Gündem

SGK Personel Alacak;  Başvurusu ne Zaman, Başvuru Şartları Neler? SGK Personel Alacak; Başvurusu ne Zaman, Başvuru Şartları Neler? SGK personel alımı olacağının duyurulmasının ardından SGK personel alımı başvurusu gündeme geldi
Yargıtay Ter Kokusunu Boşanma nedeni saydı Yargıtay Ter Kokusunu Boşanma nedeni saydı Yargıtay emsal bir karara imza attı ve boşanma davasında eşlerden birinin ter kokması Yargıtay içtihatlarına ‘kusur’ olarak eklendi.
Türkiye Karşıtı Faşist Meloni İtalya'da Başbakan Oluyor Türkiye Karşıtı Faşist Meloni İtalya'da Başbakan Oluyor İtalya seçimlerinde sandıktan birinci parti çıkan aşırı sağcı İtalya’nın Kardeşleri lideri Giorgia Meloni, beklendiği gibi başbakan olması halinde ülkenin Mussolini’den sonraki ilk aşırı sağcı lideri olacak.
25 Eylül 2022 Pazar Reyting Sonuçları: Faroe Adaları Türkiye, Yargı, Tozluyaka, Masterchef 25 Eylül 2022 Pazar Reyting Sonuçları: Faroe Adaları Türkiye, Yargı, Tozluyaka, Masterchef Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 25 Eylül 2022 Pazar günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
İsmail Saymaz: Kılıçdaroğlu ve Erdoğan'ın Yarışacağı Belli Oldu İsmail Saymaz: Kılıçdaroğlu ve Erdoğan'ın Yarışacağı Belli Oldu Gazeteci İsmail Saymaz, CHP içerisinde Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanlığı adaylığı için rakibinin kalmadığı söyleyerek, "Artık belli, seçimlerde Kılıçdaroğlu ve Erdoğan yarışacak" dedi.
Üç Ay Aradan Sonra Cumartesi Açılacak Olan Meclis Gündeminde EYT ve Sosyal Medya Var Üç Ay Aradan Sonra Cumartesi Açılacak Olan Meclis Gündeminde EYT ve Sosyal Medya Var Meclis 3 aylık aranın ardından cumartesi günü açılıyor: Gündemde EYT, yeni ekonomi paketi, sosyal medya yasası, AYM ve RTÜK’e üye seçimi olacak
Annesinin Kafasını Kesip Balkondan Atan Ali Sayan Kim Çıktı? Yıllar Önceki Paylaşımı Çok İlginç Annesinin Kafasını Kesip Balkondan Atan Ali Sayan Kim Çıktı? Yıllar Önceki Paylaşımı Çok İlginç SON DAKİKA: Türkiye, Bağcılar'daki vahşeti konuşuyor! Öz annesini öldürdükten sonra kafasını kesen ve balkondan aşağı atan Ali Sayan'ın uyuşturucu bağımlısı olduğu, ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde tedavi gördüğü ifade edilmişti. Ali Sayan'ın Facebook hesabından annesiyle ilgili paylaştığı gönderi ortaya çıktı. Korkunç olayla ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor.
Sözcü Yazarı: Kılıçdaroğlu Altılı Masa'yı Dağıtmayı Göze Aldı Sözcü Yazarı: Kılıçdaroğlu Altılı Masa'yı Dağıtmayı Göze Aldı tv100'ün ilgiliyle izlenen programı Pınar Işık Ardor ile Gündeme Dair'de, Sözcü Gazetesi Yazarı Aytunç Erkin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun masayı dağıtmayı göze aldığını belirterek, “Kemal Kılıçdaroğlu ‘Oyun kurucu benim, adayım, o zaman masayı dağıtırız’ dedi bence. Onu göze almış durumda Kemal Kılıçdaroğlu” dedi.
Erişah Arıcan Gölge Ekonomi Yönetimi Oluşturacak iddiası Erişah Arıcan Gölge Ekonomi Yönetimi Oluşturacak iddiası Siyaset kulislerinde Varlık Fonu Başkanvekili ve Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Erişah Arıcan’a ilişkin 'gölge ekonomi yönetimi' oluşturmak istediği konuşulmaya başlandı.
Erdoğan'dan Ali Babacan'a Olay Sözler: Ya Sen Kimsin? Erdoğan'dan Ali Babacan'a Olay Sözler: Ya Sen Kimsin? Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'nde İstanbul Ticaret Odası 140. Yıl Özel Ödülleri programında konuştu.
Ümit Özdağ: Süleyman Soylu Görevden Alınamaz, Arşivi Çok Güçlü Ümit Özdağ: Süleyman Soylu Görevden Alınamaz, Arşivi Çok Güçlü Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile ilgili paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Özdağ, "Süleyman Soylu’nun görevden alınması mümkün görünmüyor, en büyük gücü arşivi" görüşünü savundu. 
Athena Filminin Konusu Ne? Netflix Athena Nedir? Athena Filmi Neden Gündem Oldu? Athena Filminin Konusu Ne? Netflix Athena Nedir? Athena Filmi Neden Gündem Oldu? Athena Nedir? Athena Filminin konusu ne? Sosyal medya platformu Twitter'da gündem olan ve hakkında eleştiriler paylaşılan Athena filmi, izleyici de merak uyandırdı. Peki, Sosyal medya bu yapımla yıkılıyor: Netflix'in Athena filmi ne anlatıyor, yönetmeni kim?
Reha Muhtar'ın Kızı Ayşe Nazlı ilk Kez Konuştu Reha Muhtar'ın Kızı Ayşe Nazlı ilk Kez Konuştu Reha Muhtar'ın kızı Ayşe Nazlı, babası hakkında çıkan iddialarla ilgili Turktime Genel Yayın Yönetmeni Talat Atilla'ya konuştu.
AKP'li Taşkesenlioğlu ve Ünsal Ban İle İlgili Yeni İddialar Dudak Uçuklattı AKP'li Taşkesenlioğlu ve Ünsal Ban İle İlgili Yeni İddialar Dudak Uçuklattı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eski doktoru ve eski AKP Milletvekili Turhan Çömez, Ünsal Ban ve boşanmak üzere olduğu eşi AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu ile ilgili yeni iddialarda bulundu.
Nevşin Mengü'den Flaş Çıkış: Daha Kendi Partisini İkna Edemeyen Toplumu Nasıl İkna Edecek Kardeşim? Nevşin Mengü'den Flaş Çıkış: Daha Kendi Partisini İkna Edemeyen Toplumu Nasıl İkna Edecek Kardeşim? Gazeteci Nevşin Mengü, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yol arkadaşlarına yaptığı ikinci çıkışı yorumlarken söylediği "Kendi partisini ikna edemeyen, bütün kamuoyunu nasıl ikna edecek kardeşim o zaman?" sözleri dikkat çekti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun partililere yönelik yaptığı çağrı siyasetin gündemine oturdu.
Kılıçdaroğlu Liderler Turuna Başlıyor Kılıçdaroğlu Liderler Turuna Başlıyor CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, partisinin ev sahipliğindeki altılı masanın ikinci tur ilk toplantısı öncesi liderler turuna çıkacak.
AKP'li Bülent Arınç'tan Altılı Masaya Destek AKP'li Bülent Arınç'tan Altılı Masaya Destek TBMM eski Başkanı Bülent Arınç AKP'nin kurucularının partiden ayrılmasına ilişkin “AKP'de bunu beklemezdim” diyerek açıklamalarda bulundu.