Kadın

Son dakika! Seren Serengil'e Suçlama ve Hapis İstemi Son dakika! Seren Serengil'e Suçlama ve Hapis İstemi Seren Serengil Uçankuş TV Yönetim Kurulu Başkanı Can Tanrıyar'e yönelik sosyal medya hesabından "Kemerle insan döven zorba ve şiddet yanlısı tımarhanelik" ifadelerini kullanmıştı. Bu ifadeleri yüzünden yargılanan Serengil'in yargılandığı davada savcı esasa ilişkin mütalaasını açıkladı.
Cedi Osman'dan Ebru Şahin'i Mutluluktan Ağlatan Sürpriz Cedi Osman'dan Ebru Şahin'i Mutluluktan Ağlatan Sürpriz NBA'de forma giyen milli basketbolcu Cedi Osman, “Geleceğin Güçlü Kadınları” gecesinde yaptığı sürpriz ile sevgilisi Ebru Şahin'i duygulandırdı.
Renée Zellweger Şimdi de Savaş Pilotu Olacak Renée Zellweger Şimdi de Savaş Pilotu Olacak Ünlü oyuncu Renée Zellweger, şimdiki projesinde 2. Dünya Savaşı'nda görev alan kadın savaş pilotu Jacqueline Cochran'a hayat verecek.
BBC'den Nazi Dönemi Mini Dizisi BBC'den Nazi Dönemi Mini Dizisi BBC´nin mini dönem dizisi ´Ridley Road´ 1960´lar İngiltere´sinde, Neo-Nasyonal Sosyalist Hareketi´ne casus olarak sızan, genç, cesur ve kararlı bir Yahudi kadını yani Vivien Epstein´ı anlatıyor. Dizi, gerilim dolu hikayesi, dekoru ve sahnelerindeki renk paletleri ile de dikkat çekiyor.
Seren Serengil'in Cesur Kıyafetine Tepki Yağdı: Külot Giy Bari Seren Serengil'in Cesur Kıyafetine Tepki Yağdı: Külot Giy Bari Gülşen'in sahne kıyafetlerini ve dansını eleştirse de Seren Serengil de iddialı sahne kıyafetiyle dikkatleri üstüne topladı. Seren Serengil'in beyaz elbisesini gören takipçileri "Hiç yakışmamış", "Gülşen'i eleştiriyordun", "Külot giymediniz mi?" yorumları yaptı.
Ukraynalı model, Hukuk Kariyerinden Vazgeçerek OnlyFans Modeli Oldu Ukraynalı model, Hukuk Kariyerinden Vazgeçerek OnlyFans Modeli Oldu Ukraynalı model Victoria Zdrok Amerika’daki hayatı sevdiğini dile getirdi. Kariyerinde ilginç bir değişiklik yaparak hukuk eğitimini yarıda bıraktı ve OnlyFans modeli oldu.
Seren Serengil Söylemezsem Olmaz'da Cesur Kıyafetine Tepkileri Yanıtladı Seren Serengil Söylemezsem Olmaz'da Cesur Kıyafetine Tepkileri Yanıtladı Sahne kıyafetiyle eleştirilen Seren Serengil "Gece elbisesinin altına iç çamaşırı giyilmez" diyerek Söylemezsem Olmaz yayınında bu konuya üstü kapalı yanıt verdi.
Türkiye'nin Konuştuğu  Çoban Çifti Cinayeti İçin 12 Gözaltı Türkiye'nin Konuştuğu Çoban Çifti Cinayeti İçin 12 Gözaltı Muğla Fethiye'de 6 yıl önce öldürülen Cahit-Hatice Paslı çifti cinayetiyle ilgili olarak 12 şüpheli gözaltına alındı. Çobanlık yaparak geçindikleri bilinen çiftin öldüğü köyde yaşayan birçok kişinin birbiriyle yasak ilişkisi olduğu Müge Anlı'nın programında ortaya çıkmıştı.
