum Ve Vicdanım Özgür Kabaş: Bedenim Hapiste Ama Ruhum Ve Vicdanım Özgür İyi Parti Milletvekili Lütfü Türkkan, gazeteci Sedef Kabaş'ı tutuklu bulunduğu cezaevinde ziyaret etti
Can Kıraç’ın Torununa Cinsel İstismardan Yakalama Kararı Çıkarıldı Can Kıraç’ın Torununa Cinsel İstismardan Yakalama Kararı Çıkarıldı İş dünyasını sarsan cinsel istismar soruşturmasının detaylarına tv100 ulaşmıştı. tv100'ün ortaya çıkardığı olayda Can Kıraç’ın torununa yakalama kararı çıkarıldığı öğrenildi.
Tarkan 7 Yıl Önce Katledilen Özgecan Aslan'ı Unutmadı Tarkan 7 Yıl Önce Katledilen Özgecan Aslan'ı Unutmadı Ünlü sanatçı Tarkan, katledilişinin üzerinden 7 yıl geçmesine karşın hala kadın cinayetlerinin simgesi olan Özgecan’ı, sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımla andı.
Hilal Kaplan Başörtülü Teğmen Şule Şahbaz'ı Görünce Neden Ağlamaklı Oldu? Hilal Kaplan Başörtülü Teğmen Şule Şahbaz'ı Görünce Neden Ağlamaklı Oldu? Türkiye'nin ilk başörtülü teğmeni Şule Şahbaz, Sabah yazarı Hilal Kaplan'a konuştu. Şule Şahbaz'ı gördüğünde çok duygulandığını söyleyen Kaplan, "Neredeyse ağlayacaktım" dedi.
Sepete Yanlışlıkla 3 Ürün Ekleyip Zam Geldi Sanan Demet Akalın Gündem Oldu Sepete Yanlışlıkla 3 Ürün Ekleyip Zam Geldi Sanan Demet Akalın Gündem Oldu Demet Akalın, sepete 3 adet eklediği ürünün fiyatı arttı sandı. Akalın'ın tepkisi sosyal medyada gündem oldu.
Mine Tugay'ın Mavi Şıklığı: Bu Pozlara Yorum Yağdı Mine Tugay'ın Mavi Şıklığı: Bu Pozlara Yorum Yağdı Güzel oyuncu Mine Tugay mavi elbisesiyle evde pozlar verdi. Derin göğüs ve bacak dekoltesiyle üst üste pozlarını paylaşan Tugay takipçilerinin beğenisini topladı.
Trans Kadınlara Annelik Hakkı Veriliyor Trans Kadınlara Annelik Hakkı Veriliyor Fransa'da transseksüel kadınlarla ilgili emsal olacak bir mahkeme kararı alındı. Transseksüel bir kadın, erkek olarak sahip olduğu çocuğunun doğum belgesine ikinci anne olarak eklenebilecek.
En Sevilen Aşk Şarkısı I Will Always Love You Oldu En Sevilen Aşk Şarkısı I Will Always Love You Oldu İngiltere'de yapılan ankette en sevilen 20 aşk şarkısı sıralandı. Whitney Houston'dan "I Will Always Love You" 1.sırada
Futbolcu Özer Hurmacı'nın Eşi Mihriban Hurmacı 2.Sayfada İçini Döktü Futbolcu Özer Hurmacı'nın Eşi Mihriban Hurmacı 2.Sayfada İçini Döktü Yakın zamanda eşi futbolcu Özer Hurmacı'dan yediği dayak ile manşetlere taşınan Mihriban Hurmacı 2.Sayfa'ya konuk oldu