İşte Ünlü Voleybolcu Zehra Güneş'in Kız Kardeşi İşte Ünlü Voleybolcu Zehra Güneş'in Kız Kardeşi 12 yaşından beri yer aldığı Vakıfbank Spor Kulübü'nde pek çok başarıya imza atan ünlü voleybolcu Zehra Güneş, Türkiye Kadın Milli Voleybol Takımı'ndaki performansıyla giderek ünlenmişti. Yalnızca yetenekleri ile değil güzelliği ile de dikkat çeken Zehra Güneş'in kız kardeşi bakın kimmiş!
Ecem Uzun'un nişanlısı Deniz Şeremetli Kim, Kaç Yaşında, Nereli? Ecem Uzun'un nişanlısı Deniz Şeremetli Kim, Kaç Yaşında, Nereli? Küçük yaşlardan beri Tereddüt, Küçük Sırlar, Aliye gibi dizilerde rol alan Ecem Uzun'un nişanlısı Deniz Şeremetli merak konusu oldu. Peki Ecem Uzun'un nişanlısı Deniz Şeremetli kimdir, nereli, kaç yaşında?
Aziz'in Efnan'ı Simay Barlas'ın Kasığına Kadar Yırtmacı Olay Oldu! Aziz'in Efnan'ı Simay Barlas'ın Kasığına Kadar Yırtmacı Olay Oldu! Aziz dizisinde Efnan karakterine hayat veren Simay Barlas'ın Muhsin Akgün'e verdiği pozlar olay oldu. Oyuncu pozları Instagram hesabından paylaştı.
Duygu Delen Davasında Sanığın Tahliyesine İtiraz Reddedildi! Duygu Delen Davasında Sanığın Tahliyesine İtiraz Reddedildi! Gaziantep'te 17 yaşındaki Duygu Delen'in ölümüyle ilgili davada mahkemece 10 yıl hapis cezası verilen sanık tahliye edilmişti. Sanığın tahliyesine yapılan itiraz reddedildi.
Ece Erken ve Öldürülen Eşiyle Konuşmaları Ece Erken ve Öldürülen Eşiyle Konuşmaları Ece Erken öldürülen eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun kırkında bir paylaşım yaptı. "Eşimi toprağa verdiğim gün nasılsam öyleyim, bakımsız, ne giydiğim nasıl göründüğümün önemi olmadığı sadece eşime dua edeceğim bir gün" dedi.
Kadın Şarkıcı Dans Ederken Yaşadığı Kazaya Umarım Görmemişsinizdir Dedi Kadın Şarkıcı Dans Ederken Yaşadığı Kazaya Umarım Görmemişsinizdir Dedi İngiltere'de yayınlanan The One Show adlı programda dans eden şarkıcı Camila Cabello'nun bir anda göğsü açıldı. Bu sırada sunucular ve konuklar durumu toplamaya çalışırken ne yapacağını da şaşırdı.
Erdoğan’ı Kızdıran Karar: Ahlaksız Adi Adam Erdoğan’ı Kızdıran Karar: Ahlaksız Adi Adam Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tokat'ta Özlem Ağ isimli kadını 23 yerinden bıçaklayan eşinin serbest kalmasına "Tokat'taki Özlem kardeşimizin 23 yerden ahlaksız, adi eşi tarafından bıçaklandığını öğrendim. Hemen aradık, araştırdık. Tekrar bu adi herifi içeri almışlar" dedi.
Gülşen'in Kucak Dansı Sosyal Medyada Gündem Oldu Gülşen'in Kucak Dansı Sosyal Medyada Gündem Oldu Gülşen'in kocasına yapmış olduğu kucak dansı medyada tepki çekti. İşte sosyal medyaya yansıyan halkın tepkisi...
Pınar Altuğ'nun 8 Mart Paylaşımı İlgi Topladı Pınar Altuğ'nun 8 Mart Paylaşımı İlgi Topladı Pınar Altuğ 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayan ünlülerden oldu. Bir marka ile anlaşarak yaptığı paylaşımda "'Özel gün' klişelerini bir kenara bırakıp gayet normal diyene kadar 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz kutlu olsun" dedi.